Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Podstawowe elementy SEO na stronie

  1. Część 1 Biorąc pod uwagę, że 89% konsumentów korzysta z wyszukiwarek do podejmowania decyzji o zakupie,...
  2. Skup się na tych 3 elementach identyfikujących strony
  3. Tytuł strony
  4. Meta opis
  5. <h1> Tag nagłówka
  6. Nie zapominaj, że obrazy mogą zawierać słowa
  7. Różnica Crownpeak

  Część 1

  Część 1

  Biorąc pod uwagę, że 89% konsumentów korzysta z wyszukiwarek do podejmowania decyzji o zakupie, wiele dzisiejszych organizacji marketingu cyfrowego uważa, że ​​ulepszanie SEO stron internetowych jest priorytetem. Jednak organizacje te mogą nie wiedzieć, od czego zacząć. Co więcej, zespoły te mogą stwierdzić, że nie są pewne, w jaki sposób ich CMS pomaga im w maksymalnym wykorzystaniu wysiłków SEO.

  Rozpoczęcie rozwiązywania wielu aspektów SEO może być onieśmielające. Jednak tak naprawdę sprowadza się to do zwiększania postępów i budowania dobrych nawyków w praktyce witryny. Pomocne może być rozpoczęcie od małych, ale świadomych kroków dziecka.

  Doskonałym pierwszym krokiem do doskonałości SEO jest ocena podstawowych podejść do formatowania treści na stronach internetowych. Zmiana kilku złych nawyków może tu być bardzo długa.

  Zarządzanie metatagami na wszystkich stronach

  Podstawą SEO jest zapewnienie, że poszczególne strony internetowe wyróżniają się na tle innych. Wyszukiwarki nagradzają strony specyficzne i niepowtarzalne. Dlatego Twoja strategia SEO zasadniczo koncentruje się na zwiększaniu „sygnału do szumu”. Strony z niezróżnicowanym tekstem i treścią cierpią z powodu wydajności SEO.

  Twoja strategia Meta Tag ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia sukcesu SEO. Jednak powszechnym błędem SEO jest nadmierne ponowne używanie metatagów wielokrotnie na różnych stronach. Podczas gdy niektóre elementy Meta mogą wymagać obecności w całej witrynie lub sekcjach witryny, lekkomyślnie przetwarzając niektóre tagi Meta - takie jak Słowa kluczowe i Opisy - na wielu stronach tylko osłabiają zdolność poszczególnych stron do wyróżniania się. Co więcej, możesz zostać ukarany przez wyszukiwarki za spamowanie „słów kluczowych”.

  Nadmiarowe i niezróżnicowane ponowne wykorzystanie metatagów może być objawem nieelastycznych narzędzi do tworzenia i edycji. Gdy edytor musi ustawić globalne, specyficzne dla sekcji i specyficzne dla strony metatagi na każdej stronie w systemie CMS, zarządzanie metadane staje się skomplikowanym zadaniem. W rezultacie trudność w ustawieniu unikatowych meta tagów dla każdej strony może zachęcić do powtarzalnego korzystania ze znaczników meta w celu uproszczenia przepływu pracy.

  CMS z obsługą SEO może wykonać następujące czynności:

  • Daj autorom i redaktorom możliwość ustawiania globalnych, specyficznych dla sekcji i specyficznych dla strony znaczników meta w dyskretnych lokalizacjach.

  Skup się na tych 3 elementach identyfikujących strony

  Te trzy elementy strony są szczególnie ważne dla sukcesu SEO, ponieważ pomagają w przekazywaniu informacji o stronach. Gdy te elementy strony są nieobecne, wyszukiwarki mają problem ze zrozumieniem na czym polega Twoja strona. Zapobiega to znalezieniu stron przez właściwe osoby z właściwych powodów. Rozważna opieka nad tymi podstawowymi elementami twoich stron jest kluczem do sukcesu SEO.

  Tytuł strony

  Ten „główny” element informuje użytkowników i wyszukiwarki o nazwie i temacie strony. Użytkownicy mogą zobaczyć tytuł w dwóch miejscach: 1) nazwa strony na karcie przeglądarki i 2) nazwa strony w wynikach wyszukiwania.

  Meta opis

  Ten element znajduje się także w „głowie” i opisuje, co ma około 150 znaków na stronie. To jest główny tekst opisowy pojawiający się w wynikach wyszukiwania.

  <h1> Tag nagłówka

  W przeciwieństwie do elementów główki, takich jak tytuł strony i opis meta, znaczniki tekstu nagłówka (np. <h1>, <h2>, <h3> itd.) Są kluczowe dla podkreślenia różnych widocznych tekstów na stronie zarówno dla ludzi, jak i Wyszukiwarki. Najważniejszym z nich jest tag nagłówka <h1>, który jest najczęściej używany w górnej części strony, aby działać jako strona tytuł strony i / lub opisywać zawartość strony.

  Oto trzy wskazówki dotyczące sukcesu z tymi elementami strony:

  • Te elementy strony powinny być unikalne dla każdej strony. Na przykład posiadanie tego samego tytułu na różnych stronach zaszkodzi rangi i wartości każdej strony. Jeśli wydaje się, że wiele stron dotyczy dokładnie tego samego tematu, wyszukiwarka będzie miała trudności z pewnym poleceniem którejkolwiek ze stron w tym temacie. Pamiętaj: wyszukiwarki mają sterować wyszukiwarkami z dala od niejednoznacznych informacji.
  • Tytuł strony, opisy meta i <h1> Nagłówek powinien mieć wspólny, nakładający się tekst. Dzielenie się wspólnymi słowami kluczowymi między tymi różnymi elementami wzmacnia ich nacisk. Na przykład, jeśli twoja strona dotyczy „majsterkowania w domu”, spróbuj włączyć tekst „Majsterkowanie w domu” do tytułu strony, opisu meta i tagu nagłówka <h1> (jeśli strona zawiera jeden tag <h1>, który prowadzi nas do następnego punktu ...).
  • Używaj <h1> znaczników oszczędnie. Tytuł strony i opis Meta mogą być przetwarzane tylko raz na stronie, więc włączenie ich wielokrotnie nie przyniesie żadnych korzyści. Ale co z tagami nagłówków <h1>? To zależy; zalecamy używanie ich oszczędnie. Przed HTML5 trudna i szybka reguła była taka, że ​​znaczniki <h1> powinny być używane tylko raz na stronę. Jeśli więc Twoja witryna nie używa znaczników HTML5, powinieneś wziąć pod uwagę jedną regułę tagu <h1>. Jeśli jednak korzystasz z HTML5, istnieje wyjątek. Jeśli twoja strona zawiera różne sekcje HTML5, radzimy użyć tagu <h1> tylko raz i na początku sekcji. To post na blogu na temat projektowania stron internetowych wykonuje doskonałą pracę wyjaśniając różnicę bardziej szczegółowo.

  CMS gotowy do SEO może wykonać następujące czynności:

  • Pozwól na łatwe sterowanie ręczną konfiguracją tytułu, opisu meta i tagów <h1> dla każdej strony.
  • Dostosuj środki i narzędzia, aby zapewnić, że redaktorzy nie opuszczą kluczowych elementów.
   • Automatyczne generowanie elementów, takich jak Tytuł strony i Opis meta, jeśli redaktorzy zapomną je wprowadzić.
   • Ustaw reguły edycji strony, które uniemożliwiają edytorom zapisywanie lub publikowanie stron, które nie mają tych elementów, które są wyświetlane raz.
   • Wyślij alert, gdy strony nie mają pewnych elementów, takich jak znaczniki <h1>.

  Nie zapominaj, że obrazy mogą zawierać słowa

  Odpowiednie wykorzystanie osadzonego tekstu obrazu to świetny sposób na dalsze wzmocnienie tego, co jest przekazywane za pomocą tekstu na stronie, tytułu strony, opisu meta itp.

  Eksperci SEO często mówią o znaczeniu używania Alt Tags, które osadzają ważne informacje tekstowe w obrazie dla wielu celów, z których najczęściej jest:

  • Wzmacnianie słów kluczowych specyficznych dla strony
  • Zapewnienie wyświetlania obrazów w wynikach wyszukiwania dla określonych wyszukiwanych haseł
  • Pomoc osobom niedowidzącym w identyfikacji obrazów

  Jeśli to możliwe, spróbuj nakładać tekst Alt Tag na elementy takie jak tytuł strony, opis meta i znacznik <h1>. Ale nie przesadzaj. Redaktorzy powinni ograniczyć długość lub liczbę fraz w tekście Alt Tag. Krótkie, konkretne zwroty działają najlepiej, ponieważ zapewniają skupienie. Jeśli umieścisz wiele fraz w tagu Alt, wyszukiwarki mogą ukarać stronę za próbę „upychania słów kluczowych”.

  Pamiętaj, że nie kończy się to tylko tagami Alt. Wyszukiwarki będą również patrzeć na tekst w nazwie pliku obrazu i na element o nazwie Tytuł obrazu. Użyj tych elementów, aby wzmocnić słowa kluczowe specyficzne dla strony. Jednak zaleca się, aby tytuł i Alt Tag obrazu nie były dokładnymi dopasowaniami, chociaż powinny się wzajemnie uzupełniać ( dowiedz się więcej tutaj ).

  CMS z obsługą SEO może wykonać następujące czynności:

  • Umożliwia łatwą edycję znaczników Alt, tytułów obrazów i nazw plików dla wszystkich obrazów.
  • Ustal zasady szablonów, które zapobiegają zapisywaniu lub publikowaniu stron, jeśli obrazy nie są powiązane z tagami Alt.
  • Wysyłaj alerty lub powiadomienia, gdy obrazy nie mają tagów Alt lub tytułów obrazów.

  Różnica Crownpeak

  Platforma Crownpeak Web Experience Management Platform zapewnia narzędziom marketingu cyfrowego bezproblemowe, szybkie i łatwe ulepszenia SEO.

  • Edytuj elementy strony SEO - zarówno elementy meta-head, jak i elementy body na stronie - dla poszczególnych stron lub globalnie.
  • Twórz niestandardowe mechanizmy zatwierdzania oparte na regułach (tj. Alerty, bloki publikacyjne itp.) W szablonach stron, aby zapewnić najlepsze praktyki SEO edytora treści.
  • Automatyczne generowanie elementów strony SEO.
  • Zintegruj się z narzędziami SEO dla stron trzecich, które oceniają strony pod kątem zdrowia SEO.

  Sprawdzić część druga z tej serii, gdzie omawiamy, jak poprawić ogólną strukturę witryny i elementy nawigacyjne dla sukcesu SEO.

  Ale co z tagami nagłówków <h1>?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»