Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Podstawy SEO dla nowych blogerów

  1. SEO Black Hat i White Hat
  2. Sok Google
  3. Google polubi Cię, jeśli
  4. Treść jest Królem
  5. Uprawnienia do domeny, uprawnienia do stron, przepływ zaufania, przepływ cytatów i cały ten jazz
  6. Słowo kluczowe Konkurencyjność i badania
  7. Ranking Alexa
  8. SEO na stronie
  9. SEO na miejscu
  10. Wróć i ponownie wykonaj SEO (wykorzystaj starą treść)
  11. The Big Take Aways Here
  12. Zmiana algorytmu Google z 1 sierpnia 2018 r. I nowe zasady SEO

  Zostałem poproszony o napisanie tego postu na temat podstaw SEO przez członka naszej prywatnej grupy i, cóż, miałem na myśli to robić przez długi czas i jestem w nastroju, więc zróbmy to! SEO jest moim dżemem, uważam to za fascynujące i ogólnie znajdziesz mnie w danych Search Console, badających trendy SEO i zmiany algorytmów. Istnieją takie rzeczy, jak profesjonalne SEO, nie jestem jednym z nich, ale znam swój temat.

  Ten temat jest tak głęboki, że nie ma sposobu, aby nauczyć się tego wszystkiego z jednej strony, ale skondensuję tyle ważnych rzeczy, ile mogę i przepraszam, jeśli cokolwiek zapomnę, zrobię wszystko, co w mojej mocy abyś zaczął na drodze do blogowania o dominacji poprzez przyzwoite SEO.
  Ten temat jest tak głęboki, że nie ma sposobu, aby nauczyć się tego wszystkiego z jednej strony, ale skondensuję tyle ważnych rzeczy, ile mogę i przepraszam, jeśli cokolwiek zapomnę, zrobię wszystko, co w mojej mocy abyś zaczął na drodze do blogowania o dominacji poprzez przyzwoite SEO

  SEO jest absolutnie niezbędne do stworzenia udanej strony internetowej lub bloga i jest kluczowym elementem zarabiać na blogach . Mamy wiele informacji na tej stronie założenie własnego bloga i zarabianie na nim . To blog turystyczny, ale cały czas pytam, jak to robimy, więc staram się odpowiedzieć na te pytania. Zobacz także listę kontrolną nowych blogerów, która jest bezpłatna po zarejestrowaniu się lub znalezieniu w sekcji blogów.

  SEO to optymalizacja pod kątem wyszukiwarek. Optymalizuje stronę, witrynę lub post, aby uzyskać wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania Google. To sprawia, że ​​Google (lub jakakolwiek inna wyszukiwarka, nawet Pinterest) lubi cię. To sprawia, że ​​Twoja strona internetowa jest wyświetlana na samej górze strony nr 1 Google, ponieważ około 1 miliona osób kliknie na ten pierwszy wynik, co oznacza inny wynik. Wejście do pierwszej trójki jest dobre, dostanie się na stronę 1 jest niezbędne.

  Strona 1 jest powszechnie uważana za pierwsze 10 wyników i zawsze widzę duży wzrost liczby wyświetleń i kliknięć, gdy post jest w pierwszej dziesiątce. Możesz dowiedzieć się, gdzie Twoja strona, opublikować lub wyszukiwać hasła w rankingu w Google z Google Pulpit nawigacyjny Search Console.

  Sprawdź wyniki wyszukiwania Google za pomocą okna incognito, zobacz, kto jeszcze zajmuje pozycję w rankingu i jak wyglądają ich słowa kluczowe. Google przekrzywia wyniki wyszukiwania, aby dopasować je do użytkownika, więc jeśli jesteś zwykłym użytkownikiem określonej witryny, Google będzie częściej wyświetlać wyniki z tej witryny. Google chce pokazać wyniki, które sprawią, że będziesz szczęśliwy.

  SEO Black Hat i White Hat

  Usłyszysz często używane terminy. SEO Black Hat to złe SEO, niegrzeczne SEO, którego Google nie akceptuje, jeśli zostanie złapane, może spowodować, że zostaniesz usunięty z indeksu. Przykładem tego jest kupowanie linków i spamowanie, podejrzane sieci prywatnych blogów.

  SEO White Hat jest miły, miły, puszysty SEO. Wszystko tutaj jest białe jak śnieg, po prostu normalna praktyka SEO.

  Sok Google

  Dawno nie słyszałem tego terminu, ale wyobraź sobie, że sok Google jest płynnym strumieniem miłości Google. Jeśli łączysz się z witryną, przekazujesz im sok Google.

  Jeśli Twój link jest „bez śledzenia”, wysyłasz im znacznie mniej soku Google.

  Im więcej soków przyciąga Twoja witryna, tym lepiej. Powinieneś połączyć się z autorytatywnymi stronami w każdym poście, mieć obfitość mentalności i dzielić się swoim sokiem. To na Twoją korzyść, sprawia, że ​​Google widzi Cię jako bardziej solidnego i niezawodnego, znającego twoje rzeczy. Link do niekomercyjnych stron, innych blogerów, cokolwiek kompetentnego i silnego.

  Google polubi Cię, jeśli

  • Ludzie spędzają dużo czasu na Twojej stronie, gdy nawigują tam z wyników wyszukiwania.
  • Użytkownicy NIE wracają do wyników wyszukiwania po odwiedzeniu Twojej witryny. to znaczy. odpowiedź na ich pytanie.
  • Ludzie przechodzą do innych stron lub postów w Twojej witrynie od pierwszego pierwszego kontaktu.

  Twoim celem powinno być jak najdłuższe trzymanie ludzi na swojej stronie, „lepkie”

  Częścią tego będzie dobrze wyglądająca, szybka strona ładująca, łatwa w nawigacji, zoptymalizowana pod kątem telefonów komórkowych. Te cztery rzeczy są absolutnie częścią dobrego SEO.

  Innym bardzo ważnym czynnikiem jest to, jak „silna” jest twoja strona w oczach Google, ile „autorytetu” posiada.

  Jest to częściowo związane z linkami zwrotnymi (linki przychodzące z innych witryn), ale linki zwrotne i sztucznie zawyżone uprawnienia do domeny nie są prawdziwą odpowiedzią. Nie można w pełni oszukać systemu, zamieniając linki z innymi blogerami. Przestań już.

  Treść jest Królem

  W dzisiejszych czasach chodzi o jakość treści. Bez spamu, bez puchu, bez wypychania słów kluczowych, wysokiej jakości treści, które odpowiadają na pytania czytelników, są w rankingu Google.

  Google wie, że Twoi czytelnicy uznają Twoje treści za satysfakcjonujące, mogą sprawdzić, czy klikają i szukają innego wyniku.

  Oprócz zachowań użytkowników Google może teraz „widzieć” Twoje treści w bardziej ludzki sposób dzięki nowej sztucznej inteligencji Google Brain.

  Tanie sztuczki SEO nie są już tak świetne.

  Uprawnienia do domeny, uprawnienia do stron, przepływ zaufania, przepływ cytatów i cały ten jazz

  Takie wyniki są wskaźnikami tego, jak bardzo Google cię lubi.

  Jeśli sprawdzasz i monitorujesz swój urząd domeny (DA) i widzisz, że wynik rośnie z miesiąca na miesiąc, to dobry znak, że Google bardziej ci się podoba.

  Im wyższa wartość DA, tym łatwiej będzie umieścić treść na pierwszej stronie Google.

  Jednak Twój wynik DA nie jest wynikiem opracowanym przez Google, jest tylko wskaźnikiem, stworzonym przez MOZ.

  Uważam, że DA staje się coraz mniej ważna, Google staje się coraz mądrzejszy z każdą aktualizacją i te dni, a nie ilość fałszywych linków, które można uzyskać, jest królem.

  Te rankingi rosną wraz z wiekiem, jakością, zasobami społecznościowymi i linkami zwrotnymi. Dąż do uzyskania odpowiednich linków zwrotnych z witryn o wysokim autorytecie w Twojej niszy.

  Księgowanie gości i posty grupowe są dobrym miejscem do rozpoczęcia, jeśli uważasz, że Twój profil linku wymaga zwiększenia.

  Przytrzymam tutaj swoje ręce i powiem, że NIGDY nie ścigałem się z linkami wstecznymi, moje przyszły naturalnie i rangę nad stronami o znacznie wyższej DA niż ta strona, ponieważ Google lubi moje treści.

  Nie mam wielu fałszywych linków, a mój DA jest stosunkowo niski, 43. Nie ma znaczenia, czy twoja treść działa dla czytelnika. Nadchodzą wielkie wywiady z gazetami i radiem, a link z nich będzie złoty. Niedawno dostałem też jeden od Lonely Planet, są to rodzaje linków, których najbardziej potrzebujesz.

  Nie denerwuj się, jeśli twój prokurator spadnie kilka miesięcy, mój robi to często, wróci.

  Powiem również tutaj, nie denerwuj się, jeśli Twój ruch spadnie. Mój jest w tej chwili, jest lato, ludzie są na wakacjach. Uważniej obserwuj swoje dochody niż ruch uliczny, kopalnia podnosi się i podnosi pomimo spadków ruchu. Styczeń to zawsze duży miesiąc w podróży.

  Wytłumaczę więcej o te wskaźniki i Alexa na końcu tego posta ..

  Słowo kluczowe Konkurencyjność i badania

  Słowo kluczowe to zazwyczaj fraza, np. „Najlepsze rzeczy do zrobienia w Paryżu”. To rodzaj wyrażenia, które ludzie siedzący w domu wpisują do Google, aby znaleźć informacje.

  Jak pewnie sobie wyobrażasz, tysiące blogerów i dużych firm ma posty „Najlepsze rzeczy do zrobienia w Paryżu”. Jak Google wybiera, który z nich ma być wyświetlany u góry wyników wyszukiwania?

  Ma to głównie związek z SEO. Duża strona, powiedzmy Nomadic Matt z DA, która jest absurdalnie wysoka, myślę, że jego jest 70-coś, ma znacznie większą szansę na ranking niż ja, mój DA ma obecnie 43 lata.

  Dokładne dopasowanie słowa kluczowego będzie miało większą szansę, więc jeśli mój post nazywa się „Najlepsze rzeczy do zrobienia w Paryżu”, a Matt nazywa się „Wszystkie rzeczy, które zrobiłem w Paryżu”, mogę mieć szansę na pokonanie go za to wyszukiwanie. W tym miejscu przydatne staje się uzyskiwanie mądrości dzięki badaniu słów kluczowych.

  Używam narzędzia o nazwie Longtail Pro do badania słów kluczowych, nie tylko mówi mi, ile osób, z każdego kraju szuka konkretnego słowa kluczowego w przeciętnym miesiącu, ale daje mi także wynik konkurencyjności słowa kluczowego. Im niższy wynik, tym większa szansa na ranking.

  AKTUALIZACJA: Nie musisz już kupować drogiego Keyword Research Tool, takiego jak Longtail Pro lub Keysearch. Wszystkie potrzebne informacje są teraz dostępne za darmo z wielu źródeł, w tym słów kluczowych wszędzie, powiązane z Google wyszukiwania w samej wyszukiwarce Google. Nie daj się nabrać na trudną sprzedaż i po prostu spróbuj bez pierwszego. Te narzędzia są drogie. Tak, wciąż mam swoje, ale zarabiam dużo pieniędzy. Gdyby gotówka była napięta, pozwoliłbym jej odejść.

  Jeśli więc znajdę słowo kluczowe, coś zupełnie nieznanego, którego żaden inny duży bloger lub firma jeszcze nie celowało, nie ma dokładnych wyników i ma tysiące wyszukiwań miesięcznie, piszę ten post i mam go na stronie 1 Google w ciągu kilku godzin. Natychmiast spowodowałoby to dla mnie ruch i uczyniłoby mnie bogatym.

  Ale jest to prawie niemożliwe, ponieważ oczywiście wszyscy to robią i prawie nie ma takich słów kluczowych. Ale nie poddawaj się! Znalazłem kilka świetnych słów kluczowych dla bardzo małej witryny mojego męża, niskiej DA, słów kluczowych, które stworzył strony sprzedaży Amazon, które przynoszą mu sporą sprzedaż.

  Bądź kreatywny, myśl o niejasności, myśl niszę, są tam, jeśli spojrzysz.

  Ale to nie koniec historii. W przypadku rankingu Google zmienia się wraz z upływem czasu, ponieważ monitorują one zadowolenie użytkowników. Jeśli czytelnicy są bardziej zadowoleni z treści niż z Nomadic Matt, MOŻESZ BYĆ BEAT HIM. Zaufaj mi. DA to nie wszystko i koniec wszystkiego, treść jest królem.

  Dam ci link partnerski Longtail Pro . (AKTUALIZACJA: Nie myśl, że to jest konieczne., Niekoniecznie potrzebujesz teraz Longtail Pro, dostępne są bezpłatne narzędzia, które wykonują zadania Longtail Pro lub Keysearch). To miało swoje wzloty i upadki, tym razem 3 lata temu było bezużyteczne, ale wraca lepiej i szybciej. Możesz zapisać się na próbę, dać sobie spokój, ale kupić to, co mam, jest drogie. Jeśli zarejestrujesz się, mają dobre darmowe filmy szkoleniowe. To naprawdę proste, gdy wiesz, na co patrzysz i jest dużo bardziej przyjazne dla użytkownika niż narzędzie Google do obsługi słów kluczowych. Ten jest bezpłatny, ale nie daje słowa kluczowego konkurencyjności. Używam Longtail Pro prawie codziennie.

  Zgadywanie, jakich słów kluczowych używają ludzie podczas wyszukiwania, jest bardzo trudne do zrobienia i prawdopodobnie popełnisz błąd. Mimo to słowa kluczowe w dopasowaniu ścisłym stają się coraz mniej ważne, ponieważ zadowolenie użytkowników i Google Brain przejmują pozycję w rankingu.

  Dane Twojej wyszukiwarki Search Console na istniejących postach to kolejne bardzo dobre miejsce do uzyskiwania propozycji słów kluczowych i sprawdzania liczby wyszukiwań pod względem wyświetleń. Informacje o wyszukiwarce Search Console mogą pokazać, jakie warunki już przyciągają ludzi do Twojej witryny i powiedzieć, jakie warunki powinieneś może napisać post dookoła.

  Ranking Alexa

  W miarę upływu czasu lubię Alexę coraz bardziej. Wydaje się, że staje się coraz bardziej dokładny jako wskaźnik globalnej rangi witryny. Uwielbiam dane, więc sprawdzam ranking Alexa ludzi i często je porównuję. To całkiem dobry wskaźnik tego, jak ważna jest witryna. Pobierz bezpłatne rozszerzenie paska narzędzi Alexa, zainstaluj je. Nie masz nic do stracenia i fajnie jest monitorować.

  Po skonfigurowaniu paska narzędzi Alexa na własnym laptopie zwiększysz swój własny stopień Alexa podczas przeglądania własnych stron. Ranga Alexa jest w zasadzie miarą tego, ile osób z paskiem narzędzi Alexa odwiedza witrynę. Im niższy wynik, tym lepiej.

  SEO na stronie

  Wtyczka Yoast SEO to naprawdę duża pomoc, gdy dopiero zaczynasz z SEO na blogu. Jeśli piszesz ten post o nazwie „Najlepsze rzeczy do zrobienia w Paryżu”, będzie to delikatnie przypominać o zrobieniu wielu ważnych rzeczy, aby uczynić Twoją wyszukiwarkę przyjazną dla wyszukiwarek.

  Spowoduje to użycie tego wyrażenia jako tytułu, w opisie meta, w tagach lub obrazkach alt i co najmniej w jednym podtytule. NIE SŁOWAJ KLUCZOWEGO SŁOWA Nic nie jest bardziej bolesne do czytania niż post, który powtarza swoje słowa w kółko. Widzisz to często, to ogromny błąd noob.

  Zachowaj to, co naturalne, i utrzymuj swój post płynny i dobry do czytania. Znajdź sposoby subtelnego wprowadzenia słowa kluczowego, obróć je kreatywnie, aby dopasować. Nie zapominaj, że jeden post może mieć wysoką rangę dla wielu słów kluczowych, więc jeśli jest tam drugie i trzecie słowo kluczowe, potraktuj to w ten sam sposób. Używaj go we wszystkich kluczowych miejscach. Na przykład mam posty, które są Google # 1 s dla kilku różnych haseł wyszukiwania. Takie rzeczy, jak „Ta rzecz w x miejscu”, „Ta rzecz w twoim miejscu” (x i y są tylko na drodze). Kiedy to jest w miejscu x?, „Co zrobić z tym miejscem w miejscu?”. Jest to post, który daje mi największy ruch na mojej stronie i nie podaję moich słów kluczowych! Niestety jest to zły ruch, ponieważ ci użytkownicy nie kupują niczego i otrzymują odpowiedź, której chcą, a następnie opuszczają. To stary post i przypadkowo wystartował.

  SEO na miejscu

  Dotyczy to struktury witryny i sprowadza się do dwóch czynników.

  Twoje wewnętrzne powiązanie jest ważne. Więc dla każdego nowego posta powinieneś wrócić przez swoją starą treść i połączyć się z nią ze starej zawartości. Niektóre posty mogą być „treściami podstawowymi”. Możesz zaznaczyć je jako takie w Yoast. Każdy post związany z tym kamieniem węgielnym powinien się z nim połączyć. Pokazuje znaczenie Twoich kluczowych postów.

  SEO na miejscu to także częściowo to, jak głęboko zakopujesz zawartość. Twoje najważniejsze rzeczy powinny być dostępne za pomocą jednego lub dwóch kliknięć ze strony głównej. Przejrzysta, intuicyjna, łatwa struktura linków jest ważna dla czytelnika i Google.

  Nie zapominaj, że każde słowo na Twojej stronie głównej ma wartość SEO. Właściwie dobrze jest myśleć o każdym słowie na całej stronie, mającym wartość SEO. Dodawaj słowa kluczowe, jeśli możesz. Nigdy nie używaj zaimka, w którym mogłoby wystąpić słowo kluczowe.

  Wróć i ponownie wykonaj SEO (wykorzystaj starą treść)

  Jeśli będziesz mieć oko na to, co dzieje się w Google Search Console, otrzymasz informacje, które mogą być warte swojej wagi w złocie. Jeśli na przykład zauważysz, że post uzyskuje dużo wyświetleń na stronie 2 Google w przypadku niezamierzonego słowa kluczowego, użyj tych informacji na swoją korzyść.

  Wróć do swojego posta i nadaj temu nieintencjonalnemu słowu kluczowemu pełne leczenie SEO. Pobierz go w swoim opisie meta, użyj go jako podtytułu, napisz kolejny akapit, aby w pełni wyjaśnić ten termin i wstawić go kilka razy. To podniesie twoją pozycję w górę.

  Nie ma problemu z poprawianiem lub aktualizowaniem starych postów tak długo, jak długo NIGDY NIE DOTYKAJ URL. Wszystko, co możesz zmienić. Wykonaj polecenie „Pobierz jako Google” z lewej strony paska bocznego Search Console, aby poinformować Google o kolejnym spojrzeniu na zmienioną lub nową zawartość. Dosłownie opublikowałem post na stronie 1 Google w ciągu godziny w zeszłym tygodniu (za pomocą odpowiednich badań słów kluczowych). Znam faceta, który pracuje jako specjalista ds. SEO, uważa, że ​​zajęło to 3 miesiące w rankingu w Google, mówię ci, że to nie jest i udowodniłem to wielokrotnie. Uważaj na ekspertów.

  Najedź na obrazek powyżej i pojawi się czerwony przycisk pinezki. Zapisz go na Pinterest. Wtyczka o nazwie Social Warfare (Ważna aktualizacja - Social Warfare została włamana dziś rano, jeśli ją masz, wyłącz ją - przełączam się na Social Pug) robi to dla mnie i jest to jedna z najlepszych wtyczek, jakie kiedykolwiek kupiłem. Zobacz nasz post na najlepsze narzędzia i wtyczki dla szybkiej, zgrabnej, zarabiającej strony.

  The Big Take Aways Here

  Myślę, że najlepszą rzeczą, jaką możesz zrobić, aby zdobyć posty, aby uzyskać rangę i przynieść ruch, jest napisanie naprawdę użytecznej, wysokiej jakości treści. To właśnie mam na myśli, mówiąc: „Bądź autorytetem od pierwszego dnia ″. Blog, który zarabia pieniądze, nie jest dziennikiem podróży, jest zasobem. Zawiera informacje, których potrzebują ludzie, rzeczy, które pomagają im rozwiązać ich problemy. Pomyśl o swoim brandingu, o czym jest Twoja witryna? Jakie problemy rozwiązujesz dla ludzi? Jakie pytania zadają potencjalni czytelnicy? Napisz te posty i dobrze odpowiedz na te pytania. Jeśli treść jest dogłębna, automatycznie trafi na wiele słów kluczowych. Będzie też długo. Być może zauważyłeś, że wracamy do tych samych powiatów w kółko. Częściowo dzieje się tak dlatego, że chcę być autorytetem, chcę naprawdę poznać mój temat, abym mógł lepiej pomóc moim czytelnikom. Nie bądź fałszywy, pisz o tym, co wiesz i pisz z uczciwością.

  Poznaj swoją Google Analytics i Google Search Console. Spędź kilka godzin, rozglądając się i widząc, co mogą zrobić. Są absolutnie najlepszymi przyjaciółmi.

  Aby dowiedzieć się więcej o SEO i badaniach słów kluczowych, możesz zarejestrować się w wielu bezpłatnych seriach e-mail od sprzedawców internetowych. Uważam, że Neil Patel jest niezwykle pomocny, jest wart fortunę i wspaniały w tym, co robi. Po prostu nie stosuj się do jego wskazówek, jak uzyskać linki zwrotne od blogerów, on się myli.

  Wypróbuj również porady Mediavine, znają się na rzeczy, ale uważaj na Google, uwielbiają zmieniać zasady tylko wtedy, gdy myślisz, że to wszystko wymyśliłeś. To jest własna rada Google na temat SEO.

  Zmiana algorytmu Google z 1 sierpnia 2018 r. I nowe zasady SEO

  Czy zauważyłeś spowolnienie w ruchu lub około 1 sierpnia 2018? Zrobiłem duży. Mój ruch spadł o co najmniej 25%, może więcej. Patrząc na dane, widzę dokładnie, co Google zrobiło, dokładniej ustalili ranking i zabrali nam słowa kluczowe, na które naprawdę nie powinniśmy być w pierwszej kolejności. Więcej na temat tej zmiany, danych i poprawki w tym poście .

  Nie będę próbował sprzedać ci kursu za 1000 USD, nie będę nikogo zdradzał i nie będę cię bombardować spamowymi lejkami sprzedaży ani „darmowymi” webinariami, które okazują się być kolejną reklamą. Ci ludzie doprowadzają mnie do szału, jak jestem pewien, że oni to robią. Wszystko, co musisz wiedzieć, jest dostępne za darmo w Internecie.

  To moje podejście do podstaw SEO. Wszelkie pytania, umieść je w komentarzach poniżej i będę dodawać sekcje do tego posta. Jeśli chcesz uzyskać pomoc dotyczącą swojej witryny lub gry blogowej, mamy grupę, która jest płatna, Pomogę ci w każdy możliwy sposób, zobacz tutaj.

  Dzielenie się jest dbaniem o innych!

  Jak Google wybiera, który z nich ma być wyświetlany u góry wyników wyszukiwania?
  ?Kiedy to jest w miejscu x?
  ?, „Co zrobić z tym miejscem w miejscu?
  Pomyśl o swoim brandingu, o czym jest Twoja witryna?
  Jakie problemy rozwiązujesz dla ludzi?
  Jakie pytania zadają potencjalni czytelnicy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»