Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pisanie postów i zakazów dla SEO dla @_lauramclo

  Laura McLoughlin | Wybrany Współtwórca  Księgowanie gości to wspólna strategia dla firm, które chcą zwiększyć autorytet swojej witryny

  Laura McLoughlin | Wybrany Współtwórca

  Księgowanie gości to wspólna strategia dla firm, które chcą zwiększyć autorytet swojej witryny. Linki zwrotne, które uzyskasz z innych stron internetowych, nadają autorytet Twoim własnym i pomagają mu znaleźć się na szczycie strony wyników wyszukiwania Google, co oczywiście prowadzi do zwiększenia ruchu i liczby potencjalnych klientów.

  Wydaje się, że to dość prosty proces, prawda? Uzyskaj kilka linków, a znajdziesz się na szczycie Google.

  Niestety, SEO to kapryśna dyscyplina i taki, który stale się rozwija. Co gorsza, wiele firm próbuje pokonać system podstępnymi skrótami i niską jakością lub powieleniem treści, pozostawiając się otwartym na hit z cyfrowej karmy: karę Google.

  Co gorsza, wiele firm próbuje pokonać system podstępnymi skrótami i niską jakością lub powieleniem treści, pozostawiając się otwartym na hit z cyfrowej karmy: karę Google

  Jeśli chcesz zrobić swoje prawo do delegowania gości, może to zająć trochę czasu i wysiłku, ale ostatecznie się opłaca. Zapoznaj się z najważniejszymi zaleceniami i zakazami, które należy rozważyć przy tworzeniu strategii:

  DOSTARCZAJ wysokiej jakości treści

  Redaktorzy sieci szukają ciekawych historii do opowiedzenia i nowych informacji do udostępnienia. Zaoferuj im to, a odkryjesz, że Twoja strategia jest o wiele bardziej skuteczna niż gdybyś spróbował zakręcić nimi tymi samymi 10 artykułami z poradami.

  Zazwyczaj możesz ocenić jak dobra jest twoja treść jak wyjątkowe jest to. Na przykład nowe wyniki badań lub ankiety mogą być bardzo atrakcyjne zarówno dla redaktorów internetowych, jak i ich czytelników. Jeśli jednak nie masz zasobów, aby się połączyć, nie martw się. Pożądane mogą być także unikalne perspektywy współczesnych lub wiecznie zielonych tematów.

  Google nagrodzi również Twoje wysokiej jakości treści.

  NIE wysyłaj duplikatów

  Powielanie jest prawdopodobnie przejdzie niewielką wartość jeśli chodzi o SEO, więc jeśli planujesz wysłać identyczne posty dla dziesięciu różnych wydawców, pomyśl jeszcze raz. Nie tylko to, ale jeśli Twoja firma zostanie przyłapana na zalewaniu sieci identycznymi artykułami, prawdopodobnie nie wylądujesz w przyszłych miejscach z tymi samymi zaznaczonymi edytorami.

  Uczyń swoją treść tak wyjątkową, jak to możliwe, co powinno przychodzić naturalnie, jeśli bierzesz pod uwagę indywidualne odbiorców i tony różnych stron internetowych. Nawet podobne strony tematyczne mogą mieć zupełnie inne wibracje po ich przeczytaniu. Wystarczy spojrzeć ta strona muzyczna w porównaniu do ten .

  Kolejną rzeczą, do której należy podejść z taką autentycznością, jak to możliwe, jest tekst kotwicy. W internecie jest wiele artykułów, które poinformują Cię o najlepszych sposobach manipulowania nimi w celu zwiększenia Twojego SEO, ale ostatnio Google stara się ograniczyć ten rodzaj aktywności. Jeśli naprawdę chcesz to zrobić, po prostu bądź naturalny.

  Upewnij się, że witryna jest odpowiednia dla Twojej firmy

  Makaron i ser, herbata i herbatniki, naleśniki i syrop: niektóre rzeczy idą w parze.

  Twój blog z branży obroża dla zwierząt i blog zakładu przetwarzania odpadów? Nie tak bardzo.

  Możesz mieć wrażenie, że link jest linkiem i to wystarczy, aby zwiększyć twoje autorytety, ale prawda jest taka, że ​​jeśli uzyskasz linki ze stron internetowych, które nie mają nic wspólnego z Twoją firmą, ryzykujesz pojawieniem się spamu dla Google. A jeśli spojrzysz na Google spamem, nie licz na to, że Twoje uprawnienia wkrótce się poprawią.

  Nie zmuszaj swoich treści do miejsc, które po prostu nie pasują, a zamiast tego szukaj wysokiej jakości odpowiednich blogów, które na tym skorzystają. Relacje te są o wiele bardziej naturalne, a ponieważ Google nadal rozprawia się z doświadczeniami użytkowników i eliminuje to, co nieistotne, ciężka praca się opłaci.

  NIE WOLNO zrzucać słów kluczowych

  Jeśli zamierzasz umieścić słowa kluczowe w swoim artykule, nie umieszczaj w nim tak wielu słów kluczowych, że ludzie zaczną zauważać słowa kluczowe, ponieważ jeśli masz zbyt wiele słów kluczowych, może to rozpraszać. Słowa kluczowe.

  Ten rodzaj pisania jest całkowicie zniechęcający dla rzeczywistego czytelnika ludzkiego, więc jeśli chodzi o publikowanie gości, najważniejsze jest, aby był naturalny. W końcu, jeśli próbujesz uszeregować słowo kluczowe, takie jak przepisy śniadaniowe lub ubezpieczenie samochodu , prawdopodobnie użyjesz tych słów lub ich odmian w treści swojego bloga. Nie musisz ich wkładać .

  Ostatecznie publikowanie postów nie powinno polegać na próbie oszukania Google
  Ostatecznie publikowanie postów nie powinno polegać na próbie oszukania Google. Powinno to dotyczyć dobrej treści i naturalnych relacji, które lepiej łączą Twój biznes z potencjalnymi klientami, już poszukując Twoich produktów i usług.

  Sam Google stwierdza w swoim wytyczne dotyczące jakości „Twórz strony głównie dla użytkowników, a nie dla wyszukiwarek”. Jeśli dostosujesz swoją strategię do tej instrukcji, powinieneś zacząć widzieć stały wzrost w rankingach stron bez szkody dla reputacji lub ryzykowania kar - a ludzie mogą także lubić twoją treść.

  Laura McLoughlin jest Digital PR z doświadczeniem w pracy jako redaktor i pisarz. Z dala od klawiatury możesz znaleźć jej filmy dokumentalne natury i wymyślanie planów podróży. Laura współpracuje z Glaze Digital w Irlandii Północnej.

  Wydaje się, że to dość prosty proces, prawda?
  Twój blog z branży obroża dla zwierząt i blog zakładu przetwarzania odpadów?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»