Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Optymalizuj ustawienia - Pomoc

  Dostępny z licencją dla analityków geostatystycznych.

  Narzędzie ArcGIS Geostatistical Analyst Extension umożliwia optymalizację parametrów za pomocą przycisku Optymalizuj, Narzędzie ArcGIS Geostatistical Analyst Extension umożliwia optymalizację parametrów za pomocą przycisku Optymalizuj,  zoptymalizować wyjście z zakresu modeli interpolacji zoptymalizować wyjście z zakresu modeli interpolacji. We wszystkich tych modelach optymalizacja opiera się na minimalizacji błędu średniego kwadratu. Proces optymalizacji dla każdego modelu koncentruje się na najważniejszych parametrach.

  Znaczenie stopień (moc) w metodzie IDW (iad) jest jedynym parametrem tego modelu interpolacji, który jest używany w procesie optymalizacji.

  Wartość parametru jądra jest jedynym parametrem optymalizacji zmiennej używanym w Radialne funkcje podstawy (Radial Basis Functions) .

  Ponadto optymalizacja jest wykorzystywana w krigingu do wyboru modelu semiwariogramu / kowariancji / wzajemnej kowariancji i ma główny cel parametru zasięg . Optymalizacja modelu półwariogramu / kowariancji jest wykonywana przy użyciu jednego wariogramu, który jest izotropowy, jak również domyślnego wyboru sąsiedztwa wyszukiwania z czterema sektorami. Parametr Zmiany , który jest używany w cokriging, może zostać włączony do procesu optymalizacji.

  Podczas optymalizacji metodą LPI (interpolacja wielomianu lokalnego) jeśli tryb zaawansowany jest ustawiony na Fałsz, numer warunku przestrzennego nie jest używany w optymalizacji. Wartość Goodness of Fit może być użyta do określenia modelu LPI (interpolacja wielomianu lokalnego), która tworzy optymalne wartości.

  Ponadto niektóre parametry można zoptymalizować dla niektórych modeli interpolacji. W przypadku korzystania z LPI (interpolacja wielomianu lokalnego) parametry progu przepustowości i warunku przestrzennego można zoptymalizować.

  W krigingu istnieją różne parametry wariogramu, które można zoptymalizować oddzielnie za pomocą przycisku Automatycznie, W krigingu istnieją różne parametry wariogramu, które można zoptymalizować oddzielnie za pomocą przycisku Automatycznie,  za pomocą Kreatora geostatystycznego za pomocą Kreatora geostatystycznego. W wyniku tego zostanie obliczony błąd standardowy dla serii wartości i wybrany zostanie parametr z najniższym standardowym błędem.

  Opinie na temat tej sekcji?

  Opinie na temat tej sekcji?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»