Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pomoc Yelp i Yelp SEO: Zostań mistrzem Yelp

  1. Co to jest Yelp i jak jest używana
  2. Dlaczego warto dbać o Yelp
  3. Jak założyć konto Yelp
  4. Jak wybrać swoją kategorię biznesową
  5. Dlaczego wybieranie kategorii jest ważne?
  6. Co jest określone ilościowo w Rankingu Yelp
  7. Kluczowe komponenty do optymalizacji strony Yelp
  8. Wypełnianie istotnych informacji dla swoich klientów
  9. Post Engaging Photos
  10. Jak uzyskać więcej recenzji
  11. Zrozumienie Analytics Yelp
  12. Zawarcie Yelp 101

  Na początku czasu klienci przeglądali produkty i usługi. W czasach jaskiniowców opinie były słowne od jednego do drugiego, takie jak „To mięso nie jest dobre, nie będę handlować z tobą” do czasów przemysłowych, kiedy ktoś mógł wysłać telegram, aby powiadomić firmę motoryzacyjną o swojej frustracji, że ich samochód się zepsuł. Obecnie firmy mogą otrzymywać ustne opinie klientów i cyfrowe recenzje klientów. Najpopularniejszą stroną recenzji jest Skowyt .

  Ten wpis na blogu będzie dotyczył tego, czym jest Yelp, dlaczego ważne jest, aby każda firma była na Yelp, jak ubiegać się o firmę, założyć stronę biznesową, jak wybrać kategorię firmy i dlaczego kategorie są kluczowe dla rankingu Yelp, co to jest skwantyfikowane w rankingu Yelp i tym, w jaki sposób możesz zwiększyć swój ranking, a także sposoby optymalizacji strony Yelp i jak to zrobić. Nie musisz szukać nigdzie indziej informacji na temat bycia mistrzem na Yelp, mamy dla Ciebie gwarancję.

  Co to jest Yelp i jak jest używana

  Niektórzy z was mogą znać firmę
  Niektórzy z was mogą znać firmę. Dla tych, którzy nie są, Yelp jest firmą, która istnieje od 2004 roku. Yelp jest wykorzystywana przez konsumentów do wyszukiwania wszelkiego rodzaju usług, których mogą potrzebować, zabytków, które chcą odkryć podczas następnych wakacji, hoteli, w których chcą pozostać , restauracje, które chcą zjeść w określonym rejonie itp.

  Co ważniejsze, używane jest Yelp, dzięki czemu klienci mogą oceniać i oceniać swoje doświadczenia w konkretnej firmie, a opinie, niezależnie od tego, czy są pozytywne czy negatywne, są w całości widoczne dla każdego, kto odwiedza Yelp. Konsumenci mogą również kontaktować się z firmami za pośrednictwem Yelp, sprawdzać kierunki, publikować zdjęcia, sprawdzać swoją witrynę, a nawet zameldować się w firmie.

  Dlaczego warto dbać o Yelp

  Jako właściciel firmy, Yelp jest doskonałym miejscem do odkrywania Twojej firmy. Miesięcznie na stronie Yelp jest około 142 milionów unikalnych użytkowników. Około połowa tych użytkowników korzysta z Yelp na swoim komputerze, podczas gdy druga połowa korzysta z Yelp na swoim urządzeniu mobilnym. Spośród 142 milionów użytkowników około 63% z nich pisze recenzje, które potencjalnie mogą być recenzjami dotyczącymi Twojej firmy.

  Jak założyć konto Yelp

  Aby zarządzać opiniami klientów, kontaktować się z recenzentami, przesyłać zdjęcia swojej firmy, edytować informacje o swojej firmie i wiele więcej, musisz zgłosić swoją firmę na Yelp
  Aby zarządzać opiniami klientów, kontaktować się z recenzentami, przesyłać zdjęcia swojej firmy, edytować informacje o swojej firmie i wiele więcej, musisz zgłosić swoją firmę na Yelp. Aby odebrać swój biznes, idź do biz.yelp.com

  Następnie wpisz nazwę firmy i miasto, w którym prowadzisz działalność.

  Jeśli Twoja firma obecnie nie istnieje, możesz dodaj swoją firmę do Yelp .

  Tutaj możesz dodać nazwę swojej firmy, adres, numer, do którego ludzie mogą się z Tobą skontaktować, Twoją witrynę, adres e-mail, godziny pracy i kategorię, w której znajduje się Twoja firma.

  Ważne jest, aby informacje o Twojej firmie były takie same wszędzie tam, gdzie Twoja firma znajduje się na liście, lub może to być mylące dla osoby próbującej skorzystać z usługi lub jeśli próbują się z Tobą skontaktować, a numer podany na stronie Yelp nie jest już dostępny usługa może uniemożliwić potencjalną sprzedaż.

  Zdarza się, że użytkownik Yelp sprawdzi tylko Twoją stronę Yelp i nie pójdzie nigdzie indziej, aby dowiedzieć się więcej informacji lub sposobów dotarcia do Ciebie, więc nie chcesz przegrywać w interesach, kiedy tak jest.

  Jak wybrać swoją kategorię biznesową

  Częścią utworzenia profilu firmy na Yelp jest wybór kategorii, w której mieści się Twoja firma. Na Yelp istnieje około 698 kategorii do wyboru, co ułatwia znalezienie kategorii najbardziej związanej z Twoją firmą. Jednak zauważysz pewne zwroty, które są również związane z Twoją firmą.

  Możesz wybrać maksymalnie trzy kategorie. Zostaniesz poproszony o wybranie kategorii podstawowej (jest ich 22), a następnie kategorii drugorzędnej (498) i wreszcie trzeciej kategorii (178). Jeśli chcesz zobaczyć kompletną listę kategorii, z których możesz wybierać przed pobraniem, sprawdź tę pełną listę wszystkich kategorii w podziale według rodzaju działalności w tym Google Doc .

  Po wypełnieniu wszystkich niezbędnych informacji otrzymasz potwierdzenie e-mailem, a po potwierdzeniu adresu e-mail zobaczysz ten ekran. Niestety, dopóki Yelp nie sprawdzi i nie zatwierdzi Twojego wpisu, nie możesz nic dodać do swojej strony.

  Dlaczego wybieranie kategorii jest ważne?

  Ważne jest, aby mądrze wybrać kategorię i zastanowić się, która kategoria nie tylko ściśle wiąże się z działalnością firmy, ale jest również poszukiwana w Internecie. W zależności od wybranej kategorii odegrasz również dużą rolę w rankingu Yelp. Jeśli nazwa firmy zawiera wybrane przez Ciebie słowo kluczowe kategorii, pomoże to również w rankingu Yelp. Istnieją jednak inne powody, aby dbać o rankingi Yelp.

  Co jest określone ilościowo w Rankingu Yelp

  Co jest określone ilościowo w Rankingu Yelp

  Liczba opinii, na które bardzo często zwracasz uwagę, czy pojawiłeś się na stronie 1 lub 2 Yelp dla Twojej kategorii biznesowej. Jeśli Twoja firma nie ma żadnych recenzji, trudno będzie znaleźć Twoją firmę na Yelp.

  Opinie Yelp są również przekazywane do innych wyszukiwarek, w tym Bing Business Portal i Apple Maps, dzięki czemu ludzie mogą zobaczyć Twoje oceny poza platformą Yelp. Są też osoby, które od lat są recenzentami Yelp, którzy często publikują stosowne, przydatne recenzje i którzy uczestniczą w innych aspektach platformy Yelp, którzy mogą nominować się do członkostwa w Elite Yelp.

  Gdy dana osoba zostanie zaakceptowana jako członek Elite Yelp, opinie będą miały większy wpływ, a jeśli przejrzą Twoją firmę, pomoże to w rankingu Yelp, zwłaszcza jeśli jest to pozytywna opinia.

  I wreszcie, jeśli masz dużo aktywności, np. Sprawdzanie osób w Twojej firmie, dzwonienie na numer firmy lub klikanie w celu uzyskania wskazówek dojazdu do firmy, będzie to również częścią ogólnego rankingu Yelp.

  Kluczowe komponenty do optymalizacji strony Yelp

  O stronie

  Wypełnianie sekcji „O tym biznesie” na stronie Yelp jest ważne, aby ludzie mogli zobaczyć ludzi za Twoją firmą
  Wypełnianie sekcji „O tym biznesie” na stronie Yelp jest ważne, aby ludzie mogli zobaczyć ludzi za Twoją firmą. Nie bój się być szczery i swobodny w swoim języku. Pozwól, aby Twoja osobowość lub osobowość firmy zajaśniały. Wszyscy uwielbiają opowieść o tym, jak zaczęła się firma, więc jeśli poczujesz, że utknąłeś na tym, co napisać, zacznij tam.

  Dodaj informacje o tym, co oferujesz i dlaczego jest wyjątkowe, a nawet wyślij bio o właścicielu. Twoje słowa kluczowe powinny pojawiać się naturalnie w całym tekście. Nie próbuj ich tam wpychać, ponieważ to nie pomoże ci pojawić się na stronie 1 Yelp. Algorytmy Yelp są intuicyjne i potrafią rozpoznać zawartość, gdy naprawdę chcą wysokiej jakości treści. Oto jak możesz edytować tę sekcję.

  Wypełnianie istotnych informacji dla swoich klientów

  Jeśli ktoś potencjalnie zamierza wypróbować swoją firmę po raz pierwszy, co według ciebie chcą wiedzieć
  Jeśli ktoś potencjalnie zamierza wypróbować swoją firmę po raz pierwszy, co według ciebie chcą wiedzieć? Zdjęcie pokazane powyżej jest dobrym przykładem informacji, które chcesz podać, jeśli jesteś restauracją. Im więcej informacji dajesz, tym bardziej prawdopodobne jest, że ktoś wypróbuje Twoją firmę.

  Możesz nawet przesłać menu restauracji, aby dać potencjalnemu klientowi wyobrażenie o tym, co serwujesz. Cena jest prawdopodobnie największym pytaniem każdego potencjalnego klienta, dlatego ważne jest, aby uwzględnić średnią cenę za korzystanie z produktu lub usługi, aby dać potencjalnym klientom wyobrażenie o tym, co wydadzą w firmie.

  Edytując sekcję Informacje podstawowe i postępując zgodnie z krokami wymienionymi w sekcji „Informacje o stronie”, będziesz dobry.

  Post Engaging Photos

  Jeśli ktoś nigdy nie był w twoim biznesie, świetnym sposobem, aby go zainteresować, jest wysłanie mnóstwa atrakcyjnych zdjęć przedstawiających Twoją firmę
  Jeśli ktoś nigdy nie był w twoim biznesie, świetnym sposobem, aby go zainteresować, jest wysłanie mnóstwa atrakcyjnych zdjęć przedstawiających Twoją firmę. Klienci mogą i będą przesyłać zdjęcia Twojej firmy na stronę Twojej firmy, jednak jeśli chcesz dowiedzieć się, jak przesyłać zdjęcia na swoją stronę Yelp, oto jak to zrobić.

  • 1. Przejdź do swojej strony biznesowej Yelp.
  • 2. Przejdź do sekcji po lewej stronie, która zawiera Zdjęcia .
  • 3. Tutaj zobaczysz przycisk Prześlij w pierwszym polu obok innych wcześniej przesłanych zdjęć. Kliknij ten przycisk.
  • 4. Następnie możesz przesłać lub przeciągnąć zdjęcia z komputera stacjonarnego.
  • 5. Następnie możesz dodać podpis, aby lepiej opisać swoje zdjęcie.
  • 6. Po zakończeniu podpisu naciśnij Zakończ, a to zdjęcie zostanie zapisane na Twojej stronie.

  Jak uzyskać więcej recenzji

  Ułatw ludziom znalezienie i zapamiętanie Cię w internecie oraz potencjalnie napisz recenzję swojej firmy, publikując adres URL strony Yelp w materiałach marketingowych firmy. Kilka miejsc, które możesz zrobić, znajduje się na profilach mediów społecznościowych, na wizytówce, broszurach lub w budynku firmy, aby klienci mogli zobaczyć, że jesteś obecny na Yelp.

  Zrozumienie Analytics Yelp

  Na pierwszej stronie zaplecza Twojej firmy zobaczysz wiele analiz związanych z ruchem na Twojej stronie Yelp
  Na pierwszej stronie zaplecza Twojej firmy zobaczysz wiele analiz związanych z ruchem na Twojej stronie Yelp. Możesz rozbić statystyki między ostatnich 30 dni, 12 miesięcy lub nawet 2 lata.

  Możesz wyświetlić liczbę osób, które obejrzały Twoją stronę, liczbę osób, które zameldowały się w Twojej firmie, kliknęły Twoją witrynę, nazywają się Twoją firmą, liczbę osób, które dodały zakładkę do Twojej strony na Yelp, ile osób zażądało dojazdu do Twojej firmy i ile nowych zdjęć zostało przesłanych przez innych użytkowników.

  Jeśli chcesz zobaczyć swój ROI za pomocą Yelp, możesz wycenić swoje dochody za pośrednictwem Yelp.

  Zawarcie Yelp 101

  Więc masz to, twój najlepszy przewodnik do zostania mistrzem Yelp. Mam nadzieję, że informacje te są łatwe do zrozumienia i mam nadzieję, że zostaną wdrożone, ponieważ po wdrożeniu powyższych narzędzi uzyskasz wiele korzyści w swojej firmie, w tym: więcej pozytywnych opinii na temat skoku, większą ekspozycję dla firmy, większą dostępność dla Twojej firmy i wzrost twoich rocznych przychodów. Jeśli wszystkie te zalety brzmią wspaniale, nie czekaj dłużej, aby zoptymalizować swoją stronę Yelp.

  Dlaczego wybieranie kategorii jest ważne?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»