Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Podstawy promocji strony w wyszukiwarkach

  1. Czym jest promocja strony w PS i dlaczego jest potrzebna
  2. Co robić, aby promować witrynę w wyszukiwarkach
  3. Indeksowanie witryn według wyszukiwarek
  4. Jak przyspieszyć indeksowanie witryny
  5. - Narzędzia serwisowe dla webmasterów
  6. - Linki do twojego zasobu
  7. Ranking wyszukiwarek
  8. - Wewnętrzne czynniki rankingowe
  9. - Zewnętrzne czynniki rankingowe
  10. - Czynniki behawioralne
  11. - Czynniki komercyjne
  12. Sankcje w wyszukiwarkach jako czynnik rankingowy
  13. Podsumuj

  Czym jest promocja strony w PS i dlaczego jest potrzebna

  Jaki jest główny cel każdej promocji, reklamy lub promocji? Dlaczego musimy to zrobić? Głównym celem jest oczywiście pieniądz, nasz dochód z tej działalności.

  Aby mieć pieniądze, musisz coś sprzedać: towary lub usługi i jak najwięcej i często. Aby zwiększyć wolumen i tempo naszej sprzedaży, musisz przyciągnąć kierowanych użytkowników o wysokiej jakości.

  I choć jesteś zdziwiony, gdzie zdobyć pieniądze na promocję swojej firmy, zaczniemy promować Twoją witrynę w wyszukiwarkach i przeanalizować kilka sposobów, aby przyciągnąć dobry ruch i w wystarczających ilościach.

  Można to przypisać reklama kontekstowa pracować w sieci społecznościowe i inni. Ale jednym z najskuteczniejszych z nich jest promocja wyszukiwarek, gdy użytkownicy wprowadzają zapytania do wyszukiwarek (Yandex, Google) i przechodzą do witryn z wyników wyszukiwania opracowanych przez wyszukiwarkę.

  Najbardziej „smaczne” miejsca, jak rozumiesz, to pierwsze 10 pozycji znajdujących się na pierwszej stronie wydania. Pozwalają one uzyskać od 1000 do 5000 docelowych użytkowników dziennie, a nawet więcej.

  Jednak to, co znajduje się na stronie 2, nie ma większego znaczenia, ponieważ prawie nikt nie idzie dalej niż pierwsza strona. Budzisz się na 30. miejscu lub na 130. w zasadzie nie odgrywa żadnej roli.

  Dlatego dla tych pierwszych 10 miejsc jest prawdziwa wojna między właścicielami strony i kto wygra - odniesie sukces.

  W tej pierwszej dziesiątce nie znajdziesz jednej witryny, która nie byłaby zaangażowana w promocję i nie znalazłaby się na szczycie bez zestawu środków, o których będziemy dzisiaj mówić. Brak promocji seo - brak wysokich pozycji - brak ruchu i brak sprzedaży.

  Powrót do indeksu ↑

  Co robić, aby promować witrynę w wyszukiwarkach

  W Internecie dziesiątki, a nawet setki tysięcy użytkowników szukają Twoich informacji KAŻDEGO DNIA i chcesz przyciągnąć tych gości, ich uwagę, opinię i pieniądze.

  Ale w Internecie jest tak wiele informacji (w tym bezużytecznych) i nie mniej stron internetowych jest bardzo trudno „zadokować” potencjalnym odwiedzającym. A jeśli zorganizujesz spotkanie tych dwóch strumieni na swojej stronie - zapewnione zostanie dobre samopoczucie finansowe.

  Ale nie myśl, że nie możesz dostać się do pierwszej dziesiątki i wygrać tę wojnę z super profesjonalistami. Wyszukiwarki nie patrzą na doświadczenie zawodowe w Internecie, ABSOLUTNIE wszyscy właściciele witryn są dla nich równi i nie ma dla nich żadnego priorytetu - interesuje ich tylko jedna rzecz - aby witryna była interesująca dla odwiedzających. Jeśli piszesz dla ludzi, szybko zobaczysz wynik. Korzystając z przykładu tego projektu uspei.com, możesz zobaczyć, w jaki sposób można pomyślnie uruchomić nowy projekt przy użyciu całkowicie białych metod ( więcej ).


  Dlatego potrzebujemy naszej witryny, aby była na pierwszych pozycjach wyników wyszukiwania, a im wyższa, tym lepiej. W tym celu musimy wykonać seo-promocję naszej strony.

  Jest to bardzo szeroka koncepcja, która obejmuje cały szereg środków: ulepszenie witryny ( wygląd i użyteczność ) problemy techniczne szybkość, bezpieczeństwo i niezawodność , kup linki przychodzące, optymalizacja tekstu i treści w ogóle , śledzić konkurentów, zmiany w wyszukiwarkach i wiele więcej.

  W tym artykule zbadamy tylko podstawy, przejrzyjmy krótko wszystkie ważne punkty. Podstawy SEO zdemontowaliśmy osobno, ale jest bardziej szczegółowy.

  Czym więc jest promocja seo, z czego się składa i na czym się opiera?

  Opowiem ci o algorytmie wyszukiwarki. W wyszukiwarkach są tylko dwa główne etapy: indeksowanie witryny i klasyfikowanie jej w wynikach wyszukiwania, czyli przypisywanie jej określonej pozycji.

  Powrót do indeksu ↑

  Indeksowanie witryn według wyszukiwarek

  Indeksowanie to proces indeksowania witryny (i całego Internetu jako całości) przez roboty wyszukiwarek. Rozmawialiśmy również o indeksowaniu ten rubryk . Roboty pobierają całą zawartość witryny i umieszczają ją w tzw. Indeksie (miejscu, w którym przechowywane są wszystkie informacje).

  Oznacza to, że robot, na przykład Google lub Yandex, odwiedza jedną witrynę, widzi tam niektóre linki, śledzi je i zbiera wszystkie informacje: wszystkie teksty, obrazy i inne dane.

  Przychodzi do Twojej witryny i indeksuje wszystko w ten sam sposób. Czas spędzony przez robota jest ograniczony i na każdej stronie jest inny.

  Aby zrozumieć zakres pracy i ilość indeksowanych informacji, powiem, że obecnie w Yandex istnieje 5 centrów danych (pojedyncze budynki) z ponad 30 tys. Serwerów i 400 tys. Wirtualnych komputerów.

  Pobieranie informacji odbywa się z niewiarygodną szybkością - 20 000 dokumentów na sekundę przy prędkości pobierania 700 MB / s.

  Baza danych zawiera około 25 miliardów dokumentów (214 TB). Cały indeks jest podzielony na 6700 części, z których każda ma własne cele i zadania.

  Jak widać, ilość informacji jest po prostu ogromna, a do szybkiego indeksowania witryny potrzebny jest czas lub potrzeba podjęcia pewnych środków.


  Powrót do indeksu ↑

  Jak przyspieszyć indeksowanie witryny

  1. Linki do twojego zasobu;
  2. Niszczenie stron witryny;
  3. Narzędzia do analizy zasobów usług;

  - Narzędzia serwisowe dla webmasterów

  Jeśli masz nową witrynę lub przeprowadziłeś szeroko zakrojoną pracę nad aktualizacją lub zmieniłeś domenę (i tutaj przydatne kwerendy sql do szybkiej zmiany ), konieczne jest poinformowanie o tym wyszukiwarek w celu wczesnego indeksowania. W przeciwnym razie roboty wyszukujące mogą po prostu nie widzieć Twojej witryny przez długi czas, ponieważ nie ma do niej żadnych linków zewnętrznych i nikt o niej nie wspomina.

  Aby szybko dodać zasób do indeksu, każda wyszukiwarka ma specjalne usługi: ( Webmaster Yandex , Google webmaster ) gdzie musisz dodać swoją witrynę.

  Z reguły w ciągu 2-3 tygodni nowa witryna zostanie zaindeksowana przez wyszukiwarki.

  Z czasem witryna będzie indeksowana znacznie częściej, a częstotliwość indeksowania będzie zależała od częstotliwość aktualizacji treści na stronie - od jednego dnia do kilku.

  Chciałbym zauważyć, że nawet jeśli Twoja witryna została zaindeksowana (co nie zawsze ma miejsce z różnych powodów), nie oznacza to, że trafi do wyników wyszukiwania.

  Zindeksowana strona może znajdować się w indeksie, Yandex lub Google będą o tym wiedzieć, ale w wynikach wyszukiwania nie będzie on klasyfikowany, a żaden z odwiedzających Internet nie będzie go widział.

  Powrót do indeksu ↑

  - Linki do twojego zasobu

  Szybsze linki do strony mogą być również wspomagane przez zewnętrzne linki do Twojej witryny. Można je kupić na linkach wymiany (więcej w ten artykuł ), opublikuj go na darmowych platformach lub poproś znajomych o umieszczenie ich w swoich zasobach.

  Jeśli robot wie o tych zasobach i często tam idzie, zobaczy linki do Twojej witryny, przejrzy je i zaindeksuje stronę, jeśli spełnia jej wymagania. Nie zapominaj też o ranking referencyjny kiedy wyszukiwarki przypisują pozycję do witryny zgodnie z liczbą linków dostępnych w Internecie na tej stronie.


  Ponadto linkowanie wewnętrzne wpływa na szybkość indeksowania stron w witrynie. Jeśli umieścisz linki z jednej strony witryny na drugą, to również odegra pozytywną rolę. Łączenie wewnętrzne ma wiele innych zalet, o których będziemy mówić osobno.

  Oczywiście nie sposób nie wspomnieć o narzędziach do analizy zasobów wyszukiwarek - Yandek Metrica i Google Analytics . Usługi te mają wiele funkcji do analizy ruchu związanego z jego zachowaniem, a przede wszystkim do samych właścicieli witryn. Ale oprócz tego informują wyszukiwarki o zmianach na stronie i pojawieniu się nowego materiału do indeksowania. Cóż, jest też bezpłatne usługi analizy stron internetowych od innych autorów i całkiem nieźle.

  Powrót do indeksu ↑

  Ranking wyszukiwarek

  Ranking witryny to rozmieszczenie wyników wydawania pozycji.

  Wyszukiwarka określa na podstawie współczynników rankingu (których jest około 800 w Yandex), w jakim miejscu ten lub ten artykuł znajdzie się na stronie w wynikach problemu.

  I prawie zawsze same czynniki nie są używane w czystej postaci, ale ich prace i kombinacje, co czyni ranking jeszcze bardziej szczegółowym i złożonym.

  W Yandex jest jedno podstawowe wyszukiwanie i około 100 dodatkowych (wiadomości Yandex, blogi Yandex itp.).

  Wyniki wszystkich wyszukiwań są łączone i używane w ostatnim numerze. Główne wyszukiwanie wykorzystuje samouczący się algorytm MatrixNet (przypominający film „Terminator”?).

  Pamiętaj raz na zawsze: NIGDY nie uda ci się oszukać wyszukiwarek, widzą, wiedzą i rozumieją WSZYSTKO. Pamiętaj o tym ...


  Istnieją główne czynniki rankingowe, które należy wziąć pod uwagę przy optymalizacji witryny.

  Powrót do indeksu ↑

  - Wewnętrzne czynniki rankingowe

  Czynniki rankingu wewnętrznego dotyczą witryny i jej stron.

  Czynniki wewnętrzne stanowią podstawę dalszego postępu. Pamiętaj, że wcześniej myśleliśmy, że jeśli nie istotne , jeśli nasza treść nie jest istotna, żadne wzmocnienie tej treści (na przykład linki) nie da nam niczego specjalnego. Ponieważ ważne jest przede wszystkim odpowiednie, a następnie zróżnicowana ocena dodatkowa. Tak więc czynniki wewnętrzne mają duże znaczenie, bez dobrej wewnętrznej optymalizacji, uzyskanie trafności jest niezwykle trudne, prawie niemożliwe.

  Wyszukiwarka kompleksowo ocenia Twoją witrynę i strony: teksty (ich znaczenie dla żądania użytkownika , wyjątkowość, naturalność i umiejętność czytania) nagłówki, obrazy, linkowanie, szybkość ładowania strony, wiek witryny i liczba stron - to znaczy wszystko związane z samą stroną i jej treścią.

  Są to czynniki, na które łatwiej wpływać na wszystkie inne, a które możesz zoptymalizować. Zgodnie ze złożonością wpływu na te czynniki, oceńmy je jako 1 na 10.

  Powrót do indeksu ↑

  - Zewnętrzne czynniki rankingowe

  Bardzo popularny. Bardzo modnym zestawem czynników są czynniki zewnętrzne. Najczęściej nazywane są czynnikami referencyjnymi.

  Oznacza to, że już wiemy, że wyszukiwarki analizują linki. Oznacza to, że analizują łącza między stronami w witrynie, między stronami różnych witryn.

  Wiemy również, że wyszukiwarki analizują linki do serwisów społecznościowych. Nawet łącze nie zawsze powinno być aktywne, nawet sama wzmianka o domenie w tekście, w pewnym sensie jest to również link.

  Zewnętrzne czynniki rankingu - innymi słowy są to zewnętrzne linki do Twojej witryny. Gdy jakikolwiek zasób, czy to inna strona internetowa, blog, sieci społecznościowe łączy się z tobą, daje to rodzaj wagi, autorytetu i znaczenia dla Twojej witryny.

  Jest to jeden z czynników, na które najtrudniej wpływać, ponieważ wymaga znacznych zasobów intelektualnych i finansowych, a także długiego okresu czasu, ponieważ wzrost masa referencyjna powinien być stopniowy i płynny. Oceniajmy je o 8 punktów.

  Powrót do indeksu ↑

  - Czynniki behawioralne

  Oprócz czynników wewnętrznych wyszukiwarka ocenia następujące zestawy czynników - jest to zachowanie użytkownika lub czynniki behawioralne.


  Czynniki behawioralne to czynniki, które odzwierciedlają, jak często odwiedzający wchodzą na Twoją witrynę, ile czasu spędzają w witrynie i ile przeglądają stron.

  Na przykład, jeśli użytkownik z wyników wyszukiwania trafił na stronę Twojej witryny i przeczytał 3-4 artykuły, a nawet wrócił do niego po chwili - są to dobre czynniki behawioralne.

  Jeśli odwiedzający pozostawał na stronie przez 5 sekund i powrócił do wyników wyszukiwania, twój zasób nie pasował do niego i są to złe czynniki behawioralne.

  Wiele osób uważa, że ​​najważniejszą rzeczą jest to, jak długo osoba odwiedza stronę, ile czasu tam spędza. Tak, to ważne, ale przyjrzymy się temu, jak traktuje to wyszukiwarka. W rzeczywistości głównym czynnikiem behawioralnym wyszukiwarki jest tzw zadowolenie użytkowników .

  Ostatnio czynniki behawioralne stają się coraz bardziej znaczące i wkrótce będą jednymi z najważniejszych. Pod względem złożoności wpływów są one nieco gorsze od czynników zewnętrznych, ale wciąż trudno jest na nie wpływać - 6 punktów.

  Powrót do indeksu ↑

  - Czynniki komercyjne

  Bardzo blisko związane z czynnikami behawioralnymi są tak zwane sygnały komercyjne lub czynniki komercyjne . Są to sygnały, które pozwalają wyszukiwarce zrozumieć, jak wysokiej jakości dane przedsiębiorstwo. Oznacza to, czy zaufać temu sklepowi internetowemu, czy zaufać tej dostawie pizzy.

  Wyszukiwarki coraz częściej zwracają na to uwagę, ponieważ jeśli witryna nie jest bezpieczna, jeśli nie zawiera żadnych autorytatywnych informacji o sobie, ale jednocześnie prosi użytkowników o wprowadzenie danych karty bankowej na niektórych stronach, to prawdopodobnie, Taka strona nie powinna być pokazywana ludziom, bo może to oszustwo. W rzeczywistości komercyjne czynniki behawioralne są dość dobrze połączone.

  Powrót do indeksu ↑

  Sankcje w wyszukiwarkach jako czynnik rankingowy

  Sankcje wyszukiwarek nie są dokładnie czynnikami rankingowymi, ale mają równie istotny wpływ na wyniki wydawania.


  Są to kary i kary wyszukiwarek dla blogów i witryn, które według wyszukiwarek nie spełniają wymagań lub nie naruszają czegoś.

  Możesz złamać wiele rzeczy: świadomie ponownie zoptymalizować witrynę (to znaczy, że nie optymalizowałeś dla ludzi, ale dla robotów wyszukujących i, na przykład, zawierał wiele słów kluczowych lub w inny sposób próbował oszukać robota i sprawił, że uważasz, że twoja strona jest najbardziej odpowiednia dla żądania), użyj treści nietypowych (plagiat), słaba masa referencyjna (pornografia, nieprzyzwoite słowa), sztuczne czynniki behawioralne, słaba jakość reklamy i wiele innych, które analizujemy również oddzielnie.

  W czym są wyrażone? Wyszukiwarki mogą narzucać filtry i zmniejszać pozycję w kwestii, na przykład o 10 lub 100 pozycji, a co gorsza, można je całkowicie wykluczyć z listy.

  Mogą przestać brać pod uwagę którekolwiek z twoich pozytywnych wskaźników lub zastosować inne sankcje.

  Filtry mogą być tymczasowe i trwałe, nakładane przez robota lub ręcznie przez wyszukiwarki (co jest znacznie gorsze, ponieważ męczyć się strzelać ).

  Filtr może zostać nałożony na Twoją witrynę przez konkretne żądanie użytkownika, na przykład zapytanie „Zestaw subskrybentów” i być może cała witryna jako całość.

  Powrót do indeksu ↑

  Podsumuj

  Są też inne czynniki: regionalne, społeczne, komercyjne itp., Ale nie będziemy ich brać pod uwagę, aby was nie mylić.

  Teraz widzisz, że promocja SEO to nie tylko abstrakcyjna koncepcja, ale konkretne działania o określonych celach i celach. Innymi słowy, seo jest bardzo cienką linią między optymalizacją strony internetowej dla wygody i zainteresowania odwiedzających oraz dostosowaniem strony do wymagań wyszukiwarek internetowych wysokiej jakości.

  Nie ma wyraźnej granicy ani limitu, do którego można zoptymalizować witrynę. SEO jest zarówno kreatywną, jak i techniczną pracą. Małe wady - a Twoja witryna będzie niedoceniana przez wyszukiwarki, co oznacza, że ​​mniej odwiedzających przyjdzie do Ciebie. Dodatkowy krok - i już jesteś na filtrach Yandex i Google na reoptymalizację. Gdzie jest linia, którą musisz zdefiniować sam.


  Do zobaczenia wkrótce! Zrób wszystko i zawsze na stronach bloga Uspei.com

  Pomóż projektowi - zapisz się na nasz kanał Yandex.DZen!

  Dlaczego musimy to zrobić?
  Czym więc jest promocja seo, z czego się składa i na czym się opiera?
  Przypominający film „Terminator”?
  W czym są wyrażone?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»