Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Где купить переходник на фотоаппарат

   Я решила попробовать заработать в интернете на фотографиях, и приобрела хороший фотоаппарат. Спустя некоторое время я захотела снимать мелкие объекты, например песчинки песка или капельки воды. Но

   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja strony - Reklama kontekstowa - Promocja - Optymalizacja - Krivoy Rog

  1. Wymierne wyniki
  2. Kierowanie na odbiorców
  3. Lojalna postawa klienta
  4. Moment sprzedaży
  5. Niski koszt i elastyczny system płatności
  6. Dlaczego warto ustawić reklamę kontekstową?
  7. Z kim jesteśmy zainteresowani współpracować?
  8. Jak przeprowadzić kampanię reklamową za darmo ?
  9. Jak zacząć z nami pracować?

  Zwiększ sprzedaż internetową

  Przejrzyste raportowanie

  Zadzwoń: (097) 905-74-41

  Dobre wieści

  Zacznijmy od dobrych wiadomości dla tych, którzy mają stronę internetową i dla tych, którzy nie mają strony internetowej.

  Dzisiaj istnieje forma promocji biznesowej, jako reklamy kontekstowej. Reklama kontekstowa - to reklama, którą widzimy, otrzymawszy odpowiedź na każde żądanie w Yandex lub Google.


  Warto zauważyć, że taka reklama może doprowadzić klientów bezpośrednio do Twojej witryny lub na wizytówkę, którą utworzymy za darmo w ramach kampanii reklamowej, korzystając ze specjalnej usługi Google lub Yandex.

  Dlaczego warto wybrać reklamę kontekstową?

  Wymierne wyniki

  Być może reklama kontekstowa jest jedynym rodzajem reklam, w którym można przewidzieć i zaplanować wyniki kampanii reklamowej. Takie parametry:

  - jako koszt „dotyku” (ile osób widzi reklamy)

  - koszt przyciągniętego klienta (ile kosztuje jeden odwiedzający witrynę lub wizytówkę)

  - Obliczanie stopy zwrotu z inwestycji (jak efektywnie wykorzystuje się budżet reklamowy i jak szybko zwrócimy inwestycję), i tak dalej.

  Wszystko to można przeanalizować i przewidzieć w reklamie kontekstowej.

  Kierowanie na odbiorców

  Co więcej, reklama kontekstowa umożliwia korzystanie z kierowania (kierowanie to mechanizm reklamowy, który umożliwia wybranie spośród całej istniejącej grupy odbiorców tylko części spełniającej określone kryteria (grupy docelowej) i wyświetlenie jej reklam. Innymi słowy, możemy wyświetlać reklamy grupie docelowej: dziewczyny, wiek od 20 do 35 lat, z Połtawy, zainteresowane kupnem bielizny.

  Lojalna postawa klienta

  Ogromną zaletą reklamy kontekstowej jest jej zgodność z interesami klienta, a co za tym idzie, lojalny stosunek do niej, tutaj działa główna zasada reklamy kontekstowej, pokazywana tylko tym użytkownikom, którzy są zainteresowani odpowiednim tematem, na przykład wszystkie te same dziewczyny z Połtawy otrzymają reklamowanie tylko sklepów z bielizną, reklamowanie nowych marek tej samej bielizny i tak dalej.


  Moment sprzedaży

  Większość reklam jest postrzegana przez ludzi jako śmieci, do których przyzwyczajeni są nie zwracać uwagi. W naszym przypadku, otrzymując reklamy na wybrany temat i klikając odpowiedni link, osoba wykazuje chęć dokonania zakupu.

  Niski koszt i elastyczny system płatności

  Wyobraź sobie, że nie płacisz stacji radiowej przez cały okres reklama radiowa , ale tylko dla tych, którzy dzwonili do Ciebie w tej reklamie. To nie brzmi prawdę, prawda? Reklama kontekstowa oferuje schemat płatności za kliknięcia. To znaczy, płacisz TYLKO za tych klientów, którzy przyszli na Twoją reklamę. Ponadto reklama kontekstowa oferuje ceny aukcyjne. Aukcja umożliwia niezależne ustalenie ceny przejścia na reklamę i uzyskanie potencjalnych klientów na warunkach. Jaki rodzaj reklamy pozwala ci zrobić to samo?

  Dlaczego warto ustawić reklamę kontekstową?

  Po pierwsze, i nie mniej, możemy to zrobić skutecznie. Wiemy, jak targować się z wyszukiwarkami i wyciskać maksimum z każdej hrywny, którą wkładasz w reklamę.

  Przy tworzeniu kampanii reklamowej bierzemy od 10% budżetu reklamowego. Po pierwszych miesiącach pracy klientowi może zostać zaoferowany mieszany schemat pracy - zmniejszona prowizja + bonusy.

  Pracujemy w sposób przejrzysty i dostarczamy miesięczny raport z przeprowadzania kampanii reklamowej.

  Jedynym wskaźnikiem naszej pracy jest wzrost sprzedaży.

  Z kim jesteśmy zainteresowani współpracować?

  Jako klienci widzimy ludzi, którzy rozumieją, jak mierzy się skuteczność kampanii reklamowej. Na przykład mogą jasno określić liczbę planowanych sprzedaży, które chcą zobaczyć.

  Jak przeprowadzić kampanię reklamową za darmo ?

  Jeśli twój produkt nie ma analogów na rynku Ukrainy i WNP, jest interesujący i widzimy z Tobą jego świetlaną przyszłość, my

  gotowy do podjęcia całego procesu wprowadzania tego produktu na rynek ukraiński, aż do etapu uzyskania stabilnego zysku. W takim przypadku otrzymujemy uzgodnione wynagrodzenie z każdej sprzedanej jednostki towaru.

  Jak zacząć z nami pracować?

  Zwiększ sprzedaż internetową

  Przejrzyste raportowanie

  Zadzwoń: (097) 905-74-41

  Z kim jesteśmy zainteresowani współpracować?
  Jak przeprowadzić kampanię reklamową za darmo ?
  Jak zacząć z nami pracować?
  Dlaczego warto wybrać reklamę kontekstową?
  To nie brzmi prawdę, prawda?
  Jaki rodzaj reklamy pozwala ci zrobić to samo?
  Dlaczego warto ustawić reklamę kontekstową?
  Z kim jesteśmy zainteresowani współpracować?
  Jak przeprowadzić kampanię reklamową za darmo ?
  Jak zacząć z nami pracować?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»