Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Porównanie wtyczek: SEO Ultimate vs. Yoast SEO dla WordPress

  1. Plusy z Yoast SEO:

  Kontynuuje po tym ▼  Każda strona WordPress wymaga wtyczki SEO

  Kontynuuje po tym ▼

  Każda strona WordPress wymaga wtyczki SEO. Używam SEO Ultimate dla niektórych stron i Yoast SEO dla innych. Większość użytkowników preferuje Yoast SEO, ale jest kilka świetnych funkcji SEO Ultimate, o których powinieneś wiedzieć przed dokonaniem wyboru. W niektórych przypadkach używam SEO Ultimate, gdzie inna wtyczka ma problemy ze zgodnością z Yoast SEO. Mam więc sporo doświadczenia zarówno z wtyczkami, jak iz tym, że podzielę się z Wami kilkoma zaletami i wadami oraz życzeniami autorów wtyczek.

  Plusy z Yoast SEO:

  • Narzędzie do oceny SEO , które pochodzi z Yoast SEO (czerwone / żółte / zielone światło) jest bardzo przydatne, jeśli jesteś początkującym w SEO. Osobiście dobrze sobie z tym radzę, więc nie jest to dla mnie decydujący argument.
  • Yoast ma opcję dodania końcowego ukośnika do kategorii, których nie daje SEO Ultimate . Właśnie przeprowadziłem migrację witryny z Joomla do WordPressa i naprawdę potrzebowałem móc dodać końcowy ukośnik do kategorii, aby zachować stare adresy URL z Joomla. W tym przypadku Yoast SEO był pluginem, który był dla mnie użytecznym rozwiązaniem.
  • Yoast udostępnia funkcję dodawania znacznika kanonicznego do archiwów kategorii i tagów . naprawdę tęsknię
   ten w SEO Ultimate - dodaj proszę!
  • Yoast pozwala edytować tytuł i opis tagów - świetna funkcja, która zmusiła mnie do migracji z SEO Ultimate do Yoast SEO dla jednej z moich witryn.
  • Bulk Editor w Yoast SEO pozwala ci wyświetlać przedmioty o określonym statusie (opublikowanym / szkicowym ), które czasem uważam za przydatne.
  • Aktualizacja 2017: Yoast zawiera świetną mapę XML. W SEO Ultimate musisz ją zaktualizować do wersji płatnej.

  Plusy z SEO Ultimate:

  • SEO Ultimate pozwala edytować znaczniki robota (noindex / nofollow) luzem, co może być bardzo przydatne.
  • Funkcja SEO Ultimate, która może być bardzo przydatna, to Deeplink Juggernaut, który tworzy dla Ciebie świetne wewnętrzne linki, z wszystkimi niezbędnymi ustawieniami, aby był naprawdę dobry i nie za duży, jak niektóre inne wtyczki, które próbowałem.
  • SEO Ultimate pozwala na dodawanie Google Rich Snippets, takich jak ocena itp. Nie znajduję tej funkcji w Yoast SEO . Popraw mnie, jeśli się mylę.
  • SEO Ultimate ma funkcję o nazwie Inserter kodu , która umożliwia wstawienie kodu 1) w tagu nagłówka, 2) Przed treścią elementu, 3) Po treści elementu i 4) w stopce. Jest to bardzo przydatne, jeśli motyw nie zapewnia opcji dodania kodu do nagłówka i nie chcesz zawracać sobie głowy tworzeniem motywu potomnego.

  Streszczenie:

  Zarówno Yoast SEO, jak i SEO Ultimate to bardzo dobre wtyczki SEO dla WordPressa. Zwykle uważam, że Yoast jest bardziej kompletny, ale nadal istnieją witryny, w których preferuję SEO Ultimate, na przykład gdy muszę zarządzać wieloma tagami noindex lub chcieć zautomatyzowanego wewnętrznego łączenia.

  Nad tobą - jakie masz doświadczenia z tymi wtyczkami SEO? Który wolisz? Czekam na Twój komentarz.

  Związane z: Jak migrować z SEO Ultimate do Yoast SEO

  Nad tobą - jakie masz doświadczenia z tymi wtyczkami SEO?
  Który wolisz?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»