Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja aplikacji w najlepszym Google Play z gwarantowanym wynikiem

  1. Pasywne i aktywne metody promocji w Google Play
  2. Instalacje i pozytywne opinie to jedna z najbardziej skutecznych metod promowania aplikacji w Google Play.
  3. Promocja aplikacji w Google Play za pomocą usługi Movebo.ru.
  4. Zalety promowania aplikacji w Google Play za pomocą Movebo.ru:

  W lipcu tego roku Google Play przekroczył próg 1,6 miliona aplikacji i gier na Androida. Nic dziwnego, że większość projektów, nawet tych wysokiej jakości, trafia na koniec niemal niekończących się list w odpowiedniej kategorii, będąc zadowolonych ze stu lub dwóch losowych instalacji. „Wybijanie” użytkownikom ich programistów praktycznie bez szans. Ta sytuacja jest odwrotnością ogromnej liczby aplikacji na Androida. Jak przebić się na szczyt Google Play i najskuteczniej zarządzać budżetem na promocję aplikacji lub gry, porozmawiajmy w dzisiejszym artykule.

  W Google Play i App Store, aby dostać się na szczyt, powiedzmy, „nowy” w swojej kategorii, potrzebujemy instalacji i zainteresowania użytkowników projektem. Z drugiej strony, wysoka pozycja w rankingu sama w sobie zapewnia znaczny napływ niezmotywowanych roślin organicznych. Sytuacja jest paradoksalna - aby dostać się na szczyt, potrzebujemy instalacji. Aby uzyskać instalację, musisz być jak najbliżej góry oceny.

  Algorytm rankingowy Google Play jest dość skomplikowany i uwzględnia nie tylko banalną liczbę instalacji, ale także dynamikę ich wzrostu, pozytywne recenzje, jak długo użytkownik usuwa aplikację (procent aktywnych pobrań), a także słowa kluczowe w opisie i nazwie aplikacji.

  Pasywne i aktywne metody promocji w Google Play

  Niezależnie od tego, deweloper może pobudzić pobieranie i zwiększyć łączny wynik swojej aplikacji w ocenach Google Play, starannie pracując nad opisem, dodając odpowiednie słowo kluczowe do tytułu i tworząc atrakcyjną ikonę, patrząc na to, co użytkownik chce przynajmniej zobaczyć, jakiego rodzaju jest to aplikacja. Wszystko to - pasywne metody promowania aplikacji na Androida, nie gwarantuje pożądanego rezultatu. Ponownie, twoi konkurenci nie śpią i na pewno nie będą ograniczać się do metod pasywnych.

  Co robić Pracuj nad liczbą aktywnych instalacji aplikacji , zapewniając gwarantowane trafienie w TOP Google Play. Po ustawieniu się jak najbliżej góry rankingu, niezmotywowane pliki do pobrania płyną pełną rzeką.

  Instalacje i pozytywne opinie to jedna z najbardziej skutecznych metod promowania aplikacji w Google Play.

  Kolejnym pytaniem jest sposób uzyskania wymaganej liczby instalacji. Możesz rzucić okrzyk dla przyjaciół i znajomych. Załóżmy, że masz kilkuset znajomych, z których połowa zgodzi się pobrać aplikację i pozostawić pozytywną opinię w Google Play. 100 instalacji - liczba jest piękna, ale przejście do TOP, delikatnie mówiąc, jest niewystarczające.

  Wygodniej jest skorzystać z pomocy specjalistów, którzy są gotowi dostarczyć aplikacji wymaganą liczbę instalacji od prawdziwych użytkowników, pozytywne opinie, statystyki, elastyczne ustawienia projektu do promowania aplikacji i inne wygodne narzędzia. Era indie hitów w sklepach Apple i Google już dawno minęła, teraz programiści muszą konkurować z wieloma podobnymi projektami.

  „Tajną” bronią dla miejsca w Google Play TOP dla Twojej aplikacji może być usługa firmy Movebo.ru, która oferuje instalacje i pozytywne opinie od prawdziwych użytkowników za niewielkie pieniądze, zwłaszcza w dzisiejszych czasach. 7 rubli za instalację i kolejne uruchomienie, a tylko 2 rubli dodatkowo za pozytywną recenzję. Minimalna promocja budżetu w Google Play - 300 rubli.

  Deweloper może samodzielnie określić dynamikę instalacji w ciągu miesiąca, osobno zamówić „część” pobrań z pozytywnymi ocenami i szybko zareagować na zmiany w sytuacji w Google Play, „wlewając” zmotywowany ruch w odpowiednich momentach.

  Tworzenie projektu i dodawanie zadań w narzędziu promocyjnym z Movebo.ru wymaga minimalnego wysiłku ze strony programisty. Teraz pokażemy wizualnie i krok po kroku.

  Załóżmy, że promujemy nową aplikację na Androida w kategorii Rozrywka. Oczywiście powinno być zaznaczone w górnej części „Nowego”. Kategoria jest wyraźnie gorsza w konkurencyjnej intensywności Igrzysk. Dlatego w większości przypadków wystarczy około 400-900 instalacji (pobrań), aby promować aplikację w TOP Google Play. Od kwartału do pół - z pozytywnymi recenzjami. Po tak mocnym starcie projekt przyciągnie już ruch ekologiczny ze względu na wysoką pozycję w samym TOP. Wysoka ocena powinna być utrzymywana codziennie z motywacją do pobrania.

  Promocja aplikacji w Google Play za pomocą usługi Movebo.ru.

  ru

  Dodawanie projektu. W tym kroku wprowadzamy nazwę projektu (niech to będzie nazwa aplikacji) i wskaż link do niego w Google Play. Do tej pory Movebo.ru oferuje promocję tylko darmowych aplikacji na Androida (oczywiście nikt nie anulował wbudowanych zakupów i reklam). Kliknij przycisk „Kontynuuj”.

  Kliknij przycisk „Kontynuuj”

  Wybierz rodzaj promocji. Na tym ekranie należy określić motyw („Rozrywka” w naszym przypadku). Tutaj możesz skonfigurować dystrybucję ustawień aplikacji według pory dnia (dzień / noc) i dystrybucji pobrań w dni robocze / weekendy. Zwróć uwagę na element „Geolokalizacja”. Jeśli Twoja aplikacja koncentruje się wyłącznie na rosyjskich użytkownikach, zostaw „daw” w Rosji i usuń z Ukrainy. Śmiało.

  Śmiało

  Dodawanie pracy. Ten ekran oferuje utworzenie pierwszego zadania w naszej kampanii. Potrzebujemy 200 jednostek z szacunkiem, 600 bez szacunku i kolejne 100 dziennie w ciągu miesiąca (warunkowo). Projekt może mieć od jednego do kilku zadań. Możesz dodać zadania do projektu w dowolnym momencie, podążając za dynamiką organicznych pobrań aplikacji i jej pozycją w pożądanym rankingu Google Play.

  Możesz dodać zadania do projektu w dowolnym momencie, podążając za dynamiką organicznych pobrań aplikacji i jej pozycją w pożądanym rankingu Google Play

  Ogólny panel projektu w Movebo.ru na temat promocji aplikacji w Google Play. Tutaj możemy nie tylko zobaczyć i dodać / usunąć zadania, ale także wyjaśnić ogólny budżet, zobaczyć liczbę zmotywowanych instalacji i dostosować ruch. Zwróć uwagę na przycisk „Dodatkowe źródła ruchu”. Tutaj możesz śledzić przejścia do strony aplikacji w Google Play z witryn. Funkcjonalność zainteresuje webmasterów i mobilnych arbitrów.

  Funkcjonalność zainteresuje webmasterów i mobilnych arbitrów

  Ekran statystyk.

  Ekran statystyk

  Raport z kampanii.

  Oczywiście powyższy schemat jest podany na przykład, a nie jako konkretny sposób postępowania w konkretnym przypadku. Jest prawdopodobne, że jeśli przestudiujesz grupę docelową swojej aplikacji, starannie opracujesz wszystkie pasywne metody promocji, stworzyłeś naprawdę wysokiej jakości produkt, to uruchomienie kilkuset instalacji przyniesie aplikację na szczyt Google Play TOP w tej kategorii. Powinieneś kierować się szczytami „New Free” i „Gaining popular”. Rośliny organiczne będą obfitować w róg obfitości, a wraz z nimi - dochód z reklam i / lub zakupów w aplikacji.

  Czy Twoja aplikacja jest w Google Play dłużej niż miesiąc? To nie ma znaczenia, a dla niego jest jego strategia aktywnej promocji w TOP. Analizuj statystyki, eksperymentuj z motywowanymi ustawieniami, śledź wynik.

  Zalety promowania aplikacji w Google Play za pomocą Movebo.ru:

  • Minimalny budżet to tylko 300 rubli.
  • Elastyczne ustawienia projektu.
  • Możliwość szybkiego reagowania na zmiany w Google Play.
  • Kilka zadań dla jednego projektu.
  • Aplikacja jest nie tylko instalowana, ale także uruchamiana i nie jest usuwana przez co najmniej 3 dni (jest to ważne!).
  • Jedna z najniższych cen na rynku - 7 rubli za instalację wraz z uruchomieniem i 9 rubli za instalację wraz z uruchomieniem i pozytywne opinie.

  Promocja aplikacji na Androida w Google Play za pomocą Movebo.ru jest polecana nie tylko programistom i wydawcom, ale także mobilnym arbitrom jako narzędzie do przyciągania zmotywowanego ruchu. Możesz zacząć już teraz Movebo.ru .

  .

  Inne powiązane wiadomości:

  Stały adres publikacji: http://www.procontent.ru/news/29851.html

  Czy Twoja aplikacja jest w Google Play dłużej niż miesiąc?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»