Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pagination vs Infinite Scroll: Który jest dla Ciebie odpowiedni?

  1. Pagination vs Infinite scroll: co mówią eksperci?
  2. Podsumuj: Przewijanie w stosunku do nieskończonego przewijania

  Kwestia paginacji i nieskończonego przewijania pojawia się najczęściej w kontekście e-commerce i wykazów produktów, ale możemy zastosować te same pomysły również w innych scenariuszach.

  Dlaczego to ma znaczenie, które wybieram?

  Po pierwsze, użyteczność nie jest taka sama między dwiema opcjami. Oczywiście chcesz, aby Twoja witryna była jak najbardziej przyjazna dla użytkownika . Ale nie przeskakuj zbyt szybko do konkluzji: obie opcje mają zalety i wady.

  Pagination vs Infinite scroll: co mówią eksperci?

  Smashing Magazine mówi nam, że testowane obiekty znalazły powolną paginację , a gdy strona została paginowana, przeglądały mniej przedmiotów . Jednak spędzili więcej czasu na pierwszej stronie . Wręcz przeciwnie, oglądali większą liczbę przedmiotów, gdy strona korzystała z nieskończonego przewijania, ale użytkownicy skanowali elementy jako całość, zamiast poświęcać czas na oglądanie poszczególnych elementów. Mówią nam dalej, że użytkownicy mobilni na ogół nie chcą czekać na załadowanie następnej strony.

  Powszechnie uznaje się również, że nieskończone przewijanie sprawia, że ​​stopka jest w zasadzie niedostępna, ponieważ nowe wyniki stale przesuwają ją w dół strony. Jeśli więc chcesz, aby użytkownicy mieli dostęp do stopki, jest to ważny czynnik.

  SEO guru Yoast  mówi nam, że: SEO guru Yoast mówi nam, że:

  • Nieskończone przewijanie jest najlepsze, gdy użytkownik chce skanować elementy, zamiast skupiać się na konkretnym.
  • Paginacja to świetny sposób na znalezienie przez użytkownika konkretnego elementu, którego szuka, więc jest to optymalny wybór, jeśli celem jest poprawa SEO.

  Open Source dla U potwierdza, że ​​nieskończone przewijanie jest najlepszym wyborem dla urządzeń mobilnych. Wskazują jednak, że:

  „Dzięki paginacji masz stały punkt początkowy i punkt końcowy. Pomaga to klientom wiedzieć, która strona dokładnie zawiera rodzaj produktów, które chcą. Nie muszą przewijać bez końca, ale mogą kontrolować swoje wyszukiwania. ”

  Istnieje również rozwiązanie pośrednie, które polega na dodaniu przycisku „załaduj więcej” na dole strony. Pozwala to klientowi na załadowanie większej liczby elementów na tej samej stronie, co sprawia wrażenie nieskończonego przewijania, a jednocześnie nie zmusza go do czekania na długi czas ładowania strony.

  Podsumuj: Przewijanie w stosunku do nieskończonego przewijania

  • Jeśli chcesz, aby użytkownik znajdował się w „trybie odkrywania” i zobaczył swoje produkty lub artykuły -> użyj nieskończonego przewijania
  • Jeśli twoja publiczność korzysta głównie z urządzeń mobilnych -> użyj nieskończonego przewijania
  • Jeśli potrzebujesz, aby twoja stopka pozostała dostępna -> użyj paginacji
  • Jeśli chcesz, aby użytkownik szybko przeglądał określony element, spędzał więcej czasu na pierwszej stronie lub przeglądał poszczególne elementy dogłębnie -> użyj paginacji
  • Jeśli nie masz pewności, co najlepiej pasuje do Twojej konfiguracji -> skontaktuj się z nami, chętnie przeanalizujemy z Tobą opcje.

  Pagination vs Infinite scroll: co mówią eksperci?
  Dlaczego to ma znaczenie, które wybieram?
  Pagination vs Infinite scroll: co mówią eksperci?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»