Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Po co spowalniać grę na komputerze?

  1. Po co spowalniać grę na komputerze?
  2. Co powinienem zrobić, jeśli gram na komputerze?
  3. Wydajność komputera.
  4. Ustawienia gry
  5. Optymalizacja komputera.
  6. Windows rejestru.
  7. Defragmentacja dysku twardego.
  8. Błędy dysku twardego.
  9. Karta wideo
  10. Przełączanie z wbudowanego na dyskretny.
  11. Sterownik karty graficznej.
  12. Złośliwe programy.
  13. Gry o hamowaniu na laptopie.

  Jeśli lubisz grać w gry komputerowe, prawdopodobnie zastanawiałeś się, dlaczego spowalniają gry na komputerze Jeśli lubisz grać w gry komputerowe, prawdopodobnie zastanawiałeś się, dlaczego spowalniają gry na komputerze? Ponieważ zdarza się to dość często i każdy gracz chciałby grać bez hamulców i opóźnień. Praktyczne wskazówki w tym artykule pomogą Ci pozbyć się hamulców w grach.

  Należy rozważyć jedną rzecz: komputer będzie miał tendencję do spowalniania gier, jeśli jest słaby. Ale jeśli masz pewność, że masz wystarczająco mocny komputer lub laptop, być może poniższe wskazówki pomogą ci rozwiązać tę niedogodność.

  Po co spowalniać grę na komputerze?

  Gry hamowania na komputerze lub laptopie , jak wspomniano powyżej, mogą być spowodowane słabym żelazem. Ale są też przypadki, gdy gry na wystarczająco mocnych komputerach spowalniają gry, w tym przypadku może być wiele powodów, od złośliwego oprogramowania do błędów dysku twardego lub innych składników.

  Co powinienem zrobić, jeśli gram na komputerze?

  W dalszej części tego artykułu wymieniono powody i wskazówki dotyczące usuwania opóźnień i spowalniania gier na komputerze z systemem Windows.

  Wydajność komputera.

  Jest to jeden z tych powodów, gdy w zasadzie nic nie można zrobić. Faktem jest, że stare komputery są bardzo słabe i żadna optymalizacja już im nie pomoże, a żelaza nie można uaktualnić, jeśli jest to całkowicie stary komputer lub laptop. Jeśli komputer nie jest tak stary, w którym można zmienić kartę graficzną, procesor lub dodać pamięć RAM, w tym przypadku wszystko nie zostanie utracone.

  Ustawienia gry

  Zdarzają się przypadki, gdy komputer lub laptop nie jest tak stary i nie wykazuje oznak powolnej pracy, może to być wymagania systemu gry. Częstotliwość procesora lub ilość pamięci RAM jest niewystarczająca iw tym przypadku zaczyna zwalniać. Co robić w tym przypadku?

  Oczywiście, przede wszystkim, aby zmniejszyć rozdzielczość, szczegóły, cienie i inne ustawienia gry, ponieważ najczęściej przyczyną jest niewystarczająca moc karty graficznej . Aby to zrobić, wystarczy wejść do gry, a następnie przejść do ustawień, wybrać ustawienia ekranu (wideo lub coś podobnego) i zmniejszyć rozdzielczość, na przykład z 1280 x 1024 pikseli do 1024? 768 pikseli, a także w celu zmniejszenia szczegółowości obiektów, rysunku, cieni itd., Wszystko w odniesieniu do grafiki.

  Po zapisaniu wszystkich ustawień spróbuj rozpocząć grę i sprawdź, czy są jakieś hamulce. Rysowanie grafiki w tym przypadku będzie trochę gorsze, chociaż w niektórych grach nie ma nawet różnicy. Nie każdy komputer jest w stanie pobierać gry z maksymalnymi ustawieniami, więc eksperymentuj.

  Optymalizacja komputera.

  Autoload.

  Usuń wszystkie niepotrzebne programy z uruchamiania systemu Windows. Aby to zrobić, użyj wbudowanego narzędzia lub oprogramowania innej firmy.

  1. Musisz uruchomić okno dialogowe Uruchom za pomocą Klawisze skrótów systemu Windows - Win + R.
  2. Następnie w linii wpisz msconfig i kliknij OK.
  3. W oknie, które zostanie otwarte, przejdź do karty „Uruchamianie” i usuń zaznaczenia z tych programów, które nie powinny być ładowane razem z systemem Windows.

  Aby uzyskać więcej informacji o tym, jak usunąć program za pomocą automatycznego uruchamiania systemu Windows, jest napisane tutaj . Na przykład używa zarówno wbudowanego narzędzia, jak i bardziej zaawansowanych narzędzi do odinstalowywania programów podczas uruchamiania systemu Windows.

  Windows rejestru.

  Rejestr systemu Windows jest również wypełniony różnego rodzaju śmieciami. Przez to wyczyść rejestr szczątki są niezbędne w przypadku hamowania i opóźnień w grach.

  Defragmentacja dysku twardego.

  Jeśli masz dysk twardy (HDD), a nie półprzewodnikowy (SSD), co najmniej od czasu do czasu musisz to zrobić defragmentacja dysku , to usunie dodatkowe fragmenty i przyspieszy szybkość dysku twardego.

  Błędy dysku twardego.

  Błędy na dysku twardym mogą również stać się przyczyną, gdy zaczynają spowalniać gry na komputerze . Aby to zrobić, możesz użyć standardowego narzędzia systemu operacyjnego Windows do sprawdzania i korygowania błędów na dysku twardym - Chkdsk . Za pomocą tego narzędzia można skanować dysk i identyfikować ewentualne błędy.

  Karta wideo

  Przyczyną może być karta graficzna, na przykład, gdy jest słaba, możesz użyć jednej z pierwszych wskazówek w tym artykule „Ustawienia gry” - aby zmniejszyć ustawienia grafiki w grach. Ale są też inne przypadki, czytaj dalej.

  Przełączanie z wbudowanego na dyskretny.

  Komputery wyposażone w dwie karty graficzne jednocześnie (dyskretne i wbudowane) mogą również spowolnić grę. Dlaczego Ponieważ ustawienia karty wideo są nieprawidłowo ustawione. W normalnych przypadkach podczas uruchamiania ciężkich aplikacji (w tym gier) komputer automatycznie przełącza się z wbudowanej (zintegrowanej) karty wideo na kartę dyskretną. Ale są chwile, kiedy tak się nie dzieje. Teraz zobaczmy, jak zmienić te ustawienia.

  Ogólnie rzecz biorąc, w skrócie:

  Wbudowana karta graficzna - inaczej nazywa się ją zintegrowaną, jest wbudowana w płytę główną lub w sam procesor. Nie oznacza to usunięcia lub wymiany. Nie została usunięta. Jest słabsza. Jest bardziej energooszczędny. I nie hałaśliwy.

  Dyskretna karta wideo to dokładnie ta karta wideo, którą można usunąć i odrzucić. Ona ze swoim systemem chłodzenia. Noisy. Potężny. I ma większe zużycie energii niż zintegrowane.

  • Kliknij prawym przyciskiem myszy na pulpicie.
  • Wybierz ustawienia karty wideo (na przykład Nvidia).
  • Otworzy się panel sterowania karty wideo. Wybierz „Zarządzaj ustawieniami 3D”.
  • Następnie w „Ustawieniach oprogramowania” na liście rozwijanej wybierz żądaną aplikację (grę, która pozostaje w tyle). Lub jeśli na liście nie ma takiej gry, kliknij „Dodaj” i wybierz żądaną.
  • Tuż poniżej listy wyboru karty graficznej wybierz „Dyskretna karta wideo” lub „Procesor o wysokiej wydajności”. Zapisz ustawienia.

  Po uruchomieniu tej gry (która została wybrana) komputer automatycznie przełączy się na dyskretną kartę wideo.

  Sterownik karty graficznej.

  Gry Lag na twoim komputerze mogą być również spowodowane przestarzałymi sterownikami kart wideo. Dlatego muszą zostać zaktualizowane. W tym celu przeczytaj szczegółowy artykuł - jak zaktualizować sterownik karty wideo . Gdzie wszystko jest tak interpretowane, że nawet początkujący użytkownicy komputerów PC zrozumieją czajniki.

  Złośliwe programy.

  Złośliwe oprogramowanie (wirusy, trojany, robaki) i inne rodzaje oprogramowania szpiegującego i reklamowego mogą powodować hamulce w grach. Oczywiście w tym przypadku komputer (lub laptop) zwolni nie tylko podczas gry, ale nawet podczas normalnej pracy. Jednak nadal zaleca się skanowanie systemu w poszukiwaniu wirusów, odpowiednich do tego potężne skanery jednorazowe - Dr.Web CureIt lub AVZ.

  Gry o hamowaniu na laptopie.

  Przegrzanie laptopa.

  Jeśli opóźnisz i spowolnisz gry na laptopie podczas przegrzewania się, spróbuj skorzystać z porad od to artykuły. Na przykład, używając stojaka na laptopa, zapisuje dokładnie 10 stopni. Możesz także użyć domowej roboty podstawki - podnieś tył laptopa, umieszczając go tam, na przykład książkę. W tym przypadku powietrze będzie lepiej krążyć.

  I oczywiście nie należy trzymać laptopa na kolanach lub na miękkich tkankach, na kanapie i na żadnej powierzchni, która uniemożliwia normalne chłodzenie laptopa.

  Przeczytaj wskazówki z artykułu: czyszczenie laptopa z kurzu , może stamtąd dostaniesz przynajmniej coś pożytecznego dla siebie i będziesz w stanie rozwiązać problem z hamulcami gier na laptopie.

  Możesz również przeczytać inne artykuły na temat optymalizacji i przyspieszenia komputera na tej stronie wskazówki dotyczące komputera i samonaprawy. Mam nadzieję, że teraz jasne jest, dlaczego gry na komputerze zwalniają i co należy zrobić w tym przypadku.

  Po co spowalniać grę na komputerze?
  Co powinienem zrobić, jeśli gram na komputerze?
  Jeśli lubisz grać w gry komputerowe, prawdopodobnie zastanawiałeś się, dlaczego spowalniają gry na komputerze?
  Po co spowalniać grę na komputerze?
  Co powinienem zrobić, jeśli gram na komputerze?
  Co robić w tym przypadku?
  Aby to zrobić, wystarczy wejść do gry, a następnie przejść do ustawień, wybrać ustawienia ekranu (wideo lub coś podobnego) i zmniejszyć rozdzielczość, na przykład z 1280 x 1024 pikseli do 1024?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»