Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Powrót klapki

  Z stojaki z równoległymi stopami, nogami razem, nurkowaniem, aby wysłać proste ramiona do tyłu i jednocześnie lekko pochylając się do przodu, na pół siedząc. Następnie kontynuuj kołysanie ramionami w przeciwnym kierunku, to znaczy do przodu i do góry, przyspiesz je do końca, podnosząc ramiona do góry (rozciągając), rozpnij stawy biodrowe i zakończ pchanie stopami. Naciśnij powinien być skierowany nieco do tyłu, kąt między ciałem a pionem wynosi 20-25 stopni.

  Naciśnij

  W nieuzbrojonej pozycji musisz szybko pochylić nogi do przodu, zgiąć ramiona, chwycić ich nogi i podciągnąć kolana do ramion (ciasno zgrupowane, stopy i kolana przyciśnięte do siebie); z głową przechyloną i trzymaną prosto. W wyniku tych ruchów następuje obrót głowy. Stojąc twarzą do podłogi, gdy wykonuje się 3/4 obrotu (oś ciała jest równoległa do podłogi), należy szybko rozgrupować, wylądować na nogach, wyprostować się i podnieść ręce.
  Musisz wylądować na palcach napiętych nóg i udać się na regularny stojak, lekko zginając nogi w celu amortyzacji.

  Podczas nauki salto wstecz są następujące główne błędy :


  - salto wykonuje się nisko i na długości z powodu słabego szarpnięcia nogami, niekompletnego wyprostu w stawach biodrowych i kolanowych, niekompletnego huśtania z podniesionymi rękami, huśtania się z rozluźnionymi ramionami, przedwczesnego przechylenia głowy i tułowia podczas joggingu;
  - powolne przewracanie z utratą równowagi z powodu niekompletności ugrupowania i rozluźniając ciało podczas przewracania się. Utrata równowagi do przodu jest również możliwa przy wczesnym rozgrupowaniu, gdy rotacja nie jest w pełni zakończona, ale akrobata już ujawnione.
  - podczas grupowania mogą wystąpić następujące błędy:
  A) niekompletne grupowanie;
  B) zbyt późne grupowanie, chwytanie za ręce odbywa się po obróceniu;
  C) zbyt wczesne grupowanie z powodu braku rąk podczas odpychania;
  - salto wykonywane w głębokim przysiadzie z powodu lądowania na zrelaksowanych nogach;
  - salto wykonywane z wyprzedzeniem, ponieważ podczas pchnięcia miednica została przesunięta do przodu;
  - salto wykonane z utratą równowagi, ponieważ tylko nogi były nieugięte podczas lądowania, a rozgrupowanie było spóźnione.
  W przypadku udanych rzutów zwrotnych bardzo ważnym warunkiem jest spójność fali ramion i popychanie nóg. Jeśli te dwa punkty są wykonywane jednocześnie, program Acrobat wykonuje salto łatwo i pewnie, jeśli kłócą się ze sobą - pociąga to za sobą łańcuch błędów opisanych powyżej.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»