Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja usług hotelowych w sieciach społecznościowych omawiana w Tyraspolu

  Wysłany w czwartek, 18.10.2016 - 15:36 przez lenta

  Dzisiaj hotelarze z Naddniestrza i Mołdawii nauczyli się poprawnie aplikować w Internecie, nasze korespondencyjne raporty. Seminarium na ten temat zostało zorganizowane przez Agencję Rozwoju Regionalnego Tyraspol wraz ze Stowarzyszeniem Hoteli i Restauracji Republiki Mołdawii i odbyło się w stolicy. Wydarzenie zorganizował trener biznesu w dziedzinie marketingu internetowego z Ukrainy, Andriej Siruk. Opowiedział publiczności szczegółowo o tym, jak skutecznie promować działalność hotelową poprzez popularne sieci społecznościowe, jak dzielić się wiadomościami, zwiększać sprzedaż, analizować ruch na swojej stronie. „Turyści z zagranicy szukają cię za pośrednictwem Internetu i po prostu muszą pomóc Ci go znaleźć. Im łatwiej będzie to zrobić, tym więcej klientów będziesz miał - powiedział Andrei Siruk. Podczas seminarium miała miejsce wymiana informacji, opinii i wiedzy. „Uczestnicy projektu mieli okazję ocenić standardy i promować usługi hotelowe za pośrednictwem Internetu i sieci społecznościowych, z których korzystają podczas obsługi turystów w zagranicznych hotelach, i wykorzystać ich umiejętności w przyszłości” - powiedziała Tatiana Yaskova, prezes Agencji Rozwoju Regionalnego. Należy zauważyć, że projekt jest realizowany w ramach finansowanego przez UE programu „Wspieranie środków budowy zaufania” realizowanego przez UNDP. Po wydarzeniu uczestnicy otrzymali certyfikaty.


  Wysłany w czwartek, 18


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»