Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizacja wyszukiwania głosowego w szkolnictwie wyższym SEO

  1. Aby zoptymalizować dla głosu, zoptymalizuj dla telefonu komórkowego
  2. Umieść trochę wysiłku w lokalnym SEO, aby poprawić wyniki głosowe
  3. Przeprowadzenie badania słów kluczowych w ramach edukacji językowej
  4. Korzystaj z treści szkolnictwa wyższego, aby rozwiązać problem „Chcemy wiedzieć” Micro Moments

  Data opublikowania: 25 kwietnia 2018 r

  Data opublikowania: 25 kwietnia 2018 r

  Chociaż wyszukiwanie głosowe od lat jest cechą systemów operacyjnych dla smartfonów, eksplozja popularności głośników, ekranów i innych urządzeń sterowanych głosem od niedawna nabiera większego znaczenia jako metoda wyszukiwania.

  Wirtualni asystenci tacy jak Amazon Alexa, Google Assistant i Siri szybko stają się coraz bardziej zdolni, a twórcy treści internetowych na całym świecie dokładają starań, aby ich oferta mogła być łatwiej zużywana przez ucho zamiast oka.

  Biorąc pod uwagę względną młodość globalnej populacji studentów, wiele osób skorzysta z narzędzi wyszukiwania głosowego, co oznacza, że ​​instytucje edukacyjne mają dobry powód, aby zaangażować się w ten nowy wysiłek optymalizacji wyszukiwania. Oto przewodnik, który pomoże Twojemu zespołowi zacząć.

  Oto przewodnik, który pomoże Twojemu zespołowi zacząć

  Aby zoptymalizować dla głosu, zoptymalizuj dla telefonu komórkowego

  Chociaż wyszukiwanie głosowe jest dostępne za pośrednictwem przeglądarek internetowych, komputerów stacjonarnych i urządzeń inteligentnego domu, jest to przede wszystkim funkcja wykorzystywana na urządzeniach mobilnych. Raport z 2017 roku Pomyśl o Google zatytułowany „4 rzeczy, które musisz wiedzieć o przyszłości marketingu” twierdził, że 20 procent wyszukiwań w telefonach komórkowych jest teraz zakończonych głosem. Ponadto dane Statcounter stawiają dziś udział telefonii komórkowej w całkowitej liczbie wyszukiwań na poziomie ponad 51 procent. Oba te numery powinny z czasem wzrosnąć, co oznacza, że ​​wkrótce głos może stanowić poważną część poszukiwań.

  Statcounter

  Ze względu na bliskie relacje między głosem a telefonem komórkowym, ważne jest, aby poświęcić trochę czasu na mobilną optymalizację strony internetowej swojej szkoły, próbując poprawić dostępność za pomocą głosu. Nawet jeśli z jakiegoś powodu nie zależy Ci na optymalizacji wyszukiwania głosowego, optymalizacja urządzeń mobilnych jest niezwykle ważna. W marcu 2018 r. Google Ogłoszony centralny blog webmastera firma zaczęła migrować do indeksowania „mobile-first”, a wyniki wyszukiwania wkrótce faworyzują strony internetowe, które oferują dobre możliwości przeglądania urządzeń mobilnych.

  Istnieje wiele punktów do rozważenia przy optymalizacji sieci mobilnej, ale kilka kluczowych elementów wyróżnia się w kontekście edukacja SEO . Po pierwsze, strony internetowe muszą ładować się szybko. Szybkość stron jest czynnikiem rankingu wyszukiwania od 2010 r. I jest szczególnie ważna w przypadku stosunkowo słabej (w porównaniu do komputerów stacjonarnych) wydajności urządzeń mobilnych. Jest to ważne dla Google, ponieważ jest ważne dla użytkowników. Jeśli potencjalny student przejdzie do Twojej witryny i będzie długo czekał, zanim uzyska dostęp do informacji, które są dostępne, prawdopodobnie szybciej opuści witrynę.

  Badania zespołu w Backlinko W artykule zatytułowanym „Wyszukiwanie głosowe SEO: jak zoptymalizować w 2018 r.” stwierdzono również, że „średnia strona wyników wyszukiwania głosowego ładuje się w ciągu 4,6 sekundy (52% szybciej niż średnia strona)”, co sugeruje szczególną korzyść dla osób, które rozwijają wysoki poziom witryn prędkości. Możesz sprawdzić szybkość strony za pomocą Google PageSpeed ​​Insights narzędzie.

  Przykład: strona internetowa Université de Montréal jest szybka zarówno na urządzeniach mobilnych, jak i na komputerach, dzięki czemu jest dobrze przygotowana do wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania głosowego.

  Innym ważnym elementem do wdrożenia jest responsive web design. Jest to styl projektowania, dzięki któremu Twoja strona internetowa może inaczej prezentować swoją zawartość, w zależności od typu urządzenia, które ją ogląda, zapewniając wszystkim przyjemne wrażenia podczas przeglądania. Reaktywny projekt będzie kluczem do udowodnienia Google, że Twoja witryna jest zoptymalizowana dla użytkowników mobilnych, co prawdopodobnie doprowadzi do poprawy rankingu wyszukiwania głosowego.

  Przykład: responsywny projekt strony internetowej University of Montana pomoże mu zaszeregować do wyszukiwania w indeksowaniu mobilnym Google.

  Przykład: responsywny projekt strony internetowej University of Montana pomoże mu zaszeregować do wyszukiwania w indeksowaniu mobilnym Google

  Ostatnia uwaga: strony internetowe oferujące bezpieczne przeglądanie korzystają z wszelkiego rodzaju wyszukiwania, dlatego ważne jest, aby Twoja szkoła uzyskała certyfikaty TLS dla swoich stron internetowych. To nie jest wyłącznie kwestia mobilna czy głosowa, ale coś, co stało się niezwykle ważne równolegle z rozwojem tego rodzaju wyszukiwania.

  Przykład: Uniwersytet Vanderbilt oferuje bezpieczne przeglądanie, o czym świadczy zarówno oznaczenie „Bezpieczne”, jak i obecność liter „https” w pasku adresu. Strona internetowa wymieniona tylko jako „http” nie jest uważana za bezpieczną.

  Umieść trochę wysiłku w lokalnym SEO, aby poprawić wyniki głosowe

  Ponieważ wyszukiwanie głosowe jest powszechnie używane w telefonach komórkowych, lokalne wyniki uzyskują preferencyjne traktowanie, dlatego warto włożyć w to trochę wysiłku optymalizacja strony internetowej Twojej szkoły pod kątem wyszukiwania lokalnego . Wielu studentów pragnie studiować w konkretnym mieście lub kraju, więc jest tu okazja, aby zapewnić prawdziwą użyteczność.

  Jako pierwszy, podstawowy krok, upewnienie się, że nazwa instytucji, jej adres i numer telefonu pojawiają się na stopkach wszystkich stron internetowych, może pomóc wyszukiwarkom lepiej zrozumieć, gdzie znajduje się szkoła, więc warto poświęcić trochę czasu, aby to zrobić.

  Przykład: Uniwersytet Johns Hopkins obejmuje dane dotyczące lokalizacji i kontaktów w stopce, pomagając zarówno użytkownikom, jak i wyszukiwarkom w zrozumieniu, gdzie się znajdują.

  Powinieneś również szukać ofert w lokalnych katalogach biznesowych. Google Moja Firma, Bing Places dla Firm, Yellow Pages i wiele innych podmiotów ma katalogi, do których odnoszą się zarówno ludzie, jak i wyszukiwarki, w celu uzyskania informacji o szkołach i firmach. Tworząc listę z możliwie największą liczbą takich informacji, możesz dodać wiele informacji dla wyszukiwarek, które posłużą do zlokalizowania Twojej instytucji i uwzględnić ją w odpowiednich wyszukiwaniach zlokalizowanych.

  Na koniec pomyśl wizualnie! Wydaje się, że bezpiecznym założeniem jest, że użytkownicy, którzy angażują się w wyszukiwanie głosowe, są zainteresowani bardziej zmysłowym doświadczeniem niż jest to możliwe tylko w przypadku tekstu. Dodanie obrazów Twojego kampusu lub obiektów do tworzonych aukcji może zapewnić im bogatsze doświadczenie i, jak się zapewne domyślasz, wiąże się również z wyższą pozycją w wyszukiwaniu głosowym i lokalnym.

  Przykład: zespół Uniwersytetu Brighama Younga przesłał kilka zdjęć zrobionych na terenie kampusu, aby jego oferta Google była bardziej atrakcyjna dla użytkowników (i algorytmów wyszukiwania).

  Przeprowadzenie badania słów kluczowych w ramach edukacji językowej

  Badania nad słowami kluczowymi od dawna mają ogromne znaczenie dla instytucji edukacyjnych, które chcą zbudować swój organiczny ranking lub zasięg reklam, ale pojawienie się wyszukiwania głosowego dodaje dodatkowe uwagi do tego procesu.

  Zasadniczo sprowadza się to do sposobu, w jaki osoby fizyczne mogą przeprowadzić wyszukiwanie za pomocą klawiatury vs. Wielu użytkowników przyzwyczaiło się do obciętego, nienaturalnego wyszukiwania przy użyciu klawiatury, świadomi, że wyszukiwarka będzie zwracać uwagę tylko na najważniejsze części wyszukiwanego hasła.

  Przykład: wyszukiwanie „English university” w Google Keyword Planner ujawnia szereg sugerowanych słów kluczowych do kierowania. Nikt nie wydaje się szczególnie dobrym przykładem języka naturalnego.

  Jednak dzięki wyszukiwaniu głosowemu użytkownicy mogą używać innego, bardziej naturalnego języka. Zamiast ogólnego wyszukiwania, takiego jak w powyższym przykładzie, mogą zadać pytanie typu „Gdzie mogę uczyć się angielskiego?” To nie jest ogromna zmiana, ale zmienia charakter słów kluczowych, które mogą być zaangażowane w wyszukiwanie i rodzaje treści, które mogą być preferowane przez algorytm Google.

  Najlepszą opcją jest więc wybranie nowych słów kluczowych, które będą kierowane specjalnie do użytkowników korzystających z wyszukiwania głosowego. Pamiętaj, że nie chcesz zastępować wszystkich słów kluczowych za pomocą słów kluczowych. Mimo że głos ma stać się ważną sekcją ogólnego wyszukiwania, nadal będzie tylko podsekcją. Regularne wyszukiwanie tekstu nie jest na razie nigdzie.

  Obowiązują standardowe wskazówki dotyczące badań słów kluczowych , ale warto też zagłębić się w narzędzia skierowane do zapytań w języku naturalnym. Odpowiedz publicznie na przykład pozwala użytkownikom wprowadzać słowa kluczowe i odkrywać typowe pytania z nim związane. To świetny sposób, aby dowiedzieć się, w jaki sposób użytkownik może korzystać z wyszukiwania głosowego, aby dowiedzieć się więcej o swojej szkole lub jej kursach.

  Przykład: wyszukiwanie słowa kluczowego „uniwersytet” w odpowiedzi na pytanie „publiczność” ujawnia koło powiązanych pytań. Oto przykład pytań rozpoczynających się od słowa „który”.

  Oto przykład pytań rozpoczynających się od słowa „który”

  Korzystaj z treści szkolnictwa wyższego, aby rozwiązać problem „Chcemy wiedzieć” Micro Moments

  Google lubi opisywać interakcje mobilne i głosowe jako „mikro momenty”, które są zbieżne z konkretnymi pragnieniami, jakie może mieć użytkownik. Firma definiuje te chwile, jak „Bogaty w intencje moment, kiedy osoba zwraca się do urządzenia, aby działać zgodnie z potrzebą - wiedzieć, iść, robić lub kupować”.

  Pomyśl o Google

  W kontekście SEO dla edukacji , jest szansa, że ​​większość mikro momentów, na które Twoja instytucja musi zwrócić uwagę, to chwile „Chcesz wiedzieć”. Aby rozwiązać te problemy, Twoja instytucja będzie musiała tworzyć treści ukierunkowane na dostarczanie informacji, których użytkownicy poszukują, gdy wypowiadają pytania do swoich urządzeń.

  Na początek rozważ niektóre z pytań długiego ogona zebranych w procesie badania słów kluczowych. Czy można odpowiedzieć na dedykowaną stronę internetową lub blog? Tworząc zasoby, które mówią o tych pytaniach i obawach, możesz lepiej wykorzystać konkretne zapytania zadawane przez uczniów urządzeniom z obsługą głosu i zapewnić większą wartość użytkownikowi na raz.

  Możesz dodatkowo zoptymalizować treści pod kątem głosu, pisząc w stylu, który brzmi naturalnie, gdy czytasz go na głos. Bardziej konwersacyjny ton i bezpośredni wybór słownictwa przyniosą przyjemniejsze wrażenia w przypadku, gdy asystent głosowy odczyta znaczną ilość tekstu, a także może pomóc w SEO. Istnieje wiele narzędzi czytelności, takich jak Readable.io lub popularna wtyczka SEO dla WordPressa, która może dać Ci pojęcie o tym, jak skomplikowane są twoje teksty do czytania i rozumienia, ale nie polegaj wyłącznie na nich. Poświęć trochę czasu na przeczytanie treści i zanotuj wszystkie części tekstu, w których czytanie zwalnia lub potyka się. Są to prawdopodobne punkty wymagające edycji.

  Przykład: Ten podział z ReadabilityFormulas.com może pomóc użytkownikom zrozumieć poziom czytelności ich tekstu. Jest to dobre, bezpłatne narzędzie dla szkół, które chcą zapewnić, że ich zawartość będzie dobrze działać w wyszukiwaniu głosowym.

  Na koniec spróbuj trochę mięsa do zawartości. Wspomniane badania BackLinko wykazały, że typowe strony wyników wyszukiwania głosowego mają ponad 2000 słów. Niekoniecznie potrzebujesz, aby twoja treść była tak długa, ale upewnienie się, że istnieją istotne informacje mogą pomóc w rankingu. Unikanie używania tabel i długich list adresów URL może również pomóc w skróceniu tekstu, jego skupieniu i łatwiejszym tłumaczeniu na mowę.

  Oczekuje się, że wyszukiwanie głosowe będzie stanowić ogromną liczbę wszystkich wyszukiwań w ciągu najbliższych kilku lat, teraz czas na poprawienie rankingu dla tego typu wyszukiwania jest teraz. Na szczęście wiele z tego, co jest niezbędne, aby uzyskać wysokie wyniki w zakresie nakładania się wyszukiwania głosowego na inne działania SEO, które i tak powinna podjąć instytucja. Optymalizacja mobilna i lokalna, specjalne badania słów kluczowych oraz generowanie treści ukierunkowane na rodzaje zapytań, które użytkownicy wykonują za pomocą głosu, mogą mieć duży wpływ na poprawę wyników instytucji dzięki wyszukiwaniu głosowemu i powinny przynieść korzyści pozostałym szkolnictwo wyższe SEO wysiłki.

  Optymalizacja mobilna i lokalna, specjalne badania słów kluczowych oraz generowanie treści ukierunkowane na rodzaje zapytań, które użytkownicy wykonują za pomocą głosu, mogą mieć duży wpływ na poprawę wyników instytucji dzięki wyszukiwaniu głosowemu i powinny przynieść korzyści pozostałym  szkolnictwo wyższe SEO  wysiłki

  Zamiast ogólnego wyszukiwania, takiego jak w powyższym przykładzie, mogą zadać pytanie typu „Gdzie mogę uczyć się angielskiego?
  Czy można odpowiedzieć na dedykowaną stronę internetową lub blog?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»