Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja gier mobilnych w Chinach

  Ravil Akmaev

  Według materiałów https://www.mobvista.com/en/blog/five-essential-things-need-know-launching-game-china/

  Wejście na rynek chiński za pomocą gry mobilnej to test, który mogą przejść tylko najbardziej wytrwali i celowi wydawcy i programiści. Niezwykle i ciężko będzie od początku do końca. Jednak gra (przepraszam za tautologię) jest tego warta, ponieważ liczba użytkowników Internetu mobilnego w Państwie Środka szybko zbliża się do miliarda, a chińskie wydatki na zakupy w grach mobilnych i aplikacjach e-commerce są od trzech lat w światowym rankingu TOP-3. Niewątpliwie dla przedstawicieli branży gier mobilnych Chiny są smacznym kąskiem, ale aby dostać się do smartfonów i tabletów mieszkańców Państwa Środka, będą musieli bardzo się starać.
  Pierwszą różnicą między chińskim rynkiem aplikacji mobilnych a rynkiem zachodnim jest całkowita dominacja smartfonów z systemem Android i brak rynku Play. W Chinach Facebook i Twitter nie działają, a prawie wszystkie usługi Google, w tym sklep z aplikacjami Play Market, również nie działają. Ale istnieje ponad 300 stosunkowo dużych sklepów lokalnych, w których możesz umieścić swoją aplikację lub grę mobilną. Im więcej chińskich witryn Twoja aplikacja, tym większy zasięg możesz uzyskać. I nie mówimy o jednym czy dwóch sklepach z aplikacjami, ale z reguły o kilkudziesięciu! Dzięki aplikacjom iOS wszystko jest znacznie prostsze i bardziej tradycyjne - w App Store działa prawie bez ograniczeń w Chinach.
  Druga ważna cecha - zlokalizowanie gry dla Chin, nie wystarczy przetłumaczyć tekst. Chiny są krajem o wielu tysiącach lat historii i tradycji, a krok w lewo - krok w prawo tutaj może zostać radykalnie źle zrozumiany przez publiczność. Kolory mają znaczenie: czerwony, niebieski i żółty symbolizują odpowiednio ogień dla Chin, drewna i ziemi, a czerwony jest kolorem szczęścia. Nazwy aplikacji powinny być trochę poetyckie i symboliczne, a projekt elementów powinien się przecinać z kulturą chińską. Na przykład w chińskiej wersji słynnej platformówki Subway Surfer dachy budynków, aby zadowolić lokalną społeczność, są charakterystycznie zakrzywione w górę i ozdobione tradycyjnymi czerwonymi latarniami.

  Trzeci punkt, jeden z najtrudniejszych i nieprzewidywalnych - uzyskanie specjalnego zezwolenia w organach państwowych Chin. Rejestracja i wydawanie licencji jest obowiązkowe dla GUPRKT / SAPPRFT (China State Printing, Radio, Cinematography and Television Administration / State Administration of Press, Publication, Radio). Bez tego zezwolenia żaden sklep z aplikacjami nie może przenieść Twojej gry mobilnej na miejsce docelowe. Środek ten został wprowadzony w 2016 r. W celu zapobieżenia powszechnemu szczeremu lub niewłaściwemu stosowaniu się do postaw ideologicznych lub moralnych aplikacji. Jeśli twoja gra nie wywołuje przemocy i wzywa do obalenia władzy, to ma wszelkie szanse na uzyskanie niezbędnej licencji - w przypadku kazualok i prostych zagadek okres ten wynosi około trzech tygodni, a w przypadku bardziej złożonych gier okres ten może trwać nawet kilka miesięcy (zwykle od miesiące lub dłużej).
  Zarówno gry na Androida, jak i gry na iOS muszą zostać zatwierdzone do dystrybucji w Chinach, jednak ponieważ App Store jest ocenzurowany w tym kraju co najmniej, gry na iPhone'a i iPada w Celestial można uruchomić bez uzyskania licencji stanowej, jak dotąd ta luka nadal działa (przez od połowy kwietnia 2018 r.).
  Po czwarte - promocja aplikacji mobilnej będzie miała wyłącznie lokalny ekosystem mediów. Zapomnij o czystym ruchu docelowym z Facebooka i Google AdWords. W Chinach lokalny Internet jest podzielony na nierówne udziały pomiędzy pięcioma korporacjami: Tencent, Toutiao, UC Browser, Baidu i Weibo.

  Tencent jest największym z tych pięciu, jego wielofunkcyjne cyber-szwajcarskie noże, komunikatory, sieci społecznościowe, platformy gier, systemy płatności QQ i WeChat od dawna są najpowszechniejszymi środkami komunikacji w chińskim Internecie, zastępując tradycyjny e-mail. W aplikacjach Tencent Chińczycy spędzają 55% czasu w Internecie.
  Weibo lub Sina Weibo - kolejna sieć społecznościowa dla mikroblogerów, rodzaj symbiozy Facebooka i Twittera.
  Baidu w Chinach zastępuje zakazaną wyszukiwarkę Google, a usługa Baidu Tieba to ogromne forum, lokalny odpowiednik Reddit.
  Aplikacja wiadomości Toutiao z „inteligentnym” wyborem wiadomości została uruchomiona w 2012 r., Ale już teraz gromadzi 120 milionów użytkowników każdego dnia i ilość czasu spędzonego w aplikacji wyprzedza wszystkich konkurentów z marginesem.
  Przeglądarka UC Alibaba Group została zaprojektowana specjalnie dla urządzeń mobilnych, jej algorytmy oszczędzają ruch i sprawiają, że korzystanie z Internetu jest szybkie i tanie. Ta przeglądarka jest najczęściej używana w gęsto zaludnionych krajach, gdzie udział ruchu mobilnego jest znacznie wyższy niż w przypadku ruchu komputerowego, na przykład w Chinach lub Indiach. Do tej pory publiczność UC Browser to imponująca 400 milionów osób.
  Reklama i promocja aplikacji mobilnych w Chinach są możliwe zarówno za pomocą standardowych metod, poprzez zakup mediów i reklamy kontekstowej, jak i poprzez integrację reklam na platformach liderów opinii. Popularni blogerzy, blogerzy i streamerzy gromadzą wokół siebie ogromną liczbę lojalnych odbiorców, którzy przy odpowiednim przetwarzaniu w sposób przewidywalny stają się potencjalnymi użytkownikami reklamowanych aplikacji. Jak pokazuje praktyka, mądrzej jest wypróbować kilka kanałów na raz, a po porównaniu kosztów i konwersji, wyłączyć nieefektywne, zwiększyć fundusze na efektywność i szukać alternatywnych i eksperymentalnych źródeł ruchu.
  Promowanie gier i aplikacji mobilnych w Chinach jest trudnym zadaniem. Qmobi jest zaangażowany w marketing mobilny od 2014 r. I obecnie jest jedną z kilku firm na świecie, które z powodzeniem promowały nie chińskie aplikacje mobilne w Chinach. Jeśli masz takie zadanie - skontaktuj się z nami.
  Qmobi, promocja aplikacji mobilnych .


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»