Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja konta | Zestaw obserwatorów Instagram

  I od razu dobre wieści

  I od razu dobre wieści. Masz subskrybentów, więc przyciąganie nowych nie jest takie trudne. Jest publiczność, z którą można już pracować - organizować konkursy, promocje, zapraszać znajomych itp.

  Kolejna wiadomość. Tylko wiadomości. Masz konto w Instagram. Pieprzyć próbowałeś tego, ale to tylko dało ci niepotrzebnych zwolenników. Więc twoje konto potrzebuje i może zostać ulepszone. Pracujemy na koncie za pomocą naszych własnych wskaźników, które są odpowiedzialne za zwiększenie konwersji konta. Ważne jest dla nas, aby tylu gości Twojego konta stało się twoimi. Obserwujący Instagram .

  Przeprowadzimy szybką analizę. Oferujemy zmianę. Albo po prostu zastanawiaj się, jak wszyscy jesteście wspaniali i zacznijcie dalej promować swoje konto.

  Wybierz swoją wersję promocji na Instagramie:

  Cena usług (rubli za 1)
  Plany taryfowe XL L M S Lubi Abonenci konkurencji 1 3000 2000 1500 1000 Hot komentarze 9 900 600 400 250 Świeże abonenci w taryfie „moje miasto” 8 800 500 400 300 Liczba uczestników konkursu 100 150 100 50
  Docelowi abonenci 45 300 200 70 50 Wszystkich klientów w Twoim profilu: od 1100 od 700 od 470 od 350 Cena według cennika 46000 30400 16450 7900 Zniżka pakietowa 13% 10% 7% 5% Koszt dla Ciebie
  40020 27560 15300 7505

  Przy składaniu zamówienia przed końcem miesiąca - dodatkowy rabat - 3% *

  * Nie dotyczy taryfy S

  Cechy promocji na Instagramie przez naszą firmę. Instagram - zwiń subskrybentów lub czat.

  Pierwszy.

  Teraz w Oszustwo na Instagramie abonenci w łatwy sposób. Ale nie szukamy łatwych sposobów! Naszym głównym narzędziem promocji jest komunikacja na żywo z ludźmi. Mówisz lub pisz do nas, kogo potrzebujesz wśród subskrybentów. I zaczynamy szukać Użytkownicy Instagram , wybierając je zgodnie z Twoimi kryteriami.

  Potrzebujesz promocji restauracji lub klubu? Będziemy szukać zdjęć firm w restauracjach w Twoim mieście. Czy możesz sobie wyobrazić butik? Będziemy szukać dobrze ubranych dziewczyn lub chłopaków. Czy promujesz sklep internetowy dla majsterkowiczów? Będziemy szukać przytulnych zdjęć domowych. I tak dalej.

  Będziemy się komunikować, komentować, chwalić, podziwiać, spotykać, proponować przyjazd. I Użytkownicy Instagram zacznie Cię subskrybować.

  A jeśli spotkamy się z osobą, będziemy mieli doskonałą okazję, aby spotkać się z innymi subskrybentami. Możemy lubić i komunikować się z publicznością w nieskończoność.

  Warto zauważyć! Nasza firma zatrudnia bardzo towarzyskich ludzi, których komunikacja jest tak naturalna, że ​​nikt nigdy nie skarżył się na niechciane wiadomości lub ingerencję w przestrzeń osobistą danej osoby. Zwracamy szczególną uwagę na edukowanie naszych pracowników, którzy będą reprezentować Twoje konto. Możesz nam zaufać.

  Stworzymy twoją społeczność instagramową

  Drugi. Kolejna część pracy to trochę inne podejście. W pierwszym przypadku pracujemy z instagrammera jeden na jeden. A teraz stworzymy strukturę sieci komunikacji.

  Będziemy informować Twoich znajomych i znajomych o twoich zdjęciach, informacjach o promocjach, produktach, konkursach za pośrednictwem Twoich subskrybentów. Będziemy organizować te same promocje i konkursy, zaangażujemy subskrybentów w dyskusje, motywujemy ich do ponownego zamieszczania naszych zdjęć, proponujemy udział w loteriach.

  Popularny Instagram opowie o Tobie

  Po trzecie. Ostatnią częścią pracy jest przyciągnięcie popularnych osób na Twój temat lub do Twojego miasta. Wszędzie są popularni ludzie - „królowie imprez”, ludzie, którzy mają dziesiątki tysięcy subskrybentów. A jeśli „król” opublikuje twój post, upewnij się, że niektórzy z jego fanów i zwolenników będą twoi.

  Mamy bardzo dużą bazę takich osób - celebrytów i renomowanych instagrammerów z różnych miast, a nawet krajów. Ale jeśli okaże się, że w naszej bazie danych nie ma nikogo z twojego miasta, oni ... pojawią się za tydzień. Jesteśmy w stanie szukać i negocjować.

  Problem z ceną?

  Celowo nie piszemy tutaj kosztów naszych usług. Ile subskrybentów obiecujemy miesięcznie? A ile kosztuje jeden subskrybent? Ile kosztuje Promocja na Instagramie profil? Wszystko zależy od wielu podstawowych danych: stanu konta, przedmiotu, liczby botów i rzeczywistych subskrybentów, jakości materiałów itp.

  Czekasz na swoje konto więcej?
  Popraw wydajność w najkrótszym możliwym czasie!

  Napisz do nas, zadzwoń, zadaj pytania. Chętnie sprawimy, że Twoja firma będzie większa, a marka bardziej popularna!

  Tel / whatsapp +7 (906) 238-4420

  Potrzebujesz promocji restauracji lub klubu?
  Czy możesz sobie wyobrazić butik?
  Czy promujesz sklep internetowy dla majsterkowiczów?
  Problem z ceną?
  Ile subskrybentów obiecujemy miesięcznie?
  A ile kosztuje jeden subskrybent?
  Czekasz na swoje konto więcej?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»