Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Pozycjonowanie międzynarodowe poprzez SEO

  1. 2) Tłumacz, dostosuj i znajdź swoje międzynarodowe SEO
  2. Architektura i domeny
  3. Hosting i adresy IP
  4. Bardzo ważne: atrybut hreflang
  5. Wielojęzyczne wtyczki SEO
  6. 4) Linkbuilding i International Content Marketing
  7. Zbuduj skuteczną strategię i uruchom ją
  8. Dokonuj regulacji, gdy jest to konieczne, i bądź aktywny

  Wyjście na wody międzynarodowych rynków to duży krok dla każdej marki.

  Jeśli tak stoi Twoja firma, to gratulacje! Masz przed sobą bardzo ekscytującą, choć skomplikowaną podróż. Istnieje wiele czynników, które decydują o sukcesie lub porażce strategii marketingu cyfrowego w innym kraju.

  Dzisiaj chciałbym skupić się na wyjaśnieniu najważniejszych z nich, aby rozpocząć twoją obecność online: Międzynarodowe SEO.

  W tym przewodniku znajdziesz najlepsze wskazówki krok po kroku dotyczące pozycjonowania firmy na innych rynkach.

  Zakłada się oczywiście, że Twoja strona internetowa w oryginalnym języku jest już w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach, ale jeśli nie, to polecam Ci, abyś na to spojrzał artykuł o strategiach marketingowych SEO.

  Zakłada się oczywiście, że Twoja strona internetowa w oryginalnym języku jest już w pełni zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w wyszukiwarkach, ale jeśli nie, to polecam Ci, abyś na to spojrzał  artykuł o strategiach marketingowych SEO

  1) Studiuj swój rynek

  Zanim zaczniesz myśleć o swojej pozycji SEO, musisz przeprowadzić dogłębną analizę kraju lub krajów, które planujesz kierować.

  Aby zacząć, musisz zapytać, jak tam pasują twoje produkty lub usługi.

  Może się zdarzyć, że rozważysz dodanie funkcji specjalnych, lub z drugiej strony może to oznaczać, że część katalogu lub strony internetowej może nawet nie mieć sensu poza Twoim krajem.

  Kultura i lokalne gusta i preferencje to kolejny bardzo ważny czynnik, który należy wziąć pod uwagę.

  Jeśli prowadzisz e-commerce, przed wprowadzeniem opcji sprzedaży w innym kraju należy wziąć pod uwagę dane logistyczne , takie jak metody płatności (im więcej akceptujesz, tym większe będą szanse na konwersję), kursy wymiany (zawsze najlepiej jest wyświetlać ceny w lokalnej walucie) lub nawet międzynarodowe przepisy dotyczące eksportu i sprzedaży produktów.

  Biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z międzynarodowym pozycjonowaniem stron internetowych, istnieją istotne aspekty techniczne, które należy zbadać.

  Najważniejszą rzeczą, którą należy wiedzieć, jest to, do której wyszukiwarki lub silników należy dążyć, ponieważ niespodzianka! W życiu jest coś więcej niż Google. Na przykład w Rosji króluje Yandex, aw Japonii Yahoo.

  Każdy z nich ma własne przepisy dotyczące pozycjonowania, które musisz się uczyć i dostosować. Aby poznać kwotę rynkową każdej z tych wyszukiwarek w Twoim kraju docelowym, możesz odwołać się do raportów firm takich jak Experian lub Forrester Research.

  Na koniec, nie wolno również zapomnieć o studiowaniu nawyków konsumpcji cyfrowej w krajach, do których się kierujesz: procent penetracji Internetu, rodzaje urządzeń najczęściej używanych do łączenia, akceptowalne zakupy online itp.


  2) Tłumacz, dostosuj i znajdź swoje międzynarodowe SEO

  Nadszedł czas, aby zająć się drażliwym tematem języka. Zgodnie ze strategią ekspansji możesz znaleźć się w dwóch różnych sytuacjach:

  • Kraje, na które kierujesz, udostępniają ten sam język. Jeśli amerykańska firma zdecyduje się na przykład na rynek brytyjski lub australijski. Oznacza to, że możesz zaoszczędzić sobie całego kłopotu z tłumaczeniem, ale nadal musisz dostosowywać swoje treści do zainteresowań każdego kraju i brać pod uwagę różne formy języka (na przykład amerykański angielski kontra angielski brytyjski).
  • Kraje, na które kierujesz, mają różne języki . W tym przypadku nie masz innego wyboru, jak przetłumaczyć całą zawartość na inny język… i nawet jeśli jest to kuszące, nie rób tego za pomocą automatycznego tłumacza, bo stracisz znaczną część możliwości biznesowych, zanim jeszcze zaczniesz.

  Bez względu na te dwie sytuacje, w których się znajdujesz, polecam znalezienie eksperta w wielojęzycznym SEO, który pomoże Ci stworzyć wysoce wydajną zawartość na swoim rynku docelowym.

  Będą mogli ocenić twoją konkretną sytuację, ale przynajmniej będziesz musiał zająć się następującymi aspektami:

  • Zbadaj odpowiednie słowa kluczowe w każdym języku i miejscu docelowym. Nie ma sensu tłumaczyć wszystkiego, co słowo w słowo, ponieważ potrzebne słowa kluczowe są słowami kluczowymi, które są rzeczywiście poszukiwane w każdym kraju. Aby dać Ci jakiś pomysł, możesz użyć narzędzi takich jak Google Adwords '' planer słów kluczowych.
  • Przetłumacz całą zawartość witryny , przestrzegając gęstości słów kluczowych. W świecie marketingu dobre tłumaczenia różnią się od dosłownych, ponieważ muszą dostosować się do kultury i ekspresji mieszkańców. Istnieją firmy, które nawet zmieniają nazwę swojego produktu z powodu niewłaściwego lub niewłaściwego brzmienia tłumaczenia. Uzyskaj porady od ekspertów!
  • Przetłumacz wszystkie niewidoczne elementy SEO: wtyczki, znaczniki typu H1 i H2, tytuł i obrazy tekstu ALT, tekst zakotwiczenia linków i tak dalej. Wszystkie te wiersze tekstu powinny być przetłumaczone na inny język i szanować strategię słów kluczowych określoną dla tego rynku.

  3) Zorganizuj aspekty techniczne swojej witryny

  Osiągnęliśmy to, co jest prawdopodobnie najbardziej delikatną częścią zajmowania się Twoją międzynarodową pozycją SEO: aspekty techniczne Twojej witryny.

  Oto kilka rzeczy, które musisz wziąć pod uwagę:

  Architektura i domeny

  Pierwszą rzeczą, którą musisz wiedzieć, jest to, że istnieją dwa główne typy domen:

  • Domeny najwyższego poziomu (TLD) to takie, które nie są powiązane z żadnym krajem, np. .Net, .com lub .org.
  • Domeny regionalne to te powiązane z krajem, takie jak .co.uk, .es lub .fr. Te domeny mogą zwiększyć twoje szanse na pozycjonowanie w tym kraju, ale zmniejszą je gdziekolwiek indziej na świecie.

  Kiedy to będzie jasne, będziesz musiał wybrać jedną z następujących strategii:

  • Domeny lub subdomeny według języków: misitio.fr, misitio.en, misitio.de lub nawet fr.misitio.com, en.misitio.com, de.misitio.com… Jest to najłatwiejsza strategia w krótkim okresie. Każda domena jest indeksowana niezależnie i możesz mieć różne serwery w każdym kraju. Wielka niedogodność, szczególnie w przypadku oddzielnych domen, polega na tym, że autorytet oryginalnej strony nie jest automatycznie przenoszony na nowe. Oznacza to, że musimy zaczynać od zera na nowo za każdym razem, gdy wchodzimy do nowego kraju i pracujemy nad strategią linkbuilding.
  • Podkatalogi według języka (z jedną domeną i przekierowaniami 301): misitio.com/es, misitio.com/fr, misitio.com/de… W tym przypadku skupiasz się na budowaniu jednego organu domeny pojedynczej, więc każdy nowy język będzie korzystać z poprzedniej pracy. Główną wadą jest to, że może spowolnić czas ładowania.
  • Podfoldery według języka: jedna pojedyncza domena i domeny terytorialne w postaci mikrowitryn. Jest bardziej złożona i trudna do utrzymania, a zatem nie jest najbardziej godna polecenia.
  • Różne nazwy domen dla każdego języka lub kraju. Najbardziej „radykalnym” rozwiązaniem byłoby stworzenie zupełnie innych i niezależnych stron internetowych. Może to być odpowiednie dla Twojej firmy, jeśli chcesz mieszać się w jak największym stopniu z lokalnymi rynkami, a różne zespoły pracują osobno.

  Hosting i adresy IP

  Następne pytanie: skąd mam zatrudnić gospodarza? Pochodzenie twojego IP może poprawić twoje wyniki o 0.7 do 1 pozycji, więc jest to coś wartego uwagi.

  Ogólnie rzecz biorąc, adres IP powinien znajdować się w kraju głównego rynku. Na przykład, jeśli sprzedajesz produkty w Wielkiej Brytanii i Australii, ale większość twoich klientów to Amerykanie, twój adres IP powinien znajdować się w Stanach Zjednoczonych.

  Niemniej jednak moja rada polega na tym, aby nie przejmować się tym szczegółem, ponieważ posiadanie szybkiego serwera jest ważniejsze pod względem pozycji.

  W związku z tym tematem nie zapomnij wziąć pod uwagę geolokalizacji treści, ponieważ wyszukiwarki zazwyczaj faworyzują lokalne wyniki.


  Bardzo ważne: atrybut hreflang

  Aby Twoja międzynarodowa strategia SEO działała, musisz Google „uświadomić sobie”, że ma do czynienia z tą samą stroną internetową, tylko w różnych językach (lub dostosowana do różnych krajów, w których mówi się o różnych wersjach tego samego języka).

  Aby tak się stało, konieczne jest użycie atrybutu hreflang , łączenie adresu URL każdego języka ze stroną główną każdej witryny.


  Wielojęzyczne wtyczki SEO

  Na koniec chciałbym polecić dwie wielojęzyczne wtyczki SEO dla Wordpress, które w prosty sposób rozwiążą problem hreflang:

  • qTranslate: dynamiczne zarządzanie treścią w kilku językach. Oceniony na 4.9 przez użytkowników.
  • WPML: prosta, ale potężna płatna wtyczka do tworzenia i obsługi wielojęzycznych stron internetowych.

  4) Linkbuilding i International Content Marketing

  Więc teraz masz swoją stronę internetową we wszystkich krajach docelowych - gratulacje!

  Ale, jak już wiesz, SEO jest inwestycją długoterminową i wymaga ciągłego wkładu wysiłku i czasu, nawet po jego uruchomieniu.

  Jeśli chcesz, aby Twoja międzynarodowa strategia SEO odniosła sukces, potrzebujesz wysokiej jakości linków z różnych krajów i języków, które są nie tylko w różnych językach, ale całkowicie dostosowują się do lokalnej kultury i zainteresowań.

  Chcesz poprawić strategię marketingu SEO, ale czujesz się przytłoczony wszystkimi informacjami, które tam są? To dobry znak, ponieważ oznacza, że ​​jesteś na zewnątrz! A oto dobra wiadomość: właśnie trafiłeś we właściwe miejsce. Nasz zespół ekspertów SEO pracował nad tym artykułem, aby zapewnić Ci najbardziej przydatne wskazówki dotyczące tworzenia strategii SEO, dzięki czemu Twoja strona internetowa będzie łatwa do zrozumienia zarówno dla użytkowników, jak i dla wyszukiwarek.

  Przede wszystkim musisz zrozumieć, jakich słów kluczowych używają Twoi potencjalni klienci, szukając swoich usług i produktów. Aby znaleźć te, które osiągają najlepsze wyniki, masz różne opcje. Pierwszą opcją byłoby użycie narzędzia do badania słów kluczowych, takiego jak Google Keyword Planner, SEMrush itp. Kolejnym krokiem jest analiza Twojej witryny, aby dowiedzieć się, które słowa kluczowe już osiągają dobre wyniki, a także sprawdzić, które z nich są kierowane przez konkurentów. Bardzo ważne są również słowa kluczowe z długim ogonem, ponieważ wyszukiwanie języka naturalnego staje się coraz bardziej popularne i przekonujące.

  Gdy już znasz słowa kluczowe, które pozwolą potencjalnym klientom znaleźć Cię, przygotuj te treści! Posiadanie listy słów kluczowych Gotowość jest ważna, ale musisz również prawidłowo sprzedawać swoje treści . Technologia wyszukiwania opiera się również na wskaźnikach trafności i ważności, które mierzą, śledząc, jak ludzie reagują na Twoje treści, łącząc się z nimi, udostępniając je itd. Oznacza to, że Twoje treści powinny mieć pewne cechy, które sprawiają, że można je udostępniać, łączyć ze sobą i być przyjaznym dla ruchu . Chcesz oferować wysokiej jakości treści zawierające wszystkie słowa kluczowe, o których wspominaliśmy wcześniej, ale nie chcesz nudzić potencjalnych klientów. Długość słodkiej plamki wydaje się wynosić od 2250 do 2500 słów Hubspot.

  Treść nie jest jedynym kluczowym aspektem strategii SEO, ale również zarządzanie stronami SEO jest niezwykle ważne , aby Twoja obecność online była zgodna z celami biznesowymi. Upewnij się, że struktura sieci jest zgodna z metodą, która pozwala śledzić różne elementy SEO na stronie, takie jak adresy URL, tytuły stron i opisy meta. Wykorzystanie szablonu do kontrolowania wszystkich tych różnych elementów ułatwi Ci życie, a zarządzanie bardziej efektywne. Po zakończeniu optymalizacji witryny nie zapomnij o tym! Zawsze pamiętaj, czego się nauczyłeś i zmieniłeś, gdy tworzysz nowe tytuły stron, dodajesz nowe tematy lub edytujesz zawartość witryny.

  Jeśli Twoim głównym celem jest zwiększenie liczby potencjalnych klientów i subskrybentów, którzy mogą potencjalnie stać się klientami, nie możesz zapomnieć o optymalizacji sposobu, w jaki chcesz, aby tak się stało. Każda strona Twojej witryny powinna reprezentować możliwość konwersji, więc upewnij się, że dołączasz wezwania do działań na różnych etapach ścieżki zakupu.

  1. Przeanalizuj wyniki

  Musisz skonfigurować wybrany pakiet analityczny, aby uzyskać informacje na temat skuteczności strategii. Pozwoli to również dowiedzieć się, co działa, a co nie, aby można było dokonać wszystkich niezbędnych zmian, aby osiągnąć swoje cele. Google Analytics jest najczęściej wybieranym pakietem analitycznym, a Konsola wyszukiwarki Google jest niezbędna, jeśli poważnie myślisz o tym, aby Twoja witryna znalazła się w rankingu Google. Daje on wgląd w sposób, w jaki Google widzi Twoją witrynę, linki wskazujące na Twoją witrynę, popularne słowa kluczowe, współczynniki klikalności itp.

  Kiedy skończysz z krokami, które właśnie omówiliśmy, nie zapomnij o SEO swojej witryny! Musisz traktować swoją strategię SEO jako istotę żywą , ponieważ będzie ona rosła, ewoluowała i zachowywała się w różny sposób w zależności od ciągłych zmian marketingu cyfrowego. Ta zmienność wymaga od sprzedawców cyfrowych częstego dostosowywania się do najnowszych trendów i wytycznych wyszukiwarek i ich algorytmów. Niektóre działania i taktyki, które kiedyś działały cuda kilka miesięcy temu, nie sprawdzają się już tak dobrze, a wyszukiwarki zyskały większą skuteczność w wykrywaniu złych treści, więc niektóre taktyki SEO, takie jak budowanie wielu stron, koncentrując się tylko na linkach, ilości słów i wypełnienie tagu tytułowego słowami kluczowymi już nie działa.

  Inwestowanie w swoje Strategia SEO wdrażanie nowych pomysłów i śledzenie są niezbędne do osiągnięcia celów i sukcesu marketingu cyfrowego. Powinieneś także pracować nad technikami, które zapewnią dłuższą żywotność treści , na przykład nad pracą nad wiecznie zielonymi treściami, które nie staną się łatwo przestarzałe, wzbogacenie treści o mieszane media, zoptymalizowanie ich do udostępniania, ponowne wykorzystanie starszych treści i ponowne udostępnienie ich na platformach społecznościowych!

  Sfera marketingu cyfrowego zmienia się szybciej niż większość może nadążyć, ale stało się jasne, że najlepszym sposobem na stworzenie i rozwój marki biznesowej jest silna obecność online. Silne obecności online najczęściej kojarzone są z dobrą optymalizacją wyszukiwarek, dzięki czemu najbardziej efektywni klienci są kierowani do Twojej firmy. Problem ze skuteczną optymalizacją wyszukiwarek polega na tym, że może to być trudne dla wszystkich zaangażowanych, nawet ci najbardziej doświadczeni członkowie zespołu mogą mieć trudności ze zrozumieniem skali optymalizacji pod kątem wyszukiwarek.

  Skuteczna optymalizacja pod kątem wyszukiwarek stała się ważnym narzędziem dla firm, ponieważ pomaga dyktować i zgłaszać, gdzie firma działa w Internecie. Jedynym problemem jest to, że te raporty z SEO często są przytłaczające i wymykają się uczuciu zatonięcia bez znalezienia tratwy na życie. Narzędzia do optymalizacji wyszukiwarek, które są dostępne dla firm w czasie rzeczywistym, to konwersje, rankingi, współczynniki klikalności, wolumeny kosztu kliknięcia, maksymalne czasy kliknięć itd. Łatwo zauważyć, jak nawet najbardziej doświadczeni eksperci SEO powie, że optymalizacja wyszukiwarek była złożona dziesięć lat temu, nie mówiąc już o tym, jak ewoluuje z każdym dniem. Pozostaje więc pytanie, w jaki sposób Ty i Twój zespół upraszczacie SEO, aby pomóc firmie odnieść sukces, nie ogarniając przytłaczającego świata marketingu cyfrowego?

  Oblicz cel

  Każda firma lub firma różni się pod względem tego, co chce osiągnąć online. Niektóre firmy chcą mieć lepszą komunikację, dostarczać zasoby konsumentom lub rozwijać swoją markę i zwiększać świadomość. Najlepszym sposobem na uproszczenie SEO jest zrozumienie celu. Istnieje kilka podstawowych pytań, na które możesz odpowiedzieć po prostu ze swoim zespołem, aby upewnić się, że wszyscy są na tej samej stronie. Po pierwsze, jaki jest cel witryny?

  Zrozumienie celu witryny pomaga dostosować plan taktyczny do wdrożenia skutecznych technik optymalizacji wyszukiwarek. Jeśli Ty i Twój zespół nie rozumiesz celu i celu swojej witryny, niemożliwe jest uproszczenie SEO, aby odnieść sukces. Odpowiedź na to pierwsze pytanie pomoże również określić, co chcesz osiągnąć dzięki wysiłkom SEO.

  Drugie pytanie, na które ty i twój zespół powinniście odpowiedzieć, to to, jakich pomiarów użyjecie, aby określić, czy wasze działania SEO są skuteczne? Jak wspomniano powyżej, istnieją setki raportów dostępnych za pośrednictwem narzędzi SEO, ale to nie znaczy, że Ty i Twój zespół musicie ich używać. Sukces dzięki wysiłkom SEO może być tak prosty, jak zwiększony ruch, lepsze współczynniki klikalności, zwiększona konwersja / sprzedaż, wyższe przychody lub dłuższy czas odwiedzin na stronie. Zrozumienie, w jaki sposób zmierzysz swoje wysiłki, pomoże rozwinąć techniki SEO, których użyjesz, aby nie mieć sprzecznych strategii.

  Ostatnie pytanie, które powinieneś rozważyć ze swoim zespołem, opiera się na twoich konkurentach. Co robią twoi konkurenci? Prześledź konkurentów na polu, na którym będziesz stawał. Czy robią coś dobrze, czy ty i twój zespół macie nadzieję na wyróżnienie się, czy jest coś, czego możecie się nauczyć na podstawie ich przeszłych błędów? Odpowiedź na to pytanie jest ważna, ponieważ możesz zidentyfikować okna szans, które ty i twój zespół mogliście przeoczyć wcześniej.

  Aby dowiedzieć się, jak uprościć SEO, musisz odpowiedzieć na następujące pytania:

  • Cel witryny?
  • Jakie będą używane pomiary?
  • Analiza konkurencji?

  Zbuduj skuteczną strategię i uruchom ją

  Po udzieleniu odpowiedzi na powyższe pytania Ty i Twój zespół możecie zacząć budować kampanię SEO, która będzie odpowiednio dostosowana do strategii potrzebnej w witrynie. Zrozumienie, od czego zacząć, sprawi, że nie będziesz musiał prześledzić swoich kroków, tak jak wielu innych już zrobiło w branży marketingu cyfrowego.

  Po starannym opisaniu strategii i poświęceniu czasu na jej sprawdzenie, aby upewnić się, że jest ona odpowiednio wyrównana, możesz ją uruchomić. Ważne jest, aby pamiętać, że po ustawieniu toczącej się piłki w dół wzgórza trudniej jest przejść prawidłowo niż przed jej rozpoczęciem. Nie oznacza to jednak, że w ogóle nie można tego skorygować.

  Dokonuj regulacji, gdy jest to konieczne, i bądź aktywny

  Podobnie jak w przypadku każdej cyfrowej kampanii marketingowej, korekty kursu będą musiały nastąpić w miarę zmian w świecie marketingu. Ważne jest, aby upewnić się, że gdy dojdzie do wstrząsu na drodze, jesteś skłonny i zdolny do poprawienia strategii SEO bez konieczności cofania się do kroku zero.

  Podsumowując, uproszczenie kampanii optymalizacji wyszukiwarek jest możliwe, nawet jeśli może wydawać się zbyt skomplikowane, aby je zrozumieć. Uproszczenie kampanii SEO sprowadza się do zrozumienia kierunku, w którym chcesz się poruszać dzięki wysiłkom SEO, solidnej strategii, która może realizować kierunek, i dostosowań, które można wprowadzić bez poświęcania wcześniejszej pracy.

  Uproszczenie kampanii SEO sprowadza się do zrozumienia kierunku, w którym chcesz się poruszać dzięki wysiłkom SEO, solidnej strategii, która może realizować kierunek, i dostosowań, które można wprowadzić bez poświęcania wcześniejszej pracy

  Pozostaje więc pytanie, w jaki sposób Ty i Twój zespół upraszczacie SEO, aby pomóc firmie odnieść sukces, nie ogarniając przytłaczającego świata marketingu cyfrowego?
  Po pierwsze, jaki jest cel witryny?
  Drugie pytanie, na które ty i twój zespół powinniście odpowiedzieć, to to, jakich pomiarów użyjecie, aby określić, czy wasze działania SEO są skuteczne?
  Co robią twoi konkurenci?
  Czy robią coś dobrze, czy ty i twój zespół macie nadzieję na wyróżnienie się, czy jest coś, czego możecie się nauczyć na podstawie ich przeszłych błędów?
  Jakie będą używane pomiary?
  Analiza konkurencji?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»