Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja struktury witryny

  Kompetentna struktura strony nie tylko sprawia, że ​​odwiedzający mają przyjemne wrażenie, ale także korzystnie wpływa na ranking wyszukiwarek. W tym artykule spróbujemy poruszyć wszystkie szczegóły dotyczące ulepszania struktury witryny, a także podzielić się naszymi spostrzeżeniami dotyczącymi stosunku wyszukiwarek do różnych schematów na placach budowy. Tak więc, jak wiesz, zanim zaczniesz budować masę linków dla promowanej strony internetowej,

  konieczne jest jego optymalizacja w sposób kompetentny i przemyślany. W niektórych przypadkach dobra wewnętrzna optymalizacja strony internetowej może doprowadzić witrynę do pierwszych miejsc wyszukiwarek bez dodatkowych wysiłków i pracy z giełdami referencyjnymi. Skupimy się bardziej szczegółowo na opisie właściwej optymalizacji struktury witryny jako całości. Strukturę dowolnej witryny można przedstawić jako schematyczny rysunek, który wygląda tak - konieczne jest jego optymalizacja w sposób kompetentny i przemyślany

  To najprostsza dwupoziomowa struktura witryny. Jak pokazuje praktyka, promowanie strony internetowej z 20 stronami na konkurencyjne zapytania jest albo niemożliwe, albo bardzo trudne i kosztowne. W takim przypadku liczba stron promowanej witryny rozwiązuje jej ważne zadanie. Im większa liczba dobrych zoptymalizowanych stron, tym lepiej dla dalszej promocji witryny. W idealnej sytuacji liczba stron w witrynie powinna stale i systematycznie rosnąć. Mogą to być wiadomości firmowe, artykuły, rozszerzający się katalog produktów lub aktywne forum. Stały wzrost i duża liczba stron to rodzaj „pozytywnej funkcji” witryny dla wyszukiwarek.

  Inną ważną cechą, na którą zwracają uwagę wyszukiwarki, jest jakość treści: wyjątkowość i ilość tekstu, wyjątkowość obrazów graficznych, gęstość słów kluczowych i niektóre inne cechy. Inną ważną cechą, na którą zwracają uwagę wyszukiwarki, jest jakość treści: wyjątkowość i ilość tekstu, wyjątkowość obrazów graficznych, gęstość słów kluczowych i niektóre inne cechy Rozważ je bardziej szczegółowo. Wyjątkowość i jakość tekstu na stronie odgrywa prawdopodobnie najważniejszą rolę w optymalizacji tekstu. Wyszukiwarki mają negatywny stosunek do kopiowania treści. Zasadniczo witryny o nieunikalnej zawartości są pesymizowane zarówno przez Google, jak i Yandex. Nie oszczędzaj na copywritingu. W większości przypadków nie ma potrzeby zatrudniania w zespole copywriter lub pisarza technicznego. Najczęściej do takich prac przyciągają profesjonalne optymalizatory. Wymagana ilość tekstu zależy w dużej mierze od samej strony, jej przedmiotu i celów. Na przykład w przypadku witryny, której główna część opiera się na katalogu produktów, warto napisać rozszerzony opis produktu. Jeśli woluminy takiego katalogu nie pozwalają na osobne opisywanie każdego produktu, warto otworzyć sekcję z artykułami, w której można opisać charakterystykę asortymentu oferowanych towarów lub ogólne wskazówki do wyboru. Jednak w kwestii ilości tekstu na stronie radzimy zacząć od liczby 2000 znaków . Nie zapomnij o obrazach na stronach. Tekst przeplatany obrazami nie tylko zwiększa jego czytelność, ale także daje pewne korzyści pod względem „relacji” wyszukiwarek. Praktyka pokazuje, że jeden lub dwa obrazy ze słowami kluczowymi, które są napisane tagiem alt, poprawiają ranking strony. Warto pamiętać, że algorytmy wyszukiwarki indeksują zawartość obrazu. Nieunikalne obrazy na stronach witryny mogą prowadzić do pesymizacji.

  Innym rodzajem „tajemnicy” jest tekst w tytule strony, czyli w polu tytułu. Oprócz tego, że w tytule strony konieczne jest pisanie fraz kluczowych, na których promowana jest strona, zalecamy zwiększenie liczby znaków w tagu tytułu do 50 znaków. Pomaga wizualnie wyróżnić Twoją witrynę w wynikach wyszukiwania.

  Rozważmy przykład. Przeanalizujmy strony internetowe z wyników wyszukiwania TOP10 Yandex na żądanie handlowe [plastikowe okna]. Rozważmy przykład

  Jak widać, średnia liczba zindeksowanych stron dla najlepszych witryn to nieco ponad 200 stron dla Yandex i nieco mniej niż 300 dla Google. Średnia ilość tekstu na zoptymalizowanej stronie głównej to 5000 znaków na 700 słów. Liczba wpisów w frazie kluczowej [plastikowe okna] wynosi około 20, z czego jest 9 dokładnych wpisów. W tytule fraza kluczowa występuje średnio 2 razy. Po przeanalizowaniu zawartości witryn można zauważyć, że większa ilość informacji jest reprezentowana przez wiadomości, artykuły i opisy towarów i usług. Przy dużej liczbie stron struktura witryny przyjmuje formę - Jak widać, średnia liczba zindeksowanych stron dla najlepszych witryn to nieco ponad 200 stron dla Yandex i nieco mniej niż 300 dla Google

  Jak widać na diagramie, duża liczba stron zmienia stronę na 3 lub więcej poziomów. W takim przypadku istnieje zagrożenie słabego indeksowania stron witryny przez wyszukiwarki. Jak pokazuje praktyka, robot wyszukujący rzadko indeksuje strony na poziomie 3 lub wyższym. Są ku temu powody. Ten problem został rozwiązany na kilka sposobów. Najprostszą i najbardziej rozpowszechnioną jest mapa witryny. Mapa witryny z reguły wskazuje wszystkie strony witryny, zamieniając je w ten sposób na strony drugiego lub trzeciego poziomu. Bardziej złożonym, ale jednocześnie bardziej wydajnym sposobem jest wewnętrzne łączenie stron.

  Tworzenie dużej liczby linków wewnętrznych jest korzystne z kilku powodów:

 • Po pierwsze, łącząc strony ze stronami, eksportujesz słowa kluczowe z jednej strony na drugą.
 • Po drugie, wewnętrzny link z kotwicą, który jest promowaną frazą, wskazuje wyszukiwarkom, że strona jest „autorytatywna”.
 • Po trzecie, ta metoda jest wygodniejsza dla użytkowników witryny.
 • Strony indeksowane przez wyszukiwarki mogą być analizowane za pomocą narzędzia dla webmasterów z google lub Webmaster Yandex . Kolejny ważny szczegół - dla wewnętrznych linków do tej samej strony lepiej jest użyć różnych przylegających kotwic. Na przykład na stronie zoptymalizowanej na żądanie [plastikowe okna] najlepiej jest umieścić wewnętrzne linki z kotwicami [plastikowe okna], [plastikowe okna do kupienia], [plastikowe okna instalacji] itp. Różne kotwice umożliwiają wyszukiwarkom oddzielanie promowanych fraz, co zwiększa ich ranking.

  ________________________________________

  Często zdarza się, że przynajmniej trudno jest ręcznie przeanalizować całą strukturę strony. Na przykład katalog produktów lub stara masywna witryna. W takim przypadku otrzymają pomoc narzędzia analityczne różnych usług, które opisano poniżej. Porozmawiajmy teraz o pośrednich, ale nie mniej ważnych szczegółach. Stosunkowo niedawno wykorzystano CNC (przyjazny adres URL, „adres URL czytelny dla człowieka”), ale w tym czasie udało mu się zrobić dużo hałasu w środowisku specjalistów SEO. Po kilku eksperymentach jesteśmy gotowi doradzić naszym użytkownikom, aby nadal używali systemu CNC w adresach promowanych stron. Dlaczego

 • Po pierwsze, wykorzystanie CNC ma pozytywny wpływ na ranking witryny według wyszukiwarek.
 • Po drugie, wykorzystanie promowanych fraz w adresie strony jest pozytywnie brane pod uwagę i wpływa na problem wyszukiwarek.
 • Oto przykład wykorzystania witryn CNC z dziesięciu najlepszych wyników wyszukiwania Google dla zapytania [tachometry]. Oto przykład wykorzystania witryn CNC z dziesięciu najlepszych wyników wyszukiwania Google dla zapytania [tachometry]

  Jak widać, Google równie dobrze ocenia strony z wyszukiwaną frazą w adresie strony, zarówno w transkrypcjach znaków łacińskich, jak i cyrylicy. Yandex robi to samo.

  ________________________________________

  Więc, co jest konieczne, aby zwrócić szczególną uwagę podczas przygotowywania strony do promocji:

 • Liczba stron witryny. Zalecamy ciągłe zwiększanie liczby stron w witrynie. Optymalna liczba stron bezpośrednio zależy od poziomu konkurencyjności promowanego zapytania. W przypadku wniosków niekomercyjnych wystarczy 10-20 stron. W przypadku zamówień komercyjnych początkowa liczba stron powinna być na poziomie 40-50 przy stałym wzroście.
 • Poziom zagnieżdżenia Praktyka pokazuje, że im wyższy poziom zagnieżdżenia stron, tym mniejsza szansa na indeksowanie przez wyszukiwarki. Nie zalecamy używania stron powyżej trzeciego poziomu zagnieżdżenia.
 • Perelinkovka. Jeśli niemożliwe jest odrzucenie stron z głębokim zagnieżdżaniem, pomóż robotowi wyszukującemu je zobaczyć - użyj mapy witryny, spróbuj połączyć strony z wewnętrznymi linkami.
 • CNC w adresach stron. Oprócz bardziej zrozumiałych dla użytkowników postaci adresu URL strony, otrzymasz niewątpliwą przewagę w przygotowywaniu wyników wyszukiwania.

 •  

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»