Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Porady Google dotyczące zatrudniania konsultanta SEO

  Niektórzy uważają, że Google nie lubi konsultantów optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). To półprawda - Google nie lubi niektórych konsultantów SEO, ale tylko dlatego, że ci ludzie próbują nadużywać lub manipulować systemem Google. Jeśli chodzi o konsultantów SEO, którzy przestrzegają zasad Google , Google ma następujące sugestie :

  1. Uważaj na wszelkie SEO, które gwarantują rankingi. Optymalizacja pod kątem wyszukiwarek nie jest nauką ścisłą. Nawet konsultanci SEO, którzy są bardzo, bardzo dobrzy w tym, co robią, wciąż podlegają ciągle zmieniającemu się algorytmowi Google. Dlatego nie ma żadnych gwarancji.
  2. Uważaj na niechciane oferty SEO . Jeśli firma SEO wysyła Ci niechcianą wiadomość e-mail oferującą usługi, to często jest to zły znak. Postępuj ostrożnie.
  3. Zbadaj firmę SEO, zanim zaczniesz z nimi robić interesy . Spróbuj wyszukać nazwę firmy i nazwiska osób, z którymi masz do czynienia. Szukaj opinii i nie bój się pytać o referencje.
  4. Zrozum, za co płacisz . Niektóre firmy SEO próbują wystawiać rachunki za usługi, których nie wyjaśniają, twierdząc, że proces jest tajny lub zastrzeżony. Chociaż prawdą jest, że niektóre aspekty SEO są utrzymywane w tajemnicy - tak jak dokładne procesy stosowane przez firmy do badania słów kluczowych - ogólne kroki należy wyjaśnić i powinieneś wiedzieć, czego się spodziewać.
  5. Bądź ostrożny przed udzieleniem firmie SEO dostępu do swoich rzeczy. Zanim zezwolisz firmie SEO przeglądać swoje konto Google Analytics, uzyskaj dostęp do swojej witryny za pośrednictwem FTP itd., Upewnij się, że sprawdziłeś je uważnie. 98% usług SEO można precyzyjnie wycenić bez dostępu do żadnych kont.

  To nie jest wyczerpująca lista - możesz przeczytaj stronę Google „SEO dla webmasterów” aby zobaczyć całą listę rekomendacji.

  Jeśli możemy być tak odważni, mamy kilka elementów do dodania do listy Google:

  • Szukaj kogoś, kto dobrze się komunikuje . SEO to mniej sztuczek technicznych, a więcej na temat tworzenia świetnych treści. Ktokolwiek zatrudnisz, powinien być w stanie dobrze się wyrazić. W przeciwnym razie, w jaki sposób mogą pomóc w opracowywaniu świetnych treści, które generują linki?
  • Uważaj na opłaty za utrzymanie i umowy długoterminowe . Wiele razy widzieliśmy, jak firmy płacą za usługi SEO. Kiedy firma SEO twierdzi, że potrzebuje pieniędzy od Ciebie na bieżąco, aby utrzymać swoje rankingi, dowiedz się dokładnie, co robią dla ciebie każdego miesiąca, aby zasłużyć na ich opłatę . Jeśli nie pokażą Ci konkretnie, w jaki sposób wydano Twoje pieniądze i co udało Ci się osiągnąć, natychmiast zwolnij tę firmę SEO. Ta praktyka jest szczególnie rozpowszechniona w przemysł samochodowy , więc firmy motoryzacyjne muszą być szczególnie ostrożne.

  UWAGA: Jeśli myślisz o zatrudnieniu firmy SEO, ale nie wiesz, jak je oceniać lub zarządzać, sprawdź nasze Przewodnik dla kierownictwa po SEO - to darmowy plik do pobrania, który dokładnie wyjaśni, w jaki sposób można zarządzać działaniami SEO bez wchodzenia w sedno.

  W przeciwnym razie, w jaki sposób mogą pomóc w opracowywaniu świetnych treści, które generują linki?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»