Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja strony dla wszystkich przeglądarek

  Jeśli posiadasz zasoby internetowe, powinieneś być świadomy takiej koncepcji, jak kompatybilność między przeglądarkami, dlaczego jest ona tak ważna dla witryny i jak ją zoptymalizować. Jak wiadomo, każdy blog, sklep internetowy lub portal informacyjny powinien przynieść właścicielowi zysk, który w dużej mierze zależy od stabilnego i prawidłowego działania witryny. Głównym warunkiem takiej pracy jest kompatybilność strony z różnymi przeglądarkami.

  Układ między przeglądarkami jest ważnym warunkiem jakości tworzenie witryny .

  Co to jest kompatybilność z różnymi przeglądarkami?

  Kompatybilność między przeglądarkami to zdolność witryny do równego wyświetlania we wszystkich popularnych przeglądarkach. Na przykład używasz tylko przeglądarki Google Chrome, a praca programistów została podjęta w tej przeglądarce, gdzie wszystko jest wyświetlane poprawnie i poprawnie. I wierzysz, że w ten sposób Twoja strona jest wyświetlana we wszystkich przeglądarkach, ale nie zawsze tak jest.

  Dzięki licznym badaniom wiadomo, że każda przeglądarka ma własną publiczność. Młodzi ludzie wolą używać Google Chrome i Yandex, starsi użytkownicy wybierają Operę lub Mozillę. Dlatego musisz upewnić się, że witryna jest pięknie wyświetlana we wszystkich przeglądarkach. Aby dać pierwszeństwo jednej przeglądarce i zignorować inne - oznacza to utratę znacznej liczby użytkowników w witrynie.

  Sprawdzanie między przeglądarkami

  Sprawdź stronę między przeglądarkami może być bardzo prosta. Po pierwsze, musisz określić, które przeglądarki mają wyświetlać ten sam obraz. Aby to zrobić, przejdź do Yandex. Metric, przejdź do „standardowej przeglądarki-technologii-przeglądarki”. Ta sekcja zawiera przydatne informacje o tym, którzy użytkownicy przeglądarek najczęściej odwiedzają Twoją witrynę i powinni najpierw sprawdzić.

  Istnieją dwa sposoby sprawdzenia zgodności między przeglądarkami:

  1. Metoda ręczna. Pobierasz kilka popularnych przeglądarek Yandex, Opera, Firefox, Internet Explorer i przechodzisz przez każdą z nich do swojej witryny. Po przejściu na stronę należy przejrzeć sekcje, kategorie, sprawdzić działanie przycisków, formularze zamówień, aktywność łącza, funkcję rejestracji i tak dalej.
  2. Usługi online. Nie wszystkie z nich działają poprawnie, ale mogą być również używane razem z metodą ręczną. Usługi mogą być płatne i bezpłatne, wyniki kontroli można zobaczyć na zrzutach ekranu. Jedną z najpopularniejszych jest usługa Browsershots , w której możesz sprawdzić 65 wersji popularnych przeglądarek za darmo.

  Przyczyny niepowodzenia weryfikacji

  Jeśli ręczna metoda weryfikacji nie powiedzie się, a usługi online wskażą błędy, przyczyny mogą być następujące:

  • Błędy kodu HTML, które nie są zgodne z ustalonymi standardami. Możesz zidentyfikować te błędy, sprawdzając poprawność witryny.
  • Pojawienie się nowych CSS i bibliotek, które prowadzą do niskiej jakości wyświetlania w przestarzałych wersjach przeglądarki.
  • Obecność różnych wartości atrybutów: rozmiar i styl czcionki, kolor. Atrybuty, dla których tworzona jest witryna, muszą zostać wprowadzone w arkuszu stylów, w przeciwnym razie każda przeglądarka wyświetli obraz według własnych upodobań.

  Utworzenie witryny z wieloma przeglądarkami to obowiązkowa procedura, która pomoże dotrzeć do całej grupy docelowej, uzyskać więcej odwiedzających i klientów. Jeśli Twoja witryna jest w pełni kompatybilna z różnymi przeglądarkami, oznacza to, że wszystkie wskaźniki konwersji i monetyzacji osiągną maksymalną wysokość, czynnik behawioralny wzrośnie i idź na górę przez promocja strony internetowej będzie jeszcze łatwiejsze.

  • Promocja
  • Strona internetowa

  Oleg Kritsky

  Starszy menedżer

  Gotowy do rozpoczęcia?

  Zadzwoń do nas:

  +7 (347) 224-24-60

  Oleg Kritsky

  Starszy menedżer

  Gotowy do rozpoczęcia?

  Zadzwoń do nas:

  +7 (347) 224-24-60

  Co to jest kompatybilność z różnymi przeglądarkami?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»