Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Platinum SEO Pakc Plugin dla WordPress

  12/02/2013 | Wtyczki | Tagi: wtyczki komentarze 9 | 20194 widoki | Autor artykułu: Alexander Rus

  Witajcie, drodzy goście i czytelnicy!

  Dzisiaj pojawi się dość ciekawy artykuł, artykuł związany z optymalizacją blogów. Racja zoptymalizowany artykuł w przyszłości znacząco wpłynie na wzrost ruchu na Twoim blogu z wyszukiwarek.

  Wielu początkujących blogerów nie wie nic o wielu aspektach pisania artykułów, biorąc pod uwagę to, co zostało napisane unikalny artykuł to wystarczy, nie przywiązując wagi do jego optymalizacji. To bardzo duży błąd. W rzeczywistości wszystko jest znacznie bardziej skomplikowane. Na przykład najbardziej zapaleni webmasterzy mogą spędzać godziny na optymalizacji artykułu i wybieraniu dla niego słów kluczowych MF (średnia częstotliwość) i LF (niska częstotliwość).

  Aby ułatwić życie blogerom i ułatwić im pracę, opracowano specjalną wtyczkę Platinum SEO Pakc dla silnika WordPress CMS.

  Możesz go pobrać tutaj .

  Dzięki tej wtyczce na końcu nagrywania w trybie edycji pojawia się dodatkowa tabela. W którym będziemy musieli zarejestrować tytuł , opis , słowa kluczowe . Są to najważniejsze parametry, według których wyszukiwarki będą szukać naszego artykułu na temat zapytania. To znaczy okazuje się, że jeśli nie określisz ich, o ile wiem, wyszukiwarki automatycznie generują słowa kluczowe dla artykułu i zazwyczaj w większości przypadków ich automatycznie generowane słowa wysyłają Twój post w wynikach wyszukiwania na „tył runetu”: uśmiech:. Dlatego lepiej jest przepisać te parametry samodzielnie za pomocą tej wtyczki. Jak wspomniałem powyżej, wielu webmasterów poświęca ten czas na coś więcej niż tylko pisanie artykułu, wybierając słowa kluczowe w Yandex.Direct.

  12/02/2013 |  Wtyczki  | Tagi:  wtyczki  komentarze 9 | 20194 widoki | Autor artykułu: Alexander Rus  Witajcie, drodzy goście i czytelnicy

  Platinum SEO Pakc Plugin dla WordPress

  1. Tytuł - podaj tytuł artykułu. Ta nazwa zostanie wyświetlona w wyszukiwarce.
  2. Opis - w tym polu piszemy krótki opis artykułu. Ten opis zostanie wyświetlony w wyszukiwarce.
  3. Słowa kluczowe - słowa kluczowe. Jeden z najważniejszych elementów. Rejestrujemy je. Dla tych żądań w wyszukiwarce i będzie to artykuł. Najważniejsze, że te słowa kluczowe , które napisałeś, zostały wymienione w tekście.

  Możesz zobaczyć wszystkie zmiany wprowadzone przez tę wtyczkę na stronie kodu źródłowego.

  Klikamy prawym przyciskiem myszy na stronę, powinno pojawić się wyskakujące okienko, w którym wybieramy „wyświetl kod HTML strony”.

  Platinum SEO Plugin

  Przy okazji, wtyczka zmienia również tytuł zakładki. Oznacza to, że to samo zostanie w nim zapisane, jak w polu Tytuł .

  Oprócz funkcji wewnętrznej optymalizacji strony wtyczka ma wspólne ustawienia. Aby to zrobić, przejdź do panelu administratora i przejdź do Admin-> Platinum Seo-> Platinum SEO Plugin Options .

  Zobaczysz poniższą tabelę.

  Ogólne ustawienia wtyczek

  Wypełnij pola Home Tytuł, Home Description, Home Keywords . Innymi słowy, przeprowadzimy wewnętrzną optymalizację strony głównej.

  Używam tej wtyczki prawie od samego początku tego bloga. Działa doskonale, nie ma na to żadnych skarg: uśmiech:.

  Pamiętaj, aby podłączyć wtyczkę Platinum SEO do swojego bloga, a po chwili zauważysz, jak wyszukiwarki kochają tę stronę.

  To wszystko na teraz.

  Z poważaniem Aleksander Rus i mr.click .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»