Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Porady i wskazówki dla Androida Nougat

  1. Szybsza praca
  2. Uzyskaj szybszy dostęp do ustawień
  3. Powiedz Google, że znasz angielski, niemiecki lub inny język obcy.
  4. Wyłącz optymalizację mocy baterii
  5. Przypisz ikony szybkiego uruchamiania dla lepszej wydajności.
  6. Wyświetlaj powiadomienia bez dźwięku
  7. Użyj trybu wielowierszowego poprawnie.
  8. Bezpieczniejsze użycie
  9. Włącz szyfrowanie plików, aby przyspieszyć uruchamianie i zwiększyć bezpieczeństwo.
  10. Dodatkowe żetony zabawy

  Android 7.0 Nougat zawiera wiele nowych funkcji, które mogą być używane na większości nowoczesnych smartfonów. Z pomocą Nexusa 6P, zaktualizowanego do Androida Nougat, opowiedzimy Ci o poradach i trikach, które mogą zwiększyć bezpieczeństwo systemu i poziom przyjemności z tego systemu operacyjnego.

  Treść artykułu

  Szybsza praca

  Śledź aktywne usługi i oszczędzaj pamięć RAM i energię baterii

  W większości przypadków usługi działające w tle zużywają dodatkowe zasoby i należy przejść do ustawień programisty i wyłączyć takie usługi. Aby zrestartować usługi działające w tle, uruchom ponownie aplikację lub cały smartfon.

  Aby zrestartować usługi działające w tle, uruchom ponownie aplikację lub cały smartfon

  Wyłącz niepotrzebne usługi w tle.

  Uzyskaj szybszy dostęp do ustawień

  W wersji Nougat menu ustawień zostało ulepszone. Główne menu znajduje się teraz po lewej stronie i możesz do niego zadzwonić w dowolnym momencie. Należy również pamiętać, że podczas pracy w tym menu można łatwo przewijać w poziomie.

  Należy również pamiętać, że podczas pracy w tym menu można łatwo przewijać w poziomie

  Główne menu jest ukryte po lewej stronie ekranu.

  Powiedz Google, że znasz angielski, niemiecki lub inny język obcy.

  Jeśli biegle władasz dowolnym językiem obcym, możesz go używać. Dzięki Google Talk możesz dodać inny język, dzięki czemu wyniki wyszukiwania Google będą wyświetlane w dwóch językach. Jeśli otwierasz witryny w tym języku, przeglądarka Chrome nie oferuje tłumaczenia ich treści. Masz również możliwość usunięcia określonego języka za pomocą specjalnego przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu.

  Masz również możliwość usunięcia określonego języka za pomocą specjalnego przycisku znajdującego się w prawym górnym rogu ekranu

  Dodaj, edytuj i usuwaj języki

  Wyłącz optymalizację mocy baterii

  Z reguły aplikacje nie mają dostępu do Internetu w trybie gotowości i używają tylko procesora do dużych okresów. Zwiększa to żywotność baterii, ale może mieć wiele skutków ubocznych. Niektóre aplikacje innych firm, które obsługują wiadomości lub nawigację, nie będą już mogły wysyłać powiadomień, dzięki czemu można pominąć dowolną wiadomość błyskawiczną lub przejechać żądane skrzyżowanie skrzyżowania. Aby naprawić tę sytuację, należy wyłączyć optymalizację baterii w ustawieniach baterii.

  Aby naprawić tę sytuację, należy wyłączyć optymalizację baterii w ustawieniach baterii

  Zabezpiecz się przed niechcianymi aplikacjami w tle.

  Naciśnij i przytrzymaj ikonę baterii, a następnie przycisk menu pojawi się w prawym górnym rogu wyświetlacza, aby zoptymalizować baterię. Wszystkie aplikacje są wyświetlane w tym menu, więc możesz wybrać aplikację, która nie działa prawidłowo. Wybierz „Nie optymalizuj”, a następnie uruchom aplikację ponownie. Czujesz się lepiej?

  Przypisz ikony szybkiego uruchamiania dla lepszej wydajności.

  Oprócz powyższego masz możliwość samodzielnego przypisania ikon szybkiego uruchamiania. Użytkownicy urządzeń Samsung będą zainteresowani tym, co jest tutaj oryginalne, ponieważ koreański producent miał podobną opcję przed Google. Jednak dla użytkowników smartfonów innych producentów ta funkcja jest nowa.

  Jednak dla użytkowników smartfonów innych producentów ta funkcja jest nowa

  Optymalizuj ustawienia szybkiego uruchamiania

  Sposób przypisywania ikon szybkiego uruchamiania jest prosty i prosty. Mniej oczywiste jest to, że ikony widoczne w szybkich ustawieniach znajdują się w pierwszych pięciu pozycjach pełnego widoku. Kolejna wskazówka: menu szybkich ustawień można przesunąć na dół u góry ekranu dwoma palcami, chociaż można to zrobić kilka lat temu.

  Wyświetlaj powiadomienia bez dźwięku

  System powiadomień dla Androida został wprowadzony w wersji Androida 5.0 Lollipop jesienią 2014 roku. Od tego czasu jest okresowo ulepszany i zawiera wiele nowych opcji. Na przykład możesz teraz usuwać dźwięki z powiadomień z różnych aplikacji.

  Na przykład możesz teraz usuwać dźwięki z powiadomień z różnych aplikacji

  Możesz wyłączyć dźwięk w aplikacjach reklamowych.

  Ogólnie rzecz biorąc, ustawienie geniuszu jest proste: należy nacisnąć i przytrzymać odpowiednie powiadomienie, a następnie wybrać opcję powiadomień bez dźwięku. W ustawieniach można również filtrować aplikacje według ich specyficznej konfiguracji, używając opcji „Powiadomienia” i modyfikować je według własnego uznania.

  Użyj trybu wielowierszowego poprawnie.

  Możliwe, że często oglądasz kanał YouTube, a jednocześnie chcesz zrobić coś innego w tym samym czasie. W takiej sytuacji ten kanał wideo przestaje działać, jeśli zostanie przeniesiony do tła. Ten problem został rozwiązany dzięki trybowi wielu okien: uruchom YouTube, rozpocznij odtwarzanie wideo, a następnie w prawym dolnym rogu ekranu przytrzymaj ikonę „Ostatnie” i jednocześnie wybierz inną aplikację. Czy aplikacja była niepotrzebna? Następnie kliknij przycisk Strona główna i wybierz aplikację w zwykły sposób. Nieco później ta aplikacja uruchomi się w dolnej połowie ekranu. Czy obszar okna aplikacji wygląda na mały? Przesuń pasek nieco wyżej. Chcesz jeszcze więcej okien z wieloma oknami? Przesuń pasek, aby aplikacja, której potrzebujesz, była pełnowymiarowa.

  Bezpieczniejsze użycie

  Czy chcesz, żeby ktoś zagrał dla Ciebie w Pokémon GO, ale nie chcesz ich oglądać na ekranie głównym? Następnie uruchom aplikację, kliknij przycisk „Ostatnie” w prawym dolnym rogu, przesuń okno kafelka w górę, a następnie kliknij ikonę pinezki w prawym dolnym rogu. Brak ikon pinów? W takim przypadku należy włączyć funkcję Pin w ustawieniach zabezpieczeń. Sposób działania tej funkcji jest wyjaśniony na ekranie. W praktyce: smartfon może przełączyć się w tryb gotowości, więc nie ma potrzeby ciągłego konfigurowania wyświetlacza w ten sposób. Jeśli ponownie aktywujesz urządzenie, zacznie ono działać w wyznaczonej aplikacji.

  Jeśli ponownie aktywujesz urządzenie, zacznie ono działać w wyznaczonej aplikacji

  Dołączona aplikacja ukrywa inne otwarte aplikacje na urządzeniu.

  Włącz szyfrowanie plików, aby przyspieszyć uruchamianie i zwiększyć bezpieczeństwo.

  W ustawieniach programisty istnieje opcja szyfrowania plików. Taki chip na pierwszy rzut oka nie brzmi bardzo oryginalnie, ale ma wiele pozytywnych konsekwencji. Jednym z najbardziej użytecznych momentów jest szyfrowanie tylko danych użytkownika. Nie musisz wprowadzać kombinacji, aby odblokować lub PIN podczas procesu uruchamiania. Jeśli więc twój smartfon został przypadkowo zresetowany, to przynajmniej Twój budzik będzie nadal działał i nie obudzisz się w odpowiednim czasie. Zwracamy również uwagę, że aby przejść z pełnego szyfrowania dysku na szyfrowanie plików, należy całkowicie usunąć wszystkie dane z urządzenia.

  Zwracamy również uwagę, że aby przejść z pełnego szyfrowania dysku na szyfrowanie plików, należy całkowicie usunąć wszystkie dane z urządzenia

  Usuń wszystko, co możesz, i zacznij działać szybciej.

  Dodatkowe żetony zabawy

  Aktywuj pisankę

  Nie będziesz już mógł grać w Flopsy Droid, tak jak w Lollipop i Marshmallow, ale będziesz miał okazję przyciągnąć i zebrać kocięta. Jak dotąd wielu użytkowników niewiele o tym wie, chociaż w oddzielnym artykule planujemy rozmawiać o tym i innych pisankach na Androida.

  Jak dotąd wielu użytkowników niewiele o tym wie, chociaż w oddzielnym artykule planujemy rozmawiać o tym i innych pisankach na Androida

  Wersja Easter Egg z kotami jest ostatnio jedną z najbardziej nudnych w naszej pamięci.

  Czy masz jakieś inne wskazówki, którymi chciałbyś się podzielić? Zostaw komentarz i napisz, które z naszych wskazówek naprawdę się przydały.

  Czujesz się lepiej?
  Czy aplikacja była niepotrzebna?
  Czy obszar okna aplikacji wygląda na mały?
  Chcesz jeszcze więcej okien z wieloma oknami?
  Brak ikon pinów?
  Czy masz jakieś inne wskazówki, którymi chciałbyś się podzielić?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»