Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Próbka pisania SEO wideo

  1. Zrozumienie sygnałów rankingowych wideo
  2. Wideo Keyword Research
  3. Jak używać słów kluczowych wideo
  4. W opisie YouTube Video
  5. Słowa kluczowe listy odtwarzania
  6. Bogate fragmenty
  7. Utwórz transkrypt wideo
  8. Zdobądź potwierdzenie społeczne
  9. Udostępnianie filmów na innych kanałach
  10. W zamknięciu

  Każdy z powyższych typów wideo niesie ze sobą własne korzyści i atrakcyjność. Pamiętaj, że niezależnie od tego, jakie typy formatów wideo wybierzesz, powinny one rezonować z publicznością i marką.

  Zrozumienie sygnałów rankingowych wideo

  Podobnie jak Google czy Bing, YouTube ma swoje unikalne sygnały rankingowe, które wykorzystuje do oceny jakości treści (dobrą wiadomością jest to, że czynniki te nie są tak dogłębne lub złożone jak Google).

  Jeśli chcesz, aby YouTube oceniał Twoje treści, musisz grać według ich zasad.

  Pierwszym ważnym zagadnieniem jest tytuł twojego filmu. Każdy tytuł powinien zawierać słowo kluczowe, które najprawdopodobniej będzie używane przez odbiorców podczas wyszukiwania treści. Ta część może być trudna, ponieważ musisz być zarówno opisowy, jak i zwięzły.

  Niezależnie od tego, jakiego słowa kluczowego użyjesz w swoim tytule, będziesz również chciał użyć go w opisie wideo (więcej na ten temat za chwilę).

  Inne czynniki rankingu YouTube obracają się wokół popularności (niektórzy mogą nazywać te „metryki próżności”). Pod uwagę bierze się liczbę wyświetleń wideo, upodobania, udziały, zaangażowanie odbiorców, czas oglądania i ogólną popularność kanału YouTube.

  Pod wieloma względami dobre wideo SEO to gra liczbowa. Im więcej osób zobaczy Twoje treści, tym lepiej spojrzysz na YouTube.

  Nie znaczy to, że powinieneś skupić się tylko na uzyskiwaniu widoków i udziałów. Zaangażowanie jest ważne, ale jakość treści jest jeszcze ważniejsza. Kiedy tworzysz świetną treść, którą ludzie chcą oglądać, zaangażowanie zazwyczaj następuje.

  Wideo Keyword Research

  Podobnie jak w przypadku wyszukiwania słów kluczowych artykuły na blogu , powinieneś także trochę zagłębić się w słowa kluczowe wideo. Wiedza o tym, czego ludzie aktywnie poszukują, jest znacznie bardziej skuteczna niż wysyłanie i modlitwa na podstawie własnych preferencji.

  Aby rozpocząć badanie słów kluczowych, zacznij od funkcji autouzupełniania w YouTube. Podobnie jak Google, możesz rozpocząć wpisywanie słowa lub wyrażenia w polu wyszukiwania YouTube i zobaczyć listę odpowiednich wyszukiwanych haseł.

  Podobnie jak Google, możesz rozpocząć wpisywanie słowa lub wyrażenia w polu wyszukiwania YouTube i zobaczyć listę odpowiednich wyszukiwanych haseł

  Innym sposobem użycia tej funkcji jest wpisanie słowa kluczowego i litery alfabetu, aby zobaczyć, co się pojawi.

  Powinieneś również zobaczyć, jakie rodzaje filmów wideo twoją konkurencja. Spójrz na tematy, które obejmują, tagi YouTube, których używają, i inne dane, które pomogą Ci uporządkować i sprzedawać treści.

  Google AdWords oferuje również badania nad słowami kluczowymi wideo. Można z niego korzystać bezpłatnie i wyświetlać wyniki specjalnie dla treści wideo.

  Istnieje kilka innych internetowych narzędzi do badania słów kluczowych, które są niezwykle pomocne w tworzeniu treści YouTube. Wiele z nich jest darmowych, a niektóre oferują płatne opcje rozszerzonych funkcji:

  Jak używać słów kluczowych wideo

  Po znalezieniu idealnych słów kluczowych można ich użyć na kilka różnych sposobów:

  W opisie YouTube Video

  Opis jest jednym z najważniejszych miejsc, w których Twoje treści się wyróżniają. Ponieważ wyszukiwarki nie mogą słuchać twojej rolki audio, ważne jest, aby utworzyć solidny opis tekstowy, który pokazuje, o czym jest Twój film.

  Ponieważ wyszukiwarki nie mogą słuchać twojej rolki audio, ważne jest, aby utworzyć solidny opis tekstowy, który pokazuje, o czym jest Twój film

  Przykład z NatGeo

  Skorzystaj z tego, że nie ma tu limitu słów ani znaków. Zrób opis tak długo i dogłębnie, jak to możliwe, aby wyszukiwarki miały więcej możliwości. Słowa kluczowe można pokropić w opisie filmu. Im więcej piszesz, tym więcej możliwości musisz uwzględnić w słowach kluczowych.

  Pisanie wspaniałego opisu może wydawać się kłopotliwe, ale nie myśl o tym w ten sposób. Zamiast tego postrzegaj to jako okazję do nadania filmowi przewagi nad konkurencją. Wiele firm popełnia błąd, pisząc krótki opis jako refleksję. Opracowanie szczegółowego opisu może pomóc Ci odróżnić się od innych filmów i ostatecznie doprowadzić do lepszych wyników.

  Słowa kluczowe listy odtwarzania

  Na swoim kanale YouTube możesz tworzyć listy odtwarzania, które organizują treść wideo według kategorii. Na przykład, jeśli posiadasz firmę malarską, możesz mieć jedną kategorię filmów o technikach malarskich, jedną z transformacjami przed i po transformacji oraz jedną poświęconą recenzjom marek farb.

  Zobacz, w jaki sposób gigant Lowe's organizuje prace domowe:

  Zobacz, w jaki sposób gigant Lowe's organizuje prace domowe:

  Ten system organizacji ułatwia nie tylko widzom, ale także zapewnia dodatkowy sok SEO. Upewnij się, że w tytule każdej listy odtwarzania znajdują się słowa kluczowe, aby wyszukiwarki wiedziały, o czym jest Twoja lista.

  Ważne jest, aby zapewnić wyszukiwarkom jak najwięcej kontekstu na temat treści. Im lepiej możesz to zrobić, tym większe masz szanse na osiągnięcie pożądanych rankingów.

  Bogate fragmenty

  Jeśli udostępniasz własne treści wideo, możesz użyć fragmentów bogatych, aby jeszcze bardziej zwiększyć SEO SEO.

  Jeśli nie znasz tego terminu, prawdopodobnie rozpoznasz fragmenty bogate:

  Jeśli nie znasz tego terminu, prawdopodobnie rozpoznasz fragmenty bogate:

  Bogate fragmenty pomagają wyróżnić film na stronie wyników wyszukiwania. Pomaga to, aby Twoje treści wyglądały bardziej autentycznie i autorytatywnie, co może jeszcze bardziej zachęcić do kliknięcia.

  Aby korzystać z fragmentów bogatych, musisz dodać kod Schema.org do swojej strony internetowej i dodać mapę witryny XML za pomocą Narzędzi Google dla webmasterów. Możesz pobrać instrukcje, jak to zrobić tutaj .

  Nie działa to w przypadku filmów wideo obsługiwanych w serwisie YouTube, co oznacza, że ​​musisz znaleźć miejsce na własnej stronie internetowej, aby zawartość mogła wykorzystać tę funkcję.

  Utwórz transkrypt wideo

  Filmy z podpisami zyskują na popularności w rewolucji mobilnej z dwóch powodów.

  Po pierwsze, posiadanie transkryptu pozwala widzowi zachować głośność podczas wyciszenia, jednocześnie czerpiąc korzyści z treści (np. Ktoś pracuje przy biurku i musi oglądać wideo bez przeszkadzania współpracownikom).

  Co ważniejsze, zapis daje Google bezpośredni wgląd w treść Twojego filmu. Wyszukiwarki mogą indeksować Twój zapis słów kluczowych i odpowiednich danych, aby lepiej zrozumieć Twój film.

  W rzeczywistości, badanie z Discovery Digital Networks odkryło, że filmy z napisami otrzymały około 7,32% więcej widoków niż filmy bez podpisów.

  Ogólnie rzecz biorąc, transkrypcja wideo pomaga poprawić wrażenia użytkownika, umożliwiając im oglądanie wideo w pożądany sposób (np. Dźwięk vs brak dźwięku). Są też łatwe do tworzenia. Dowiedz się więcej o napisach wideo tutaj .

  Zdobądź potwierdzenie społeczne

  Jak wspomniano wcześniej, czynniki rankingu społecznego są ogromne w SEO wideo na YouTube. Możesz zwiększyć swoje zaangażowanie społeczne, prosząc o to.

  Przedsiębiorstwa często pomijają fakt, że mogą poprosić swoich widzów, aby polubili lub udostępnili swoje treści, a nawet subskrybowali ich kanał.

  Rackowanie widoków i innych wskaźników zaangażowania pokazuje potwierdzenie społeczne. Ludzie są bardziej skłonni lubić i udostępniać wideo, które inni uznali za godne.

  Udostępnianie filmów na innych kanałach

  Posiadanie własnego kanału YouTube to świetny początek marketingu wideo, ale nie jesteś ograniczony do tej platformy. Udostępnianie filmów wideo w innych mediach społecznościowych może pomóc w gromadzeniu opinii, wyświetleń marki i zaangażowania.

  Upewnij się także, że udostępniasz swoje filmy na swojej stronie. Możesz mieć dedykowaną sekcję wideo lub po prostu dodać ją do swojego bloga. Możesz również wysyłać linki do swoich filmów w e-mail marketingu.

  Na koniec użyj pomocnych filmów wideo, aby odpowiedzieć na pytania na forach takich jak Quora lub Reddit. Jest pytanie na prawie wszystko na temat Quory i grupy na temat niemal każdego tematu na Reddit. Możesz napisać krótką odpowiedź i upuścić link do swojego filmu, który może pomóc czytelnikom.

  Po prostu pamiętaj, że same linki zazwyczaj nie wystarczają, ani nie powinieneś porzucać linku w dowolnym miejscu tylko dlatego, że możesz. Na takich stronach internetowych więcej niekoniecznie jest lepszych. Zawsze, gdy dodasz link, upewnij się, że naprawdę zapewniasz wartość osobom, które najprawdopodobniej go klikną.

  W zamknięciu

  SEO video stanie się coraz ważniejsze w nadchodzących latach, zwłaszcza, że ​​treści wideo nie wykazują oznak utraty popularności. Szacuje się, że za to będzie odpowiedzialny film 80% ruchu internetowego do 2021 roku - zaledwie trzy krótkie lata.

  Przygotuj się teraz - i ciesz się korzyściami przez wiele lat.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»