Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Podstawy optymalizacji pod kątem wyszukiwarek: jak używać tagów tytułu i opisów meta

  1. Jakie są tytuły i jak można je modyfikować?
  2. Tagi tytułów i słowa kluczowe dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek
  3. Opisy meta dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  W zeszłym miesiącu przeszliśmy  jakie są słowa kluczowe i jak wpływają na optymalizację wyszukiwarki w witrynie

  W zeszłym miesiącu przeszliśmy jakie są słowa kluczowe i jak wpływają na optymalizację wyszukiwarki w witrynie . Widzieliśmy, że kiedy chcesz, aby Twoja witryna pojawiła się w wynikach wyszukiwania, potrzebujesz spójnej strategii słów kluczowych, która informuje o zawartości witryny. Po znalezieniu wstępnej listy słów kluczowych nadszedł czas, aby zacząć skutecznie używać tych słów kluczowych w swojej witrynie.

  Zacznijmy od tagów HTML i Meta Description. Są one kluczowe dla widoczności każdej witryny w wyszukiwaniu…

  Jakie są tytuły i jak można je modyfikować?

  Po otwarciu przeglądarki internetowej często widać krótki wiersz tekstu w górnej części karty lub okna przeglądarki. (Ta strona powinna powiedzieć „Podstawy optymalizacji dla wyszukiwarek: jak używać tagów tytułów i opisów meta”.) Tekst, który możesz zobaczyć, znajduje się w tagu tytułu witryny. Mówiąc najprościej, tag Title jest linią HTML przeznaczoną do pokazywania użytkownikom i wyszukiwarkom, o co chodzi w konkretnej stronie w witrynie .

  Możesz znaleźć znacznik tytułu dla każdej ze stron internetowych w większości programów do edycji stron internetowych. Jeśli Twój edytor internetowy wprowadził dowolny tytuł dla każdej strony lub postu, tego właśnie szukasz. Jeśli jednak chcesz zmodyfikować znaczniki tytułu bezpośrednio w HTML, musisz sam znaleźć tag. Zawsze będzie w sekcji Head w HTML i powinien wyglądać mniej więcej tak:

  <head>

  <title> Twój tytuł strony internetowej </title>

  </head>

  Po uzyskaniu dostępu do tagów tytułu możesz zacząć modyfikować je dla SEO…

  {{cta ('8310cf86-30d4-4f97-a897-798073c999eb', 'justifycenter')}}

  Tagi tytułów i słowa kluczowe dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  Dzięki prostej liście słów kluczowych SEO możesz łatwo aktualizować tagi tytułów, aby pomóc w widoczności wyszukiwania w witrynie. Oto kilka kluczowych pomysłów, które zapewnią, że słowa kluczowe w tagach tytułu zostaną ustawione na sukces:

  • Wybierz jedno słowo kluczowe lub frazę o wysokim priorytecie, specyficzne dla każdej strony, i umieść ją w tagu tytułu. Nie wymieniaj słów kluczowych bez kontekstu.
  • Zachowaj tytuły odpowiednie do treści strony . Użytkownicy i wyszukiwarki są łatwo odwracani, gdy oczekują jednej rzeczy i znajdują coś innego po kliknięciu.
  • Nie używaj więcej niż 60 znaków. Google nie wyświetli niczego poza limitem 60 znaków w wynikach wyszukiwania.
  • Nigdy nie powtarzaj tytułów stron w całej witrynie. Zduplikowane strony nie są dobre dla SEO i nie chcesz, aby wyszukiwarki lub użytkownicy musieli niepotrzebnie mylić, którą stronę wybrać.
  • Nie zapomnij być oryginalnym! Twój głos marki powinien informować o twoich decyzjach językowych dotyczących tagów tytułu tak samo, jak o kopii marketingowej.

  {{cta ('69300d58-9068-49a3-9ba6-ed251606d739 ′,' justifycenter ')}}

  Opisy meta dla optymalizacji pod kątem wyszukiwarek

  Opisy meta to krótkie podsumowanie celu strony internetowej, informujące odwiedzających i wyszukiwarki, czego mogą się spodziewać. Tekst opisu meta pojawia się w wynikach wyszukiwania bezpośrednio pod tytułem strony. Oznacza to, że Twoje Meta Descriptions odgrywają ważną rolę w przekonaniu użytkownika do kliknięcia , a wyszukiwarki wyważają je w ocenie tego, jak atrakcyjna i przydatna jest twoja strona.

  Wyglądają tak:

  <head>

  <meta name = „description” content = „Opis Twojej strony internetowej”.>

  <head>

  Oto kilka kluczowych pomysłów, które pomogą Twojemu opisowi Meta zbudować SEO i przyciągnąć kliknięcia:

  • Podobnie jak w przypadku znaczników tytułu, opis Meta nie powinien być przeładowany słowami kluczowymi. Nie wymieniaj ich ani nie powtarzaj słów kluczowych. Wyszukiwarki stają się coraz mądrzejsze i szukają teraz odpowiedniego kontekstu, aby zdecydować, gdzie twoja strona będzie miała rangę.
  • Zachowaj opisy meta od 120 do 155 znaków. Dłużej i nikt ich nie zobaczy. Krótszy i tracisz szansę na zbudowanie SEO!
  • Ponieważ Meta Description pojawia się w wynikach wyszukiwania, upewnij się, że przekonasz kogoś, by kliknął na Twoją stronę nad konkurencją!
  • Ponownie użyj tutaj swojego unikalnego głosu marki. Czy masz marketingowe podejście do konwersacji? Czy masz rację? Czy jesteś bardzo profesjonalny? Pokaż go w Meta opisie każdej strony.

  {{cta ('3810128b-0381-4143-8fe5-e3f32b9bd6e1 ′,' justifycenter ')}}

  Jeśli chcesz pracować nad optymalizacją wyszukiwarek swojej witryny, zespół Designflair jest gotowy pomóc! Zadzwoń do nas już dziś.

  Jakie są tytuły i jak można je modyfikować?
  Czy masz marketingowe podejście do konwersacji?
  Czy masz rację?
  Czy jesteś bardzo profesjonalny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»