Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja SEO za pomocą HTML Meta Tags [SEO Wiki]

  1. Udane opisy

  Ten artykuł SEO na temat „Meta-informacji HTML” pokaże  Optymalizacja SEO  za pomocą  Meta tagi Ten artykuł SEO na temat „Meta-informacji HTML” pokaże Optymalizacja SEO za pomocą Meta tagi . Metatagi to cenne narzędzia służące do przyciągania klientów do biznesu strony internetowe . Meta tagi pomagają we wdrażaniu optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO) i są wstawiane na początku HTML (Hypertext Markup Language) dokument.

  Tag tytułu znajduje się na początku dokumentu HTML, aby zachęcić do wyższej witryny gość rankingi. Wyszukiwarki posługiwać się słowa kluczowe zidentyfikować informacje na stronie internetowej. Opis wyjaśnia zawartość strony. Autor wyświetla autora informacji o treści na stronie i może zawierać adres e-mail. Tag robotów oferuje użytkownikom ostatnią szansę na uniknięcie niepożądanych treści z indeksów i usług wyszukiwarki. Prawa autorskie wyświetlają datę praw autorskich strony, zestaw znaków pokazuje zestaw znaków strony, a wygasa podaje datę wygaśnięcia treści. Odśwież wykorzystuje limity czasu, aby ponownie załadować bieżącą stronę lub nową stronę. 1)

  W większości przypadków tekst w znaczniku opisu jest po prostu ignorowany przez Wyszukiwarki . Zamiast polegać na opisie, wyszukiwarka tworzy krótki skrót z wyjątkiem strony do wyświetlania w SERP (strony wyników wyszukiwania) . Czasami jednak wyszukiwarka nie jest w stanie stworzyć takiego krótkiego opisu. Dzieje się tak, gdy Twoja strona nie zapewnia wystarczającej zawartości do analizy. Strony internetowe oparte na Flash są częstym przykładem. Problemem są także aplety Java. W tym przypadku podanie meta opisu jest jednym ze sposobów dostarczenia opisu strony. Najlepszym sposobem obsługi obiektów i obrazów na stronie jest dodanie alternatywny tekst .

  Jednym z powodów, dla których znacznik słowa kluczowego jest zawyżony, jest to, że pierwsi SEO używali zbyt wielu popularnych haseł wyszukiwania, które nie odnoszą się do bieżącej strony. Cel za pomocą tej metody, znany również jako „ wypychanie słów kluczowych ”, Miał podnieść wartość rankingów i odsłon. Wyszukiwarki uznają to za spam. Jednym ze sposobów uniknięcia tego jest ograniczenie używania różnych pisowni lub czasów tych samych trzech słów. Ponadto wskazane jest unikanie pakowania znaczników słów kluczowych z nieistotnymi słowami kluczowymi, które nie dodają wartości do treści witryny. 2)

  Wyszukiwarki używają SERP do wyświetlania metatagu opisowego tuż pod klikalnym tytułem, aby uzyskać branding i kontrolę wiadomości. Ważne jest, aby dopasować zakres opisu do ograniczenia wyświetlania wyników wyszukiwania. Na przykład Google wyświetla 145-155 znaków ze spacjami i około 130 znaków bez spacji. Informacje znacznika opisu meta powinny być zakodowane w treści znacznika HTML. Użyj słów kluczowych w opisie meta, aby podkreślić zawartość strony. Zmieniaj użycie oryginalnej i unikalnej zawartości z jednej strony na następną w treści metatagu. 3)

  Udane opisy

  Dobry opis zachęci wielu odwiedzających witrynę do zwiększenia widoczności wyszukiwarek wraz ze wzrostem ilości stron. Większa liczba wymienionych zapytań zwiększa liczbę odwiedzających witrynę. Wyszukiwarki faworyzują strony internetowe zawierające więcej informacji. Idealny rozmiar strony to 500-3000 słów. Słowa kluczowe powinny być używane co najmniej trzy do czterech razy w pobliżu początek strony internetowej . Wyszukiwarka może zignorować stronę, jeśli używa się mniej słów kluczowych. Jeśli używanych jest zbyt wiele słów kluczowych, wyszukiwarka uruchomi filtr spamu.

  Nie każda strona witryny wymaga użycia metaopisu, aby zapewnić, że wyszukiwarka otrzyma odpowiednie informacje. Jeśli znacznik opisu meta nie jest używany, umożliwi to wyszukiwarkom wyświetlanie niewielkiej ilości treści. Jeśli za dużo informacji zostanie zwróconych przez a długi ogon wyszukiwanie to metaopis może nie dostarczyć poprawnych informacji. Unikalne opisy lub brak opisów na stronie będą miały większą wartość dla wyszukiwarki, pozwalając na więcej kliknięć na stronę.

  onpage_seo / meta_information.txt · Ostatnia modyfikacja: 2012/05/05 15:45 (edycja zewnętrzna)


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»