Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja tagów tytułu

  1. Co to jest znacznik tytułu?
  2. Jak zoptymalizować tagi tytułów
  3. Indywidualność i znaczenie są kluczowe
  4. Długość jest ważna
  5. Pomyśl o kursie Click Through
  6. Nie przestawaj ze znacznikami tytułu

  Jeden z najłatwiejszych i najbardziej podstawowych SEO na stronie kroki wydają się również jednym z najbardziej pomijanych i zapomnianych. Odnosimy się do optymalizacji tagów tytułów, aw tym poście zamierzamy zachować krótką, prostą i rzeczową treść, aby pomóc w uporządkowaniu najbardziej podstawowego elementu SEO witryny - jego tagów tytułu.

  optymalizacji tagów tytułów,

  Co to jest znacznik tytułu?

  Tagi tytułów, znane również jako elementy tytułu, służą do dokładnego przedstawienia zawartości strony internetowej. Te elementy tytułowe znajdują się w <head> dokumentu HTML / XHTML i odgrywają ważną rolę w rankingu ekologicznym i klikają stawki z wyników wyszukiwania.

  Oto przykłady, jak wyglądają znaczniki tytułów

  W kodzie:

  <head>
  <title> To jest mój tag tytułu </title>
  </head>

  W Twojej przeglądarce:

  W SERP (strona wyników wyszukiwania):

  Jak zoptymalizować tagi tytułów

  Każdego dnia spotykamy się z witrynami, w których nie udało się odpowiednio zoptymalizować stron internetowych. Wierzcie lub nie, ale spotykamy się nawet z agencjami marketingu internetowego, które nie mają nawet zoptymalizowanych tagów tytułowych.

  WSKAZÓWKA: Jeśli kiedykolwiek zastanowisz się nad współpracą z agencją marketingu internetowego, która nie zoptymalizowała nawet własnych tagów tytułu, możesz prawie zagwarantować, że w przyszłości w przyszłości zostaniesz spalony. Zrobić należytą staranność przed zatrudnieniem firmy SEO, upewniając się, że (1) zoptymalizowali własną stronę internetową i (2) uszeregowali pod kątem własnych głównych fraz.

  Aby nawet dać swojej stronie szansę na rangę dobrze zorganizowaną i zachęcić użytkowników do klikania wyników wyszukiwania, musisz zoptymalizować tagi tytułów. Oto kilka najlepszych praktyk, aby zacząć:

  Indywidualność i znaczenie są kluczowe

  Każdy tag tytułowy powinien być inny niż jakikolwiek inny tag tytułowy w witrynie, w szczególności pierwsze słowa użyte w tagu tytułu. Użyj swojej najważniejszej i odpowiedniej frazy kluczowej z przodu tagu tytułowego. Innymi słowy, jeśli optymalizujesz swój tag tytułowy dla swojej strony internetowej na temat usługi dostarczania kwiatów, to tag tytułowy dla tej strony powinien wyglądać mniej więcej tak:

  Usługa dostarczania kwiatów w Los Angeles | Firma X Kwiaty

  Długość jest ważna

  Wprowadzono ograniczenia, aby wyniki wyszukiwania były proste i strawne. Zamiast próbować wcisnąć mnóstwo słów kluczowych do tagu tytułowego, co nie pomaga przy okazji, pomyśl o inteligentnym, krótkim tytule, który wyraźnie reprezentuje stronę. Twoje tagi tytułowe nie powinny zawierać więcej niż 50-60 znaków (łącznie ze spacjami). Właściwie, SEOMoz znalazł że naprawdę długie znaczniki tytułu mogą zmuszać Google do zastąpienia tagu tytułu jego interpretacją (coś, czego nie chcesz).

  Ponadto zauważamy, że szerokość pikseli jest czynnikiem. Innymi słowy, możesz mieć tytuł zawierający ponad 100 znaków, o ile użyte znaki nie są szerokie. Jest świetny artykuł na ten temat od SEOMofo .

  Pomyśl o kursie Click Through

  Ważne jest, aby pamiętać, że optymalizacja tagów tytułów nie polega tylko na uzyskiwaniu fraz kluczowych z przodu, utrzymywaniu ich krótkimi i nadawaniu im znaczenia. Oprócz tych rzeczy musisz zastanowić się, co sprawi, że ktoś, kto zobaczy Twój wynik wyszukiwania, będzie chciał go kliknąć. Niektóre sposoby zachęcania do klikania to:

  • Używaj wyrazistych słów (np. „ Zobacz nasze najpopularniejsze kwiaty”)
  • Dołącz swoją markę / nazwę firmy, aby zaszczepić zaufanie (np. „Najpopularniejszy dzień matki Kwiaty od firmy X Kwiaciarnia ”)
  • Spróbuj użyć tej samej frazy kluczowej w tagu tytułu i opisie meta, aby wynik wyszukiwania był pogrubiony w tej frazie kluczowej, co pomaga w widoczności i kliknięciu
  • Użyj separatorów (| lub -) zamiast wkuwania słów razem

  Nie przestawaj ze znacznikami tytułu

  Prosta, praktyczna porada podana powyżej to coś, co Ty lub Twój webmaster możecie zrobić dla was przy właściwym planowaniu. Przejrzyj każdą stronę swojej witryny i upewnij się, że tagi tytułowe spełniają powyższe kryteria. Jeśli nie, rozpocznij pracę domową nad optymalizacją tagów tytułowych, aby dać stronie szansę konkurowania w wyszukiwarkach.

  Nie przestawaj jednak z tagami tytułu. Inne kluczowe, podstawowe elementy są tak samo ważne, jak znaczniki tytułu, pomagając witrynie budować jej wartość SEO. Jeśli nie masz pewności, co to jest i potrzebujesz pomocy w poprawnym zoptymalizowaniu witryny za pomocą tych najlepszych praktyk lub potrzebujesz pomocy w optymalizacji tagów tytułów, z chęcią pomożemy.

  Gotowy, aby Twoja strona internetowa była właściwie zoptymalizowana?

  Powiedz mi więcej

  Co to jest znacznik tytułu?
  Co to jest znacznik tytułu?
  Gotowy, aby Twoja strona internetowa była właściwie zoptymalizowana?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»