Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy do promocji witryn

  24.03.2013 24 SEO , Zarobki na stronie

  Oczywiście każdy webmaster chce znaleźć program w Internecie, który jest całkowicie darmowy (lub nawet za niewielkie pieniądze), będzie mógł promować stronę internetową, zanim trafi na szczyt konkretnego zapytania. Oczywiście nie ma takiego programu: powinieneś uwzględnić zdrowy rozsądek i myśleć, że nawet gdyby pojawił się taki program, setki, tysiące milionów milionów webmasterów natychmiast skorzystałoby z jego funkcji (co ostatecznie doprowadziłoby do początkowej pozycji witryn i dużej liczby optymalizatorów na wiatr). Możesz więc zapomnieć o marzeniach o „mannie z nieba” dla webmasterów, ale niektóre inteligentne programy oferowane przez doświadczonych programistów w Internecie mogą naprawdę ułatwić życie optymalizatora (pod względem funkcjonalności i czasu życia, programy te mogą być zarówno bezpłatne, jak i płatne). Rozważ wpływ niektórych typów tego oprogramowania.

  1. Monitorowanie Największa liczba programów, które mogą pomóc webmasterom w niektórych aspektach ich pracy, jest w stanie analizować promocję strony internetowej (będą zbierać wszystkie informacje z wyszukiwarek tak szybko, jak to możliwe, strukturyzować dane i dostarczać je do optymalizatora jako czytelny raport). Warto zauważyć, że w niektórych przypadkach programy te są jedynym narzędziem optymalizatora do sprawdzania aktualnego stanu skuteczności promowania swojego zasobu internetowego (w innych przypadkach, jeśli jest to wykonalne przez ludzi, konieczne jest spędzenie dużej ilości czasu). Jak już zrozumiałeś, istnieją płatne i bezpłatne programy, które sprawdzają promocję strony - płatne programy mają bardziej przyjazny interfejs użytkownika, szybkość, liczbę czynników, które należy wziąć pod uwagę (stopień dokładności danych dostarczanych przez taki program będzie wyższy) i większą czytelność raportu.
  2. Uzyskiwanie linków zewnętrznych. Niektóre programy są w stanie samodzielnie zamieszczać linki do Twojej witryny (lub niektórych stron) na zasobach podobnych tematów. Warto zauważyć, że ich praca jest spamem (i jak inaczej wytłumaczyć gwałtowny wzrost liczby linków do zasobu w krótkim okresie czasu?), Dlatego popularne wyszukiwarki (Yandex, Google i inne) mają specjalne filtry, które łapią strony używające takich programów (aby nie wpaść pod filtr, warto ograniczyć program do umieszczania niewielkiej liczby linków w innych witrynach). Obecnie coraz większa liczba witryn nabywa własne metody ochrony przed spamem, więc ta metoda promocji nie ma dla nich zastosowania (a promocja witryny poprzez umieszczanie linków na niepopularnych stronach jest bezużyteczna, więc programy, które mogą obsługiwać linki zewnętrzne, wkrótce staną się przeszłością).
  3. Rejestracja witryny w katalogach wyszukiwania. Praktycznie wszyscy webmasterzy korzystają z tej metody promocji, ponieważ ocena zasobów w katalogu tematycznym w dużym stopniu wpływa na ocenę tego zasobu przez wyszukiwarkę. Rejestracja witryny ręcznie w dużej liczbie katalogów (i umieszczenie witryny w 1-2 katalogach nie przyniesie wymiernych korzyści) jest dość energochłonna, więc najbardziej zaawansowane optymalizatory opracowały oprogramowanie, które rejestruje witrynę w katalogach (webmaster używający tych programów musi tylko krótko opisać witrynę i wskaż, w których katalogach umieścić linki). Płatne programy tego typu mają już pewne tematy w konfiguracji bazy danych katalogów, więc webmaster może skompilować tylko inteligentny opis swojego zasobu.
  4. Analiza skuteczności środków podjętych w celu promowania witryny. Najdoskonalszy rodzaj oprogramowania, który pomaga webmasterom promować ich zasoby internetowe. Wszyscy doświadczeni webmasterzy korzystają z takiego oprogramowania: takie programy określają unikalność treści, stopień wygody użytkowania dla odwiedzających witrynę, skuteczność działań podejmowanych w celu promowania witryny bezpośrednio w wyszukiwarce. Kontrola jest przeprowadzana regularnie, po jej zakończeniu tworzony jest podobny raport, w którym wskazywane są wszystkie wyniki i główne błędy, a także pewne zalecenia dotyczące ich korekty. Tworzenie takiego oprogramowania wymaga, aby programiści posiadali pewną ilość wiedzy i czasu, więc darmowe programy tego rodzaju nie mogą być nigdzie znalezione. Można je zamawiać tylko na wyspecjalizowanych stronach (w większości przypadków kosztują dużo pieniędzy, ale doświadczeni optymalizatorzy, którzy są konsumentami takiego oprogramowania, dokładnie wiedzą, jak korzystać z takich programów i wydobyć maksymalny sens z takiego programu).

  Oczywiście, przed zakupem jakiegokolwiek oprogramowania, które może pomóc w promocji strony, warto ocenić stopień jego skuteczności dla konkretnej witryny i konkretnej sytuacji - być może webmaster nie planuje długoterminowego korzystania z bardzo drogiego oprogramowania (w tym przypadku zakup programu przestaje mieć znaczenie). Aby osiągnąć niektóre cele, nie jest konieczne nabywanie takich programów (na przykład, możesz wyświetlić swoją witrynę w TOP-100 według mało popularnego zapytania bez ich pomocy).

  I jak inaczej wytłumaczyć gwałtowny wzrost liczby linków do zasobu w krótkim okresie czasu?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»