Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy do czyszczenia komputera ze śmieci i optymalizacji, za darmo

  1. Czy muszę czyścić komputer z niepotrzebnych plików?
  2. Czego użyć, aby wyczyścić system operacyjny (OS)?
  3. Programy do kompleksowego czyszczenia systemu operacyjnego
  4. Glary narzędzi
  5. Programy do czyszczenia rejestru
  6. Wynik

  Podczas korzystania z komputera w systemie tworzy wiele plików tymczasowych. Jedna część jest usuwana po zamknięciu programów i ponownym uruchomieniu komputera, a druga pozostaje martwym obciążeniem dysku twardego.

  Jedna część jest usuwana po zamknięciu programów i ponownym uruchomieniu komputera, a druga pozostaje martwym obciążeniem dysku twardego

  Jeśli nie będziesz regularnie czyścić, pliki będą się gromadzić i zajmować więcej miejsca w pamięci. Ale to nie jest najgorsze - mogą być przyczyną zawieszenia komputera.

  Czy muszę czyścić komputer z niepotrzebnych plików?

  Odpowiemy krótko - tak! Czyszczenie komputera ze śmieci powinno być regularne, aby system nie zwalniał. Nie oznacza to, że konieczne jest przeprowadzanie codziennych kontroli. 1-2 skany miesięcznie powinny wystarczyć.

  Czego użyć, aby wyczyścić system operacyjny (OS)?

  Istnieją dwa rodzaje programów - do kompleksowego czyszczenia i do czyszczenia rejestru systemowego. Większość aplikacji jest dystrybuowana bezpłatnie, więc są zawsze dostępne dla użytkowników. Rozważ najlepsze usługi.

  Programy do kompleksowego czyszczenia systemu operacyjnego

  Na początek przeanalizujemy 3 aplikacje do kompleksowego czyszczenia systemu Windows.

  To narzędzie ma na celu poprawę wydajności i przyspieszenie komputera. Istnieje możliwość optymalizacji pamięci RAM, a także trybu gry „Turbo Boost” , który będzie szczególnie interesujący dla graczy.

  Istnieje możliwość optymalizacji pamięci RAM, a także trybu gry „Turbo Boost” , który będzie szczególnie interesujący dla graczy

  Najpierw musisz pobrać program z oficjalnej strony programistów. Kliknij zielony przycisk „Pobierz” i zainstaluj „Advanced SystemCare” .

  Przed instalacją należy usunąć zaznaczenie z pozycji „Zainstaluj bezpłatny sterownik” - nie potrzebujemy tego oprogramowania. Aplikacja poprosi Cię o wpisanie wiadomości e-mail, aby otrzymywać biuletyny od programistów z różnymi bonusami.

  Następnie „Advanced SystemCare” uruchomi się automatycznie. Jeśli tak się nie stanie, musisz dwukrotnie kliknąć ikonę aplikacji na pulpicie lub otworzyć ją przez „Start” .

  Pierwsze okno oferuje opcje skanowania. Wybierz jeden, kilka lub wszystkie elementy ze znacznikiem wyboru i kliknij „Start”.

  Następnie urządzenie zostanie sprawdzone, po czym wyniki zostaną wyświetlone na ekranie. Użytkownik zostanie wyszczególniony przy każdym znalezionym problemie. Jeśli tego nie rozumiesz - kliknij „Napraw” bez zmiany jakichkolwiek elementów.

  Następnie niepotrzebne i problematyczne pliki zostaną usunięte. Aby uzyskać najlepsze wyniki, zaleca się ponowne uruchomienie komputera.

  Glary narzędzi

  Jeden z najbardziej funkcjonalnych programów. „Glary Utilities” może czyścić rejestr systemu, defragmentować dysk, tworzyć kopie zapasowe, wyszukiwać i usuwać duplikaty i złośliwe oprogramowanie, optymalizować pamięć RAM i wiele więcej.

  Najpierw musisz pobrać i zainstalować narzędzie z oficjalnej strony. Następnie uruchom aplikację w dowolny sposób. Natychmiast otworzy się okno ze wszystkimi funkcjami „Glary Utilities” .

  Najprostszym sposobem rozpoczęcia skanowania jest kliknięcie przycisku „1-kliknięcie” , który znajduje się w górnej środkowej części. Następnie otworzy się okno sugerowanych punktów do egzaminu.

  Kliknij zielony przycisk „Znajdź problemy” i oczekujemy, że otrzymamy wyniki. Wszystkie wykryte problemy zostaną wyświetlone na ekranie głównym. Kliknij „Napraw” .

  Ponadto należy zauważyć, że narzędzie bardzo szybko radzi sobie ze swoim zadaniem i podaje zalecenia dotyczące aktualizacji innych ważnych programów.

  Ta aplikacja specjalizuje się w pełnej optymalizacji systemu operacyjnego Windows. Jest to rodzaj asystenta, który nie tylko zwalnia przechowywanie plików tymczasowych, ale także pomaga w aktualizacji zainstalowanych narzędzi i sterowników.

  Najpierw musisz pobrać i zainstalować Advanced System Optimizer . Jest wypłacana na oficjalnej stronie internetowej systweak.com, więc jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy, możesz pobrać „pękniętą” wersję na zasób innej firmy.

  W ramach Advanced System Optimizer istnieje ponad 30 narzędzi do dostosowywania, optymalizacji i ochrony systemu Windows. Aby wyczyścić system śmieci, przejdź do sekcji „Usługa Intelektualna” , po czym musisz zaznaczyć niezbędne elementy.

  W prawym dolnym rogu kliknij niebieski przycisk „Rozpocznij skanowanie” . Wyniki badania zostaną wyświetlone na ekranie głównym, gdzie będzie dostępny przycisk „Napraw” .

  Ponadto „Advanced System Optimizer” oferuje optymalizację wydajności dysku twardego, pamięci RAM, dostosowanie trybu gry i zabezpieczenie urządzenia. Obecność ogromnej liczby przydatnych narzędzi pozwala aplikacji radzić sobie z większością zadań.

  Programy do czyszczenia rejestru

  Rejestr przechowuje ważne informacje dla systemu Windows. Najdrobniejsze zmiany, nawet zmiana tła na pulpicie, są do niego wprowadzane. Z czasem jednak gromadzi się zbędny, przestarzały kosz, dzięki któremu komputer zawiesza się. Rozważ narzędzia do czyszczenia rejestru.

  Pobierz dostępne na oficjalnej stronie dewelopera. „Auslogics Registry Cleaner” pozwala użytkownikowi najpierw zeskanować rejestr w poszukiwaniu błędów, a następnie ręcznie wybrać to, co powinno zostać usunięte.

  „Auslogics Registry Cleaner” pozwala użytkownikowi najpierw zeskanować rejestr w poszukiwaniu błędów, a następnie ręcznie wybrać to, co powinno zostać usunięte

  Przycisk „Skanuj” jest dostępny natychmiast po uruchomieniu narzędzia.

  Po wyświetleniu wykrytych problemów i poziomu ryzyka użytkownik musi wybrać, które z nich poprawić. Ważne jest, aby zachować ostrożność, ponieważ usunięcie ważnego pliku systemowego może doprowadzić do awarii systemu Windows. Kliknij „Napraw” i nastąpi automatyczne czyszczenie.

  Auslogics Registry Cleaner tworzy punkty zapasowe przed wprowadzeniem jakichkolwiek zmian. Umożliwi to szybkie przywrócenie komputera w razie problemów.

  Należy również zachować ostrożność podczas instalowania tego programu i usuwania dodatkowych pól wyboru - wraz z nim często ładowane jest oprogramowanie innych firm.

  Dostępne do pobrania na oficjalnej stronie programistów -

  Narzędzie składa się z czterech komponentów:

  • optymalizator rejestru;
  • aplikacje do czyszczenia śmieci;
  • menedżer uruchamiania;
  • deinstalator.

  optymalizator rejestru;  aplikacje do czyszczenia śmieci;  menedżer uruchamiania;  deinstalator

  Instalacja nie różni się od poprzednich programów. Po uruchomieniu wybierz element „Skanuj” w menu głównym.

  Następnie użytkownik będzie musiał poczekać na otrzymanie wyników i wyświetlić je, klikając odpowiedni przycisk.

  Zostanie wyświetlona lista wykrytych problemów. Można zaznaczyć, że należy usunąć, po czym trzeba kliknąć ikonę w postaci koszyka.

  Jeśli coś pójdzie nie tak i zauważysz awarię systemu, zaleca się użycie kopii zapasowej.

  Aby to zrobić, przejdź do odpowiedniej sekcji i kliknij „Przywróć” .

  Wynik

  Aby Twój komputer zadowalał Cię wydajnością i jakością pracy, musisz okresowo czyścić rejestr. Aby być w 100% pewnym, że usunięcie nie zaszkodzi, powinieneś mieć trochę zaawansowanych poglądów na temat działania komputera. Korzystając z takiego oprogramowania, utwórz kopię zapasową. Jeśli coś poszło nie tak, koniecznie napisz w komentarzach, a my udzielimy Ci wszelkiej możliwej pomocy!

  Czy muszę czyścić komputer z niepotrzebnych plików?
  Czego użyć, aby wyczyścić system operacyjny (OS)?
  Czy muszę czyścić komputer z niepotrzebnych plików?
  Czego użyć, aby wyczyścić system operacyjny (OS)?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»