Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  pro-ruch to życie lub jak stworzyć popularny portal informacyjny - citysitesglobal.com

  1. Niech żyje treść!
  2. SEO - cała głowa
  3. SMM i reklama

  Po tym, jak staniesz się szczęśliwym właścicielem witryny z wiadomościami, staniesz przed poważnym pytaniem: „Jak sprawić, by zasób był popularny, aby przynosić zyski

  Po tym, jak staniesz się szczęśliwym właścicielem witryny z wiadomościami, staniesz przed poważnym pytaniem: „Jak sprawić, by zasób był popularny, aby przynosić zyski?”

  Internet jest pełen informacji o skutecznej promocji witryn. Wiele z nich jest zbyt zunifikowanych i nie uwzględnia cech portali informacyjnych.

  Staraliśmy się zrozumieć wszystkie niuanse i umieścić użyteczne zalecenia „na półkach”.

  5 główna strona informacyjna o różnicach

  5 główna strona informacyjna o różnicach

  Witryna informacyjna lub informacyjna to zasób, który zapewnia odwiedzającym bieżące i aktualne informacje o różnych wydarzeniach. Portale informacyjne mają kilka charakterystycznych cech z innych witryn:

  • duża liczba stron i obszerny rdzeń semantyczny, wyszukiwanie odbywa się na podstawie żądań informacji;
  • obecność reklam na stronie;
  • prostsza analiza współczynników konwersji: uwzględnia liczbę wyświetleń / pobrań materiału lub rejestracji odwiedzających w celu wykonania jakichkolwiek działań na stronie;
  • linki wychodzące do zasobów stron trzecich;
  • duża ilość treści, które muszą spełniać szereg wymagań, aby przyciągnąć odbiorców i wpłynąć na wzrost ruchu.

  Wszystkie te „chipy” bezpośrednio wpływają na specyfikę promocji witryn informacyjnych.

  Niech żyje treść!

  Niech żyje treść

  Trudno jest zapamiętać, kto jako pierwszy wymyślił frazę „Treść jest królem”, ale trudno przecenić znaczenie wysokiej jakości materiałów w promocji witryny. Prosta formuła „dobra zawartość = duży ruch” działa bez zarzutu. Banalne przepisywanie, niezweryfikowane źródła danych zabijają reputację mediów.

  Informacje na portalu informacyjnym muszą spełniać następujące kryteria:

  • prąd;
  • niezawodny;
  • dokładny;
  • na czas;
  • unikalny;
  • kompetentny.

  Jak zapewnić, że Twoja witryna jest zawsze w TOPie?

  Najpierw utwórz kwalifikowanego edytora. Inwestowanie w dobrych dziennikarzy opłaci się bardziej niż wtedy, gdy ludzie przychodzą na Twoją stronę w celu otrzymania kolejnej serii wysokiej jakości wiadomości, a reklama zaczyna generować dochód.

  Po drugie , kontroluj publikacje pod kątem zgodności ze wszystkimi powyższymi kryteriami, a także kompetentnie je rysuj: dodawaj zdjęcia (pamiętaj, aby pisać zdjęcia), filmy, linki do różnych źródeł danych.

  Istnieje wiele darmowych narzędzi do sprawdzania tekstów pod kątem unikalności i alfabetyzacji, takich jak Text.ru , Advego , Glavred .

  Po trzecie , zwróć uwagę na nagłówki. Dobrym tytułem jest cała sztuka: powinna przyciągać czytelnika, spełniać kluczowe wymagania itp. Ale upewnij się, że treść pasuje do wyszukiwanych haseł Twoich czytelników. Dawno, dawno temu krzyczący nagłówek i pusta treść, osoba prawdopodobnie nie wróci do ciebie ponownie.

  W naszych nadchodzących publikacjach przyjrzymy się, jak pisać nagłówki i teksty dla serwisów informacyjnych.

  W naszych nadchodzących publikacjach przyjrzymy się, jak pisać nagłówki i teksty dla serwisów informacyjnych

  Po czwarte, regularnie aktualizuj zawartość. Ma to pozytywny wpływ na stronę indeksowania. Dzisiaj, pod dowolną prośbą, wyszukiwarki udostępniają tysiące stron, więc zadanie uczynienia Twojej strony unikalną i lepszą staje się z każdym dniem bardziej złożone. Ale jeśli Twój materiał nazywa się „zniknął”, efekt publikacji może przekroczyć wszelkie oczekiwania - czytelnicy powrócą po nowe dobre informacje i sami rozprowadzą zawartość.

  Ważne jest również, aby analizować tematy trendów i przewidywać, przygotowywać artykuły lub specjalne tematy z wyprzedzeniem dla niektórych wydarzeń (1 września, Nowy Rok itp.).

  Przestudiuj duże witryny informacyjne, skorzystaj z ich doświadczeń, przeanalizuj, które publikacje pozwalają im znaleźć się w TOP.

  Po piąte , zatrzymaj publiczność. Aby zainteresować czytelnika, musisz wymyślić dodatkowe funkcje: zachęcić odwiedzających do pozostawienia komentarzy do artykułów, dodać do witryny niezwykłe projekty specjalne , możliwość subskrybowania biuletynów ciekawych nowych publikacji lub społeczności w sieci społecznościowej, dodawania interaktywności (na przykład forum) itp.

  Oczywiście promocja witryny nie ogranicza się do treści. Jeśli chcesz zwiększyć świadomość marki, przyciągnąć jak najwięcej ruchu do swojego portalu informacyjnego, nie możesz obejść się bez całego zestawu narzędzi.

  SEO - cała głowa

  SEO - cała głowa

  Charakterystycznym momentem promocji SEO witryny informacyjnej jest kompilacja rdzenia semantycznego z głównie zapytaniami o niskiej i średniej częstotliwości. Rdzeń semantyczny - lista słów kluczowych i fraz, które najlepiej opisują kierunek i temat strony.

  W przypadku zasobu medialnego rdzeń semantyczny jest przede wszystkim potrzebny, aby poprawnie skompilować listę oraz nazwy nagłówków i sekcji, aby dostosować treść do zapytań wyszukiwania.

  Temat zasobu musi zostać określony przed zebraniem jądra, wybrać typy żądań użytkowników (najlepiej są to popularne tematy, na które popyt praktycznie się nie zmienia: przestępczość, polityka, moda itp.) I wybrać dla nich słowa kluczowe.

  Aby stworzyć efektywny semantyczny rdzeń witryny, użyj specjalnych narzędzi SEO:

  • mindmap (rozwój struktury witryny i jej obrazu za pomocą schematów blokowych);
  • Kluczowy kolektor (program do tworzenia rdzenia semantycznego, wybór słów kluczowych);
  • analiza witryn konkurentów (na przykład korzystanie z usługi) similarweb ).

  Jak powiedzieliśmy powyżej, cechą portalu informacyjnego jest obecność dużej liczby stron. To pozytywna rzecz, ponieważ pozwala na korzystanie z linków wewnętrznych, ale specjalista SEO powinien być bardzo ostrożny w analizie witryny, aby zapobiec pojawieniu się wewnętrznych duplikatów stron (w serwisach informacyjnych - jest to częsty problem). Dobry wpływ na indeksację linków z sieci społecznościowych, blogów, innych stron (zarówno organicznych, jak i zakupionych).

  Zawsze sprawdzaj swoją witrynę pod kątem wewnętrznych błędów optymalizacji:

  • wyeliminować powielanie stron, tytułów i tytułów;
  • skonfigurować przekierowania;
  • utwórz plik robots.txt poprawnie;
  • wypełnij metatagi i opis;
  • sprawdź czynniki wpływające na szybkość ładowania strony.

  Większość z tych punktów można niezależnie zweryfikować za pomocą różnych Usługi SEO .

  Ogólnie rzecz biorąc, promowanie portali informacyjnych pociąga za sobą skalę pracy. Ponieważ przetwarzanie dużej liczby stron wymaga dużo czasu, starannego planowania, a może nawet udoskonalenia, właściciel zasobu informacyjnego musi koniecznie korzystać z usług specjalistów.

  SMM i reklama

  SMM i reklama

  Promocja w sieciach społecznościowych. Ten sposób promocji daje wiele korzyści:

  • duży zasięg odbiorców (trudno sobie wyobrazić aktywnego użytkownika Internetu bez konta w jakiejkolwiek sieci społecznościowej);
  • ścisła interakcja z czytelnikami;
  • poprawa wizerunku, aw konsekwencji wzrost ruchu i przyspieszenie indeksacji stron przez wyszukiwarki.

  Promocja portalu medialnego oznacza dodawanie przycisków „udostępnij w sieciach społecznościowych”, a także zapowiedzi zapowiedzi i reklam w społecznościach tematycznych.

  Jeśli dokładasz wszelkich starań, aby promować witrynę informacyjną, możesz uzyskać duży ruch z sieci społecznościowych i regularnie przyciągać nowych odbiorców.

  Co jest do tego potrzebne?

  • Nie próbuj objąć wszystkich sieci społecznościowych jednocześnie. Zostań 1-2 najbardziej obiecujących. W przypadku portalu medialnego Facebook ma doskonałą funkcjonalność;
  • regularnie aktualizować publikacje, aby pozostały popularne dla czytelników. News Digest to najlepszy wybór na stronę informacyjną;
  • Nie zapomnij o hashtagach - pomagają znaleźć publikacje na podobne tematy i poruszać się w nagłówkach.

  News Digest to najlepszy wybór na stronę informacyjną;  Nie zapomnij o hashtagach - pomagają znaleźć publikacje na podobne tematy i poruszać się w nagłówkach

  Reklama kontekstowa to dobry sposób na promowanie portali informacyjnych: możesz szybko zmienić słowa kluczowe, na których wyświetlane są reklamy, przyciągając użytkowników do „najgorętszych” tematów. Rozwijaj najważniejsze sekcje witryny, aż zasób znajdzie się w wyszukiwarce TOP.

  W przypadku mediów regionalnych lub witryn tematycznych reklamy kierowane będą idealnym narzędziem do wyświetlania reklam najbardziej trafnym odbiorcom (z uwzględnieniem lokalizacji geograficznej lub zainteresowań użytkowników). Reklama będzie wymagać inwestycji finansowych.

  Jak zapewnić, że Twoja witryna jest zawsze w TOPie?
  Co jest do tego potrzebne?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»