Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pisanie artykułu SEO

  1. 1) Tytuł: Spraw, by był chwytliwy i zoptymalizuj go
  2. 2) Zbuduj swoje pismo
  3. 3) Słowa kluczowe
  4. 4) Synonimy i modyfikatory
  5. 5) Umieszczanie docelowego słowa kluczowego pogrubioną czcionką lub kursywą
  6. 6) Obrazy
  7. 7) Linki
  8. 8) Meta-opis

  Pisanie strony internetowej lub wpisu na blogu jest dobre. Pisanie artykułu SEO jest lepsze. Pisząc, musisz myśleć o Google, a także o użytkownikach i czytelnikach witryny. Treści zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek jest głównym czynnikiem w rankingu w Google, dlatego ważne jest zapoznanie się z nim Techniki SEO które możesz zastosować do swojego pisma.

  Powszechnie wiadomo, że SEO oznacza „optymalizację pod kątem wyszukiwarek”, ale jak można wykorzystać SEO przy pisaniu w internecie? Poniżej znajduje się 8 łatwych do zastosowania technik, które pomogą Ci zoptymalizuj swoje strony internetowe i posty na blogu. Skorzystaj z tych wskazówek, a zwiększysz reputację swojej witryny, przyciągniesz nowy ruch i przyciągniesz potencjalnych klientów.

  1) Tytuł: Spraw, by był chwytliwy i zoptymalizuj go

  Znajdź potężny tytuł, który przemawia do czytelników i przyciąga ich uwagę. Upewnij się, że umieściłeś docelowe słowo kluczowe na początku tytułu, jeśli to możliwe. Posiadanie słowa kluczowego na początku tytułu jest ważnym czynnikiem w SEO. Słowo kluczowe można umieścić wśród ostatnich słów tytułu, ale ta technika nie jest tak skuteczna.

  Tytuł Twojego artykułu zostanie wyświetlony w wynikach wyszukiwania, a gdy artykuł zostanie udostępniony, w sieciach społecznościowych. Dlatego ważne jest, aby mieć chwytliwy tytuł, który zachęca ludzi do kliknięcia i przeczytania artykułu.

  Kiedy wymyślasz tytuł, pamiętaj o wpisaniu docelowego słowa kluczowego i nazwy marki w krótkim zdaniu opisującym treść. Nie używaj słowa kluczowego jako tytułu. Spróbuj nie przekraczać 66 znaków. W przeciwnym razie tytuł zostanie skrócony w wynikach wyszukiwania.

  Tag Title, zwany także Meta Title, jest odpowiednikiem tytułu dokumentu HTML, podczas gdy znacznik H1 jest odpowiednikiem tytułu treści strony lub artykułu. Tag tytułu jest wyświetlany w górnej części przeglądarki i jako nazwa karty. Powinien zawierać docelowe słowo kluczowe, a także regiony, które obsługujesz, niektóre modyfikatory i nazwę marki. Nie ma znaczenia, czy te dwa znaczniki, Tytuł i H1, używają tych samych słów.

  Podobnie, adres URL twojego artykułu powinien zawierać docelowe słowo kluczowe dla lepszego SEO. Na przykład:

  • http://www.yourwebsite.ca/keyword

  2) Zbuduj swoje pismo

  Elementy nagłówka, znane również jako znaczniki H, nadają strukturę i perspektywę artykułów. Dzięki nim tekst jest czytelny, zarówno dla użytkowników, jak i Google.

  Twój tytuł staje się tagiem H1 (tytuł 1). Twoje nagłówki dywizji lub napisy stają się odpowiednikiem tagu H2 (Tytuł 2), znacznika H3 (Tytuł 3) i tak dalej. Tytuł wskazuje zatem temat, główny temat, stronę lub artykuł. Pozostałe elementy nagłówka pokazują Google podziały i podtematy Twojego utworu. Pomagają także czytelnikom w szybkim zrozumieniu pomysłów i pod-pomysłów na Twój artykuł lub stronę internetową.

  Oto przykład zoptymalizowanej struktury:

  H1: Pisanie artykułu SEO dla Internetu
  H2: Kilka łatwych technik
  H3: Pierwsza technika
  H3: Druga technika
  H2: Inne techniki
  H3: bardziej zaawansowana technika

  Aby zoptymalizować tag H1, upewnij się, że:

  • Zawiera docelowe słowo kluczowe i nazwę marki
  • Ma od 5 do 7 słów
  • Opisuje zawartość
  • Jest unikalny

  Podczas gdy inne znaczniki H nie mają większego znaczenia w SEO, pozwalają na podkreślenie słów kluczowych.

  Treść strony lub wpisu na blogu musi mieć co najmniej 400 do 500 słów. Minimalna długość treści WWW, w tym menu i bocznego paska nawigacji, wynosi 500 słów. Tak więc, jeśli napiszesz co najmniej 400 słów, cała strona z łatwością doda do wymaganego minimum 500 słów. Jeśli jednak opublikujesz więcej niż 500 słów, to nawet lepiej!

  3) Słowa kluczowe

  Wybierz dokładnie słowa kluczowe Wybierz dokładnie słowa kluczowe. Spróbuj znaleźć słowa kluczowe, które użytkownicy faktycznie wyszukują. Słowa kluczowe nie powinien przekraczać 1% treści, w tym tytułów i nagłówków sekcji. Na przykład, jeśli napiszesz od 400 do 500 słów, słowo kluczowe celu pojawi się maksymalnie pięć razy. Staraj się, aby Twoje słowa kluczowe były naturalnie uwzględniane. Zbyt częste powtarzanie tego samego słowa kluczowego może prowadzić do tzw. Kary za optymalizację. Jednym ze sposobów uniknięcia kary i zapewnienia, że ​​twoje pisanie pozostaje naturalne i przyjemne do czytania, jest użycie synonimów lub modyfikatorów słów kluczowych.

  4) Synonimy i modyfikatory

  Użyj odmian słów kluczowych. Zostaną również uwzględnione przez Google, a Twoje treści pojawią się w wynikach wyrażeń wtórnych. Google przyznaje, że słowa kluczowe są w istocie sieciami słów powiązanych ze sobą. Używanie odmian, synonimów, liczby mnogiej i liczby pojedynczej, terminów pokrewnych, a także obsługiwanych regionów, pomoże wzmocnić pozycję w Google dla danego słowa kluczowego.

  5) Umieszczanie docelowego słowa kluczowego pogrubioną czcionką lub kursywą

  Umieszczanie słów kluczowych pogrubioną czcionką lub kursywą raz lub dwa razy na stronie lub postie ułatwia czytelnikom, a także wyszukiwarkom, łatwiejsze identyfikowanie słów kluczowych.

  6) Obrazy

  Każda strona lub wpis na blogu powinny mieć co najmniej jedno zdjęcie. Nazwa pliku obrazu i jego atrybut ALT (tekst alternatywny), jak również jego opis, muszą zawierać słowo kluczowe target. Zachowaj akcenty i znaki interpunkcyjne, takie jak apostrofy, poza nazwą pliku obrazu. Należy pamiętać, że atrybut ALT jest jednym z głównych wskaźników używanych przez Google Images do organizowania i odczytywania obrazów. Dobrze zoptymalizowany obraz może zatem zwiększyć ruch i widoczność.

  7) Linki

  Zwróć uwagę na ilość i jakość swoich linków, czy to wewnętrznych, zewnętrzny lub przychodzące. Linki przychodzące z wiarygodnych witryn poprawiają SEO. Jeśli jednak utworzysz linki z witrynami niskiej jakości lub witrynami, które nie są wyraźnie powiązane z Twoim, efekt nie będzie pozytywny. Wewnętrzne linki wskazują na inne artykuły lub strony w Twojej witrynie. Oferują one czytelnikom i klientom interesujące i istotne dodatkowe treści. Linki wewnętrzne pomagają ustalić hierarchię informacji od jednej strony do drugiej witryny. Linki wewnętrzne pomagają odwiedzającym podążać ścieżkami logicznymi. Pozwalają również Google łatwiej poruszać się po Twojej stronie. Linki zewnętrzne to linki do innych stron. Służą głównie do powiązania treści z istniejącą treścią, którą zacytowałeś w tekście.

  Link w treści twoich treści będzie miał większą wagę niż link w bocznym pasku nawigacyjnym lub w sekcji stopki Twojej witryny. Zawsze twórz link na frazie, która najlepiej odpowiada treści strony, do której prowadzi link. Poszukaj grupy słów, która najlepiej opisuje to, z czym chcesz się połączyć, i użyj tej krótkiej frazy jako tekstu zakotwiczenia.

  Jeśli chodzi o liczbę linków, użyj maksymalnie 5 linków wewnętrznych i maksymalnie 2 linki zewnętrzne na stronę lub wpis na blogu. Im dłuższy jest artykuł, tym więcej linków możesz dodać, ale pamiętaj, aby nie przekroczyć maksimum.

  8) Meta-opis

  Meta-opis przyciąga czytelników. Użyj 156 znaków, aby podać więcej informacji na temat artykułu lub strony. Opis musi być wystarczająco przekonujący, aby zachęcić użytkowników do kliknięcia i przeczytania artykułu, przy jednoczesnym uwzględnieniu docelowego słowa kluczowego, niektórych modyfikatorów i nazwy marki. Jeśli nie poświęcisz czasu na dostosowanie swojego opisu, Google domyślnie użyje początku artykułu.

  Podsumowując, pisanie artykułu SEO nie wymaga zaawansowanych umiejętności technicznych. Oferuj pouczające, objaśniające i szczegółowe treści, a odwiedzający Twoją stronę zobaczą Cię jako autorytet w Twojej dziedzinie. Artykuły SEO mogą zmienić użytkowników w potencjalnych klientów, zwiększyć widoczność i poprawić reputację witryny i wizerunku marki.

  Aby uzyskać przydatne przypomnienie, możesz pobrać plik PDF zawierający elementy doskonale zoptymalizowanej strony: Idealnie zoptymalizowana strona

  Powszechnie wiadomo, że SEO oznacza „optymalizację pod kątem wyszukiwarek”, ale jak można wykorzystać SEO przy pisaniu w internecie?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»