Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy do rozwoju startupów w Hongkongu: inkubatory i akceleratory

  1. W ogniu
  2. Brinc Ltd
  3. Betatron
  4. Program inkubacji w cyberprzestrzeni
  5. Innowacyjne laboratorium fintech Accenture
  6. Instytut założycielski
  7. Program projektowania inkubacji w Hong Kong Design Center
  8. Hong Kong Science and Technology Park Program: INCU-App
  9. Program Hong Kong Science and Technology Park: INCU-Bio
  10. Program Hongkong Science and Technology Park: INCU-Tech
  11. INFINITI LAB
  12. Wapno hk
  13. Scalabl
  14. SOW Asia's i2i
  15. SPRINTER
  16. Doładowanie
  17. Klatka

  W Hongkongu istnieje wiele inkubatorów i akceleratorów. Każdy z nich przedstawia swój indywidualny program rozwoju startupu w Hong Kongu. Będąc pod opieką akceleratora lub inkubatora, będziesz o krok bliżej do wdrożenia swojego projektu początkowego i osiągnięcia sukcesu w biznesie.

  Poniżej znajduje się lista istniejących programów inkubacji i akceleratorów w Hongkongu. Zdecyduj, który najbardziej Ci odpowiada.

  W ogniu

  Zgodnie z programem Ablaze, 500 000 HKD inwestuje się w marketing startupu i jego promocję w mediach, a każdy startup otrzymuje miejsce w coworkingu, zasobach i środkach do tworzenia i edycji treści. Ablaze poszukuje startupów związanych z podróżami, jedzeniem, nastolatkami, modą, pięknem, kobietami, rodzicielstwem, a także reklamą cyfrową, mediami, content marketingiem, towarami i usługami konsumenckimi, e-commerce, analizą i pomiarami odbiorców. Wnioski są przyjmowane przez cały rok. Program marketingu i rozwoju mediów startupu w Hong Kongu trwa 6 miesięcy. Jeśli projekt ma się dobrze, możliwe jest dalsze wsparcie.

  Czytaj więcej „7 korzyści z zarejestrowania firmy w Hongkongu dla biznesu IT?”

  Brinc Ltd

  Brinc Ltd ma siedzibę w Hongkongu z biurami w Shenzhen i Kantonie. Jest to platforma inwestycyjna i akcelerator do uruchamiania sprzętu.

  Platforma oferuje wsparcie inwestycyjne dla początkujących IoT (Internet of Things), dostęp do unikalnego ekosystemu partnerów w produkcji, zaopatrzeniu, logistyce i dystrybucji.

  Betatron

  Betatron inwestuje w obiecujące startupy, ulepsza swoje modele biznesowe i przyspiesza ich wzrost i skalowanie w ciągu intensywnego czteromiesięcznego okresu. Wnioski można składać o każdej porze roku.

  Każdemu startupowi zostanie przydzielony wiodący mentor z różnych branż, a także inni eksperci w celu optymalizacji i rozwoju startupu w Hong Kongu.

  Każdy startup otrzyma finansowanie w wysokości 30 000 USD zgodnie z umową Simple Agreement for Future Equity. Każde uruchomienie będzie również wyposażone w bezpłatne zakwaterowanie w coworkingu Betatron.

  Program inkubacji w cyberprzestrzeni

  Program jest przeznaczony dla startupów związanych z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi, fintech, internetem rzeczy (IOT). Startupy mają dostęp do zaawansowanych narzędzi i zasobów, wsparcia dla rozwoju biznesu, finansowania i zatrudniania absolwentów, a także szkolenia w zakresie przedsiębiorczości i technologii.

  Szczegóły wsparcia / finansowania:

  1. startupy zarejestrowane w Hongkongu z biurem w Cyberport: maksymalna dotacja wynosi 530 000 HKD, a powierzchnia biurowa bez czynszu przez 24 miesiące;
  2. startupy zarejestrowane w Hongkongu z biurem poza Cyberport: maksymalna dotacja wynosi 330 000 HKD;
  3. Rozpoczęcie działalności za granicą: maksymalna dotacja 30 000 HKD.

  Innowacyjne laboratorium fintech Accenture

  12-tygodniowy program mentoringu zapewnia możliwość pracy z potencjalnymi klientami na wczesnych etapach start-upów w Hongkongu, uzyskiwania cennych informacji o sektorze bankowym i rozwijania silnych relacji z liderami branży.

  Laboratorium jest otwarte na wszystkie rodzaje technologii finansowych, zwłaszcza w następujących obszarach:

  • Zbieranie danych i modelowanie predykcyjne
  • Mobilność
  • Płatności
  • Zarządzanie ryzykiem
  • Bezpieczeństwo
  • Media społecznościowe
  • Infrastruktura i technologie operacyjne (hosting, bazy danych, przechowywanie danych, sieci, zarządzanie IT itp.)
  • Waluta alternatywna

  Czytaj więcej „Hongkong jest odskocznią dla startupów IT na rynki międzynarodowe”

  Instytut założycielski

  Instytut założycielski ma siedzibę w Dolinie Krzemowej i ma oddziały w 60 krajach. Dzięki złożonemu i rygorystycznemu programowi nauczania założyciele instytutu szkolą start-upy i początkujących przedsiębiorców, dają im dostęp do mentorów i globalnej sieci niezbędnej do rozwoju stabilnej firmy. Wielu liderów najszybciej rozwijających się startupów na świecie wykorzystało ten program, aby przejść od pracownika do przedsiębiorcy, przetestować swoje pomysły na start, zbudować zespół, zdobyć pierwszych klientów, zebrać fundusze i nie tylko.

  Program projektowania inkubacji w Hong Kong Design Center

  Program ten przyczynia się do rozwoju startupów ze sfery projektowania i kreatywności. Podczas dwuletniego okresu inkubacji wybrani kandydaci otrzymają pomoc w wielu dziedzinach, w tym w zakresie powierzchni biurowej, wsparcia rozwoju biznesu, a także szeregu indywidualnych programów szkoleniowych i spotkań z organizacjami branżowymi, instytucjami, potencjalnymi partnerami biznesowymi.

  Szczegóły wsparcia / finansowania:

  1. koszty operacyjne: 16 000–64 000 HKD;
  2. promocja i rozwój: 40 000-160 000 HKD;
  3. szkolenie w zakresie technologii i zarządzania: 48 000–22,000 HKD;
  4. maksymalna łączna kwota: 260 000 HKD.

  Czytaj więcej „5 wskazówek dotyczących udanego uruchamiania startupów w Hongkongu”

  Hong Kong Science and Technology Park Program: INCU-App

  Ten program jest przeznaczony dla startupów pracujących nad aplikacjami i grami na smartfony i komputery PC. Wnioskodawca musi być firmą rozpoczynającą działalność technologiczną zarejestrowaną w Hongkongu, ustanowioną nie później niż dwa lata przed datą złożenia wniosku.

  Szczegóły wsparcia / finansowania:

  • Przestrzeń biurowa i wyposażenie
  • Pomoc techniczna i zarządcza
  • Promocja i pomoc w promocji
  • Wsparcie biznesowe
  • Pakiet pomocy finansowej

  Program Hong Kong Science and Technology Park: INCU-Bio

  Czteroletni program pomocy dla firm rozpoczynających działalność w dziedzinie biotechnologii, terapii, medycyny chińskiej, urządzeń medycznych, diagnostyki. Start-upy mają zapewnione miejsce w laboratorium centrum inkubatora Biotech z dopłatą czynszu, a także różne usługi towarzyszące w postaci wsparcia biznesowego, współpracy z uczelnią, szkoleń, promocji, wsparcia technicznego i pomocy finansowej.

  Wnioskodawca musi być firmą rozpoczynającą działalność technologiczną zarejestrowaną w Hongkongu, ustanowioną nie później niż dwa lata przed datą złożenia wniosku.

  Czytaj więcej „Myślisz o wynajęciu biura w Hongkongu? Zwróć uwagę na coworking! ”

  Program Hongkong Science and Technology Park: INCU-Tech

  Trzyletni program pomocy dostępny dla nowych firm związanych z technologiami informacyjnymi i komunikacyjnymi, elektroniką, inżynierią, zielonymi technologiami. W celu efektywnego rozwoju startupu w Hongkongu, powierzchnie biurowe i sprzęt są dostarczane w centrum inkubacji z dotowanym czynszem, a także różne usługi towarzyszące w postaci wsparcia biznesowego, współpracy z uczelnią, szkoleń, promocji, wsparcia technicznego i pomocy finansowej.

  Wnioskodawca musi być firmą rozpoczynającą działalność technologiczną zarejestrowaną w Hongkongu, ustanowioną nie później niż dwa lata przed datą złożenia wniosku.

  INFINITI LAB

  Programy laboratoryjne INFINITI działają poprzez społeczność startupów. Łączą przedsiębiorców, aby dzielić się doświadczeniami ze świata rzeczywistego i zdobywać mentoring w biznesie.

  Czytaj więcej „Wiza startowa w Hongkongu: powody uzyskania”

  Wapno hk

  Lime HK oferuje indywidualny program dla wszystkich start-upów oraz możliwość nauki, rozwoju i zdobywania funduszy. Program trwa 3 i 6 miesięcy. W całym programie start-upy uczą się komunikować z inwestorami i sporządzać umowę, jeśli obie strony są zainteresowane. Potencjalni inwestorzy najprawdopodobniej będą preferować twój start po przejściu tego programu akceleratora.

  Scalabl

  Scalabl nadaje priorytet wiedzy, metodologii i społecznościom bardziej niż początkowe inwestycje. W ramach tego programu startupy współpracują ze światowej klasy specjalistami, doświadczonymi przedsiębiorcami w celu budowania dużych firm, skalowalnych, rentownych i zrównoważonych modeli biznesowych. Według założycieli programu ta unikalna metodologia pozwala potencjalnym i już pracującym przedsiębiorcom zamienić pomysł w firmę, a istniejące przedsiębiorstwo w globalne.

  Czytaj więcej „Wyszukiwanie pracowników w Hongkongu: nasze zalecenia”

  SOW Asia's i2i

  S2 Asia i2i to pierwszy i jedyny program przyspieszający dla przedsiębiorstw społecznych. Trzymiesięczny program składa się z trzech kluczowych komponentów:

  • diagnostyka istniejącego modelu biznesowego;
  • cotygodniowe spotkania w celu poprawy obszarów problemowych zidentyfikowanych podczas warsztatów konsultacyjnych.
  • Demonstracja ich działalności przed członkami i2i SOW Asia (filantropami, inwestorami i aniołami biznesu). Możliwe jest otrzymanie inwestycji.

  SPRINTER

  SPRINTER to dwuletni program mający na celu rozwój innowacyjnego i technologicznego ekosystemu w Hongkongu. Program uczy firm technologicznych i łączy je z potencjalnymi inwestorami, a także organizuje konferencje i kolacje z aniołami biznesu.

  Doładowanie

  SuperCharger to akcelerator fintech, który uzyskuje dostęp do mentoringu, a także technologii i porad ekspertów.

  Szukają firm z innowacyjnymi rozwiązaniami w następujących obszarach:

  1. Przetwarzanie płatności
  2. Rozwiązania bezpieczeństwa / oszustwa
  3. Decyzje regulacyjne
  4. Zbieranie i analiza danych
  5. Kredytowanie
  6. Produkty do zarządzania aktywami
  7. Kryptowaluty
  8. P2p pożyczek
  9. Finansowanie społecznościowe
  10. Ubezpieczenie techniczne

  Klatka

  Cage to 12-tygodniowy program, który oferuje intensywne doradztwo dla nowych firm, które opracowują technologie i / lub usługi wykorzystywane w handlu detalicznym towarami na całe życie.
  Cage to 12-tygodniowy program, który oferuje intensywne doradztwo dla nowych firm, które opracowują technologie i / lub usługi wykorzystywane w handlu detalicznym towarami na całe życie

  Vladimir ma 15-letnie doświadczenie w doradzaniu klientom w zakresie międzynarodowej struktury korporacyjnej, wykorzystywaniu zagranicznych firm do planowania podatkowego i ochrony prywatności.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»