Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja SEO i reklama kontekstowa: co jest lepsze Jaka jest różnica?

  Czym różni się SEO (SEO, SEO, optymalizacja wyszukiwarek) od reklamy kontekstowej („kontekst”, Google AdWords, Yandex Direct)?

  Dyskusje strategia promocji witryny Często mówię ludziom na piśmie o zaletach i wadach reklamy kontekstowej i optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO). Ten artykuł od dawna prosi o jego napisanie i wreszcie to robię.

  Po przeczytaniu do końca otrzymasz odpowiedzi na tak ważne pytania jak

  • Czym jest SEO i reklama kontekstowa
  • Czym różni się reklama kontekstowa od SEO?
  • Czy jest jednak lepiej: „kontekst” czy „promocja SEO”?

  A więc zacznijmy ...

  Czym jest optymalizacja SEO i reklama kontekstowa?

  Czym jest optymalizacja SEO i reklama kontekstowa

  Definicja pierwszego i drugiego pojęcia z Wikipedii znajduje się na zdjęciu. Wytłumaczę to innymi słowami.

  Search Engine Optimization ( SEO)

  Za każdym razem, gdy ktoś szuka czegoś w wyszukiwarce (Google, Yandex, to nie ma znaczenia), skanuje zapisane strony, a następnie „rozdaje” je użytkownikowi. W takim przypadku im wyższa pozycja strony, tym lepiej wyszukiwarka uzna tę stronę za to zapytanie. Takie wyniki wyszukiwania są również nazywane „organicznymi”.

  Właściciel witryny nie płaci za przejście na swoją stronę z kwestii organicznej. Zadaniem specjalisty SEO jest, aby myśleć Google że Twoja strona jest najbardziej odpowiednia do wyświetlenia na pierwszej stronie.

  Ważne jest, aby zrozumieć!

  Google, na przykład, oficjalnie ma ponad dwieście witryn rankingowych czynników, istnieją również oficjalne zalecenia dotyczące optymalizacji pod kątem wyszukiwarek. Jednocześnie specjalista SEO nie może poznać i / lub dokładnie obliczyć algorytmów wyszukiwarek, zna tylko zasady ich pracy. Ogólnie rzecz biorąc, optymalizacja pod kątem wyszukiwarek to odwieczna konfrontacja specjalistów SEO zmierzających do rozwikłania czynników rankingu i wyszukiwarki, która walczy z osobami próbującymi manipulować wynikami wyszukiwania.

  Reklama kontekstowa

  Reklama kontekstowa w Google nazywa się Google Adwords, a także opiera się na tym, co jest wprowadzane do wyszukiwarki. Na przykład sprzedajesz balony w różnych kolorach. W tym przypadku, naturalnie, chciałbyś, aby reklama pojawiła się, gdy ludzie szukają czegoś takiego jak „kup niebieskie kule” lub „tanie czerwone kule”.

  Ustawienia Google Adwords są wystarczająco elastyczne, aby pokryć ogromną liczbę zapytań. System ma również system oceny jakości reklam i strony docelowej, a ten system jest bardziej przejrzysty i przewidywalny niż algorytmy wyszukiwania. Sprytna reklama kontekstowa przyniesie klientom dla Twojej firmy i nieudolnie dostrojone - aby bezlitośnie zjeść budżet.

  Jak odróżnić reklamy kontekstowe od wyników „organicznych”?

  Czerwona strzałka wskazuje przykład reklamy kontekstowej dla zapytania „dostawa kwiatów w Kijowie”. Jeśli przyjrzysz się uważnie, Google oznaczy reklamę reklamy kontekstowej zieloną (w naszym przypadku) z napisem „Ad” (ang. Advertising). Obok linków nie ma organicznej kwestii takiego znaku.

  Kilka miesięcy temu jednostki reklamowe Google Adwords można było zobaczyć u góry i na dole strony. Dziś (od sierpnia 2016 r.) Liczba powierzchni reklamowych zmniejszyła się; Teraz reklama jest wyświetlana tylko u góry strony i / lub poniżej.

  Jaka jest różnica między SEO a reklamą kontekstową?

  SEO

  • Osiągnięcie pozycji na popularnych słowach na pierwszej stronie zajmuje średnio 3-6 miesięcy.
  • Długotrwały lub warunkowy wieczysty skutek wykonanej pracy
  • Nie płacisz za przejście na stronę, ale tylko praca specjalisty i linki do Twojej witryny (jeśli w ogóle zostały kupione)

  Jakie są wady SEO?

  • W przypadku nieprawidłowej optymalizacji pod kątem wyszukiwarek istnieje niebezpieczeństwo, że zostanie uderzony przez filtr, a następnie ruch w witrynie spadnie zauważalnie do momentu usunięcia filtra.
  • Jeśli przeniesiesz się tylko za pomocą wypożyczonych linków, budżet będzie stale wzrastał.

  Jakie są zalety SEO?

  • Jeśli promujesz witrynę za pomocą ciągłych linków, na pewnym etapie otrzymasz odwiedzających za darmo.
  • Do tej pory wiele osób nie ufa witrynom w jednostce reklamowej.
  • Odsetek przejść do witryny z dostaw ekologicznych może być nawet wyższy niż w przypadku reklam kontekstowych.

  Reklama kontekstowa

  • Możesz zacząć reklamować się i być na pierwszej stronie w ciągu kilku godzin.
  • Płacisz za każde skierowanie na swoją stronę.
  • Reklama przestaje być wyświetlana, gdy zabraknie Ci pieniędzy

  Wady reklamy kontekstowej

  • Nieprawidłowo skonfigurowane reklamy nie będą opłacalne.
  • Średni koszt pojedynczego przejścia będzie stale wzrastał, ponieważ na wyższych stanowiskach pokazują osoby, które są skłonne zapłacić więcej

  Plusy reklamy kontekstowej

  • Wyświetlacze reklam można dostosować, aby zminimalizować nieukierunkowane przejścia.
  • Bardzo wysoka jakość przejść, co z kolei zapewnia wysoki poziom konwersji.

  Co jest lepsze?

  Na pytanie, którego kanału reklamowego użyć (SEO lub reklama kontekstowa), moja odpowiedź jest lepsza. Wyjaśnię dlaczego.

  Strategia

  To może się zdarzyć konkurencja w reklamie kontekstowej będzie bardzo wysoka, zwłaszcza tam, gdzie istnieją firmy-potwory, które mogą sobie pozwolić na reklamę za pośrednictwem Google AdWords minus. W takim przypadku będziesz musiał znacznie odciąć potencjalne wrażenia, pozostawiając reklamy niepopularne, ale wciąż niedrogie słowa. Wyjście tutaj może być długoterminową inwestycją w optymalizację wyszukiwarek.

  Tomy

  Tomy

  Jak pozycja w produkcji organicznej wpływa na klikalność (lub CTR z języka angielskiego. Wskaźnik klikalności jest wskaźnikiem klikalności)

  Średni odsetek odwiedzin na stronie dzięki reklamom kontekstowym - 4–10%, a dzięki dostawom ekologicznym - 3-33%. Okazuje się, że jeśli używasz tylko reklamy kontekstowej, to tylko 10 ze 100 osób idzie do Ciebie, reszta - do konkurentów. Będąc dwukrotnie prezentowanym na pierwszej stronie, możesz zwiększyć przejścia do witryny 2 lub nawet 10 razy, w zależności od tego, która strona jest zajęta przez stronę.

  W rzeczywistości możliwość posiadania dwóch linków do Twojej witryny z pierwszej strony Google, a nie jednej, a tym samym zwiększenia liczby odwiedzin i sprzedaży - to wystarczający powód, aby inwestować zarówno w reklamę kontekstową, jak i optymalizację pod kątem wyszukiwarek. Przedsiębiorcy często nie ufają temu drugiemu, ponieważ wszystko jest zbyt ogólnikowe i trudne do oceny. efektywność inwestycyjna .

  Historia Maszy i Katyi, dwóch konkurentów, z których jeden jest reklamowany tylko poprzez reklamę kontekstową, a drugi inwestuje w SEO.

  [Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć obraz]

  [Kliknij na zdjęcie, aby powiększyć obraz]

  Czym różni się SEO (SEO, SEO, optymalizacja wyszukiwarek) od reklamy kontekstowej („kontekst”, Google AdWords, Yandex Direct)?
  Czy jest jednak lepiej: „kontekst” czy „promocja SEO”?
  Jak odróżnić reklamy kontekstowe od wyników „organicznych”?
  Jaka jest różnica między SEO a reklamą kontekstową?
  Jakie są zalety SEO?
  Co jest lepsze?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»