Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy promocji grupy w sieci społecznościowej Odnoklassniki.

  1. Od czego zacząć?
  2. Program nie ma znaczenia od marca 2013 r.
  3. Funkcje OdInviter i jak go uruchomić .

  Większość użytkowników skupia się na sieci społecznościowej Vkontakte i używa programy promocji grupy Vkontakte , ale nie skupiaj ich uwagi na kwestiach społecznych. Sieci Odnoklassniki i narzędzia do promocji grupy w tym soc. Niewiele jest sieci, większość programistów oferuje niestandardowe oprogramowanie i nie publikuje dostępu publicznego. Dzisiaj chcę wam opowiedzieć o programie - zaproszeniu dla Odnoklassniki lub OdInviter , dzięki któremu nadal możecie promować grupę w Odnoklassniki, ale nie możecie obejść się bez pracy ręcznej.

  Od czego zacząć?

  W celu promocji grupy w Odnoklassniki za pomocą programu Odinviter będzie potrzebować:

  1. Utwórz wiele fałszywych kont . Jeśli temat twojej grupy jest bardziej odpowiedni dla mężczyzn, to odpowiednio konta powinny być tworzone za pomocą awatara atrakcyjnej dziewczyny, jak również znaczącego imienia, nazwiska i imienia, jeśli grupa jest skierowana do kobiet, a następnie odwrotnie. Nie zapomnij dodać kilku zdjęć do albumów na fałszywym koncie.
  2. Potrzebujesz pracować z piórami . Oznacza to, że zaczynasz zapraszać znajomych do utworzonych fałszywych kont z grupami tematycznymi, możesz zaprosić około 50 użytkowników dziennie, w tym celu musisz mieć kilka kont. Przy zapraszaniu jako przyjaciel ważne jest komunikowanie się z osobami, które zaczynają pisać osobiste wiadomości, im bliżej się z nimi komunikujesz, tym większe jest prawdopodobieństwo, że dołączą do grupy.
  3. Rozpoczęcie programu zapraszającego Odnoklassniki . Przed uruchomieniem programu OdInviter grupa musi być wypełniona treścią, w przeciwnym razie prawdopodobieństwo dołączenia użytkowników będzie miało tendencję do zera.

  Program nie ma znaczenia od marca 2013 r.

  Dzień dobry wszystkim tym, którzy dotarli na tę stronę, program przestał być aktualny, nowa wersja zaproszenia została wydana dla Odnoklassniki, ta wersja programu nie działa. W Internecie można wyszukać aktualną wersję programu na żądanie. Pobieranie OdInviter 2.0 .

  Funkcje OdInviter i jak go uruchomić .

  Na zrzucie ekranu zaznaczyłem każdą opcję programu numerem, każdy numer w opisie odpowiada opcji.

  1. Autoryzacja z wielu kont . Konieczne jest wprowadzenie każdego konta z nowej linii, formatem wejściowym jest <login>: <hasło> .
  2. Zaproś za pomocą serwera proxy , aby to zrobić, zaznacz typ serwera proxy i wprowadź adres proxy arkusza lub ręcznie wprowadź odpowiednie pole, format wejściowy <adres proxy>: <port> .
  3. Możesz skorzystać z 6 funkcji . Zapraszając wszystkich znajomych, którzy mówią same za siebie, zalecam korzystanie z tej funkcji podczas zapraszania, ponieważ nie jest to warte ograniczeń w sieci społecznościowej Odnoklassniki, ale możesz także skorzystać z zaproszenia tylko tych przyjaciół, którzy obecnie przebywają w Odnoklassniki ; Że możesz natychmiast zobaczyć wynik programu. Funkcja swobodnego zaproszenia do znajomych jest ograniczona tylko do 12 użytkowników, których możesz zaprosić dziennie. Możesz także skorzystać z funkcji zapraszania przyjaciół, znajomych , ale ta opcja nie jest już potrzebna, ponieważ potrzebujemy grupy docelowej, choć wszystko zależy od tematu grupy. Funkcja zaproszenia z grupy nie działa po testach, więc nie mogę nic o tym powiedzieć. A sam program nie zaprasza przez identyfikator grupy, ale do ostatniej dołączonej grupy, więc najpierw musisz dołączyć do swojej grupy z fałszywych kont. Możesz ustawić opóźnienie między ponownymi zaproszeniami według własnego uznania, ponieważ nie zaobserwowałem jeszcze blokowania i blokowania Twojego konta, ale nadal nie powinieneś nadużywać niewielkich opóźnień. Liczba wątków również mówi sama za siebie, konieczne jest określenie tylko w przypadku korzystania z serwera proxy.
  4. Dziennik zdarzeń, który pokazuje szczegółowo wszystkie błędy programu, a także sukces działań wykonanych przez zaproszonego.

  Z pewnością niektórzy użytkownicy, którzy obecnie czytają ten post, mają osobisty blog lub witrynę. Kto jest zainteresowany, możesz użyć bezpłatne metody promocji witryny w wyszukiwarkach, które opracowałem z uwzględnieniem obecnych warunków i algorytmów mających zastosowanie w odniesieniu do pozycji witryn w wyszukiwarkach.

  Mam nadzieję, że ten program promocji grupy w sieci społecznościowej Odnoklassniki pomoże Ci skutecznie promować Twoje grupy. Udane zaproszenie, koledzy, jeśli masz jakieś pytania, zostaw w komentarzach.

  Od czego zacząć?
  Od czego zacząć?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»