Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Prawda o promocji kont w BC - wszystko o biurach bukmacherskich - pokonała bukmachera


  Nikomu nie jest tajemnicą, że w branży bukmacherskiej kręcą się ogromne pieniądze. Dlatego ten obszar działania, jak magnes, przyciąga wielu oszustów i oszustów. Ich sposoby wyłudzania pieniędzy od niedoświadczonych graczy stają się coraz bardziej zróżnicowane i wyrafinowane każdego dnia, a ich metody stają się coraz bardziej zróżnicowane.
  Stosunkowo niedawno wynaleziono inny sposób łatwego wzbogacania, który nazywa się promowanymi rachunkami lub, w języku prawników, zarządzaniem zaufaniem.
  Istota takiej promocji jest następująca: klient przekazuje swoje konto gier w biurze bukmacherskim (gdzie jest już pewna ilość pieniędzy) do specjalisty, a ten za określoną opłatą (zwykle 30-50% zysku netto) zobowiązuje się do zwiększenia salda tego konta.
  W tych łatwowiernych nowicjuszach wielu ekspertów i ekspertów od bukmacherów zapewnia różne „gwarancje” swoich umiejętności: zrzuty ekranu i filmy z „nieskręconych” kont, zdjęć i zdjęć ze stertami pieniędzy i drogich samochodów, wszelkiego rodzaju opinie od rzekomo wdzięcznych klientów, demonstrują różne Identyfikatory, numery telefonów i adresy do opinii.
  To wszystko z dokładniejszym sprawdzeniem jest fikcją.
  „Promocja guru” zapewnia niedoświadczonym graczom, że pieniądze na kontach gier są chronione przed kradzieżą, ponieważ nie można ich przenieść na portmonetki i nie są rejestrowane przez właścicieli karty plastikowe .
  W rzeczywistości jest to dalekie od przypadku. W wielu bukmacherzy Możesz dokonać kolejnej wpłaty z innego portfela lub systemu płatności, a następnie wypłacić całą kwotę na swoim koncie gier. Ponadto pieniądze mogą być łatwo wypłacone przez widelce na wymiana zakładów lub do innego BC. I nawet jeśli nie zadziała po pierwszej próbie, kapar ma możliwość zwrócenia straty jako procent zysku, a następnie podjęcia nowej próby.
  I wreszcie, niektórzy bukmacherzy nie zwracają uwagi na numer portfela, z którego dokonano depozytu, co znacznie upraszcza zadanie oszustów.
  Teraz o „uczciwości” samych prognostów. Zdecydowana większość z nich to jawni oszustowie, których interesują tylko twoje pieniądze.
  Aby je uzyskać, można użyć kilku schematów:
  - pierwszy, najprostszy, polega na tym, że oszust, po otrzymaniu danych konta gry, po prostu wycofuje wszystkie pieniądze od niego i natychmiast znika, aby pojawić się w innym miejscu pod inną nazwą;
  - druga metoda polega na dużych stawkach (na przykład za całą kwotę depozytu) dla różnych klientów na przeciwnych wynikach tego samego zdarzenia. Jednocześnie ci, których przewidywania wygrywają, zapłacą pewien procent zysków, podczas gdy druga połowa może po prostu zapomnieć o swoich pieniądzach;
  - w trzecim przypadku forecaster może naprawdę spróbować zarabiać, stawiając „na szczęście”. Ale nie może zagwarantować zysku. Jeśli ma szczęście, otrzyma procent zysku, jeśli nie, tylko klient straci pieniądze.
  Warto również wspomnieć o niebezpieczeństwie blokowania kont wysyłanych do promocji. Faktem jest, że w zasady Większość bukmacherów ma przedmioty, które zabraniają tworzenia kont wielostanowiskowych (i jak inaczej możesz dzwonić za próby promowania kilku kont z jednego adresu IP), a także przesyłania danych o swoim koncie innym.
  Wszyscy początkujący, jako aksjomat, muszą pamiętać o tym, że żaden udany pozytywny prekursor nie weźmie cudzego konta na promocję. Ma wystarczająco dużo pieniędzy, które można zawsze pomnożyć, i nie stracić większości zysków, obracając konta innych ludzi. Ale jeśli nie masz wystarczającej liczby umysłów prawnych, aby zarobić, musisz przekonać niedoświadczonych graczy o promocji superplay, aby zdobyć pieniądze.
  Mam nadzieję, że wielu nowicjuszy przeczytało ten artykuł i znalazło lepsze zastosowanie dla swoich pieniędzy niż przekazanie ich cudzemu wujkowi. Powodzenia w zakładach!   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»