Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pisanie dla SEO: ludzie zmieniają sposób wyszukiwania

  1. Zapytania wyszukiwania stają się konwersacyjne
  2. Pisanie dla SEO z tematami nad słowami kluczowymi

  To druga część czteroczęściowej serii poświęconej pisaniu dla SEO dla sprzedawców w łańcuchu dostaw.

  W zeszłym tygodniu rozpoczęliśmy naszą Pisanie dla SEO serie, sprawdzając, jak zmieniają się wyszukiwarki. W miarę, jak zagłębiamy się w zaktualizowane strategie efektywnego pisania SEO dla sprzedawców łańcucha dostaw, dziś zbadamy, w jaki sposób ludzie zmieniają swoje zachowania związane z wyszukiwaniem i co to oznacza dla treści.

  Zapytania wyszukiwania stają się konwersacyjne

  Zanim zaczniemy cytować badania i badania naukowe, pomyśl przez chwilę o tym, jak przeszukasz sieć i jak to się zmieniło w ciągu ostatnich kilku lat. Są szanse, że będziesz dużo szukać w telefonie, czasami za pomocą wyszukiwania głosowego. (Siri, jaka jest najszybsza dostawa pizzy w mojej okolicy?”) I prawdopodobnie „rozmawiasz” z internetem bardziej jak przyjaciel niż encyklopedia.

  Badania nas wspierają. Według bloga HubSpot: „Wzmocnione przez wzrost liczby wyszukiwań mobilnych i głosowych, zapytania stają się coraz bardziej konwersacyjne”. Kilka lat temu ludzie mieli tendencję do wprowadzania pojedynczego terminu do wyszukiwarki. Teraz coraz częściej zadają pytania i używają pełnych, złożonych zdań.

  Wyszukiwarki odpowiadają. Aby lepiej zrozumieć ten nowy typ zapytania, znaczna część rozwoju produktów Google w ciągu ostatnich 3-4 lat dotyczyła przetwarzania języka naturalnego. Wprowadzenie do 2013 r Koliber , Algorytm wyszukiwania Google, jest doskonałym przykładem.

  Pisanie dla SEO z tematami nad słowami kluczowymi

  Algorytmy wyszukiwania, takie jak Hummingbird, zaczęły analizować frazy, a nie opierać się wyłącznie na słowach kluczowych. To duża wiadomość dla pisarzy dla SEO. Ponieważ Google i inne wyszukiwarki przechodzą od słów kluczowych do SEO ukierunkowanych na tematy, musisz dostosować strategię treści, aby zmaksymalizować widoczność.

  W zeszłym tygodniu wskazaliśmy, że rankingi słów kluczowych nie są tak wiarygodne jak kiedyś. Podsumowując, wyszukiwarki ewoluowały ponad to, że każdy otrzymuje takie same wyniki z zapytania (w zależności od lokalizacji, historii wyszukiwania itp.). Dlatego ranga może się drastycznie zmieniać w zależności od kontekstu. Teraz patrzymy na ten sam problem od końca użytkownika.

  „Tradycyjny pogląd na„ słowa kluczowe ”w wyszukiwaniu zmienił się” - twierdzi HubSpot. Tradycyjne pisanie technik SEO mówi nam, że było około 10-20 „dużych słów kluczowych”, które były poszukiwane do rankingu w jednym temacie. Teraz są setki lub tysiące „ długie warianty ”Ludzie regularnie szukają w temacie - i zmieniają się w zależności od lokalizacji.

  Aby wszystko ugotować, nie wystarczy już zdominować kilku słów. Ważna jest szeroka widoczność tematu.

  Przeczytaj inne posty z naszej serii, część 1: Pisanie dla SEO: wyszukiwarki się zmieniają, część 3: Pisanie dla SEO: Klastry tematyczne i zawartość filarów (NIE Słowa kluczowe), i część 4: Pisanie dla SEO: mierzenie sukcesu Twoich treści .

  Powiązane posty:

  Powiązane posty:

  Zapisz Zapisz

  ?Siri, jaka jest najszybsza dostawa pizzy w mojej okolicy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»