Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  optymalizacja wyszukiwarki

  1. Jak to działa Dodatek Search Engine Optimization działa poprzez generowanie unikalnych adresów URL...
  2. Paged URL
  3. Przykłady
  4. Przycisk powrotu
  5. Łącza bezpośrednie
  6. Posty na stronę
  7. Krótki kod
  8. Instalacja
  9. Aktywacja licencji

  Jak to działa

  Dodatek Search Engine Optimization działa poprzez generowanie unikalnych adresów URL (za pomocą JavaScript) za każdym razem, gdy użytkownik kliknie przycisk „ Załaduj więcej ” lub pojawi się nowa strona. Adresy URL mogą być następnie przesyłane do wyszukiwarek lub udostępniane przez odwiedzających witrynę w celu natychmiastowego dostępu do treści ładowanych przez Ajax.

  Wdrażanie przyjaznych adresów URL jest szybkie i łatwe - wystarczy ustawić parametr seo na true w Ajax Load More shortcode, a twoje stronicowania URL będą włączone. Od niestandardowych typów postów i niestandardowych taksonomii po archiwa kategorii i tagów - możesz dodawać adresy stronicowania w dowolnej sytuacji.

  Przykładowy kod skrótu [ajax_load_more seo = " true " post_type = " portfolio " taxonomy = " typ portfela " taxonomy_terms = " design " posts_per_page = " 4 "]

  Indeksowanie wyszukiwarki

  Po włączeniu dodatku Search Engine Optimization wywoływane jest wstępne zapytanie po stronie serwera, a wyniki są renderowane w elemencie <noscript />. Dzięki temu zawartość Ajax jest dostępna dla Googlebot i inne przeszukiwacze bez konieczności wykonywania JavaScript.

  Wraz z tym wstępnym zapytaniem tworzona jest również numeracja stronicowania w tym samym elemencie <noscript /> i umożliwia robotom przeszukującym łatwe poruszanie się po dodatkowych stronach w celu indeksowania.

  Paged URL

  Gdy użytkownik żąda stronicowanego adresu URL (witryna.com/page/5/), tylko posty istotne dla bieżącej strony są renderowane w elemencie <noscript />.

  Na przykład, jeśli miałbyś załadować strona 3 naszego bloga. Zauważysz, że załadowano zawartość trzech stron, ale tylko cztery posty, które normalnie można znaleźć na stronie / 3, są obecne w elemencie <noscript />.

  Przykłady

  Domyślna
  Ogólny szablon strony głównej (index.php) wyświetlający Twoje najnowsze posty.

  Dodatek stronicowania
  Przekształć funkcje nieskończonego przewijania w solidny system nawigacji przywoławczej.

  Blog
  Szablon strony docelowej bloga wyświetlający wszystkie posty.

  Przycisk powrotu

  Dodatek SEO utrzymuje stan strony, dodając obsługę interakcji przycisku wstecz i dalej oraz odświeżania strony.

  Gdy użytkownicy przewijają i ładują dodatkowe strony, aktualnie wyświetlana strona będzie przechowywana w historii przeglądarki i dostępna za pomocą przycisków wstecz / wstecz i odświeżania przeglądarki. Oznacza to, że jeśli użytkownik wyświetli niektóre treści za pomocą nieskończonego przewijania i kliknięć w artykuł, może użyć przycisku Wstecz przeglądarki i przejść bezpośrednio do strony i lokalizacji, w której zostały przerwane.

  Wypróbuj na naszym blogu

  Łącza bezpośrednie

  Dodatek Search Engine Optimization obsługuje oba Ładny i Równina permalinki. Dodatek automatycznie zlokalizuje używaną strukturę permalinków, dzięki czemu nie będziesz musiał dostosowywać żadnych ustawień przed rozpoczęciem.

  Możesz dostosować strukturę permalinku WordPress, odwiedzając Ustawienia> Łącza bezpośrednie w twoim administratorze.

  Posty na stronę

  Aby uniknąć błędów nieodnalezionych na stronie (404) i innych problemów, które mogą pojawić się na stronach kategorii, tagów i innych archiwach / listach, zalecamy wartość parametru posts_per_page w ładowaniu Ajax. Więcej shortcode jest takie samo lub większe niż wartość bloga strony pokazują co najwyżej ustawienie zdefiniowane w Twoim administratorze WordPress - to ustawienie można znaleźć w ustawieniach> czytanie .

  Uwaga : w miejscu, w którym sprawdzane są obie wartości, jest dostępny mechanizm rezerwowy, który dostosowuje parametr shortcode post_per_page, jeśli jest on niższy niż strony bloga wyświetlane w najwyższej wartości.

  Krótki kod

  Nie zawsze chcesz, aby twoja treść generowała adresy stronicowania. Aby obejść ten problem, musisz aktywować dodatek SEO w każdym z krótkich kodów ajax_load_more - to da ci pełną kontrolę nad tym, gdzie będzie się działo stronicowanie na twojej stronie.

  Po prostu ustaw seo na true, a twoje adresy stronicowania zostaną zaimplementowane automatycznie - możesz także ustawić wartość seo podczas budowania shortcode w kreatorze kodów.

  Przykład Shortcode [ajax_load_more seo = " true " post_type = " post "]

  Instalacja

  Po zakupie tego dodatku otrzymasz wiadomość e-mail z potwierdzeniem / zakupem. Twój paragon będzie zawierał bezpośredni link do pobrania Twojej kopii Ajax Load More: Search Engine Optimization i klucz licencyjny.

  Po pobraniu dodatku prześlij rozpakowane pliki do katalogu / wp-content / plugins / lub odwiedź pulpit nawigacyjny wtyczek i Przekazać plik pobrany plik .zip w obszarze Dodaj nowy.

  Aktywacja licencji

  Aby aktywować dodatek i otrzymywać aktualizacje bezpośrednio w wtyczkach WordPress, użytkownicy panelu kontrolnego muszą wprowadzić klucz licencyjny, który został dołączony do ich potwierdzenia zakupu.

  Aby aktywować klucz licencyjny:

  1. Odwiedź sekcję Licencje w wtyczce Ajax Load More.
  2. Wprowadź klucz produktu i kliknij Aktywuj licencję .
  3. Jeśli wskaźnik statusu zmieni kolor na zielony, Twój dodatek został pomyślnie aktywowany (przykład poniżej).

  Jeśli nie otrzymałeś e-maila z potwierdzeniem / potwierdzeniem zakupu i klucza licencyjnego, sprawdź folder spam / śmieci, a jeśli nadal nie możesz znaleźć wiadomości e-mail, skontaktuj się ze mną na darren [at] connekthq.com lub użyj Formularz wsparcia produktu na stronie internetowej.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»