Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy do promocji grup i stron VKontakte z Viking-studio

  1. Strona promocyjna VKontakte
  2. Grupa promocyjna VKontakte

  Potrzebujesz programów do promocji grup i stron VKontakte, jeśli jesteś zagorzałym użytkownikiem Vkontakte i chcesz promuj swoją stronę Vkontakte , uczyń go popularnym wśród wszystkich innych użytkowników, aby twoi przyjaciele i wrogowie zazdrościli ci. Ten program jest również przydatny dla tych, którzy mają własną grupę lub społeczność VKontakte, którzy potrzebują promocji.

  Czy w grupie jest kilku zwolenników? - Oznacza to, że musisz je przykręcić! Ludzie, którzy są już w twojej społeczności, nie chcą lubić komentarzy na temat wpisów na ścianie grupy? - wymagane jest również oszustwo. W końcu nowa osoba, która weszła do grupy po raz pierwszy, najpierw spojrzy na liczbę osób w grupie i na to, czy są w niej aktywni. Dlatego radzę pobrać programy do promocji grup i stron VKontakte z Viking-studio , o których napiszę poniżej.

  Uwaga, akcja! Uzyskaj rabat na wszystkie programy i pakiety oprogramowania od Viking-studio!

  Aby to zrobić, wprowadź kod promocyjny 40D21F3A2698473B podczas płacenia za program (zapisz ten kod promocyjny i używaj go zawsze, ponieważ jest wielokrotnego użytku i nieokreślony!)

  Strona promocyjna VKontakte

  Program do oszukiwania przyjaciół i serc VKontakte - ViKing Botovod

  Jest to zrozumiałe dla znajomych - im więcej masz znajomych, tym więcej osób zobaczy twoje wpisy w wiadomościach i skomentuje je oraz określi serca. Ponadto, jeśli Twoje posty zawierają linki do innych witryn (na przykład reklamujesz swoją witrynę), Twoi znajomi będą aktywnie śledzić ich posty, zwiększając w ten sposób popularność nie tylko strony VKontakte, ale także reklamowanego obiektu w poście. Program Viking Botovod pomoże ci obrócić oba boty, aby po prostu zwiększyć liczbę przyjaciół (to jest w wersji darmowej), a także przyjaciół na żywo, na przykład z innego konta lub grupy, lub według różnych kryteriów i możliwych przyjaciół (jest to w płatnej wersji programu).
  Który program do pobrania (płatny lub bezpłatny) należy do Ciebie, ale już od dłuższego czasu nabyłem płatną wersję do pełnoprawnej promocji vkontakte!

  Innym ważnym punktem w promocji strony VKontakte jest to, że większość znajomych zwraca uwagę na posty, które mają dużo serc. Na przykład, jeśli wyłożysz film na ścianie VKontakte i podrzucisz wiele serc, przyjaciele zwrócą uwagę przede wszystkim na ten film, myśląc: „Gdy ten film zacznie krzyczeć, oznacza to, że jest fajny” i większość z nich obejrzy go, a na końcu jest nawet Lubię i zostaw komentarz. Przewiń serca pomoże również świetny program Viking Botovod.

  Porozmawiajmy teraz o komentarzach pod wpisem na ścianie. Tutaj zostawiłeś płytę na ścianie na VKontakte, pokręciłeś dużo serc i wielu przyjaciół zainteresowało się tym nagraniem. Ale widzisz, niewielu z nich komentuje ten post. Aby zwiększyć ich gadatliwość, musisz skorzystać z komentarzy. Aby to zrobić, pobierz program do zawijania komentarzy (wymiana komentarzy) VKontakte Viking Troll gdzie sam możesz zacząć komentować swoje konto z konta kogoś innego, a twoi znajomi natychmiast złapią rozpoczęty dialog!

  Grupa promocyjna VKontakte

  Program dla oszustów abonentów w grupie (społeczności) VKontakte - ViKing Inviter


  Program dla oszustów abonentów w grupie (społeczności) VKontakte - ViKing Inviter

  Jak oszukiwać abonentów w grupie? Program Viking botovod, który już został omówiony, na początkowych etapach rozwoju grupy, pomoże w tworzeniu botów, aby wizualnie zwiększyć liczbę subskrybentów. Ale w przyszłości musisz zaprosić żywych użytkowników do grupy, na przykład spośród znajomych. W tym celu jest program Viking Inviter które można pobrać teraz. Zasada programu: pomijamy, masz 5 stron VKontakte, na których już zaprzyjaźniłeś się. Za pomocą programu Viking Inviter możesz zaprosić do 200 znajomych dziennie z tych 5 stron do swojej grupy (z powodu limitu określonego przez VKontakte, możesz zaprosić do 40 znajomych dziennie do jednej grupy na grupę). Jeśli robisz to codziennie, do grupy może dołączyć do 1400 osób w ciągu tygodnia (zauważam, że żyje, a nie boty).

  Nadal nie mogę nie zauważyć, że ten program do promocji grupy VKontakte pomoże usunąć grupę zabronionych użytkowników. Pozwoli to zaoszczędzić czas i energię, ponieważ przed usunięciem ich ręcznie.

  Program antyspamowy VKontakte - Antyspam ViKing

  Do promocji grupy VKontakte potrzebne będą nie tylko opisane powyżej programy, które pomogą Do promocji grupy VKontakte potrzebne będą nie tylko opisane powyżej programy, które pomogą  likwidacja polubień, komentarzy i subskrybentów w grupie VKontakte likwidacja polubień, komentarzy i subskrybentów w grupie VKontakte. Inny bardzo niezbędny program, który również powinieneś pobrać - Viking Antyspam zaprojektowany do zwalczania spamu w grupie. Od dawna zauważono, że im bardziej popularna jest grupa VKontakte, tym bardziej chętnie spamują ścianę tej grupy reklamą. Oczywiście, możesz wyłączyć komentowanie na ścianie, zamknąć je, ale jak normalni abonenci grupy mogą wyrazić swoją opinię pod postami, zostawić interesujące komentarze, które przyciągną uwagę nowych użytkowników? Po prostu skorzystaj z tego programu, a twoje problemy zostaną rozwiązane, a grupa będzie nadal aktywnie się rozwijać.

  Ogólnie rzecz biorąc, te 4 programy do promocji VKontakte, które proponuję pobrać, to cały kompleks programów niezbędnych dla każdego, kto zajmuje się promocją grup i stron VKontakte, co pomoże Ci nie tylko być amatorem, ale także zostać profesjonalistą w tym biznesie i zarobić dużo pieniędzy ! Dlatego radzę kupić je teraz po niskiej cenie, niż później na wyższej, ponieważ te programy w końcu poprawią się i zwiększą liczbę funkcji, a zatem ich cena będzie wyższa!

  Czy w grupie jest kilku zwolenników?
  Ludzie, którzy są już w twojej społeczności, nie chcą lubić komentarzy na temat wpisów na ścianie grupy?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»