Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja na YouTube. Jak zoptymalizować kanał na YouTube

  1. 1. Konfigurowanie prywatności
  2. 2. Wybór słów kluczowych kanału
  3. 3. Zarabianie na kanałach
  4. 4. Identyfikacja wizualna (logo)
  5. 5. Pobierz wideo
  6. 6. Dostosuj listy odtwarzania
  7. 7. Nawigacja kanałowa (kanał)
  8. 8. Opis kanału
  9. 9. Ciekawe kanały
  10. Epilog

  Z jakiegoś powodu wielu YouTubeistów nie zapewnia właściwego ustawienia i optymalizacji swoich kanałów. Oczywiście, jeśli prześlesz wysokiej jakości wideo, wypromujesz i zareklamujesz swój kanał, z pewnością zajmie on wysokie miejsce wśród setek i tysięcy konkurentów. Ale dlaczego nie przyspieszyć tej wspinaczki i zaoszczędzić na reklamach, ponieważ kompetentna optymalizacja kanału nie tylko zwiększy jego zaufanie, ale także pozwoli mu przenieść wideo na TOP z ogromną szansą na przyciągnięcie tysięcy nowych widzów, a czasem nawet na rekomendowanie i natychmiast zwiększenie widowni kanał do setek tysięcy widzów.

  Ale nie pobije wokół buszu i natychmiast przejdzie do optymalizacji kanałów. Postaramy się przekazać wszystkie informacje tak proste i dostępne, jak to możliwe, ze zdjęciami i indeksami, ale jeśli masz pytania, zawsze możesz je zadać w komentarzach. Zacznijmy więc.

  1. Konfigurowanie prywatności

  Konfigurowanie prywatności jest koniecznością, aby utrzymać odbiorców w kanale i uniemożliwić innym opuszczenie go. Aby go skonfigurować, kliknij link: https://www.youtube.com/account_privacy .

  Następnie zaznacz w akapitach:

  1. Nie pokazuj informacji o zapisanych listach odtwarzania i co mi się podobało.
  2. Nie pokazuj moich informacji o subskrypcji

  I kliknij „Zapisz”. To kończy ustawienie prywatności.

  2. Wybór słów kluczowych kanału

  Aby dostosować tagi, kliknij link: https://www.youtube.com/advanced_settings

  Wybór słowa kluczowego kanału jest najważniejszym etapem optymalizacji , ponieważ to, jak dobrze wybierzesz tagi na swoim kanale, określi skuteczność umieszczania Twoich filmów w TOP i pozycje, które kanał przyjmie w wyszukiwaniu.

  Idealnie je zabierz Google Adwords KeywordPlanner , ale ten planista słów jest nieco skomplikowany, więc możesz ograniczyć wybór słów z Yandex co jest znacznie prostsze i kosztem prostoty może być jeszcze bardziej wydajne przez program planujący Google.

  Dlatego przeszliśmy na usługę Yandex i teraz napiszemy interesującą nas frazę kluczową i klikniemy przycisk „Dopasuj”. Jeśli rejestrujesz recenzje gier, w polu wyszukiwania musisz jechać, na przykład „przeżycie Minecraft” lub „Przejście Wiedźmina” (w zależności od specyfiki Twojego kanału). W naszym artykule przerzucimy klucz „promocja kanału”.

  W naszym artykule przerzucimy klucz „promocja kanału”

  Ze wszystkich tych słów kluczowych wybieramy te, które najbardziej odzwierciedlają istotę naszego kanału:

  • promocja kanału
  • promocja kanału youtube
  • promocja kanału na YouTube
  • promocja kanału za darmo
  • Bezpłatna promocja kanału YouTube
  • strona promocji kanału
  • promocja bezpłatnego kanału youtube
  • witryna do promocji kanału YouTube
  • promocja kanału za pieniądze
  • promocyjny kanał YouTube za pieniądze
  • opłata za promocję kanału
  • Usługa promocji kanału YouTube
  • Kanał promocyjny YouTube na bezpłatną stronę
  • youtube płatna promocja
  • Witryny promocyjne kanału YouTube
  • promocja kanału YouTube na pieniądze

  Następnie wprowadzamy wszystkie znaczniki w odpowiedniej sekcji, oddzielone przecinkami.

  Przejdź do wyboru tagów tak odpowiedzialnie!

  Ponadto w ramach tego elementu wybierz kraj „Stany Zjednoczone” lub „Zjednoczone Królestwo”, aby w przyszłości łatwo zarabiać na kanale, i zaznacz pole „Zezwalaj na wyświetlanie reklam obok moich filmów”.

  Jeśli istnieje powiązana witryna z kanałem, wprowadź adres URL witryny

  Umieść zaznaczenie w punktach:

  1. „Pokaż na listach zalecanych kanałów”
  2. „Pokaż liczbę subskrybentów mojego kanału”

  Następnie kliknij „Zapisz”

  3. Zarabianie na kanałach

  Jeśli partnerstwo nie zostanie potwierdzone, musisz je najpierw potwierdzić.

  Następnie, aby włączyć monetyzację, kliknij link: https://www.youtube.com/features .

  Następnie łączymy monetyzację. Aby to zrobić, w przeciwieństwie do funkcji „Zarabianie”, naciśnij przycisk „Włącz”.

  W oknie, które zostanie otwarte, kliknij przycisk „Włącz monetyzację na moim koncie”

  Następnie musisz zaznaczyć wszystkie punkty dotyczące przyjęcia reguł i kliknąć „Akceptuj”

  Następnie wszystkie filmy na kanale będą zarabiać (pod warunkiem, że ich treść będzie zgodna z zasadami komercyjnego wykorzystania, czyli unikalnymi, nie ograniczającymi się do niczyich praw autorskich). Aby umożliwić zarabianie, Twój kanał nie ma obowiązku łączenia się z Google Adsense lub jakąkolwiek siecią mediów afiliacyjnych. To prawda, że ​​nadal nie otrzymasz dochodów z kanału, ale obecność widoków komercyjnych będzie miała pozytywny wpływ na wysyłanie żądania połączenia z partnerem.

  Podobnie z monetyzacją łączymy inne funkcje: „Dłuższe filmy”, „Nadawanie”, „Odwołania ID treści” i „Nadawanie”.

  4. Identyfikacja wizualna (logo)

  Branding jest prosty. Kliknij link: https://www.youtube.com/branding , kliknij „Dodaj logo kanału” i załaduj plik o rozmiarze 250x250 pikseli

  W sekcji „Pokaż” wybierz „Cały czas” i kliknij przycisk „Aktualizuj”

  5. Pobierz wideo

  Następnie przejdź do sekcji „Pobieranie wideo”: https://www.youtube.com/upload_defaults

  Poufność jest ustawiona na „Ograniczony dostęp” (zalecane jest publikowanie filmów tylko po pełnej optymalizacji), dlatego ograniczony dostęp jest niezwykle ważny. Zmień status na „Opublikowany” tylko wtedy, gdy tagi, tytuł, unikalne opisy są dodawane do filmu, dodawany jest unikalny obraz itp. )

  Komentarze i oceny zaznaczają „Tylko zatwierdzone” (aby uniknąć spamu i trollingu w komentarzach)

  Monetyzacja zaznacza i potwierdza, klikając „OK”

  Formaty reklam umieszczane są przed nakładkami „Inle-Video Overlays” i „Passable Ads”

  Statystyki wideo usuwają znacznik wyboru w pozycji „Pokaż wszystkie statystyki na stronie oglądania wideo”, aby konkurenci nie mogli określić, jak postępuje wideo i ile widoków zbiera codziennie (ta wiedza pomoże im ominąć Twój film i zająć wyższe pozycje w TOP)

  Po kliknięciu - „Zapisz”.

  6. Dostosuj listy odtwarzania

  Konfigurowanie list odtwarzania odbywa się tutaj: https://www.youtube.com/view_all_playlists . Ona jest bardzo ważna. W każdej sekcji lub podsekcji kanału powinieneś mieć własną listę odtwarzania. Ta lista odtwarzania powinna zawierać słowo kluczowe znajdujące się w każdym filmie wideo w tej sekcji. Jeśli podczas przesyłania filmu na kanał natychmiast dodasz go do listy odtwarzania o tej samej nazwie, wideo będzie miało znacznie większą szansę na uzyskanie najlepszych wyników wyszukiwania.

  7. Nawigacja kanałowa (kanał)

  Kontynuując poznawanie tajników optymalizacji kanału na YouTube, zbliżyliśmy się do konfiguracji nawigacji. Aby to zrobić, przejdź do kanału, tuż pod nagłówkiem kanału, kliknij ikonę Edytuj i wybierz element Ustawienia nawigacji. Kontynuując poznawanie tajników optymalizacji kanału na YouTube, zbliżyliśmy się do konfiguracji nawigacji

  W oknie, które zostanie otwarte przed „Przeglądaj”, kliknij przycisk „Włącz”. Następnie umieść zaznaczenie w elemencie „Kiedy dodam film do publicznej listy odtwarzania”. Następnie w sekcji „Dyskusja” wybierz menu „Prześlij do zatwierdzenia”, aby uniknąć SPAMU. Następnie kliknij „Zapisz”

  Następnie kliknij „Zapisz”

  Następnie dodaj sekcję w postaci „Dla subskrybentów”, wybierz „treść” i „układ” dla sekcji. Następnie kliknij „Zakończ”. W razie potrzeby (duża liczba filmów i / lub list odtwarzania) można dodać kilka sekcji.

  W razie potrzeby (duża liczba filmów i / lub list odtwarzania) można dodać kilka sekcji

  Następnie przejdź do karty „Dla nowych widzów” i kliknij przycisk „Zwiastun kanału”. W oknie, które zostanie otwarte, wybierz żądany film i kliknij „Zapisz”.

  8. Opis kanału

  Przejdź do menu „Informacje o kanale” i dodaj opis (koniecznie unikalny i ze słowami kluczowymi wybranymi dla kanału), określ adres e-mail dla zapytań komercyjnych i kraju.

  Następnie dodaj linki (pierwszy link jest długi + do 5 krótkich). Jeśli nie reklamujesz swojej grupy, witryny lub innych zasobów za pośrednictwem kanału, możesz dodać połączenie, aby subskrybować kanał w „długim łączu”. Aby to zrobić, napisz tekst, na przykład „Subskrybuj!”, Aw akapicie z linkiem wprowadź adres URL kanału z dodanym na końcu ? Sub_confirmation = 1

  Na przykład:

  https://www.youtube.com/user/MaxipopAdventures?sub_confirmation=1

  https://www.youtube.com/channel/UCxViir64ga91BLkKaiT9diw?sub_confirmation=1

  sub_confirmation=1

  9. Ciekawe kanały

  Kliknij moduł „Ciekawe kanały” po prawej stronie opisu iw otwartym formularzu kliknij „Zmień moduł”.

  Następnie wstawiamy adres kanału do formularza URL, klikamy przycisk „Dodaj”. Jeśli chcesz, możesz dodać wiele kanałów jednocześnie. Po wykonaniu wszystkich kanałów kliknij „Zakończ”. Za pomocą tego elementu możesz reklamować swój dodatkowy kanał lub negocjować wzajemny PR z właścicielem innego kanału.

  Jeśli nie jesteś gotowy poświęcić czasu na analizę niszy, wyszukiwanie słów kluczowych i innych ustawień lub nie jesteś pewien, czy możesz to zrobić jakościowo, zawsze możesz skontaktować się z naszymi specjalistami i optymalizacja kanału zamówień . Możesz również zamówić optymalizacja wideo to znacznie zwiększy szanse na osiągnięcie przez film najwyższych pozycji w wyszukiwaniu.

  Epilog

  To wszystko. Teraz wiesz, jak zoptymalizować kanał na YouTube i jesteśmy przekonani, że pozwoli Ci to szybko i promować Twój kanał. Ale nie zapomnij od czasu do czasu sprawdzać i dopracowywać słowa kluczowe, zwłaszcza jeśli główny temat kanału się zmienił lub dodano nowe projekty.

  Zalecamy również zapoznanie się z naszym artykułem na temat prawidłowego przesyłania filmu w celu zmaksymalizowania jego szans na uzyskanie najlepszych wyników wyszukiwania: Jak promować wideo i promować kanał w YouTube .

  Jeśli masz jakieś pytania, zapytaj je w komentarzach! Odpowiemy z przyjemnością!

  Oceń ten wpis:

  Com/user/MaxipopAdventures?
  Com/channel/UCxViir64ga91BLkKaiT9diw?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»