Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Otwórz sklep internetowy od podstaw: instrukcje krok po kroku

  1. Wyszukaj niszę na starcie
  2. Szukaj dostawców
  3. Tworzenie strony
  4. Zarejestruj LLC lub SP
  5. W razie potrzeby wynająć magazyn i biuro
  6. Personel
  7. Dostawa towarów
  8. Promocja sklepu internetowego

  Ile pieniędzy potrzeba na stworzenie sklepu internetowego od podstaw? Konieczne będzie przeanalizowanie wszystkich etapów procesu jego tworzenia, z których każdy wymaga pewnych kosztów. Instrukcje krok po kroku, jak otworzyć sklep internetowy, podpowiedzą Ci szczegółowo i pomogą uniknąć wypadku na wczesnym etapie.

  Wyszukaj niszę na starcie

  Nisza jest grupą docelową. Gdy produkty zaczynają tworzyć nowy rynek, na którym produkt rośnie, tworzy się nisza. W takim przypadku musisz jasno zrozumieć, co możesz zaoferować i ile możesz obrócić na rynku.

  Dlatego stworzenie własnego sklepu internetowego od podstaw będzie wymagało instrukcji krok po kroku, gdzie są formułowane zadania. To zależy od tego, jakie produkty zamierzasz sprzedać.

  Wyrównaj swój kapitał z kosztami produkcji. Nie planuj otwierania drogiego sprzętu elektronicznego w sklepie internetowym, jeśli masz mały kapitał.

  Zwracaj uwagę na zapotrzebowanie na wybrany rodzaj towarów. Niezależnie badaj rynek lub sprzedawców kontaktów, aby dowiedzieć się, jak opanować wybraną niszę przez innych sprzedawców.

  Głównym błędem na początku jest to, że ludzie próbują otworzyć firmę od podstaw bez zrozumienia niszy. Większość po prostu bierze towary i zakorzenia się na rynku, a kiedy nic się nie dzieje, rozczarowani, że odchodzą.

  Inni, przeciwnie, studiują niszę, ale nic nie robią. Paradoks polega na tym, że w pierwszej sytuacji jest więcej szans na wejście do niszy, ponieważ próba, a nie tylko rozumowanie, jest łatwiejsza do osiągnięcia.

  Paradoks polega na tym, że w pierwszej sytuacji jest więcej szans na wejście do niszy, ponieważ próba, a nie tylko rozumowanie, jest łatwiejsza do osiągnięcia

  Szukaj dostawców

  Zaczynając pracę od podstaw, z wyprzedzeniem szukaj dostawców. Kiedy zaczniesz układać niezbędną dokumentację, będziesz musiał dokładnie wiedzieć, z którą z nich możesz pracować. Wskazane jest wcześniejsze omówienie warunków takiej współpracy.

  Główne kryteria wyboru dostawców:

  • Margines;
  • Czas dostawy;
  • Certyfikaty;
  • Metoda płatności;
  • Okres trwałości produktów;
  • Możliwość zwrotu lub wymiany produktów;
  • Koszt wysyłki;
  • Unikalność opisów i fotografii;
  • Status oficjalnego dealera itp.

  Są pewne niuanse, o których dostawcy nie wspominają na początku. Na przykład:

  1. Specjalne ceny. Rozpoczęcie pracy z dostawcą odbywa się po określonej cenie, a po skontaktowaniu się z nim w celu uzyskania niższych cen, cena natychmiast pojawia się przy niższych cenach. Dowiedz się, jak to osiągnąć.
  2. Jakość produktu. Otrzymując wadliwy produkt, musisz bronić swojej pozycji jako nabywcy hurtowego, żądając zwrotu lub wymiany (zazwyczaj gwarantowanej przez umowę).
  3. Dostępność produktu. Dostawcy oferują towary, gwarantując ich dostępność w magazynie, a wraz ze wzrostem sprzedaży produkt nagle się kończy.

  Aby zabezpieczyć się przed pozbawionymi skrupułów dostawcami, poproś o minimalny zestaw dokumentów:

  • certyfikat rejestracji;
  • TIN;
  • umowa;
  • wyciągi z Unified State Register.

  Tworzenie strony

  Wszelkie instrukcje krok po kroku dotyczące tworzenia sklepu internetowego powiedzą, że główną dźwignią jest stworzenie strony internetowej. Możesz rozpocząć tworzenie witryny równolegle z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji.

  Możesz potrzebować pomocy profesjonalnego projektanta, aby zaprojektować logo i rozwinąć identyfikację korporacyjną zasobu. Odgrywa to ważną rolę, ponieważ przed pierwszymi tekstami trzeba ocenić atrakcyjność firmy dla potencjalnych klientów.

  Kluczowej roli logo nie należy lekceważyć, ponieważ jest to ważny element (marka sklepu internetowego). Poprzez strony freelancing można znaleźć odpowiedniego specjalistę do jego rozwoju. Płatność w tym przypadku będzie akordowa (średnio 3000–10 000 p. Za logo i 10 000–30 000 p. Za projekt).

  Identyfikacja wizualna jest używana do projektowania witryny, jak również do różnych atrybutów towarzyszących sklepowi. Możesz znaleźć niezależne rozwiązanie lub użyć gotowych szablonów, ale Twoja marka nie będzie oryginalna.

  Jeśli początkowy budżet na rozwój projektu jest ograniczony, możesz otworzyć sklep internetowy na podstawie gotowych rozwiązań. Na przykład platforma Insales

  Zarejestruj LLC lub SP

  Wybór formy prawnej do otwarcia sklepu internetowego od podstaw odbywa się na początkowych etapach. LLC i IP mają swoje zalety i wady, a przepływ pracy i wydatki znacznie się różnią.

  Otwarcie IP znacząco obniża koszty. Konieczne będzie jedynie zapłacenie cła państwowego (800 rubli). Rachunek bieżący i dostępność pieczęci dla indywidualnego przedsiębiorcy nie są wymagane.

  Korzystanie z usług pośredników w celu zaoszczędzenia czasu wymaga dodatkowej opłaty w wysokości 2000-3000 rubli.

  Znacznie trudniej otworzyć LLC. Cena waha się od 6 000 do 40 000 rubli, w zależności od kapitału autoryzowanego i płatności usług prawnych.

  Minimalna wielkość kapitału zakładowego - 10 000 rubli. Jednocześnie wymagana jest rejestracja adresu prawnego. Korzyści z otwarcia sklepu internetowego w formie LLC można ocenić po obliczeniu kosztów i porównaniu ich z planowanym zyskiem.

  W razie potrzeby wynająć magazyn i biuro

  W początkowej fazie możesz nie potrzebować własnego magazynu, jednak jeśli zdecydowałeś się go wynająć, rozważ koszty z góry.

  Sprawdź koszt wynajmu powierzchni magazynowej o wymaganej wielkości i zwróć uwagę na jej lokalizację, zgodność z warunkami technicznymi, a także możliwość wejścia.

  Po obliczeniu możliwych kosztów przeanalizuj koszty dostawy pocztą i kurierem. Być może dla ciebie jeden z tych rodzajów dostaw będzie łatwiejszy i bardziej opłacalny, a nie będziesz musiał płacić za wynajem magazynu i pilnowanie go.

  Biuro musi spełniać określone funkcje, zwłaszcza na początku sklepu internetowego. Wynajem powierzchni biurowej jest potrzebny tylko wtedy, gdy naprawdę tego potrzebujesz.

  Większość firm rozpoczynających działalność korzysta z biura, aby wykazać swój prestiż, ale jego czynsz kosztuje 5–10 000 rubli. miesięcznie i może być dla Ciebie bardzo kosztowny. Kluczowe spotkania z partnerami mogą odbywać się na początkowych etapach w sali konferencyjnej, w kawiarni i na innym neutralnym terytorium.

  Personel

  Przedsiębiorcy, którzy decydują się na stworzenie sklepu internetowego od podstaw, stają przed problemem zatrudnienia. Zwykły sklep tworzy fundusz na wynagrodzenia pracowników, który jest najważniejszą pozycją wydatków. Ta zasada nie dotyczy sklepu w Internecie.

  W celu funkcjonowania sklepu internetowego nie jest konieczne tworzenie całego personelu, ponieważ biznesmen może przejąć wszystkie obowiązki. Jednak w najlepszym możliwym scenariuszu przyszły rozwój sklepu wymaga stworzenia minimalnego personelu.

  Do perfekcyjnego funkcjonowania sklepu internetowego potrzebujesz następujących pracowników:

  • Manager (zdalna komunikacja z dostawcami, obsługa klienta, organizacja dostawy produktów do klientów, utrzymanie księgowości)
  • Personel zaangażowany w dostawę towarów (jeśli sklep jest mały, dostawa może zostać zrealizowana bezpośrednio przez kierownika sklepu)
  • Administratorzy (początkowo samodzielnie możesz pełnić funkcje administratora, aw procesie rozwoju firmy i powiększania personelu możesz zatrudnić doświadczonego pracownika)
  • IT (wsparcie techniczne strony, wypełnianie kart produktów, promocja w Internecie, tworzenie i wdrażanie kampanii reklamowych można powierzyć freelancerom).

  Dostawa towarów

  Dostawa towarów jest ważnym czynnikiem wpływającym na kształtowanie pozytywnego nastawienia do Twojego sklepu wśród klientów. Możesz stworzyć profesjonalną stronę internetową, przeprowadzić rozległą kampanię reklamową, współpracować z ekspertami i zrobić wiele rzeczy, aby sklep internetowy odniósł sukces. Jednak błędy w organizacji dostawy doprowadzą do tego, że wszystkie prace będą bezużyteczne. W związku z tym każdy rynek online jest zobowiązany do określenia odpowiedniej dla niego metody dostawy, aby klienci mieli możliwość otrzymania swoich zakupów w odpowiednim czasie.

  Istnieją różne sposoby dostarczania produktów:

  • „Mail of Russia”
  • Dostawa kurierska lub outsourcing
  • Firmy transportowe
  • Własna usługa dostawy
  • Odbiór towarów.

  Promocja sklepu internetowego

  Nawet jeśli otworzysz najlepszy i wysokiej jakości sklep internetowy - nie będzie on znany nikomu bez promocji w Internecie.

  Do promocji użyj różnych metod.

  1. Optymalizacja SEO (optymalizacja tekstów zapytań wyszukiwania, tworzenie słów kluczowych - jest to konieczne, aby witryna odniosła sukces i była popularna w Internecie).
  2. Reklama - kontekstowe i banerowe, reklamy teaserowe, bezpłatne fora dyskusyjne i inne formy reklamy w sieci do promowania na różnych stronach projektu.
  3. Popularne sieci społecznościowe - konieczna jest instalacja widgetów na stronie i tworzenie publicznych stron w głównych sieciach społecznościowych. Przy minimalnych kosztach możesz wkrótce powiadomić grupę docelową o otwarciu nowego sklepu internetowego.
  4. Druk i reklama zewnętrzna.
  5. Reklama w mediach (telewizja, czasopisma i gazety, reklama wideo).

  Nie zapomnij śledzić skuteczności reklamy (wzrost liczby odwiedzających i aktywnych kupujących). W ciągu 1-2 tygodni będzie można zrozumieć skuteczność każdego rodzaju reklamy w celu optymalizacji jej kosztów.

  W ten sposób masz gwarancję udanego otwarcia sklepu internetowego. Ta instrukcja krok po kroku nie jest wystarczająco szczegółowa, ale zawierała wszystkie ważne kluczowe punkty, które pomogą aspirującemu przedsiębiorcy.

  Czytaj więcej ...


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»