Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Porady SEO WordPress - najlepsze wtyczki optymalizacji na miejscu

  1. Co to jest na stronie lub Optymalizacja na miejscu?
  2. Wtyczki SEO WordPress do Automatyzacja optymalizacji na stronie

  W ostatniej lekcji rozmawialiśmy o problemach strukturalnych związanych z SEO WordPress i możliwościach, które mogą w nim cicho zanieczyszczać Twoją witrynę duplikat treści .

  Teraz pora przejść dalej i porozmawiać o tym, jak łatwo zoptymalizować każdą stronę i post na swojej stronie WordPress

  Co to jest na stronie lub W ostatniej lekcji rozmawialiśmy o problemach strukturalnych związanych z SEO WordPress i możliwościach, które mogą w nim cicho zanieczyszczać Twoją witrynę  duplikat treści
  Optymalizacja na miejscu?

  Oznacza to zoptymalizowanie każdej strony i opublikowanie na swojej stronie internetowej pod kątem jednego konkretnego słowa kluczowego, które chcesz umieścić na liście za pomocą wybrane słowo kluczowe w…

  • Meta tytułu i znaczniki opisu
  • Tagi nagłówków i nagłówków (tagi H1, H2 i H3 )
  • Pierwszy akapit treści
  • Znaczniki obrazu „alt”
  • URL ( Permalinks )

  Oprócz mierzenia takich rzeczy jak:

  • Gęstość słów kluczowych ( strzelam za 1,5% )
  • Poziom czytania ( zbyt skomplikowane jest złe )
  • Długość ( próbuję minimum 500 słów)
  • Linki wychodzące do witryn o wysokim autorytecie

  Oczywiście możesz zrobić to wszystko ręcznie, ale ręczne sprawdzanie tej listy za każdym razem, gdy publikujesz nową zawartość na swojej stronie, NIE jest najlepszym sposobem na wykorzystanie czasu .

  Wtyczki SEO WordPress do
  Automatyzacja optymalizacji na stronie

  Dostępnych jest wiele wysokiej jakości wtyczek SEO WordPress, które mogą pomóc w optymalizacji strony, w tym EasyWP SEO (37 USD), SEO Pressor (47-97 USD) i Treść Scribe (67 USD / miesiąc) i kupiłem i wypróbowałem wszystkie z nich, a wciąż wracam do mojej ulubionej DARMOWEJ wtyczki SEO, która jest Yoast SEO dla WordPress .

  W ostatniej lekcji pokazałem, jak używać Yoast SEO dla WordPressa, aby naprawić wszystkie potencjalne problemy z powielaniem treści to może być nieświadomie tworzone przez WordPress, ale nie pokazałem Ci, jak możesz użyć tej niesamowitej darmowej wtyczki, aby zoptymalizować wszystkie krytyczne elementy każdej strony i posta ze słowem kluczowym, które chcesz umieścić w rankingu .

  Zamiast działać i wyjaśniać, jak działa funkcja analizy strony w wtyczce Yoast SEO dla WordPressa, postanowiłem zrobić to szybkie wideo, aby pokazać ...

  Więc masz to! Niesamowita darmowa wtyczka SEO WordPress, aby pomóc w automatyzacji i przyspieszyć rankingi .

  Jeśli masz jakieś inne ulubione wtyczki lub narzędzia do WordPress SEO, chciałbym usłyszeć o nich. Po prostu opublikuj je w sekcji komentarzy poniżej.

  Jeśli przegapiłeś pierwszą lekcję w serii WordPress SEO Tune-Up, możesz kliknij tutaj, aby to sprawdzić a jeśli chcesz zagwarantować, że NIGDY nie przegapisz żadnych przyszłych lekcji, po prostu zgłoś się do mojej cotygodniowej aktualizacji marketingu internetowego na pasku po prawej stronie.

  Aha, wreszcie mała bezwstydna prośba… jeśli nauczyliście się czegoś w tej lekcji , dajcie mi trochę „społecznych kudos” , klikając jeden z niesławnych przycisków akcji poniżej.

  Żyć w internetowym stylu życia…

  Derek Gehl

  Co to jest na stronie lub Optymalizacja na miejscu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»