Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Programy promocji i awansu w sieciach społecznościowych. - ZeDDy przeciwko Internetowi, marketing internetowy od pierwszej osoby.

  1. Programy do promocji, promocji grup, stron w sieci społecznościowej Vkontakte.
  2. Programy do promocji, promocji grup, stron w sieci społecznościowej Odnoklassniki.
  3. Gdzie kupić konta sieci społecznościowych Vkontakte i kolegów z klasy:
  4. Oprogramowanie Twitter
  5. Oprogramowanie FaceBook (FB)

  Sponsor postowy : Obiecałem podać link do pysznego przepisu Sałatka „Hearty” Obiecałem, spełniam ... 🙂

  Promocja w sieciach społecznościowych (iz pomocą sieci społecznościowych) staje się coraz bardziej popularna i istotna w związku z anulowaniem przez Yandex wpływu linków SEO na ranking w niektórych tematach komercyjnych.

  Osobiście szczególnie nie korzystam z usług społecznościowych. sygnały do ​​promowania swoich witryn (chociaż prawdopodobnie na próżno), bardziej interesuje mnie ruch z sieci społecznościowych (i darmowy). VK i OD (sieci społecznościowe Vkontakte i Odnoklassniki) znajdują się w otwartych przestrzeniach Runet, więc programy będą przeznaczone wyłącznie dla tych sieci.

  VK i OD (sieci społecznościowe Vkontakte i Odnoklassniki) znajdują się w otwartych przestrzeniach Runet, więc programy będą przeznaczone wyłącznie dla tych sieci

  Programy do promocji, promocji grup, stron w sieci społecznościowej Vkontakte.

  1. VKbot (pro) (Warunkowo za darmo)

  Odpowiedni program dla osób pracujących na VKontakte może zrobić wszystko, co osoba może zrobić za pomocą interfejsu internetowego VK. Doskonałe narzędzie do pracy z grupami, kontami. Darmowa wersja może zrobić wszystko oprócz wysyłania wiadomości do ścian grup, masowych wiadomości (spam) na wideo, zdjęć, zdjęć, na ściany, widżetów, Wszystkie ograniczenia są usuwane po aktywacji weryfikacji PRO (400 rubli miesięcznie).

  2 Viking botovod (płatne)

  Znakomity program Viking Studio do promocji kont, grup, spotkań, stron, a także do oszukiwania subskrybentów, polubień, ankiet, widoków wideo itp.

  3 Viking Group Builder (Płatny)

  To nieodzowne narzędzie do utrzymywania grupy lub publicznej strony na VKontakte - za pomocą tego programu możesz znaleźć posty wirusowe i ustawić automatyczną aktualizację tej wiadomości w swojej społeczności.

  1. Wybierz żądane grupy (strony) do analizy.
  2. Posty parsytowskie
  3. Sortuj według liczby (polubienia, reposty, obecność linków zewnętrznych, obecność tekstu lub zdjęć w poście)
  4. Otrzymane najlepsze (wirusowe) wiadomości można zmienić, zaostrzyć
  5. Dostosuj autoposting wiadomości w tym samym programie

  Dzięki temu programowi otrzymujesz automatyczną grupę z najlepszą zawartością wirusów z samego VKontakte.

  Programy do promocji, promocji grup, stron w sieci społecznościowej Odnoklassniki.

  Oprogramowanie dla kolegów z klasy to nie tyle, co VK. Wiele programów jest prywatnych i niełatwo je znaleźć i kupić, poza tym z reguły jest za nimi jeden programista, a znaczenie takich programów jest czasami wątpliwe.

  Z faktu, że działa nieprzerwanie od ponad roku i jest stale aktualizowany, mogę tylko podkreślić:

  1. BotOD (usunięty link, program nie jest obsługiwany) (płatny)

  To tylko kombinacja dla kolegów z klasy. Jest prawie wszystko:

  • Guy OD - odwiedza strony użytkowników online według kryteriów: płeć, wiek, miasto.
  • Zapraszający przyjaciel - zaprosi znajomych online według kryteriów: płeć, wiek, miasto
  • Kontroler - szybko sprawdź swoje konta pod kątem wydajności.
  • Klasser - umieść „Klasę” w rekordzie, zdjęciu, statusie itp. (Gdziekolwiek jest przycisk „Klasa”) ze swoich kont.
  • Status - umieść status na swoich kontach.
  • Parser - zbiera użytkowników z grup według słów kluczowych lub z określonych grup. (możliwe jest zbieranie tylko użytkowników online)
  • Rzeczoznawca - oceni „5” użytkowników online według kryterium: płeć, wiek, miasto (może podać nieograniczoną liczbę ocen dla 1 użytkownika)
  • OD komentatora - napisze komentarz online do użytkowników według kryterium: płeć, wiek, miasto (może napisać nieograniczoną liczbę komentarzy do 1 użytkownika)
  • Koledzy z klasy Avtoposter - możesz zebrać wszystkie posty z dowolnej grupy w Odnoklassniki do swojej grupy w grupie, jest też funkcja monitorowania, która skopiuje wszystkie nowe posty do twojej grupy.
  • Avtokoster VK-OD - może zbierać wszystkie posty z dowolnej grupy Vkontakte do swojej grupy w Odnoklassniki, istnieje również funkcja monitorowania, która skopiuje wszystkie nowe posty do twojej grupy.
  • Nadawca według grup - znajdzie grupy według słów kluczowych - wejdzie i napisze post z reklamą (obsługa dodawania zdjęć i przesyłania witryny)
  • Nadawca na komentarzach grup OD - ta funkcja znajdzie grupy według słowa kluczowego - wejdzie i napisze komentarz do ostatniego postu w grupie.
  • Dyspozytor wiadomości osobistych OD - napisze osobistą wiadomość online użytkowników według kryterium: płeć, wiek, miasto

  Gdzie kupić konta sieci społecznościowych Vkontakte i kolegów z klasy:

  Istnieje wiele sklepów kont i za każdym razem mogą lub nie być kontami tej lub innej sieci, aby nie dać ci kilkunastu sklepów, w których kupuję konta, tutaj jest link do listy-listy tych sklepów:

  http://akk-seller.ru

  Nie ma daleko od wszystkich sklepów kont, ale jest ich całkiem sporo, jeśli w jednym sklepie nie ma niezbędnych kont, spójrz na inny, trzeci i tak dalej. Kup konta tak proste, jak kup bosch mikrofalówkę . łatwo szybko bez wychodzenia z domu.

  Oprogramowanie Twitter

  Praktycznie nie korzystam z tej sieci społecznościowej. ale ja mam

  Program promocji konta na Twitterze (twitter follower (płatny)). Nie wiem nawet, dlaczego go kupiłem, udało mi się rozproszyć moje konto do 3-4 tysięcy obserwujących w krótkim czasie, a następnie obciąłem je do 600 za aktywny handel masowy, zdobyłem na to za to, ale jeśli pracuję ostrożnie i przez długi czas, mam takie incydenty nie powinno być.

  Niedawno znalazł program

  Plakat na Twitterze (program usunięty z linku nie jest obsługiwany) - (shareware) - prosty program do wysyłania wiadomości na Twitterze w darmowej wersji w pracy może mieć tylko 50 kont.

  Oprogramowanie FaceBook (FB)

  Fbot (link usunięty, program nieobsługiwany) (płatny) - program do promocji na portalu społecznościowym Facebook.

  To połączenie dla sieci społecznościowej. Oto rejestrator na Facebooku i zapraszany przyjaciel, a także strona. Liker, status i wiele więcej.

  Pamiętaj, że wszystkie programy są tworzone wyłącznie w celu zademonstrowania możliwości automatyzacji działań w sieciach społecznościowych, a korzystanie z tych programów do wysyłania spamu jest Twoją odpowiedzialnością i sumieniem.

  Jak użyteczny był dla Ciebie artykuł? Oceń, próbowałem ...

  Jak użyteczny był dla Ciebie artykuł?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»