Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja treści SEO na stronie. TOP 5 złotych zasad optymalizacji

  1. 5 złotych zasad optymalizacji strony internetowej
  2. Jak dodać wartość do artykułu?

  Kluczowym elementem na każdej stronie jest treść. Od tego zależą takie ważne cechy, jak jakość zasobów, użyteczność dla użytkowników, nowa wartość dodana itd. Treść ma największy wpływ na ruch w witrynie i jej przychody, co oznacza, że ​​warto dotrzeć do jej tworzenia jak najbliżej.

  Treść ma największy wpływ na ruch w witrynie i jej przychody, co oznacza, że ​​warto dotrzeć do jej tworzenia jak najbliżej

  Dzisiaj podzielę się z wami przemyśleniami na temat tworzenia, pisania i optymalizacji treści na stronie. Ten materiał jest zawarty w serii artykułów na temat wewnętrzna optymalizacja witryny .

  Dzisiaj chcę opowiedzieć o rzeczach, na które naprawdę należy zwrócić uwagę, optymalizując treści pod kątem istniejących algorytmów, w oparciu o moje osobiste doświadczenia. Moim zdaniem są to rzeczy, które bardziej wpływają na promocję artykułów w wyszukiwaniu.

  5 złotych zasad optymalizacji strony internetowej

  Zasada numer 1 . Tekst artykułu powinien w jak największym stopniu ujawniać istotę żądania użytkownika Jest to najważniejsza zasada w obecnych realiach, w których linki odgrywają drugorzędną rolę.

  Po pierwsze, pisząc artykuł, powinieneś sam zrozumieć, co chciałbyś zobaczyć i nauczyć się z materiału na wybrany temat. Po osobistym zrozumieniu konieczne jest przejrzenie TOP 5-10 na zadane pytanie i przestudiowanie ich materiałów. Dopiero po takiej analizie prześlesz główny plan artykułu.

  Ważne jest, aby zrozumieć, że treść powinna być tworzona tylko wtedy, gdy jest o rząd wielkości lepszy niż ten, który jest już na górze. Jeśli jednak przepisanie (ponowne napisanie) jeszcze raz stanie się tematem zhakowanym, to artykuł z trudem przejdzie do indeksu, nie wspominając już o wyodrębnieniu ruchu do witryny z wyszukiwania.

  Jako takie wnioski doszłam do osobistych doświadczeń. Jeśli wcześniejsi autorzy artykułów kobiecych poszli z hukiem na przepisanie żądań w ilości 2-3 tys. Znaków i przynieśli dużo sprytnego dnia, teraz jest nawet indeksowana z trudem. A nowe strony przechodzą do zakazu łuków po kilku aktualizacjach.

  A wszystko dlatego, że nie mają wartości dodanej. W nowych artykułach nie ma niczego, co mogłoby poprawić jakość wyszukiwania. Dlatego takie artykuły nie zajmują czołowych miejsc i nie przynoszą korzyści.

  Jak dodać wartość do artykułu?

  Istnieje wiele opcji i lepiej jest użyć kilku na raz, aby wzmocnić efekt. Możesz opisać swoje osobiste doświadczenia na dany temat (prośbę o klucz), przesyłając własne zdjęcia. Takie podejście jest dobre w tematach sklepowych.

  Na przykład masz prośbę „jaki telewizor kupić w kuchni”. Najlepszym sposobem kierowania ruchu do artykułu jest napisanie osobistego (unikalnego) doświadczenia za pomocą opinii, cen i problemów, które rozwiązałeś podczas zakupu. Takie informacje będą o wiele bardziej użyteczne niż przepisywanie / prawa autorskie z wodą i zhakowanymi definicjami.

  Druga technika polega na napisaniu obszernego artykułu przeglądowego opartego na artykułach konkurentów, którzy są już na szczycie. W tym przypadku studiujesz ich materiał i piszesz własny, który zawiera najbardziej szczegółową analizę tematu. Pomagasz odwiedzającym witrynę, wybierając dla niego najcenniejsze i najbardziej przydatne informacje.

  Aby dodać więcej wartości, możesz uzyskać prawdziwe recenzje osób . Aby to zrobić, musisz spróbować, ale bardzo dobrze wpłynie to na ranking twojego artykułu. Obecność kilku komentarzy lub recenzji doskonale podnosi frekwencję i wyświetla artykuł na górze - nie jeden webmaster testowany w praktyce.

  Możesz również zauważyć obecność treści wideo lub audio na stronie. Będzie bardzo dobrze, jeśli na końcu artykułu dodasz tematyczny film. To nie tylko doda ci tę samą wartość, ale także zwiększy czynniki behawioralne na stronie, co również będzie miało pozytywny wpływ na Twoją stronę.

  Dziś wartość dodana treści jest najważniejszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę. Nie wbijaj tego przedmiotu, opierając się wyłącznie na klasycznym seo. Dziś już nie steruje i nie przynosi przeszłych rezultatów. Lepiej jest natychmiast zainwestować w wysokiej jakości treści, a następnie uzyskać ruch bez jednego linku niż napisać zły artykuł i wydać pieniądze na link do niego. Ale najlepiej byłoby dobrze pisać i odwoływać się.

  Zasada numer 2 . Struktura i format. Musisz przynieść artykuły w najwygodniejszej formie do czytania.

  Wszystko jest tutaj proste. Pierwszą rzeczą, jaką odwiedzający robi, wchodząc do zasobu, jest wygoda prezentacji informacji. Jeśli zobaczy kartkę z tekstem, natychmiast wraca do tematu i zostajesz bez widowni i dochodów.

  Jeśli wypróbowałeś i sformatowałeś artykuł, to użytkownik należy do Ciebie. Ponadto wyszukiwarki po prostu uwielbiają treści strukturalne. Aby być w ten sposób, potrzebujesz:

  • podzielić artykuł na krótkie akapity;
  • wyróżnij główne punkty (w innym kolorze, w formie cytatów itp.);
  • użyj napisów;
  • stosować znaczniki;
  • listy użytkowania;
  • inny.

  Zasada numer 3 . Liczba znaków w artykule powinna być dokładnie taka, aby wystarczyła do ujawnienia tematu (żądanie klucza). Jeśli wykonasz obszerne zapytanie, musisz je namalować tak szczegółowo, jak to możliwe (4–10 znaków). Jeśli jest to mały bas, na którym nie można zebrać wielu informacji, możesz ograniczyć do 1000 znaków.

  Chcę wam opowiedzieć o kilku mitach seo, które wypełniają ziemię. Od dawna tracą na znaczeniu, ale wciąż wielu przybyszów lubi w nie wierzyć.

  Mit nr 1: Artykuły o literach 1-2k nie powodują ruchu i prowadzą do nałożenia sankitsy (słabo indeksowane).

  Mit nr 2: Im więcej postaci w artykule, tym więcej zbierają ruchu.

  Mit nr 3: Im więcej treści na stronie, tym lepiej.

  Myślę, że to wszystko jest kompletnym nonsensem. Przestań w to wierzyć! Nie daj się zwieść tym stwierdzeniom. Ważne jest, aby zrozumieć tylko, że artykuł musi odpowiedzieć na prośbę użytkownika i nic więcej.

  Wyobraź sobie taką sytuację. Zamawiasz artykuły na giełdzie, określasz słowa kluczowe i określasz wymaganą objętość artykułu. Skąd to masz? Oczywiście na podstawie trzech mitów opisanych powyżej. A co masz z tym podejściem? Powiem ci teraz.

  Pierwszą rzeczą, na którą copywriter zwraca uwagę podczas pracy z zamówieniem, jest liczba znaków. W początkowej fazie pcha się w ramy. Musi już pracować ze szkodą dla jakości, aby wpaść w twoje ramy. Jeśli kluczowa prośba (temat artykułu) jest dość obszerna, a objętość artykułu wynosi 1-3 tys. Znaków, to pojawia się wadliwy artykuł na temat wydechu, w którym temat nie jest ujawniany i nie ma godnego wprowadzenia lub zakończenia.

  Lub inną opcję, gdy podajesz temat artykułu, na którym jest bardzo mało informacji, ale umieszczasz tom 3-5k znaków (myśląc jednocześnie, że im więcej postaci zamawiam w artykule, tym większy ruch gromadzę). W tym przypadku biedny pisarz pisze o przypadku 1-2 tys. Znaków, a następnie musi wlać więcej wody, co negatywnie wpływa na ogólną jakość materiału.

  Myślę, że wpadłeś w sedno. Przy zamawianiu lub pisaniu materiałów osobiście nie musisz polegać na określonej liczbie znaków. Konieczne jest monitorowanie tylko tego, że zostało napisane dokładnie tyle, ile to konieczne.

  Zasada numer 4 . Nie należy zwracać uwagi na gęstość słów kluczowych i inne triki techniczne. Teraz wyszukiwarki nauczyły się ominąć to wszystko, skupiając się na jakości artykułu i jego orientacji dla końcowego czytelnika.

  Wcześniej modne było liczenie przejść, obliczanie średniej gęstości wyrażenia kluczowego od konkurentów, wprowadzanie słów kluczowych przy użyciu specjalnej technologii w metatagi witryny . Teraz nie ma sensu tego robić.

  Dzisiaj, w SEO optymalizacji artykułów, ważną rolę odgrywa tylko tytuł i obecność słów kluczowych w artykule. Możesz przeczytać o wszystkich tagach, które wpływają na ranking może być tutaj . Dlatego musisz monitorować obecność fraz kluczowych w tytule artykułu i jego lokalizację w samym tekście (jest to możliwe w jednym egzemplarzu). Będzie to więcej niż wystarczające, aby poprawnie napisać artykuł SEO i zająć dobrą pozycję.

  Zasada numer 5 . Zapomnij o wszystkim, co przeczytałeś wcześniej! A la, musisz gdzieś użyć bezpośredniego wpisu, a następnie w pierwszym akapicie ponownie użyć słowa kluczowego, a następnie w podtytule. Potem pojawia się obraz z właściwym. tag alt a potem jeszcze kilka. Wszystkie słowa kluczowe w tekście są pogrubione, monitorujemy ich mdłości itp.

  Wszystko to doprowadzi tylko do nałożenia sankcji na Twoją stronę, co doprowadzi do utraty Twojego czasu i pieniędzy. To jest już przestarzałe i prawie nie działa. Jeśli chcesz naprawdę białego projektu dla ludzi, musisz polegać tylko na zasadach opisanych powyżej. Potrzebujesz korzyści dla swoich czytelników!

  Jeśli się nie zgadzasz, chcesz uzupełnić te informacje lub po prostu je skomentować, będę zadowolony z konstruktywnych przemyśleń.

  Jak dodać wartość do artykułu?
  Skąd to masz?
  A co masz z tym podejściem?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»