Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Powrót do SEO w 2017 roku

  1. Cichy rok dla aktualizacji algorytmów
  2. HTTP i Web Security
  3. Urządzenia mobilne i inteligentne
  4. Mobile First Indexing
  5. Wyszukiwanie głosowe nadal rośnie
  6. Style pisania konwersacyjnego
  7. Karuzele
  8. Linki do witryn w telefonie komórkowym
  9. Polecane fragmenty i wykres wiedzy
  10. Rezerwacje hotelowe
  11. Podobne pytania w wynikach wyszukiwania
  12. Fałszywe wiadomości
  13. Wniosek

  Specjaliści SEO wiedzą, że zawsze coś się dzieje, niezależnie od tego, czy jest to bezpośrednio lub pośrednio związane z wyszukiwaniem, które należy uwzględnić w kampanii SEO. Oto kilka najważniejszych wydarzeń w 2017 roku. Nic dziwnego, że jest o czym rozmawiać.

  Cichy rok dla aktualizacji algorytmów

  W porównaniu z poprzednimi latami Google wprowadził mniej niż zwykle dużych aktualizacji algorytmów. Zmienność na stronach wyników wyszukiwania została ograniczona do minimum, a dwie główne aktualizacje miały miejsce w pierwszym kwartale.

  W lutym rozpoczęła się ważna aktualizacja. Wiele pozytywnych i negatywnych wahań w rankingach było obserwowanych przez webmasterów około siódmej. Podejrzewa się, że była to jakość treści i aktualizacja związana ze spamem (lub wiele aktualizacji).

  March zobaczył Freda przybywającego do miasta. Przypuszcza się, że Fred przyszedł walczyć ze stronami internetowymi, które priorytetowo traktowały monetyzację nad doświadczeniem użytkownika. Według niektórych ekspertów z branży skierowano również słabe łącza zwrotne.

  HTTP i Web Security

  Przyjęcie bezpiecznego protokołu jest czymś, co Google przyznało, że zwiększy nieznacznie ranking. Użytkownicy znajdą bezpieczną witrynę bardziej wiarygodną podczas wprowadzania swoich danych osobowych.

  Na co należy zwrócić uwagę to różne certyfikaty SSL. Google nie ufa certyfikatom wydanym przez firmę Symantec, a od marca 2018 r. Przeglądarka Google Chrome może ostrzegać użytkowników, którzy próbują odwiedzić witrynę, za pomocą certyfikatu wydanego przez firmę Symantec lub jedną z ich marek zależnych.

  Ci, którzy przenieśli się do bezpiecznych stron, będą wiedzieć, że nie zawsze jest to proste. Częstym problemem, który znajdujemy, są wewnętrzne linki, które nadal prowadzą do stron http ze strony https. Można je jednak wyróżnić za pomocą oprogramowania, takiego jak SEM Rush i poradziłem sobie z tym skutecznie. W zależności od tego, jak wiele z tych problemów się pojawi, może być zaangażowany jakiś twardy graf.

  Urządzenia mobilne i inteligentne

  Wyszukiwanie w Internecie za pomocą telefonów komórkowych i tabletów nadal stanowi rosnącą kategorię urządzeń w naszej Google Analytics, a Google twierdzi, że większość ludzi szuka teraz swoich smartfonów.

  Mobile First Indexing

  Pierwsze indeksowanie urządzeń mobilnych zostało ogłoszone w listopadzie 2016 r. Jest to jednak coś, co nadal wywołuje poruszenie wśród SEO w całym 2017 r.

  Garry Ilyes potwierdził, że Google zaczął wprowadzać nowy Mobile First Index w październiku dla niektórych witryn, z wysokim poziomem użyteczności mobilnej. Dwa główne punkty dotyczące Mobile First Indexing to:

  1. Jeśli masz responsywną witrynę lub dynamiczną witrynę, w której podstawowa treść i znaczniki są równoważne na urządzeniach mobilnych i komputerowych, nie musisz niczego zmieniać.
  2. Jeśli masz konfigurację witryny, w której główna treść i znaczniki różnią się w zależności od telefonu komórkowego i pulpitu, powinieneś rozważyć wprowadzenie pewnych zmian w witrynie.

  Źródło: Centralny blog Google dla webmasterów

  Niedawno, 18 grudnia, Gary powiedział: „Nadal zachowujemy ostrożność, wprowadzając indeksowanie pierwszych urządzeń mobilnych. Wierzymy, że powolne stosowanie tej metody pomoże webmasterom w przygotowaniu ich witryn dla użytkowników mobilnych iz tego powodu obecnie nie mamy harmonogramu, kiedy będzie to zakończone ”.

  Powinno to służyć jako ostrzeżenie dla tych webmasterów, którzy wciąż nie są gotowi na mobilność. Zacznij teraz pracować na swojej stronie mobilnej!

  Wyszukiwanie głosowe nadal rośnie

  Inteligentne domy nie należą już do przyszłości. Amazon Echo, Google Home, Siri i Cortana zaczynają zalewać rynek i stały się popularne, ponieważ można je połączyć z innymi inteligentnymi elementami zestawu, takimi jak technologia audio TaHoma® i Sonos firmy Somfy. Wydawałoby się, że nikt nie chce już pisać. Dlaczego nie, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to rozmawiać z wieloma urządzeniami otaczającymi Cię, gdy jesteś w domu lub poza domem?

  Style pisania konwersacyjnego

  W tym roku nastąpiła duża zmiana w sposobie, w jaki marketerzy treści piszą treści. Zamiast skupiać się na konkretnych kombinacjach słów kluczowych, skupiono się na tworzeniu treści zapewniających kierowanie na kontekst i odbiorców. Dzieje się tak, ponieważ algorytmy jakości treści Google są wystarczająco zaawansowane, aby zrozumieć zamiary użytkownika.

  Nowe strategie dotyczące treści zostały sformułowane przez osoby odpowiedzialne za marketing treści, które łączą badania słów kluczowych z pomysłami wartymi opublikowania, co skutkuje swobodnym stylem konwersacyjnym treści pisanych, które po prostu działają lepiej podczas wyszukiwania głosowego.

  Karuzele

  Widzimy teraz, że w górnej połowie wyników wyszukiwania dominują karuzele. Można to zaobserwować zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i mobilnym. Jednak pojawiają się one częściej podczas wyszukiwania na urządzeniu mobilnym.

  Wydawcy korzystający z przyspieszonych stron mobilnych (AMP) widzą wiele treści w karuzelach „Top Stories”. Wydawcy, którzy obecnie nie tworzą stron AMP, zaczynają rozważać tworzenie treści w tym formacie, ponieważ strony AMP dominują w górnej połowie SERP, zwłaszcza w wyszukiwaniu mobilnym. Jeśli nie korzystasz z AMP, potencjalnie w przyszłości możesz zobaczyć mniejszą liczbę kliknięć w treści, ponieważ większa liczba stron internetowych jest tworzona przez przyspieszone strony mobilne.

  Linki do witryn w telefonie komórkowym

  Google zmienił również wygląd linków do podstron, które mają tendencję do pokazywania się w przypadku zapytań markowych. Nowe linki do podstron wyglądają teraz jak przyciski, w przeciwieństwie do poprzedniego stylu linku tekstowego.

  Polecane fragmenty i wykres wiedzy

  Jeśli kiedykolwiek próbowałeś zoptymalizować strony internetowe dla polecanych fragmentów, wiesz, że nie zawsze pokazują się tak, jak byś się tego spodziewał, jeśli w ogóle. Wyróżnione fragmenty są nadal wyświetlane w SERP, ale zostały zmniejszone o około 25% w 2017 roku.

  Wydaje się, że Google testował różne panele Wiedzy i nadal to robi. Wyniki definicji to coś, co ma na celu dopasowanie intencji użytkownika, ponieważ dostarczają one szybkich odpowiedzi na konkretne pytania.

  Wyniki definicji to coś, co ma na celu dopasowanie intencji użytkownika, ponieważ dostarczają one szybkich odpowiedzi na konkretne pytania

  Rezerwacje hotelowe

  Podobnie jak szybkie odpowiedzi, które wyświetla wykres wiedzy Google, możesz teraz rezerwować hotele bez opuszczania strony SERP.

  Jeśli jesteś hotelarzem, ważne jest, aby Twój hotel pojawił się w tych wynikach. Można to osiągnąć za pomocą reklam hotelowych Google lub umieszczając na stronie internetowej podróży online, takiej jak Lastminute.com.

  Podobne pytania w wynikach wyszukiwania

  Ponieważ wielu użytkowników szuka w podróży, potrzebne są wyniki, które mogą przewidzieć takie rzeczy, jak śledzenie pytań, po wstępnym zapytaniu. Z tego powodu zaobserwowaliśmy gwałtowny wzrost liczby pytań „ludzie także zadawaj”, jak menu stylów akordeonowych powiązanych pytań. Możesz nawet znaleźć pytanie, o którym nie pomyślałeś. Jest to wynik ambicji Google, by stać się największą bazą wiedzy na świecie (jeśli jeszcze nie jest).

  Fałszywe wiadomości

  Wiele firm technologicznych, w tym Google, zaczęło sprawdzać publikowane artykuły. Wyszukiwarki dążą do dostarczania najbardziej trafnych wyników, a po „fałszywych wiadomościach”, które miały miejsce po wyborach prezydenckich w USA w 2016 r., Treści, które nie są godne zaufania, będą prawdopodobnie karane.

  Google połączyło siły z organizacjami kontroli faktów innych firm w celu zwalczania fałszywych wiadomości. Nieobsługiwane i niskiej jakości treści zmusiły dziennikarzy i autorów do poważnego potraktowania ich cytatów i źródeł, jeśli chcą konkurować w wyszukiwaniu.

  Wniosek

  W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się głosy, że niektóre platformy mediów społecznościowych, takie jak Facebook, mogą zacząć wykorzystywać część wyszukiwania Google. To nie jest przypadek. Platformy mediów społecznościowych są niezwykle popularne, jak wiemy, ale Google nadal dominuje w wyszukiwaniu.

  Priorytetyzując wrażenia użytkowników mobilnych, używając karuzel dla produktów i artykułów AMP, Google nie dziwi, że dotrzymuje kroku czasowi i przyjmuje użytkowników mobilnych. Webmaster, który optymalizuje swoje strony pod kątem doświadczenia użytkownika, jest nagradzany, ale wielu wciąż zapomina, że ​​doświadczenie użytkownika wykracza poza pulpit. Aby być szefem gry, należy znajdować się powyżej pasa.

  2018 szybko się zbliża. Czy masz perspektywiczną strategię SEO? Jeśli nie, skontaktuj się Centrum do audytu SEO, a my z przyjemnością omówimy z Tobą specjalną strategię. Nasz adres e-mail to [email protected] lub możesz zadzwonić pod numer 01132 396420.

  Dlaczego nie, kiedy wszystko, co musisz zrobić, to rozmawiać z wieloma urządzeniami otaczającymi Cię, gdy jesteś w domu lub poza domem?
  Czy masz perspektywiczną strategię SEO?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»