Официальный сайт движения «Москва без Лужкова!»
Главная Новости Москвы Наши новости Популярное
 • Новости
 • Новости
 • ВХОД В ЛИЧНЫЙ КАБИНЕТ
  логин
  пароль
     
   Уборка квартир в москве
   Проф уборка квартир в москве позволяет не беспокоиться о кавардаке, который повстречает Вас либо Вашу вторую половинку. Если Вы закатывали гулкую вечеринку, а на утро остались совершенно одни, то конкретно

   Оклейка авто в Москве
   Наверняка всем автомобилистам знакома ситуация, когда любимый железный конь требует устранения возникшей неисправности, а на СТО говорят, что рабочий день мол заканчивается, а завтра так и, вообще выходной.

  Новости

  Promocja witryn. Metody promocji w TOP-10. Obsługa witryny. Optymalizacja SEO

  1. Promocja witryny: co zapewnia systematyczne podejście
  2. Główne zalety promocji w agencji ComSPb:
  3. Obsługa witryny - co zawiera
  4. Promocja i wsparcie strony w agencji reklamowej ComSPb to:

  Awansowaliśmy w pierwszej dziesiątce

  tworzenie i promocja stron internetowych comspb.com 5. miejsce ecowool ecovata-spb.ru 2 miejsca chemii gospodarczej baltallianse.ru 3 kombinezony robocze supervatnik.ru 5 miejsce komory śrutowniczej west-k.ru 9 miejsce z przodu rusztowania spb-trade.ru Sklep z kafelkami online na 6 miejscu dialogtrade.ru 4 miejsce piec do suszenia aerotube.ru 5 miejsce dla zwierząt zoohotelspb.ru 4 przewodnik po Norwegii kleiberg.ru 2 umieścić piasek kwarcowy petrostm.ru 8. miejsce sprzedaży tłumików glushitel.su 4 metalowe drzwi hurtowe klassdveri.ru 2 miejsce i dziesiątki innych projektów w TOP-10 Yandex

  Agencja ComSPb specjalizuje się w promowaniu sklepów internetowych i stron internetowych dla firm w całej Rosji.

  Nasze biuro znajduje się w Sankt Petersburgu, ale świadczymy usługi w zakresie promocji i wsparcia witryn (jak również ich tworzenia) dla klientów ze wszystkich regionów naszego kraju. Ponadto obecnie promujemy projekty w rosyjskojęzycznym Internecie (Google) dla firm zlokalizowanych w Norwegii, Polsce itp. I z powodzeniem radzimy sobie!

  Obecnie, gdy ponad 70% niezbędnych informacji próbuje znaleźć w Internecie, stwierdzenie Billa Gatesa jest prawdziwe:

  „Jeśli nie jesteś w Internecie, nie prowadzisz działalności”. Znane jest inne wyrażenie: „Kto jest właścicielem informacji - jest właścicielem świata”.

  Współczesne realia są takie, że aby osiągnąć sukces komercyjny, nie wystarczy już zamówić strony o dobrym designie i unikalnej treści. Twój zasób musi wyprzedzać witryny twoich konkurentów. A do tego musi stale widzieć jak największą liczbę użytkowników Internetu. Potencjalni klienci zauważą Twoją witrynę tylko wtedy, gdy będą znajdować się na wybranych kluczowych zapytaniach na pierwszych trzech stronach Yandex i Google. Im wyższa strona w wyszukiwaniu, tym więcej odwiedzających przychodzi do twojego zasobu, tym wyższa jest jego konwersja.

  W tym celu konieczna jest promocja strony internetowej - jest to kompleks działań mających na celu zwiększenie jej widoczności w Internecie, zwiększenie jej wartości i atrakcyjności w oczach użytkownika. Wynikiem kompetentnej reklamy jest przyciągnięcie ukierunkowanego ruchu do promowanego zasobu, aw konsekwencji wzrost sprzedaży, co prowadzi do wzrostu dobrobytu właścicieli firm.

  Jesteśmy zaangażowani w witryny reklamowe w Internecie od 12 lat.

  Zrozumienie, że celem naszych klientów jest nie tylko promocja witryny w TOP-10, ale przede wszystkim wzrost zysków, patrzymy na Twoją stronę z perspektywy odwiedzających i pomagamy zamieniać ich zamówienia w Twoje bezpośrednie dochody!

  Aby klienci mogli nie tylko znaleźć swoją witrynę wśród setek i tysięcy konkurentów, ale także pozostać na niej, konieczne jest zajęcie się reklamą witryny w kompleksie. Jak wiadomo, ranking witryny według kluczowych zapytań jest określany przez algorytmy wyszukiwarki. Ale jest też inna rzecz: ostatnio pierwsze strony problemów z zapytaniami o wysokiej częstotliwości są przeglądane ręcznie przez moderatorów Yandex i Google. Zatem zasób musi być stale aktualizowany i ulepszany.

  Zapytanie ofertowe o wysokiej częstotliwości ( RF ) to popularne hasło wyszukiwania, które rekrutuje ponad 1000 osób miesięcznie w jednym regionie. Oczywiście, wszyscy właściciele witryn mają ten sam temat, który ma być w TOP-10 na takie prośby, i w tym celu skorzystać z różnych metod. Z kolei wyszukiwarki „chcą” zobaczyć na pierwszej stronie nie tylko stronę zoptymalizowaną pod kątem SEO lub zasób, na którym używane są tzw. „szare” metody promocji: ukryty tekst, niewidzialne linki, spam za pomocą fraz wyszukiwania w artykule itp. Witryny w TOP-10 powinny być stworzone dla ludzi (pojawiła się nawet koncepcja „ SOM ”), czyli mieć przejrzystą i zrozumiałą strukturę, unikalne teksty, oryginalną grafikę i „czysty” kod. Ponadto zasób musi mieć dobre czynniki behawioralne: mieć wysoką frekwencję, głębokość oglądania itp. Nowoczesne wyszukiwarki nie widzą sensu trzymania w TOP-10 na stronach HF stron, które nie są popularne wśród odwiedzających, z których szybko opuszczają i nie wracają.

  Jak zapewnić, że Yandex i Google z 1000 konkurencyjnych witryn uznają Twój projekt za najbardziej odpowiedni dla wybranych zapytań i najbardziej interesujący dla odwiedzających Jak zapewnić, że Yandex i Google z 1000 konkurencyjnych witryn uznają Twój projekt za najbardziej odpowiedni dla wybranych zapytań i najbardziej interesujący dla odwiedzających?

  Promocja witryny: co zapewnia systematyczne podejście

  • Twoje zasoby stają się interesujące dla wszystkich odwiedzających, są zapamiętywane i izolowane od całkowitej masy. Angażując się w promocję strony w kompleksie , dbamy o to, aby było z niej wygodnie korzystać i chcemy do niej wrócić. W tym celu przed rozpoczęciem kampanii reklamowej przeprowadzana jest kontrola użyteczności i formułowane są zalecenia w celu wyeliminowania zidentyfikowanych braków zasobów. Czasami konieczne jest na przykład dodanie do strony sprzedaży tak zwanych „ wyzwalaczy ” - elementów wizualnych, które sprawiają, że użytkownik podejmuje pożądane działanie: zarejestruj się, zadzwoń, zostaw prośbę itp.
  • W trakcie „odwijania” Twoja strona internetowa spełni wymagania algorytmów wydawania Yandex i innych kryteriów ustalonych przez wyszukiwarki do maksimum, a zatem zacznie wyprzedzać konkurentów w wynikach wyszukiwania.

   Główne zalety promocji w agencji ComSPb:

   • W procesie promocji szczególną uwagę poświęca się treściom (ostatnio wyszukiwarki mają negatywny stosunek do stron z artykułami nie unikatowymi lub nieinformacyjnymi. W razie potrzeby copywriterzy naszej agencji będą pisać teksty sprzedaży dla wybranych słów kluczowych). Szczególną uwagę zwraca się na treść strony z prośbą o lądowanie.
   • Na samym początku reklamy, odsyłacze są tworzone w całej witrynie zgodnie z zapytaniami wyszukiwania - waga stron docelowych jest zwiększona.
   • Trwa optymalizacja SEO.
   • Dokonuje się jakościowy, stopniowy wzrost masy linków zewnętrznych - Twój zasób zyskuje więcej „wagi” i zaufania ze strony wyszukiwarek i odwiedzających.
  • W zależności od specyfiki reklamowanych towarów i usług, specyfiki fraz i przydzielonego budżetu, oferujemy 4 strategie promocji witryny w Internecie.

  Metody promocji strony w TOP-10 (są to również metody promocji strony w Internecie):

  * Ceny za promocję stron wymienionych na linkach powyżej, oddzielnie dla każdej konkretnej metody promocji.

  • Zgodnie z wybraną metodą reklamy witryny, wybór słów kluczowych, według których będzie prowadzona promocja. Wsłuchujemy się w życzenia Zakazchki, ale zdecydowanie liczymy na Yandex Direct, na ile wybrane wnioski są istotne dla potencjalnych klientów i co można poprawić na proponowanej liście.
  • Po sprawdzeniu słów kluczowych, w momencie uruchomienia reklamy w Internecie, optymalizujemy tekst stron zgodnie z frazami kluczowymi. Najlepiej, oczywiście, początkowo pisać teksty na stronie dla konkretnych zapytań.
   Ponadto, jeśli to możliwe, stworzyć stronę internetową lepiej, gdy istnieje już zrozumienie strategii promocji - wtedy struktura samego zasobu internetowego i jego kodu działa na rzecz promocji projektu. Ale jeśli przyszedłeś do nas z gotową witryną, w każdym razie musisz zoptymalizować tekst dla słów kluczowych, dla których reklamowany jest projekt.

  Oprócz powyższych korzyści, zamawiając promocję strony internetowej w agencji reklamowej ComSPb jako całości, otrzymujesz wsparcie strony internetowej , które jest już wliczone w koszt reklamy .

  Obsługa witryny - co zawiera

  • Jeśli to konieczne, nasi copywriterzy piszą unikalne teksty sprzedaży na stronie. (Możesz również zamówić copywriting oddzielnie od nas: w tym przypadku cena unikalnego tekstu wyniesie 250 rubli za 1000 znaków bez spacji).
  • Okresowo wykonujemy jednorazowe zadania: wstawiamy akcje, banery, pozdrowienia na stronę, dodajemy nowe sekcje i usuwamy strony, które stały się nieistotne, zmieniają ceny. Przy zamawianiu usług Strona pomocy technicznej Działania te są wliczone w opłatę abonamentową.
  • Na stronach umieszczamy wysokiej jakości infografiki - ilustracje, banery, wykresy, diagramy itp. - pomaga to odwiedzającym lepiej postrzegać teksty.
  • Jeśli klient sobie tego życzy, możliwe jest dokładne monitorowanie procesu reklamowania strony, na stronach znajdują się nowoczesne narzędzia do analizy stron internetowych i narzędzi reklamowych firmy Yandex Metrika i Google Analytics. Właściciel witryny lub jego podwładni mogą sami monitorować skuteczność kampanii reklamowej, a nawet kontrolować wizualnie zachowanie użytkowników w czasie rzeczywistym na stronach witryny.

  Promocja i wsparcie strony w agencji reklamowej ComSPb to:

  • stosunkowo niskie ceny;
  • gwarantowana odpowiedzialność za wynik;
  • jeśli Klient chce być świadomy wszystkich działań promocyjnych, dokładnie opowiadamy i pokazujemy, co dzieje się z witryną;
  • Przed rozpoczęciem promocji witryny opracowywana jest standardowa umowa z Aplikacją, która jasno opisuje metodę promocji, słowa kluczowe i odpowiedzialność naszej agencji;
  • wszelkie metody płatności za naszą promocję strony i usługi wsparcia;
  • promujemy strony internetowe w regionie Sankt Petersburga i Leningradu, a także w innych miastach Rosji. Naszymi klientami są strony norweskie, polskie i łotewskie.

  Jak sam promować stronę?

  Masz ograniczony budżet na reklamę i zastanawiasz się, jak samemu promować swoją stronę Masz ograniczony budżet na reklamę i zastanawiasz się, jak samemu promować swoją stronę? Mówimy!

  Aby skutecznie niezależnie zaangażować się w promocję Twojej witryny, musisz wykonać szereg działań:

  • Określ, które kluczowe żądania Będziesz promować stronę;
  • Wybierz dla wyszukiwania frazę „strona docelowa” - strona, na której chcesz, aby zasób pojawił się w wyszukiwaniu tego zapytania. (Pamiętaj: Yandex i Google zalecają nie więcej niż 1-2 zapytania na stronę (z wyjątkiem strony głównej)!);
  • Dla każdej strony docelowej napisz unikalny tekst „sprzedający”, który uwzględnia frazę kluczową, jeśli to konieczne, dołącz zdjęcia i banery do informacji;
  • Zamów naszą optymalizację SEO kodu strony dla wybranych słów kluczowych (w przeciwnym razie, w jaki sposób roboty wyszukiwarek zrozumieją, że Twoja oferta jest najlepsza na rynku i to ty musisz zostać podniesiony w wyszukiwarce TOP?);
  • Pamiętaj, aby zarejestrować witrynę (jeśli jest nowa) w różnych tematycznych witrynach katalogowych. Lepiej jest wykonać część pracy automatycznie, ponieważ takie witryny katalogowe powinny mieć rozmiar 200-500, w zależności od tematu. Ręcznie taka praca zajmie zbyt dużo czasu. Ale najbardziej renomowane portale wymagają ręcznej rejestracji.
  • A co najważniejsze: algorytmy wyszukiwania są stale ulepszane i skomplikowane, więc będziesz musiał stale monitorować wszystkie trendy wyszukiwania. Jeśli oczywiście chcesz wyprzedzić konkurentów, którzy mogą być zatrudnieni przez specjalistów SEO;
  • Jeśli chcesz pozyskać klientów z witryny, nie czekając na jej odprężenie w TOP-10, skorzystaj z naszego kampania „Ustawianie reklamy kontekstowej za darmo „. Z Direct to you, odwiedzający Cię odwiedzający zaczną odwiedzać Twoje strony. Wpłynie to na czynniki behawioralne uwzględnione przez roboty), a Twoja strona zacznie rosnąć w Search.

  Przecież w tym momencie spełni on wymagania algorytmów wydawania Yandex i Google: będzie miał stylowy, a zarazem oryginalny design, kod spreparowany SEO, wysokiej jakości teksty.

  Jeśli to konieczne, wyślemy Ci unikalne teksty sprzedaży w cenie 200 rubli za 1000 znaków bez spacji, wydamy niezbędne banery w przypadku świąt, promocji i rabatów. Ceny banerów na stronie .

  Zdarzają się sytuacje, w których sensowne jest nawet zamówienie przeprojektowania strony (dostosowanie wyglądu stron bez zmiany struktury strony) - koszty szybko się zwrócą: przeprojektowanie naszej strony internetowej nie jest drogie, ale ten środek sprawi, że Twoja strona będzie wyglądać drogo i stylowo. co zwiększy zaufanie odwiedzających do Ciebie oraz Twoich produktów i usług. Nie ma nic smutniejszego niż wtedy, gdy właściciel firmy zamówił stronę internetową dla prywatnego przedsiębiorcy, dostał coś niezrozumiałego dla odwiedzających i już zaczął wydawać pieniądze na jego promocję. I odwiedzający wchodzą i natychmiast opuszczają taki zasób, ponieważ wygląda jak zebrany uczeń i nie wzbudza zaufania.

  Dlatego przed rozpoczęciem promocji witryny zdecydowanie przeanalizujemy ją pod kątem użyteczności i podamy właścicielowi zalecenia dotyczące zmiany, dodania, przepisania. Profesjonalnie obsługujemy również strony internetowe, które nie są obecnie reklamowane.

  Czy masz jakieś pytania dotyczące promocji lub wsparcia swojej witryny?
  Zadzwoń do nas pod numer +7 (812) 309-89-26

  Jak zapewnić, że Yandex i Google z 1000 konkurencyjnych witryn uznają Twój projekt za najbardziej odpowiedni dla wybranych zapytań i najbardziej interesujący dla odwiedzających?
  Jak sam promować stronę?
  Masz ograniczony budżet na reklamę i zastanawiasz się, jak samemu promować swoją stronę?
  W przeciwnym razie, w jaki sposób roboty wyszukiwarek zrozumieją, że Twoja oferta jest najlepsza na rynku i to ty musisz zostać podniesiony w wyszukiwarce TOP?
  Czy masz jakieś pytania dotyczące promocji lub wsparcia swojej witryny?

   

  Найди свой район!

  Восточный

  Западный

  Зеленоградский

  Северный

  Северо-Восточный

  Северо-Западный

  Центральный

  Юго-Восточный

  Юго-Западный

  Южный

  Поиск:      


   
  Rambler's Top100
  © 2007 Движение «Москва без Лужкова!»