Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja strony na zapytania o niskiej częstotliwości

  1. Co to jest zapytanie o niskiej częstotliwości
  2. Jak znaleźć zapytania o niskiej częstotliwości
  3. Jak pracować z zapytaniami o niskiej częstotliwości

  Promowanie strony internetowej przez zapytania o wysokiej częstotliwości nie jest trudne, ale należy wziąć pod uwagę dwa aspekty:  1 Promowanie strony internetowej przez zapytania o wysokiej częstotliwości nie jest trudne, ale należy wziąć pod uwagę dwa aspekty:

  1. Na pierwszej stronie wyników wyszukiwania Google i Yandex jest tylko 10 pozycji, a są setki tysięcy zoptymalizowanych stron, więc nie będzie wystarczająco dużo miejsca na najbardziej „smaczne” żądania.

  2. Począwszy od pierwszego punktu, promocja popularnych witryn stała się „wojną budżetów”, która jest obliczana w dużych i bardzo dużych kwotach. W tym przypadku konwersja nie zawsze uzasadnia koszty.

  Skuteczniejsza promocja witryny w zapytaniach o niskiej częstotliwości, a jednocześnie wymaga:

  • niższy koszt funduszy
  • czasochłonne.

  Co to jest zapytanie o niskiej częstotliwości

  Żądanie niskiej częstotliwości zazwyczaj składa się z 2-5 słów, często niezwiązanych ze znaczeniem i gramatycznie, ale dokładniej opisujących pożądany wynik (na przykład cechy i / lub nazwę konkretnego obiektu lub usługi + działania).

  Żądanie jest uważane za niskiej częstotliwości przy łączeniu następujących czynników:

  • wyszukiwanie przez niewielką liczbę użytkowników
  • niska konkurencja w wynikach wyszukiwania.

  Nie ma jednak sensu cytować konkretnych liczb, ponieważ zależą one od przedmiotu strony. Na przykład przy 1000 wyświetleń miesięcznie popularne zapytanie będzie uważane za niską częstotliwość i mniej wymaganą - wysokie lub średnie częstotliwości.

  Jak znaleźć zapytania o niskiej częstotliwości

  Google, aby pomóc Google, aby pomóc! I to nie jest żart, ponieważ do wyboru słów kluczowych zarówno Google, jak i Yandex opracowali narzędzia, które można znaleźć tutaj i tutaj .

  Korzystanie z nich jest bardzo łatwe, a wskaźniki można wyświetlać nie tylko na podstawie wyników wyszukiwania, ale także według regionów, co pozwoli na dokładniejszą optymalizację witryny. Aby to zrobić, wystarczy wpisać słowo kluczowe lub frazę żądanego tematu i ocenić wyniki, które system wygeneruje:

  • opcje zapytania
  • częstotliwość zapytań miesięcznie (nie należy mylić z liczbą konwersji).
  • poziom konkurencji (tylko Google).

  Na podstawie uzyskanych danych konieczne jest ustalenie dolnej granicy częstotliwości żądań (na przykład 300 użytkowników miesięcznie) i wybranie tych słów kluczowych, których liczba trafień przekracza tę liczbę.

  Znalezienie konkurencji na żądanie jest jeszcze łatwiejsze, ale zajmuje więcej czasu. Aby to zrobić, wprowadź każdą z wybranych fraz kluczowych w wyszukiwarce Google lub Yandex i oceń dwa wskaźniki:

  1) liczba wyników wyszukiwania

  2) jakość witryn na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

  Jak pracować z zapytaniami o niskiej częstotliwości

  Oczywiście, jeśli chodzi o złożoność promocji, zapytania o niskiej częstotliwości tracą na zapytania o wysokiej częstotliwości. Rzeczywiście, w tym przypadku konieczne jest działanie z semantycznym rdzeniem o 50 lub więcej pozycjach, a także:

  • przeprowadzić pełną wewnętrzną optymalizację witryny (popraw błędy, wypełnij metatagi, utwórz mapę witryny, poprawnie połącz strony z linkami z kotwicą, dokładnie powtarzając kluczowe żądania)
  • przygotuj wysokiej jakości treści z wystarczającą liczbą wpisów wybranych zapytań
  • zwiększ naturalną masę odniesienia (ECM), najlepiej - nie kupuj linków z odpowiednich miejsc
  • terminowe przeprowadzanie aktualizacji.

  Pojawia się naturalne pytanie: czy warto spędzać czas na promowaniu witryny dla 50-100 zapytań o niskiej częstotliwości, jeśli można pracować z 1 wysoką częstotliwością?

  Praktyka pokazuje, że:

  • prawdopodobieństwo trafienia na szczyt dużej liczby zapytań o niskiej częstotliwości jest większe niż jedna wysoka częstotliwość
  • koszt promocji strony internetowej i konkurencji jest niższy
  • łatwiej trzymać pozycje w wynikach wyszukiwania
  • zasięg odbiorców docelowych jest bardziej dokładny, dzięki czemu prawdopodobieństwo wykonania przez użytkownika niezbędnych działań jest większe.

  Pojawia się naturalne pytanie: czy warto spędzać czas na promowaniu witryny dla 50-100 zapytań o niskiej częstotliwości, jeśli można pracować z 1 wysoką częstotliwością?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»