Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Popraw SEO Avada

  1. Jak poprawić SEO Avada?
  2. Poprawianie tagów nagłówka
  3. Avada Theme SEO Plugins
  4. Szybkość strony Avada
  5. Buforowanie strony
  6. Keep Avada Theme Up To Date
  7. Dodawanie zdjęć do postów Avada
  8. Popraw SEO, modyfikując pliki Avada
  9. Usuń Broken Avada Links
  10. Ostateczne myśli Avada SEO

  Jeśli używasz motywu Avada WordPress, możesz być zainteresowany, jak możesz poprawić SEO Avada. Avada to najlepiej sprzedający się motyw WordPress w Envato, sprzedający się ponad 300 000 razy i generujący przychody w milionach dolarów.

  Po wykorzystaniu go przez sześć miesięcy, znalazłem kilka sposobów na ulepszenie SEO na stronie i zwiększenie rankingu w SERP.

  Jak poprawić SEO Avada?

  Search Engine Optimization, czyli SEO, to proces, który sprawia, że ​​Twoja strona jest jak najbardziej odpowiednia dla wyszukiwarek takich jak Google, Bing i Yahoo, aby mogli wyświetlić Twoją stronę. Im lepsze masz SEO, tym wyższe będą twoje strony w tych wyszukiwarkach, co z kolei oznacza większy ruch na Twojej stronie.

  Korzystanie z motywu WordPress, takiego jak Avada, oznacza, że ​​w ciągu kilku minut otrzymasz działającą stronę internetową. Ale aby poprawić SEO, istnieje wiele technik, które mogą pomóc w umieszczeniu witryny w rankingach wyszukiwarek.

  Niektóre z tych technik obejmują modyfikowanie kodu motywu Avada - ale nie martw się, to nie jest zbyt drastyczne. Wystarczy zmodyfikować pliki za pomocą edytora tekstu.

  Poprawianie tagów nagłówka

  Tagi nagłówków to jedne z najważniejszych znaczników, których możesz użyć do pozycjonowania strony. Zaleca się zawsze zawijać tytuł strony w tagach H1 i twoje podtytuły w tagach H2. Tutaj Google szuka głównych słów kluczowych i określa trafność strony.

  Niestety na większości pokazów / tematów, które pochodzą z Avady, używają znaczników H2 jako głównych tytułów nagłówków. Aby to zmienić, musimy zanurzyć się w kodzie tematu i zmodyfikować go. Na szczęście jest to bardzo proste.

  Aby zmienić tagi tytułów stron Avada z H2 na H1, musimy zmodyfikować plik: wp-content / themes / Avada / Single.php Wyszukaj następujący wiersz:

  avada_render_post_title ($ post-> ID, false, '', '2')

  Jest to funkcja Avady, która służy do analizowania tytułów. Wszystko, co musisz zrobić, to zmienić 2 w funkcji na 1, tak jak poniżej:

  avada_render_post_title ($ post-> ID, false, '', '1')

  Teraz Twoje tytuły będą wyświetlane w H1.

  Może się okazać, że stylizacja tytułów zmienia się, gdy to robisz. Dzieje się tak, ponieważ CSS, który buduje Avada, opiera się na używaniu tagów H2, więc musisz albo skopiować H2 CSS, albo dodać swój własny CSS H1. Możesz to zrobić w niestandardowym obszarze CSS Avada.

  Avada Theme SEO Plugins

  Ta wskazówka nie jest specjalnie zaprojektowana dla motywu WordPress Avada, ale dla wszystkich witryn WordPress! Istnieje wiele wtyczek SEO, które możesz zainstalować na swojej stronie WordPress, które pomogą Ci automatycznie poprawić SEO.

  Wtyczki te pomogą utrzymać wskaźniki SEO, takie jak obsługa metatagów, gęstość słów kluczowych, długość strony tytułowej i ogólne formatowanie postów. Te wskazówki pomogą zwiększyć atrakcyjność Twoich postów dla wyszukiwarek, gdy odwiedzą Twoją stronę, dając Ci większą siłę rangi.

  Proponuję użyć Wtyczka Yoast SEO .

  Podczas gdy Avada sama w sobie jest całkiem dobra dla SEO, z wtyczką Yoast SEO zasilającą ją, staje się siłą napędową rankingu w google.

  Używam tej wtyczki od wielu lat i zawiera ona mnóstwo funkcji, które pomogą ulepszyć Twoją witrynę WordPress. Najlepszą częścią Yoast SEO jest fakt, że poprawi on twoje własne umiejętności pisania WordPress.

  Pisanie na blogu jako hobby a pisanie na blogu dla SEO to dwie bardzo różne techniki pisania. Dzięki Yoast SEO przejrzy Twój post , gdy go napiszesz, podając wskazówki i techniki usprawniające formatowanie tekstu i upewniając się, że w pełni wykorzystujesz zawartość strony.

  Yoast SEO pomaga również generować Mapy witryn XML , które są korzystne, aby wyszukiwarki takie jak Google, Yahoo i Bing indeksowały zawartość witryny. Daje ci możliwość usuwania niektórych stron, a także indeksowania obrazów.

  Wtyczka Yoast Seo jest bezpłatna na Twoim Temacie Avada, ale jest też wersja Premium, którą możesz rozważyć w przyszłości. Wersja Premium oferuje dodatkowe funkcje i indywidualne wsparcie dla SEO. Nie polecam kupowania, jeśli dopiero zaczynasz, ponieważ darmowa wersja oferuje więcej niż wystarczającą liczbę opcji.

  Inne wtyczki SEO, które są dobrymi alternatywami, to Wszystko w jednym SEO Plugin . Ta wtyczka jest bardzo zbliżona do Yoasta pod względem dostępności funkcji i zdecydowanie nie będę żałował, że użyjesz tego. Po prostu wolę interfejs użytkownika Yoasta i lepszą analizę SEO na stronie. Wtyczka SEO All In One zawiera także opcję Premium, dzięki której można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych funkcji.

  Ten post nie jest porównaniem wtyczki SEO, więc wybranie jednego z nich będzie dobrze działać dla Twojego motywu Avada WordPress.

  Szybkość strony Avada

  Jednym z czynników rankingowych używanych przez Google do określania SERP jest szybkość stron. Szybkość ładowania strony jest ważna nie tylko dla Google, ale także dla użytkowników. W czasach, w których jesteśmy przyzwyczajeni do natychmiastowego uzyskiwania wszystkiego, czekanie nawet 5 sekund na załadowanie witryny WordPress może być dla niektórych użytkowników nie do zniesienia.

  Avada ma wiele dem i opcji tematycznych. Obejmują one elementy takie jak suwaki, galerie zdjęć, portfele, wyskakujące okienka multimedialne, efekty przewijania i wiele innych. Łącząc te elementy w jedną stronę, prędkość strony może być dość mocno uderzona.

  To jest problem dla naszych SEO. Chociaż posiadanie ładnego suwaka może zachęcić widzów po raz pierwszy, może również odwrócić powtarzające się. Ładowanie filmu powitalnego za każdym razem, gdy ktoś trafi na twoją stronę, może mieć znaczący wpływ na czas ładowania strony.

  Jednym ze sposobów analizy szybkości stron jest użycie Narzędzie Google PageSpeed . To narzędzie sprawdzi twoją witrynę i szuka treści, które można ulepszyć. To daje wynik na 100 na podstawie czasu reakcji serwera, kompresji obrazu, zminimalizowanego CSS / JavaScript, zoptymalizowanych obrazów i innych.

  Za pomocą tego narzędzia możesz naprawdę zrozumieć, jak Google widzi Twoją witrynę z perspektywy wyszukiwarki. Znalezienie równowagi między wymyślnymi stronami internetowymi i gładkimi, błyskawicznie ładowanymi stronami internetowymi jest jedną z najtrudniejszych części SEO.

  Możesz znaleźć więcej porad na temat poprawy szybkości korzystania ze stron Przewodnik Moz PageSpeed . Wyjaśnia dogłębnie różne elementy strony, które mogą wpływać na szybkość strony i jej wpływ na rankingi wyszukiwania Google.

  Sprawdź wideo poniżej, aby dowiedzieć się więcej o PageSpeed ​​od Google.

  Buforowanie strony

  Kolejną wskazówką dotyczącą ulepszenia PageSpeed ​​jest użycie czegoś, co nazywa się buforowaniem stron. Witryna WordPress jest zbudowana przy użyciu PHP, więc za każdym razem, gdy załadujesz swoją witrynę WordPress, jest ona renderowana przez kompilator PHP twojej witryny, tworząc zapytania do bazy danych i wykonując wiele intensywnych prac za kulisami, aby zaprezentować Ci swoją stronę WordPress. Jednak w przypadku większości witryn zawartość strony się nie zmienia. Zawartość jest w większości statyczna, więc ciągłe jej przetwarzanie jest marnotrawstwem zasobów i bardzo powolne.

  W tym miejscu pojawia się buforowanie stron.

  Korzystanie z darmowej wtyczki WordPress WP Super Cache , strony są renderowane tylko raz na kilka godzin (lub niezależnie od długości) i dostępna jest prosta statyczna wersja strony HTML. Nadal zawiera całą zawartość, tylko dane nie są aktywne, więc nie muszą być przetwarzane przez parser PHP ani nie przeszukiwać bazy danych. Powoduje to szybkie ładowanie błyskawicznych stron, ponieważ nie trzeba wykonywać żadnego przetwarzania.

  Każda strona będzie miała załadowany własny znacznik czasu, więc wtyczka wie, kiedy staje się nieaktualna. Gdy to nastąpi, strona jest następnie renderowana jak normalnie (i aktualizowana), a następnie ponownie buforowana. Oznacza to, że oszczędzasz wiele wewnętrznych zasobów i sprawiasz, że witryna jest bardzo szybka.

  Jak już wspomniano, możesz zaimplementować tę funkcjonalność w Avadzie za pomocą wtyczki, takiej jak WP Super Cache. Instalacja nie zajmuje wiele czasu, nawet dla początkujących, aw ciągu kilku minut możesz mieć własną konfigurację zaawansowanego systemu buforowania. Możesz korzystać z Google Narzędzie rankingu PageSpeed aby zobaczyć różnicę z włączonym buforowaniem i wyłączonym buforowaniem.

  Keep Avada Theme Up To Date

  Aktualizacja strony WordPress może być bolesna. W ciągu ostatniego miesiąca zaktualizowałem wtyczki, motywy i pliki podstawowe mojej witryny nie mniej niż trzydzieści razy. To dosłownie raz dziennie. Problem z brakiem aktualizacji motywu polega na tym, że może:

  • Pozostaw luki w zabezpieczeniach, które sprawią, że witryna będzie podatna na ataki.
  • Przerwij obszary swojej witryny, co jest niekorzystne dla SEO.
  • Powoduje niezadowolenie użytkownika, sprawiając, że spędzają mniej czasu na swojej stronie.

  Najnowsza aktualizacja Avady do wersji 5.0 zawiera nową wbudowaną usługę łatania. Ta funkcja zapewnia poprawki do motywu, na przykład jeśli występuje problem z metatagami portfela lub muszą one zaktualizować strukturę programu budującego strony. Wszystko, co musisz zrobić, aby zastosować te poprawki, to po prostu kliknąć przycisk, aby zaktualizować motyw.

  Pozostawienie ich niezmienionych może być jednak niekorzystne dla SEO. Gdy wyszukiwarka przegląda twoją stronę, sprawdza poprawność kodu HTML strony. Jeśli znajdzie uszkodzone tagi, zerwane linki lub brakujące tagi, będzie się liczyć z tobą podczas rankingu względem innych witryn.

  Avada zazwyczaj bardzo dobrze radzi sobie z usuwaniem poprawek użytkownikom o szybkim tempie reakcji. Trzeba tylko pamiętać, aby sprawdzić swój panel WordPress Dashboard i zachować wszystko na bieżąco. To może być ból, ale w końcu warto.

  To samo dotyczy również wtyczek WordPress. Aktualizowanie ich jest równie ważne, jak ich funkcjonalność może powodować problemy z motywem WordPress Avada.

  Dobra wtyczka to Wordfence Security . Ta wtyczka wyśle ​​Ci codziennie e-mail z przypomnieniami o wtyczkach / tematach, które wymagają aktualizacji. Posiada również wiele innych funkcji bezpieczeństwa, które mogą chronić Twoją witrynę przed atakującymi, spamem i potencjalnymi problemami z Twoją witryną.

  Dodawanie zdjęć do postów Avada

  Ta wskazówka nie jest zbyt dobrze znana, ale wyszukiwarki nie tylko czytają tekst w poście, ale także przeglądają nazwy obrazów w swoich postach.

  Nazywanie zdjęć za pomocą słów kluczowych związanych z pozycją SEO może pomóc w podniesieniu pozycji w wyszukiwarkach. Może nawet pomóc w wyświetleniu treści w Google Images, które mogą być kolejnym źródłem ruchu w Twojej witrynie.

  Podczas korzystania z Media Managera w WordPress daje możliwość dodania tytułu obrazu i atrybutów Alt. Oto, na co patrzą wyszukiwarki podczas odwiedzania Twojej strony, aby zrozumieć obrazy. Upewnij się, że tekst umieszczony w tych polach jest odpowiedni dla Twojego posta i dokładnie opisuje treść Twojego postu. Jeśli spróbujesz dodać zbyt wiele słów kluczowych do obrazów, może to mieć negatywny wpływ na SEO.

  Popraw SEO, modyfikując pliki Avada

  Wreszcie możesz zajrzeć pod maską plików motywu Avada i zmienić niektóre znaczniki HTML, linki, obrazy i inne elementy w celu poprawy SEO. Możesz to zrobić, przeglądając folder wp-content / themes / Avada / . Wszystkie te pliki dotyczą sposobu, w jaki motyw jest prezentowany użytkownikom.

  Wprowadzanie zmian w tych plikach może jednak powodować pewne konflikty, więc zanim zaczniesz, upewnij się, że wiesz, co robisz. Możesz mieć problem z aktualizacją motywu w przyszłości, jeśli wprowadzisz zmiany niestandardowe.

  Więc jakie inne sposoby można poprawić SEO poprzez bezpośrednią modyfikację plików tematycznych Avada?

  • Zapobiegaj powielaniu treści, dodając linki kanoniczne.
  • Dodaj linki nofollow do stron, do których nie chcesz przekazywać soku z linkiem.
  • Zoptymalizuj wbudowany CSS / JavaScript
  • Zmień strukturę HTML, aby lepiej pasowała do Twojej witryny

  To tylko niektóre z zalet bezpośredniego modyfikowania kodu. Oczywiście nie jest to dla wszystkich, ponieważ wymaga znajomości API WordPress, PHP i HTML.

  Usuń Broken Avada Links

  Posiadanie wielu uszkodzonych linków w witrynie może mieć negatywny wpływ na SEO i wrażenia użytkownika. Kiedy instalujesz demo dla Avady, generuje ono wiele różnych „postów” i „stron” demo.

  Większość z nich nie będzie potrzebna - są one przeznaczone wyłącznie do celów demonstracyjnych. Usunięcie ich jest w porządku, jednak mogą być ślady tych uszkodzonych postów i stron pozostawionych w strukturze witryny. Możesz je znaleźć za pomocą specjalnych wtyczek WordPress lub Narzędzi Google dla webmasterów.

  Używać Narzędzia Google dla webmasterów , musisz się zarejestrować i dodać własną stronę internetową. Zweryfikowanie może potrwać dzień lub dwa, ale po wykonaniu możesz przejść do konsoli wyszukiwania witryny.

  Na karcie Przeszukiwanie możesz znaleźć brakujące strony w Twojej witrynie wymienione poniżej Błędy indeksowania . Na tej stronie wyświetli listę wszystkich stron, na których znaleziono 404 błędy. Następnym zadaniem jest polowanie na te strony w witrynie i usuwanie linków do nich.

  Istnieje kilka wtyczek, które mogą pomóc w odnalezieniu brakujących / uszkodzonych linków w witrynie. Jedna z tych wtyczek nazywa się Broken Link Checker ; skanuje wszystkie Twoje posty, strony, pola niestandardowe, komentarze itp. w poszukiwaniu uszkodzonych linków. Proces może zająć trochę czasu, ale po jego wykonaniu dostarczy Ci raport o wszystkich linkach i gdzie je znaleźć.

  Ostateczne myśli Avada SEO

  Nie ma wątpliwości, że Avada jest jednym z najpotężniejszych motywów WordPress. Fakt, że jest sprzedawany w ponad 300 000 egzemplarzy, jest prawdziwym świadectwem poziomu zadowolenia klientów. Z wyżej wymienionymi zmianami może być również świetny do rankingu w google with. SEO to kosztowna gra, więc robienie małych kawałków samemu może zaoszczędzić dużo pieniędzy w przyszłości (a nawet zarobić pieniądze!).

  Możesz kupić Avada WordPress Theme na ThemeForest . Jeśli masz ograniczony budżet, szukaj czegoś Zniżka Avada to może drastycznie obniżyć cenę. W tym roku mieli już jedną zniżkę!

  Jeśli masz jakieś wskazówki dotyczące ulepszania SEO w temacie WordPress Avada, możesz je opublikować poniżej dla innych!

  Cieszyło się to? Sprawdź te posty

  Jak poprawić SEO Avada?
  Jak poprawić SEO Avada?
  Więc jakie inne sposoby można poprawić SEO poprzez bezpośrednią modyfikację plików tematycznych Avada?
  Cieszyło się to?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»