Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Podstawy międzynarodowej strategii SEO: co to jest i dlaczego powinno Cię to obchodzić?

  1. Co sprawia, że ​​międzynarodowe SEO jest tak ważne?
  2. Co to jest kierowanie geograficzne?
  3. Jak zacząć?

  Dla każdej firmy działającej na wielu rynkach lub dostarczającej treści do więcej niż jednego obszaru świata, międzynarodowa optymalizacja wyszukiwarek (SEO) staje się coraz ważniejsza.

  Jednak jeszcze dwa lata temu algorytmy wyszukiwarek działały zupełnie inaczej niż obecnie. To sprawia, że ​​międzynarodowe SEO staje się coraz trudniejsze, ponieważ firmy próbują poruszać się po stosunkowo nowych współczynnikach rankingu wyszukiwania, takich jak znacznik schematu —Nie wspominając o próbach kierowania użytkowników na różne kontynenty.

  W ostatnim Lionbridge webinarium , rozmawialiśmy o tym w kontekście kierowania geograficznego, różnic między międzynarodowym i regularnym SEO oraz ogólnych procedur i najlepszych praktyk, które należy zastosować do Tłumaczenie SEO strategia. Ken Applin, dyrektor ds. Wyszukiwania w Lionbridge, przyniósł ponad 20-letnie doświadczenie w marketingu cyfrowym i online, aby pokazać nam, jak to się robi.

  Co sprawia, że ​​międzynarodowe SEO jest tak ważne?

  Teraz, prawie połowa świata jest online. Liczba ta rośnie z każdym rokiem, co oznacza możliwość uzyskania treści przed miliardami ludzi, których problemy, które rozwiązujesz za pomocą swoich produktów lub usług, nigdy nie były lepsze.

  Jednak w tym półroczu tylko około 27 procent użytkowników online to rodzimi użytkownicy języka angielskiego, a angielska treść dostępna w sieci znacznie przewyższa tę proporcję. Tymczasem na przykład chińscy mówcy nie otrzymują wystarczającej ilości treści, których potrzebują, ponieważ ograniczona ilość treści internetowych jest tłumaczona na chiński. Stwarza to ogromną rozbieżność między zawartością treści a językami, których użytkownicy faktycznie szukają.

  Dla każdej firmy działającej na wielu rynkach lub dostarczającej treści do więcej niż jednego obszaru świata, międzynarodowa optymalizacja wyszukiwarek (SEO) staje się coraz ważniejsza

  W USA rzadko mamy ten problem. Kiedy przeprowadzamy wyszukiwanie produktu, otrzymujemy wyniki ze stron .com i wiemy, że zawartość będzie w języku angielskim. Wiemy, że produkt będzie prawdopodobnie dostępny w USA i będzie wyceniony w dolarach amerykańskich. Gdybyśmy nie widzieli informacji specyficznych dla USA lub w języku, w którym mówimy, po prostu odbijalibyśmy się od strony i szukali gdzie indziej.

  Ale w każdym innym kraju użytkownicy doświadczają tego codziennie. Oznacza to, że potencjalni klienci w innych krajach mogą otrzymać treść .com w języku angielskim, odczuć straszne wrażenia użytkownika i wyłączyć swoją markę.

  Co to jest kierowanie geograficzne?

  Kierowanie geograficzne to próba rozwiązania tego problemu.

  Według Applin, „kierowanie geograficzne zapewnia, że odpowiednia treść jest obsługiwana przez odpowiednią wyszukiwarkę dopasowującą nawyki i zamiary wyszukiwania każdego użytkownika”. Innymi słowy, kierujesz reklamy do użytkowników na podstawie ich lokalizacji geograficznej.

  Pamiętaj, że ludzie używają wyszukiwarek do zadawania pytań lub rozwiązywania problemów. Ale te pytania i problemy nie zawsze są takie same na każdym rynku, nawet w języku angielskim; pytania, które konsumenci pytają w USA, mogą być zupełnie inne niż w Australii.

  Uzyskiwanie kierowania geograficznego w każdym kraju ma kluczowe znaczenie dla Twojej firmy, ponieważ dostarczanie ukierunkowanych treści obniża współczynniki odrzuceń, zwiększa liczbę konwersji i zwiększa lojalność. Oczywiście kierowanie geograficzne jest również ważne dla klientów. Konkluzja: wyświetlanie treści we własnym języku pokazuje klientowi, że starasz się z nim komunikować.

  Jak zacząć?

  Istnieje pięć kluczowych kroków do dotarcia do docelowych odbiorców za pomocą kierowania geograficznego:

  1. Badania rynku lokalnego: Zrozumienie, czego szukają lokalni klienci i jakie problemy próbują rozwiązać, jest kluczowe. Pamiętaj jednak, że słowa kluczowe w amerykańskim języku angielskim mogą nie być preferowanymi warunkami na innych rynkach, więc musisz także zapoznać się z lokalnymi dialektami.
  2. Strategia treści: wykorzystaj dane pochodzące z badań rynku, aby sterować strategią treści. Być może prowadzisz określoną wiadomość lub kampanię, ale dostarczanie treści, których szuka twoja publiczność, jest jedynym sposobem na przyciągnięcie ich uwagi. Najpierw odpowiedz na zapytanie, a później wyślij wiadomość o marce.
  3. Glocalize: najlepsza strategia treści to taka, która globalizuje jak najwięcej, ale lokalizuje najważniejsze kryteria na każdym rynku - stąd termin glokalizacja . Ponownie, twoje badania rynkowe dadzą ci pojęcie o tym, co musi być zlokalizowane.
  4. Międzynarodowe SEO: Google reprezentuje ponad 60 procent użytkowników i dominuje na większości rynków, ale to oznacza, że ​​ponad 30 procent świata nadal preferuje inną wyszukiwarkę. Aby być wyżej niż konkurencja, musisz wiedzieć, z którą wyszukiwarką współpracować na każdym rynku.
  5. Ciągły pomiar: jeśli nie możesz czegoś zmierzyć, nie możesz zgłosić sukcesu. Optymalizacja dowolnej strategii obejmuje analizę porównawczą ważnych KPI, regularne analizowanie wyników i aktualizowanie w oparciu o te dane. Z biegiem czasu koszty konserwacji ulegną zmniejszeniu, a będziesz coraz bliżej szczytu SERP.

  Seminarium internetowe poświęcone było bardziej szczegółowym szczegółom, przedstawiając krytyczne uwagi i najlepsze praktyki dla każdego kroku. Applin przeprowadził również rzeczywiste studium przypadku, a także wyniki naszych własnych doświadczeń związanych z kierowaniem geograficznym w Lionbridge. Złap powtórkę tutaj .

  Co sprawia, że ​​międzynarodowe SEO jest tak ważne?
  Co to jest kierowanie geograficzne?
  Jak zacząć?
  Co sprawia, że ​​międzynarodowe SEO jest tak ważne?
  Co to jest kierowanie geograficzne?
  Jak zacząć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»