Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Piątkowe pytania i odpowiedzi: Lance Bachmann na temat społeczności SEO Philly i bycie na tablicy

  Jeśli ostatnio przejechałeś 95 lat, spotkałeś już Lance'a Bachmanna.

  Założyciel 1SEO stał uzbrojony na tablicy reklamującej wartość SEO przez miesiące nad wschodnią arterią w Filadelfii. Na pierwszy rzut oka billboard wygląda jak kampania marketingowa krajowej firmy, ale tubylec z północno-wschodniej Filadelfii zarządza szybko rozwijającym się biznesem tutaj, w rejonie Filadelfii, licząc lokalne firmy, takie jak Sweat Fitness, restauracja Center City Ladder15 i cygaro Holta. klientów.

  Założona w 2010 roku firma zatrudnia 15 pracowników w biurach w Southhampton i 96 w Indiach Założona w 2010 roku firma zatrudnia 15 pracowników w biurach w Southhampton i 96 w Indiach.

  „W tej chwili jesteśmy tu jak sardynki”, mówi Bachmann, dodając, że firma planuje duży ruch w tym miesiącu.

  Usiedliśmy z facetem na tablicy reklamowej o tym, jak to jest, um, być na bilbordu i dlaczego zaprasza cię do grania w gry zręcznościowe w nowym biurze swojej firmy w Bristolu. Bachmann omawia również społeczność SEO w Filadelfii i dlaczego nie przeprowadził się do 4. i Bainbridge.

  Wyjaśnij, co robi 1seo, gdy jestem pięciolatkiem.

  Jeśli masz produkt lub usługę, znajdziemy najlepsze słowo kluczowe, które zapewni Ci najlepszą konwersję dzięki połączeniu linków typu pay-per-click i linków organicznych ... Nie robimy żadnych sztuczek w czarnym kapeluszu. Nie trzymamy ludzi jako zakładników, wszystkie nasze umowy są z miesiąca na miesiąc.

  Nasze biuro będzie wyglądało zupełnie inaczej niż kiedykolwiek w Filadelfii

  Opowiedz nam o nowej przestrzeni, do której przeprowadzasz się w Bristolu.

  Chcemy, aby była to otwarta społeczność technologiczna, w której nasi klienci i freelancerzy mogą przyjść do pracy z naszego miejsca. Umieścimy tam gry zręcznościowe. Mamy duże ekrany, na których ludzie mogą korzystać z Skype w naszym biurze w Indiach. Będzie to zupełnie inny wygląd niż jakikolwiek inny film w Filadelfii.

  Czy powiedziałeś, że masz biuro w Indiach?

  Mamy pełnowymiarowe, 100-osobowe biuro w Indiach, zajmujące się budowaniem linków, pracami rozwojowymi i tym podobnymi.

  Co oznacza link-build?

  Możesz zrobić wzajemne budowanie linków w celu przełączania łączy z innym webmasterem z odpowiednimi tagami i pozycją strony. Innym sposobem jest wykonanie zgłoszeń do katalogu lub podejście do blogów, które zakotwiczają właściwe słowa kluczowe dla Twojej witryny.

  Często jesteśmy zasypywani formularzem kontaktowym i spamem e-mailowym, a ludzie proszą nas o „wymianę linków”. Zakładam, że o tym mówisz, ale na niższym poziomie.

  Problem polega na tym, że witryny, które pytają, prawdopodobnie mają niski poziom PageRank i nie są w tej samej branży co ty. Czasami proszą cię o umieszczenie linku w taki sposób, aby uczynić ich witrynę „autorytetem”. Musisz więc przeprowadzić pełną analizę, czy te rzeczy mają sens dla ciebie.

  Jak to jest być na billboardzie?

  Nie dostajesz tylu dziewczyn, ile myślisz, to naprawdę cię boli, myślę [śmiech].

  Czy ktokolwiek się do ciebie zbliża i mówi: „Wiem, że to dziwne, ale czy jesteś facetem na tablicy?”

  Absolutnie. Jestem jednym z 14 dzieci z północno-wschodniej Filadelfii, więc znam wielu ludzi.

  Co zajęłoby przeniesienie 1SEO do miasta? Dlaczego Bristol?

  Chciałem kupić budynek przy South Street około 4 i Bainbridge . Przyniosłem księgowego i tak nie było strefa szansy więc zostałbym zniszczony podatkami. Jako pracodawca musiałbym płacić moim pracownikom podatek od wynagrodzeń w Filadelfii. Z tego powodu nie chcą czterech procent obniżki wynagrodzenia.

  Jaka jest społeczność SEO w Filadelfii?

  W Filadelfii są tylko dwie prawdziwe firmy SEO. My i SEER interaktywny . W Filadelfii jest wielu projektantów stron internetowych, którzy twierdzą, że mogą to zrobić, ale nie mogą. Zrób mnie i Wil [Reynolds, założyciel SEER Interactive] rozmowa? Chodzimy na te same konferencje i mówię „cześć”, ale nie ma dużej komunikacji między firmami SEO tutaj lub w całym kraju. Wszyscy po prostu robią swoje.

  Aby Filadelfia była tak dużym rynkiem, to dziwne, że ty i SEER jesteście jedynymi dwiema firmami. To dużo stawu, a nie dużo ryb.

  I dlatego tak szybko się rozwijamy.

  Poniżej Lance Bachmann wyjaśnia SEO.

  [tech] FwG_zEaNfxE [/ tech]

  -30-

  Czy powiedziałeś, że masz biuro w Indiach?
  Co oznacza link-build?
  Jak to jest być na billboardzie?
  Czy ktokolwiek się do ciebie zbliża i mówi: „Wiem, że to dziwne, ale czy jesteś facetem na tablicy?
  Co zajęłoby przeniesienie 1SEO do miasta?
  Dlaczego Bristol?
  Jaka jest społeczność SEO w Filadelfii?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»