Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja w Internecie

  Dodanie witryny do katalogu DMOZ wskazuje na jej niezawodność i wiarygodność w Internecie

  Dodanie witryny do katalogu DMOZ wskazuje na jej niezawodność i wiarygodność w Internecie. Duży ranking PR i CY tego katalogu mogą pozytywnie wpłynąć na postrzeganie Twojej witryny przez wyszukiwarkę Google. Obecnie w Internecie znajduje się wiele kopii głównego katalogu DMOZ. Pozwala to uzyskać nie tylko cenny link z głównego katalogu, ale także około tuzina linków z powiązanych katalogów witryn. Katalog Google jest również podstawowym kolegą z katalogu DMOZ, a jeśli Twój zasób internetowy znajduje się na DMOZ, zwiększa to postrzeganie Twojej witryny przez wyszukiwarkę Google. Jak zwykle, tylko obecność w tym katalogu może zapewnić Google PR 4.

  Jednak jest też łyżka smoły, dostać się do DMOZ nie bardzo łatwe. Zatwierdzenie rejestracji witryny może zająć bardzo dużo czasu lub w ogóle nie być brane pod uwagę. W szczególności wpływa na to fakt, że liczba redaktorów, którzy regularnie recenzują złożone aplikacje i dodają je do katalogu, jest stosunkowo niewielka. Każdy edytor jest odpowiedzialny tylko za swoją kategorię (sekcję), a wiele stron chce wejść do katalogu. Również bardzo często przyczyną opóźnienia mogą być podstawowe błędy w projektowaniu strony internetowej przesyłanej do edytora.

  Oferujemy umieszczenie Twojej witryny w najbardziej autorytatywnym katalogu w Internecie.
  Nie musisz tracić czasu na rejestrację i długotrwałe oczekiwanie na moderację.

  Koszt miejsca docelowego to 100 USD bez podatków.

  Jeśli masz jakieś pytania, wyślij zapytanie Ten adres e-mail jest chroniony przed spamerami, aby go zobaczyć, włącz obsługę JavaScript.


   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»