Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja strony w wyszukiwarkach prywatnych: generowanie zysku :: IP, Moskwa

  1. Błąd standardowy
  2. Ale czy konieczne jest promowanie, czy to możliwe?
  3. Promocja strony internetowej: analogia
  4. Czas
  5. Portfolio
  6. Promocja witryny prywatnej
  7. Zacznij

  Oferuję swoje usługi w celu promowania Twojej witryny w wynikach wyszukiwarek jako specjalista, jako zarejestrowana IE, która od dłuższego czasu profesjonalnie pracuje w tej dziedzinie i ma własną sprawdzoną technologię :

  • Pracuję w tej dziedzinie od początku lat 2000. W tym czasie zobaczyłem, jak zmieniły się wymagania wyszukiwarek dla witryn i ich reguł rankingowych.
  • Pracuję sam, bez praktykantów, pracuję w domu i nie ucieknę z domu, w przeciwieństwie do niektórych firm biurowych: często istnieją dzisiaj, a jutro ich nie ma.
  • Nie dążę do gromadzenia dużej liczby zamówień kosztem jakości i staram się nie zmieniać klientów jak rękawiczki: cenię moich klientów w imię wysoce produktywnej, długoterminowej współpracy.

  Moje wysiłki mają na celu maksymalizację zysków , a nie zwiększanie frekwencji, połączeń i pozornie zamówień: wszystko to jak „eksperci” Moje wysiłki mają na celu maksymalizację zysków , a nie zwiększanie frekwencji, połączeń i pozornie zamówień: wszystko to jak „eksperci”. Albo oferują promocję na bezużytecznych frazach. To pieniądze, które otrzymujesz - to jest prawdziwe kryterium sukcesu! I bądź ostrożny, zwracając uwagę na różne zdania: „ diabeł tkwi w szczegółach „!

  Różne poziomy konkurencji w różnych przedmiotach wymagają różnych wysiłków: w twoim temacie nie ma również uniwersalnych cen , co prowadzi do zupełnie innych naszych wysiłków, zupełnie innych cen. Dlatego jestem zaskoczony ludźmi, którzy bez zagłębiania się w sytuację natychmiast dzwonią na koszt promocji.

  Promocja wyszukiwania wymaga wyciągu od klienta: wyszukiwarki nie uwzględniają szybko zmian na stronie i powoli uwzględniają zmiany od naszych darczyńców. Pełna rachunkowość może trwać do sześciu miesięcy (w przypadku złożonych tematów), w przeciwieństwie do reklam kontekstowych ( Yandex.Direct , Google AdWords i inni), który zaczyna działać natychmiast. Jednak reklama kontekstowa traci dużo pieniędzy w porównaniu z promocją wyszukiwania, więcej niż raz przekonana. I możesz.

  Pracując zdalnie, utwierdziłem się w przekonaniu, że wszystko kręci się wokół tego samego : zgodnie z promowanymi stronami witryny do wyszukiwania zapytań i ich wiarygodności w Internecie. Wraz ze wzrostem inteligencji wyszukiwarek biorą pod uwagę opinia ludzi o Twojej stronie, nie wspominając o różnych nowych karach z ich strony.

  Możesz zobaczyć stosunek wyszukiwarek do aktualnych rankingów witryn w Yandex. tutaj i google ma tutaj .

  Wcześniej mogłem przenieść Twoją witrynę na szczyt bez Twojego udziału. Ale czasy się zmieniły i nie mogę tego zrobić bez twojego unikalna treść . Jeśli nie możesz tego zapewnić (w naturze lub w pieniądzu), to niemożliwe jest, abyśmy odnieśli sukces. Mogę jednak zapewnić copywriterowi i ewentualnie kupić oryginalne obrazy, które są również ważne przy przeszukiwaniu obrazów.

  Błąd standardowy

  Polega na tym, że najpierw powstaje komercyjna strona, a dopiero potem zastanawia się, jak na nią zarabiać , jaka powinna być struktura i treść. Ale powinno być odwrotnie! Naprawię to.

  Ale czy konieczne jest promowanie, czy to możliwe?

  Ale najpierw musisz się dowiedzieć: czy osiągniesz zysk, czy poniesiesz straty? Czy możliwe jest promowanie witryny według wybranych fraz, czy też nie ma to sensu? Czy on sprzeda ? Mogę pomóc w tym - patrz strona Obliczanie efektywności ekonomicznej z promocji konkretnego miejsca z formularzem początkowego zestawu fraz. Wyjaśnij i zgłoś się.

  Promocja strony internetowej: analogia

  To jest jak w sporcie: często to nie ten, kto jest „szybszy, wyższy, silniejszy”, ale ten, który popełnia mniej błędów . Dlatego ponownie zwracam waszą uwagę pułapki strony promocji w wyszukiwarkach. Nie popełniaj tych błędów (z moją pomocą), a my (ty i ja) będziemy szczęśliwi!

  Czas

  Zwykle czas wycofania się do żądanego Top of Emission waha się od kilku miesięcy do roku (w najcięższych przypadkach), w zależności od poziomu konkurencji. Krótsze terminy są możliwe w najmniejszym stopniu konkurencyjne tanie zapytania . Jeśli chcesz natychmiast, a następnie użyć najpierw drogiej reklamy kontekstowej, mogę w tym pomóc, jako dodatek do początku mojego awansu.

  Portfolio

  Udało mi się pracować z wieloma tematami: od truskawek i krabów kamczackich po sprzątanie, pozwolenia na pracę, bilety do teatru, detergenty, dealerów samochodowych, półszlachetną biżuterię, paszporty międzynarodowe, sprzęt spożywczy, turystykę, sprzedaż ryb i tak dalej.

  Nie mogę jednak tego potwierdzić: wymaga to, aby witryna klienta miała hiperłącze do mojej witryny. Jednak klienci sprzeciwiają się temu z dwóch powodów:

  • Nie chcą wskazywać, że ich strony poruszają się w sposób pół legalny.
  • Aby nie zostali przechwyceni przez swoich konkurentów.

  Często widzę, że wiele osób używa kopii listów z podziękowaniami jako potwierdzenia. Ale to jest mistyfikacja: możesz narysować wszystko! Tylko hiperłącze z promowanej strony może służyć jako prawdziwe potwierdzenie.

  Promocja witryny prywatnej

  Stanę się twoim „niezależnym” pracownikiem, który „przychodzi” i działa tylko wtedy, gdy jest to konieczne dla Twojej firmy i nie marnuje się na koszty ogólne, oszczędzając pieniądze. Forma płatności - dowolna (możliwe opcje). Płatność nawet w rublach, nawet w dolarach lub euro, nawet w szeklach. Moim zdaniem dużo bezpieczniej jest poradzić sobie z kimś, kto zajmuje się prywatną promocją w domu niż z biuro który ma tylko numer telefonu komórkowego i wymienne biuro.

  Wolę pracować ze stronami w tradycyjnych, standardowych kodach HTML, dlaczego - zobacz mój artykuł Złe systemy zarządzania treścią (CMS) . Jeśli jednak masz kompletny zespół współpracujący z programowalną witryną (projektant, projektant, projektant układów, programista, administrator systemu, menedżer treści), mogę po prostu ustawić instrukcje dotyczące tego, co należy zmienić, i sprawdzić, jak się zmieniło.

  Zacznij

  Przed podjęciem decyzji o promocji Twojej strony proponuję zdecydować, czy wydatki na promocję będą uzasadnione, czy też będą ciągłe straty. Zdecyduj sam, co jest dla ciebie ważniejsze: minimalizacja wydatków lub maksymalizacja zysków. Dla mojej oceny wypełnij co najmniej 10 komórek dla ciebie z możliwymi frazami na stronie. Obliczanie efektywności ekonomicznej z promocji konkretnego miejsca . Następnie podejmij decyzję.

  Porozmawiajmy o problemach Twojej witryny i opracuj plan ich rozwiązania!

  Lub zadzwoń. Or napisz .

  PS Zwracam uwagę, że na tych zdjęciach, które są oznaczone lupą w prawym dolnym rogu, po kliknięciu na nie zobaczysz dodatkowy tekst z objaśnieniami, często bardzo przydatny. W przypadku braku szkła powiększającego podpowiedzi mogą być przydatne.

  PPS Jeśli informacje na mojej stronie pomogą ci, mimo że nie uciekniesz się do moich usług, umieść link gdzieś - jako dowód wdzięczności.

  • http://sushkadoma.ru/index.php Potrzebuję poważnej osoby - która zajmie się moją stroną. Jestem zainteresowany ceną miesięczną. Dziękuję - Victor · [email protected]
   16:50 · 11 marca 2018
   Cześć Victor! Miesięczny koszt jest bardzo trudny do oszacowania, dopóki nie podasz listy swoich zwrotów promocyjnych. Ponadto wymagana jest jednorazowa praca w celu doprowadzenia witryny do zadowalającego stanu pod względem wyszukiwarek. Proponuję wypełnić formularz na stronie http://www.nartov.ru/profit.htm - Andrey Yuryevich
   19:17 · 11 marca 2018
  • Cześć W Twojej agencji podajemy kod promocyjny na 500 rubli w serwisie: usługa TopSlon.ru pomoże Ci zaoszczędzić sporo środków na promocję projektów klientów, a także poprawić pozycje już istniejących! Twoja promocja: 13201A1B8E71129 Aby się zarejestrować, przejdź do: http://topslon.ru Poinformuj optymalizatorów SEO o usłudze. Jeśli masz pytania chętnie Ci pomóc! Z poważaniem, TopSlon.ru - Sergey · [email protected]
   18:29 · 14 maja 2016 r

  Ale czy konieczne jest promowanie, czy to możliwe?
  Ale najpierw musisz się dowiedzieć: czy osiągniesz zysk, czy poniesiesz straty?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»